Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oga x Akasuna no Ruki

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 18:05

Váš boj může začít...hodně štěstí...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:11

Vstoupil jsem do arény a lehce se jen pousmál.Byl jsme netrpělivý kdo bude mým soupeřem a čekal kdy příjde.
(Jak vypadá krajina čistě jen aréna? Smile )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:14

´´Oga-san dotoho..!!!´´ (se může povzbuzovat ne??) *Oga jak říká dotoho!!!* *hahaha...* * no co ?? je to kámoš.. dal mi najíst..* *jo no ...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 18:15

(Jo...aréna jak byla popsaná na začátku..je to tatáž místnost, ale prostě každý má svůj topic)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:16

Vstúpil som do arény a takým.. viac menej ľahostajným pohľadom som si premeral týpka predo mnou.. hneď mi v hlave začali víriť zložité matematické výpočty oboru pravdepodobnosti a podobne no, po asi dvoch sekundách sa to zmenilo na počítanie ovečiek !! proste nikdy som na nejakú logiku.. alebo som si to aspoň myslel.. nebol. Započul som Hikari pri čom som sa len pousmial a stál som tam.. Volám sa Oga, som z iwagakure.. uhm a ty? spýtal som sa na odľahčenie situácie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:18

Na co ti je mé jméno?"Podivil jsem se a podíval se na něj."Jmenuju se Akasuna no Ruki a pocházím odsuď a z Yukigakure."Prohrábl jsem se ve vlasech a lehce se otřepal.Nastavil jsem mu ruku jako na důkaz míru.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 18:21

Takže je to vážně on.Ted když řekl své jméno tak jsem si tím byl jistý.Aspon ted uvidím jak moc silný je syn mého senseie.


Naposledy upravil Tatsuo Reigi dne Tue 4 Oct - 18:26, celkově upraveno 1 krát
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:23

´´A ty taky Ruki-san!!!´´ křikla jsem.. *blbe....takového povzbuzovat...* *hmmm.. nevim nooo.. přece tě jenom porazil...* * to není pravda já se nechal..* *tak to jo..* usmála jsem se a čučila do arény...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:31

Pozorne som sa na neho zahľadel, priamo do jeho očí. Nebude mi k ničomu, len som chcel získať čas.. zamumlal som takmer nečujne po čom som len mikol ramenom.. ruku som mu však nepodal, nechcel som riskovať nejakú podpásovku, len som sa otočil..odstrúpil som trocha ďalej a ruku som si strčil do vrecka na bunde.. trocha som sa rozkročil a čakal som na jeho prvý krok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:34

Lehce jsem se pousmál"Výborně vypadá to že nejsi žádný začátečník"Lehce jsem se olízl.V mysli jsem si řekl že bych ho neměl podceňovat a tak jsem zapl sharigan a složil pečetě.Z mé pusy začali šlehat plameny a vychrlily ohnivou kouli,která mířila přímo na Oga.Mezitím jsem si připravoval další pečeť,která nebyla kompletní.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:40

Oga .blbne net gomen

Katon.. veľká spotreba chakry.. prebehlo mi hlavou no zároveň som vedel že patrí k najsilnejším útočným elementom.. Ruku som z vrecka vytiahol a rýchlo som zložil pečate. Doton: Doroku Gaeshi.. predo mnou sa zo zeme vytvorila kamenná bariéra ktorá mi poslúžila ako obrana proti jeho katonu. Keď sa katon o doton rozbil a ja som bol mimo nebezpečenstva tak som len vykukol, aby som vedel čo sa urobí spraviť xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:43

(Takže Oga nehraje ale ty jo ? ^^)
Když tam byl lehce kouř a prach tam jsem toho využil a obrovskou rychlostí jsem se přiblížil ke svému nepříteli a dodělal pečetě.Z ruky mi začali šlehat plameny a z ničeho nic z mé ruky vyšlehl plamen v podobě pěstí.Jen jsem se pousmál a podíval se mu sharinganem do očí.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:48

/ne já jsem i Oga i Atsuka Very Happy

Tá rýchlosť zas taká ohromujúca nebola... aspoň sa mi to tak zdalo tedaaa, vzdalo sa mi že viem vyvinúť väčšiu, stále som sa mu pozeral do očí pri čom som sa pousmial. Mage: Posun zraku.. Len som ostal stáť na mieste a sledoval som jeho.. viac menej teraz asi trocha vykoľajené kroky, genjutsu totiž zapríčinilo tak že všetko videl len, v inej rovine než by mal teda.. keď ma chcel udrieť tak sa netrafil ale vrazil priamo do kamenného stĺpa ktorý som pred chvíľou vytvoril... ja som sa len prikrčil a s už vytiahnutým kunaiom som mu sekol po hrudi, teda vyzeralo to tak, ako keby som sekal po hrudi, v skutočnosti však rana išla pod ruku, teda chcel som mu vraziť kunai medzi rebrá pod rukou ktorou mi chcel pred tým vraziť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:50

Všechno co se v momentě od od doby co jsem po prvé spustil sharingan jakoby nestalo.Vše byla jedna velká iluze a já si jen lehce ověřil co dokáže."Nejsi špatný",Lehce jsem pohodil svými vlasy a z ruky se mi vystřelili 3 světelné šípy.Do ruky jsem si pro jistotu vytáhl meč.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 18:55

(Takže...příště někde musíš aspoň napsat, že si ho chytil do Iluze, třeba do závorky, jako že to soupeř neví, ale musíš...jo a on má Oga v Genjutsu 2 body a ty jen jeden, takže se z jeho Genjutsu jen tak nedostaneš, i když máš sharingan, tak jeho Genjutus je podle tabulky lepší Smile, jinak v pohodě Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 18:59

(Jestli se ale nepletu,tak sharingan má lehčí imunitu vůči genjutsu.Imunita je blbý slovo spíš výhodu.Itachi například odvrátil genjutsu Kurenai a sám ho do ní chytil a nemusel nic použít jen sharingan a navíc k tomu jeho útoku on ani nenapsal že si chystal pečetě a na genjutsu potrebuješ minimálně 1 pečeť Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 19:00

Hm.. pousmial som sa pri čom cezo mňa šípi iba preleteli, teda z jeho pohľadu.. v realite ma minuli len o kúsok no vďaka "posunutému zraku" to vyzeralo v jeho očiach ako keby mnou preleteli. Následne som však hodil jednu malú dymovú guličku niekam medzi nás.. úplne mi to stačilo.. aby na mňa nevidel, aj po mojom genjutsu ktoré som vzápätí sám odvolal.. rozprestrel sa kúdoľ dymu ktorý ho zahalil páč ja som začal uskakovať do zadu, v momente som z vreciek začal vyťahovať shurikeny s namotanými lankami ktoré som po ňom hodil tak, nie aby ho zasiahli ale aby ho zviazali, teda oblúkom, jedny z ľavej a druhé z pravej strany.

-nepotrebujem.. teda aspoň myslím že som si to do tej techniky tak napísal xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 19:02

(To je pravda...ale stále je v Genjutsu lepší a i když máš sharingan, tak se z něho nemůžeš jen tak lehce dostat nebi prostě ho hned odvrátit...proto tady ta tabulka je...a rozvrhovali jste si ji sami...a Kurenai má slabší Genjutsu, než Itachi...Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 19:07

(Já tam ale napsal že jsem tvé genjutsu zrušil díky mému sharinganu,takže je blbost abych viděl blbě Wink+Nikde nebylo napsáno že Kurenai má slabší genjutsu.Přeci jen je to mistr v genjutsu Wink a jako bonus se mi zdá,že více jak polovina servru se vůbec neřídí,jak se m tam sleduji těmi body Wink )

Povytáhl jsem meč a vyskočil Lehce do prava blíž k lanku,které jsem přesekl.Druhé lanko na mě mířilo,ale toho jsem si nijak nevšímal.Uvědomil jsem si že jestli chce bojovat z dálky má to mít.Položil jsem svitek na zem a z něho se vynořila moje první loutka,kterou jsem vyrobil ještě v Suně a zdokonaloval jí po celou dobu co jsem byl pryč.Loutka měla podobný tvar jako Karasu,avšak měla místo nohou 2 meče,které měli na sobě natřený jed a z rukou jedovaté výbušniny."Nemyslel jsem si že někdy použiji loutku."Zvláštností na mé technice bylo to že jsem chakrové šňůrky měl v puse a ruce jsem měl naprosto volné což mi dalo výhodu.Karasu se na něj rozběhl,a když byl blízko něj začal kolem sebe vypoušťět 1 kuličku jedu a aji kolem něj začal sekat.Mezitím jsem si opět dělal pečetě.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 19:10

(Ehm...já se hádat nebudu...tohle budou férový boje a bude se brát tabulka...takže ty si slabší v Genjutsu a i když máš sharingan, máš v bodech 1 a s ním teda, abych nekecal 1.5...ale pořád má v Genjutsu výhodu a ty ho nemůžeš jen tak rozeznat lehce...proto to je Genjutsu...jo a podívej se na Databook Itachiho a Kurenai...(To jsou ty bodové tabulky, co jsou zde)...Itachi má Genjutsu lepší...a teď pokračujte Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 19:31

´´WOOOOOAAW Oga-san je dobrej´´ řekla jsem *jo tak na tohle se taky zeptáme ...* *já si dělám srandu na nic se neptám...* *taky bych tě nenechal..* *aha tak jo..* *jono...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 19:35

(Ten web jak ty říkáš,tak na něm jsem se podíval 2x v životě a 1 jsem tam našel nějakou chybu sice nešlo o nic podstatného,ale byla tam dokonce jse mjí ukázal Assasinovi.Ano férové boje proč ne?Ale proč se zatím v žádném souboji neřešili ty tabulky proč?...NAvíc když si aji vezmeš prostě to co ta postava dělá celej život a teď jiná postava,tak ty tabulky podle mě prostě nejsou na místě x) hodlám přenést taky svůj názor na zrušení bodů,protože to stejnak řeší asi tak 4 lidi na celém foru možná ani to ne Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 19:42

(Právě, že pro tady to mají byt...aby to pomohlo v boji...a rozhodně je to lepší...a že to někdo nevyužívá..za to nemůžu....mi nemůžeme stíhat všechno...A Itachi má v G 5 a Int 5 Kurenai má 5 v G a 4 v Int...už teď je Itachi lepší a navíc má sharingan a k tomu Mangenkyo...a má na to vlohy, protože je v klanu a takže má i zvýšení toho Genjutsu...kdyby ale měla Kurenai 5 a Itachi jen 4, tak už by se to dalo srovnávat...takže teď se bude respektovat tabulka a schopnosti uživatelů a pokračujte dál...tímto to ukončuji ano?...Pokud budeš dobře psát a využívat své schopnosti, tak si myslím, že to bude v pohodě....)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 4 Oct - 19:45

(Mě jde jen o princip,že někde se to využívá a někde ne.Máte ustanovit jasné pravidlo,že buď všichni nebo nikdo.Asi takhle ti to řeknu Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 19:46

(Tak čo sa týka naruto wikie... je to veľmi dôveryhodný zdroj ktorý čerpá priamo z databooku, písaného Masashi Kishimotom, a je pravidelne aktualizovaná o nové a nové informácie. Preto o dôveryhodnosti a spoľahlivosti nie je pochýb, síce chybičky kráy sa nájdu všade.
Tabuľky sa neriešili preto lebo doteraz na to nedozerala, asi, osoba ktorá si na tom dala záležať aby došlo k férovému boju. A na tabuľky sa odvoláva len pri diskutabilných situáciach čo táto práve je a zásah moderátora bol oprávnený.
Pokiaľ tvoja postava je zameraná na genjutsu nechápem prečo máš jeden bod v genjutsu? Pokiaľ viem body majú zobrať rozloženie síl a nadanie v danej oblasti. Ak si taký macher na genjutsu mal si si body vraziť do genjutsu a nie do iných vecí. Body slúžia na rozhodnutie situácii ako je táto keď sa stretnú dve techniky a nevie sa ktorá je silnejšia.
Body sú vymyslené výborne. To, že ich máš zle rozostavené vzhľadom na to čo chceš dokazovať už nie je vina moderátora ani súpera.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oga x Akasuna no Ruki Empty Re: Oga x Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru