Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nori Benjiro

Goto down

Nori Benjiro Empty Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 17:09

Jméno a příjmení:Nori Benjiro
Hodnost:člen Fukushioku
Věk:30
Narození:30.9
Pohlaví:muž
Podstata:Suiton
Klan:Je z normální rodiny ktéra nepatří do žádneho Klanu.
Kekkei genkai:http://naruto.wikia.com/wiki/Magnet_Release
Pasivní schopnosti:Umění boje po slepu(rozvinul ho na vysokou uroven,vyniká v taijutsu)
Charakter:Tichý nerad děla hluk,Nemá city(v životopise uvídíte víc)
Životopis:Nori Benjiro se narodil v Ishi no kuni.Jeho matka mu dala toto jméno proto bo v ten den kdy se narodil bylo vyhlašene nové pravo že každy bude mit svobodnou vuli a bude se mohl rozhodovat sám .Když mu byli 4 roky z malým kapesním nožem zabil svého otce a také matku toto (proběhlo když spali),tehdy byl ještě malý nevěděl co udělal.Po dvou dnech na to přišel Vudce Ishi no kuni .Ten ho nejprve za své činy chtěl zabit,ale na konec si to rozmyslel jelikož Nori Benjiro byl malý a jak už jsem napsal nevěděl co udělal..Avšak za tyto činy musel byt potrestán Leader Ishi no kuni ho vykázal ze vesnici.Nori no Benjiro se toulal po světě ,měl jenom 4 roky ,proto se o sebe nedokázal postarat sám.Měl hlad chtělo se mu pít ,zrazu uviděl temného vlka .Který ho chtěl zabít ,nahodou kolem něho nyl menší utes.Vlk se na něho pustil a skočil po něm oba se zkutáleli z utesu.Nori Benjiro měl štěstí jelikož byl schovaný v huste srsti temného vlka.Vlk na tom byl blbě měl něco z pusou a z zubama.Tak se Nori Benjiro zblížil z vlkem který ho vychoval a diky této události přežil .Z vlkem si navzájem pomahali ,když měl 15 let odešel z divočiny ,směrem k Amegakure no sato cesta přeběhla velmi dobře .V Amegakure no sato se přidal ke jedne známe organizaci Fukushioku.Toby leader Fukushioki zaměřoval Nori Benjira hlavně na boj po slepu .Když povstala spojenecká armáda zločineckych organizací Nori Benjiro se vydal hledat meč který by mu přímo padl do ruky .Teto iniciativy si všim Toby a zapojil se také do hledaní pravého meče pro Nori Benjira.Meč schaněli v rozmezí 2 let .Nakonec to vzdali ale ne tak uplně Toby dal vykovat nejlepším kovářum. Tento meč když byl hotový skládal se z 70 specialně přikovaných vrst kovu ,jenže to nebyl obyčejný meč kováři z Amagegakure do něj přidávali něco zvláštního ,nějakou kapalinu.Proto když byl hotový vážil tak lehce a byl tak pevný.Po tomto skutku Toby záhadně zmizel a už se neoběvil .Fukushioku nemohlo byt bez vudce proto se Noro ujal teto funkce.
(Tato postava vznikla proto 1) bo Toby vytvořil tolik místnosti v Amagegakure 2)je tam nulová aktivita to by se mělo změnit.)

Techniky a vybavení:[color=blue][center]
Spoiler:
Spoiler:
:


Naposledy upravil Nori Benjiro dne Thu 27 Oct - 12:28, celkově upraveno 8 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 17:19

Musím protestovat, co se týká Hrdlořezu. Jde to proti logice Lizzyny postavi - která se obětovala proto, aby vrátila všechny meče do Kiri. Navíc, když byla Lizzy v Oto, ještě Hrdlořez neměla - získala ho až v Konoze od jednoho nukenina z Kiri a s ním i s ostatními meči zamířila hned do Kiri, kde jsem jí částečně já (rozuměje Roka) a částečně její čakra zabili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 17:27

Přesně, přesně. Navíc Hrdlořez i zbytek mečů má teď Mizukage někde v Kiri schované. Cool

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:09

Hrodlořez už to editnu trochu to po změním tu stranu že je Lizzy mrtva ja to asi nečetl tak se omlouvám. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:21

Mě spíš příjde... Uhmmm.... Zábavná představa čtyřletého dítěte, které zabíjí dva dospělé, silné lidi kapesním nožem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:24

Oni spali mimochodem to jsem tam zapoměl napsat Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:28

Uz to tam je napsáne

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:31

XD Nu já nevím.... Spali nebo ne... Takové malé dítě XD Já bych mu ani nedala kapesní nůž.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:34

Ten vzal s kuchyně za chvili to tam doplnim.Ještě něco .Jednoduše nechali ho bez dozoru a ten vzal nuž s kuchyně .Rodiče spali jak zabití a pak zabití už byli sedí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 18:37

XD Tak tomu říkám logika XD Nu.... Nic mi do toho není...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 19:17

Když už jsme pochopili všichni tuhle logiku ,tak chybí už jen čekat na schválení adminu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 19:34

Ehm, Ehm, Ehm........... Kirigakure no jutsu - technika Kiri!
Mizu bunshin - Technika Kiri!
Konoha Senpu - Technika Konohy!
Dvě z těch technik v sobě mají dokonce názvy těch vesnic! Tyhle případy mě prostě jen utvrzují v tom, že jsou ty informační kartičky fakt potřeba =.=

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Tue 11 Oct - 12:22

Jo ty karty fakt jo
Ja jen že no nic změnim to na tuty jutsu Suiton: Suiben-vodní lana-Suiton: Kokuu no Jutsu-černý deštKori Shinchū no Jutsu -technika narušení mysliJouro Senbon -dešt ticíce jehel
ještě něco ja se přizpusobím

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 11 Oct - 12:28

Nejlepší je prvně se na Naruto.wikia kouknout na uživatele technik. Podle toho, z jakých jsou vesnic, můžeš používat i Jutsu. A samozřejmě také pozor na to, aby techniky, které si vybereš nebyly Hijutsu nebo Kekkei Genkai.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Tue 11 Oct - 12:38

Jo už jsem to prověřil zde https://nsgoon.forumczech.com/t1193-klany-a-kg-podle-vesnic .Tak muže nebo ne.Jsme zvědav jelikož nvm.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Tue 11 Oct - 20:08

No, nevím, jeslti je to nutné, poněvadž Fukushioki už stejně neexistuje xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 11:14

Tak ted si mě dostal.Tak to se omlouvam.
Ted nevim co napsat.Tak radsi nic nepisu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 14:39

Už to mam co kdybych jej znovu obnovil a stal se novy leader?Proti Tobym nic nemam ale delsi dobu jsem ho tu nevidel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 14:54

Dobře, buď nový leader xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 15:01

Diky ,životopis si ihned upravim

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 15:08

Dobře, jelikož jsi S-rank postava, platí pro tebe jiné startovací techniky. Takže se ve vlastním zájmu podívej Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nori Benjiro Empty Re: Nori Benjiro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru