Uchiha Benjiro [GENIN]

Goto down

Uchiha Benjiro [GENIN]

Příspěvek pro Uchiha Benjiro za Mon 8 Apr - 20:19

Jméno a příjmení:
Uchiha Benjiro
Hodnost:
Genín
Věk:
15
Narození:
Neznáme, ale uznává datum 30.09.
Podstata:
Katon- odhalený, Raiton- neodhalený
Pohlaví:
Muž
Klan:
Uchiha
Kekkei genkai:
Sharingan
Sensei:
Hiroshi Kyoshi
Charakter:
Do určité míry "chladný". Chová se jako by mu ostatní lidé byli ukradeni, a však tohle zdaleka pravda není. Má určiý respekt ke všem autoritám, at už se jedná o Jounina z Kumo, Oto, nebo o Kage. Benjiro je přesvědčený, že neexistují dobří a zlí lidé, ale pouze zlí a zlem nezkažení. Benjiro reaguje na mnohé situace stéjně jako Sasuke (nesměje se, nebrečí, nebojí se, neraduje se)
Životopis:
Benjirův porod je záhadou. Nebot i hned po porodu ho matka s neznámých důvodu svěřila v péči mnichům z chrámu ohně v Zemi Železa (tam zkud pocházel Chiriku). Mniši si nebyli vědomi chlapcova datumu narození, a tak mu přiřadili datum, ve kterém se Benjiro poprvé ocitl ve chrámu, 30. září.
Benjiro postupem času rostl na duchu, učíc se moudra mnichů. Rostl ve zdatného chlapíka, po kterém i dívky šílely. Čas však nepřínášel pouze dobré ovoce. Benjiro měl pocit, že jej stát na něco víc než jen studování v chrámu, a tak ve věku osmi let se rozhodl vydat do Kumogakure no sato.
Tedy neměl vůbec ponětí co tam bude dělat, v hloubi srdce však cítil, že je tam potřebný. S jeho ubytováním nebyly žádne problémy a díky jeho slušném vychování pro Benjira nebyl problem začít studovat na akademii. Ve svém okolí byl znám jako cizinec, a však on sám cítil že do Konohy patří.
Při dokončení akademie Benjiro měl pocit, že je v něm víc než jen jeho fyzická síla. Cítil přítomnost něčeho dalšího, tohle však ještě nebyl schopen využít.
Po úspěšným dokončení akademie Benjiro byl přidělen do týmu. Týmu ne mu příliš sympatickému.
Jeho týmovi partneři ne jen, že brali mise na lehkou váhu, ale dokonce okrádali lidi, které měli chránit.
Jako tým, plnili plno různych misí. Jednou dostali misi C ranku, která zahrnovala doprovod jednomu známému obchodníkovi z Iwagakure no sato. V průběhu mise tým nenarazil na žádné bandity či už něco podobného, museli však překonat něco náročnějšího. Pohoří hraničních hor Iwagakure no sato.
Senseie jejich týmu již na začátku pohoří postihla tragédie. Když procházel úzkou cestičkou s týmem nad skalními útvary, podjela mu noha. Skutálel se z výšky 500 metrů. Benjiro se svými partnery v týmu se rozhodl, že půjde omrknout, zdali je jejich sensei v pořádku. Nemohli se však vydat stéjnou cestou jako on.

Takhle přibližně vypadalo to z čeho se jejich sensei skutálel:
Po dlouhém chození a pátraní, po nějake pěšince dolů, se tým unavil. Obchodník se na svůj doprovod vykašlal a vydal se sám cestou dál do Iwagakure no sato, naříkajíc: Budu požadovat vrácení peněz.
Tým se dostal již nějak o 250 metrů níž. Jakmile se tým uvelebil k odpočinku, kvůli křehké struktuře hor se na ně skutáleli obrovské balvany. Benjiro si toho v čas všiml a upozornil na to své společníky. Ti však Benjirovi nevěnovali pozornost, protože byli unavení. Jakmile si všimli kutálejících balvanů, bylo pozdě.
Benjiro ve snaze je zachránit, skočil před ně a odstrčil je. V tu chvíli se probudil benjirův sharingan.
Benjiro na štěstí dopadl dobře, protože spadl do hlubokého výklenku, takže se balvany kutálely nad ním. Jeho společníci však neměl takové štěstí. V místě, kam je odstrčil Benjiro, se taktéž kutálely balvany. Pro Benjira a jeho tým byl vyslán záchranný tým, který zachránil však pouze Benjira a jeho sensei. Jeho sensei na následky těžkých poranění hlavy zemřel do tří dnů. Benjira tahle záležitost nezasáhla, neukápla mu ani jediná slza. Co ho momentálně zajímalo, byl jeho sharingan. Po dlouhých patrání Benjiro zjistil pravdu, jeho matka ho svěřila mnichům kvůli nastalým nepokojům v rodině. Nyní si je Benjiro vědom svého původu i toho, že v Konoze není cizí. Časem se Benjiro doslechl o síle svého klanu. Nejvíc ho zaujal Mangekyou sharingan, který jde získat pouze pokud se shinobi zabije svého nejlepšího přítele. Benjiro se však na přátele do této doby moc nezaměřoval, tohle však po nastalých událostech hodlal změnit. Jeho pohled na svět se změnil, odvrátil se od moudra mnichů a šel si svou vlastní cestou.


Techniky a bodové hodnocení:
E)- základní

-sharingan lvl 1

Ninjutsu- 2,5
Taijutsu- 2,5
Genjutsu- 0,5
Inteligence- 1,5
Síla- 2
Rychlost- 3,5
Chakra- 1,5
Ruční pečetě- 1
Celkem- 15
avatar
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Uchiha Benjiro [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 9 Apr - 6:28

POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru