Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Smrti - věž

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 17:49

First topic message reminder :

Les Smrti - věž - Stránka 2 Ve

Věž nacházející se 10 km od kraje Lesa smrti. Uvnitř je několik chuuninů a jouninů, kteří zapisují, které týmy úspěšně prošly druhou zkouškou. Věž je poměrně bezpečná oblast, kde genini dokončují svůj úkol. To znamená odevzdání svitku a následný odchod z lesa. Možnost odevzdat svitek tu bude až do pátku.

O víkendu se připravte na poslední část zkoušek a sice souboje, které budou probíhat v Suně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 18:37

Jounin přikývl a podíval se na ni."Tak..kde máte ten svitek...jo..a teda ten...nepotřebuje třeba zdravotníka nebo něco...stačí říct kdyby něco..." Ale pořád si udržoval ten neutrální výraz.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:37

Přestala jsem hrát a pramínky se vytratily. Podal mi ruku, a tak jsem se pomocí ní zvedla a trochu zčervenala. Došli jsme tam, kam jsme dojít měli a čekali na informace a vše podobné. (Musím jít off omlouvám se =D Tak zíítra.. doufám..)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:39

Spolu s mým týmovým kolegou jsem přistoupil k Jouninovy a vytáhl svite. My jsme byli druzí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:43

Došiel som aj so Sayuri do vnutra opať a postavili sme sa na konci rady bolo mi jedno že som na konci hlavne že sme uspeli čakal som či budeme chodiť k jouninom postupne alebo nám oznámia čo dalej všetkým.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:45

Nejistě jsem se podívala na Fua, ale nakonec jsem zavrtěla hlavou.
Já... myslím, že se z toho vyspí.
Pak jsem šáhla po Samehadě.
Uhm, svitek, strčila jsem ruku přímo do ní a vytáhla jsem svitek.
Tady, podala jsem mu ho.
(předchozí post o odevzdání svitku ignorujte xD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 18:47

Kývl a převzal si svitek."Teď chvíli počkejte na další pokyny." Otočil se na toho druhého a taky si převzal svitek."To stejný platí i pro vás." Potom se podíval na ostatní."Další a trochu si pohněte, nemáme na to celý den..." A jen tak pro sebe se pousmál.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:48

Vedel som, že pred nami bol ešte jeden tím, ale nikto sa nehlásil. Predstúpil som so Soutom pred Jounina a podal mu zvitok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 18:49

Převzal si další svitek."Výborně...tak si taky počkejte na další pokyny." A kývl, že může další.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:50

Aiko Naihi

,, Tak neviem hádam sme to boli my." pokrčila ramenami Aiko a pristúpila bližšie a odovzdala zvitok.,, Nech sa páči." odvetila a nahlásila svoje aj Oganove meno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 18:52

Taky od ní převzal svitek."Teď ještě musíte počkat jako ostatní...Další!"
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 18:53

Sayuri ma upozornila že tomu Jouninovi už dala svitok a aj nás zahlásila.Takže sme vystupili k týmom čo už odovdali svitky a aj zahlásili sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 19:06

Poslední tým odevzdal svitek a jounin se jen tak spokojeně usmál a znovu se z ostatníma postavil."Ještě jednou vám gratuluji k úspěšnému splnění 2. Zkoušky. Doufám, že vám to dalo pořádně zabrat, aby jste věděli, že v tom to světě, světě ninju se s vámi nikdo mazlit nebude. Teď mě dobře poslouchejte. Jelikož jste všichni splní další úkol, který je dalším krůčkem k tomu, aby jste si stali Chunnini, můžeme přistoupit k poslední části. Jak už jistě víte, 3. zkouška se bude konat v Sunagakure no Sato. Tam se utkáte v aréně, proti soupeři, kterého vám vylosujeme, což teď vám mohlo dojít, že to klidně může být i váš týmoví kolega. Tam se rozhodne, kdo se stane Chunninem a kdo ne. Vše proběhne přesně za 2 dny (Víkend), kdy se všichni shromáždíte v Suně a budete bojovat o svou budoucnost! " Jen se znovu tak trochu pousmál."Můžu vám dát jen jednu radu, snažte se být, co nejlepší, protože jenom výhra nerozhoduje. Bude se hodnotit, jak váš styl boje, tak i strategie, důvtip, jak umíte řešit situace a jestli dokážete správně využívat své schopnosti. Proto do toho musíte dát vše a ničeho se nezaleknout!" Chunninu kolem něho se seskupili kolem všech týmů."Teď vás naši shinobi vyprovodí zpátky z lesa a vy se budete moct zotavit a připravit na další část. Přeji vám hodně štěstí a ať se vám všem daří. Teď se můžete rozejít!" Obrátil se k nim zády a i z ostatníma jouninama odcházel. Mezitím ke každému týmu došel jeden Chunnin a čekal na ně, aby je mohl vyprovodit ven z lesa.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 19:07

(Můžete normálně napsat přesun a pak se objevit až před lesem Smile )
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Sep - 19:09

(Jo a všichni, co ještě neodevzdali normálně můžou dál až do Pátku a jakoby u tady toho byli Smile ... )
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 19:13

Aiko Naihi

,, Super, keď už nič tak už nič. Aspoň misia je splnená." usmiala sa celkom spokojne Aiko a celá radostná odchádzala.,, Kto by si pomyslel, že je to také ľahké. No ale aspoň som postúpila takže nebudem na hanbu.*zašepkala potichu pre seba.

(Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 19:14

Jen jsem všechno vyslechla a pak jsem pokývala hlavou. S Fujim v náručí jsem se vydala za chuninem z lesa, tam jsem teprve hodlala řešit kam půjdu.
Že se semnou nikdo nebude mazlit? Tak to mi bohužel došlo dávno. Tenhle svět je pěkně krutý, povzdechla jsem si.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 19:28

Konečne! Koniec! Teda nie tak úplne... "Tešilo ma. Vlastne nie. Nemal som ťa rád." S falošným úsmevom som prehovoril na Souta, a potom následoval chuunina von z lesa.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed 28 Sep - 19:29

Přistál jsem na Phoenixovi a hned ho odevzdal s Naokim jsme hledali nějaké jouniny na odevzdání.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 19:52

Zosadol som s toho stvorenia a spolu s Ruki som sa obzeral okolo a hlada nejakých jouninov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 20:47

Spolu so Sayuri sme nasledovali chunina bol som štastný a určite aj ona že s tohto lesa hrozy sa dostaneme preč.Aj ked to bol dobrý zážitok do buducna a predpríprava pred tým najhorším.
(presun aj so Sayuri)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 28 Sep - 21:43

(Naoki, Akasuna - Už tu mluvili...normálně to odevzdejte a pak napište, že vás vyprovodil Chunnin ven z lesa Smile )
Dorazili jsme z Kazuem do věže. Došla jsem až k tomu jouninovi a předala svitek. Trochu se podivil, když viděl, že jsem celá od krve."Říkali jste na život a na smrt ne? Doporučovala bych tam pak poslat úklidovou četu..." Z úšklebkem na tváři a potěšeným pohození vlasů, zmizela i z Kazuem pryč. Nepočkali ani na Chunnina, který by je odvedl. Ostatní shinobi jen nechápavě civěli.
(přesun oba - jedno kam xD)
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 4:33

přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 5:27

(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 13:09

Dorazil som do oblasti u veže .
Nemohol som nikde nič nájsť preto som mal v pláne napadnúť aspoň toho čo chcel vstúpiť sem aj keď som nevedel že či tu ešte vôbec niekto je .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Sep - 13:21

Akimo
Mířili jsme k věži s poměrně dobrou náladou. Získali jsme svitek, i když nás to stálo spoustu úsilí. Zdá se, že té hrůzy bude konečně konec. Spokojeně jsem se pousmála. Zbývá nám jenom pár kroků.

Nibori
Mlčel jsem a raději aktivoval byakugan, abych si byl jistý, že u věže nečíhá žádný nepřítel. Jedna osoba stála tak, abychom ji neviděli.
"Akimo. Buď ve střehu."
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - věž - Stránka 2 Empty Re: Les Smrti - věž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru