Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jižní část Lesa smrti

2 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 12:40

First topic message reminder :

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Lessmrioi
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:43

"Dobrá práca"kráčal som za nou a vošiel som do vnutra zapálil som svetlicu aby sme videli druhou rukou som prikril aby som mal svetlo len na určitej strane keby tam náhodou nikdo už bol alebo ničo obývalo toto uzemie."Vyzerá to na pokojne miesto čo povieš?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:54

Sedla jsem si na zem do tureckého sedu a usmívala se. Vypadá to dobře.
Přiložila jsem k ústům flétnu a vyvolala dalšího klona. Oba dva si stoupli před kmen a rozhlíželi se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:57

(niečo v kmene stromu)

Započula som šumenie a videla jemné svetlo pootvorila som na plno oči a skovávala som sa v tme"už je to dlho čo mi sem prišla nejaká strava"čakala sa som či prídu priamo do mojej pasce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:59

Eeeeeeeeeeeeeh?! Zaječela jsem vyděšeně a zbystřila. Zahrála jsem nejvyšší tón flétny a pramínky rubínové chakry prolétávaly po celém kmeni, čímž tvořili světlo. Tím pádem jsme zjistili, co to je. Klonové přiběhli a všichni jsme přiložili flétny k ústům a byly připravené útočit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:01

Započul som nejaký hlas postavil som sa svetlicu som zahodil do miesta odkial išiel hlas a pripravil som si do ruky kunaie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:02

"Sakra kde všichni sou." podíval jsem se nahoru a všiml si malé mezery mezi větvemi a to světlo svítilo na nějakou divně vypouklou větev. "Počkej tady du se podívat nahoru."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 26 Sep - 16:08

" Víš co?Rozdělíme se...najdeme si nějakou základu kde se sejdeme a dáme si nějaké heslo , abychom věděli že to jsme my a ne někdo za nás přeměněný." řekl jsem tiše ,ale čekal jsem dokud se nevrátí.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:09

(Katashi to měl tým Gai Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 26 Sep - 16:16

(A co já s tím??Je to ale docela logické víš , udělat si nějaký tábor a rozdělit se...tím se pokryje větší plocha než abychom šli oba naráz po stejné cestě xD)
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:18

(nesmiete sa len 3 dni flákať Very Happy )

Aaaaaaaaaaa takže si ma všimli o to vyzerá potrava lepšie usmiala som sa a na toho chlapca a dievča som vypustila lepivu pavičinu bol to zlomok sekundy.

Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:18

Vyskákal jsem nahoru a všiml jsem si že ta vypouklina není vypouklina ale přilepeny nějaký nabarvený hadr opatrně jsem ho rozřízl a do všech stran se vyvalily kunaie nebýt mé přeměny v kouř byl bych kaput změnil jsem se zpět na člověka a co jsem tam neviděl bylo tam trochu sušenek a mléka seskočil jsem dolů a jedl sušenku "hele co mám"


Naposledy upravil Burak Kuhōku dne Mon 26 Sep - 16:26, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:21

Pardon, ale svitky umisťují administrátoři a začíná se s tím až od zítřka. Dnes je pouze úvod a rozdělení do týmů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:22

Ta hnusná tarantulice si ani nevšimla, že to co chytla, byl můj klon. Ten se rozplynul v jahodovém dýmu a já už mezitím hrála na flétnu a střílela na ní Cho no Shotto. Rubínoví motýlové do ní ostře naráželi a mohlo to působit velikou bolest. Klon dělal to samé co já.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:27

Bol to hnusný typ pavuka a popravde medzi moje oblubené zvierata nepatril ako letelo na mna jej vlákno len som mal kunai pred sebou takže ruky mi to nesputal len nohy.Jej vlákno som s noh odrezal vytiahol si ešte 2 kunaie a hodil ich po nej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:30

(Královna Haranu)

Leteli na mna jejich zbrane otočila som sa bruškom na hor a tie zbrane sa do mna zapychli zatvárila som sa ako keby ma to bolelo."Hahahahaha snad si nemyslíte že týmto mi budete stačiť!!"Zatvárila som sa diablosky a jejich zbrane zrazu zo mna vyšli a leteli priamo na nich.
Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:32

Jelikož ti motýlové byli z mojí vlastní chakry, dokázala jsem je ovládat, takže se přede mnou rozpustili. Kousla jsem se do prstu, aby mi tekla krev a zahrála tón. Za pavoučicí se objevila Ningyo a začala vřískat, takže to pavoučici mohlo až roztrhnout.
To, že bude křičet, ale nebyl plán. To udělala sama od sebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:36

Kunaie sa mi zapichli do ruki ale bol to vlastne učel hodil som ho opať po nej priamo na tvár.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:41

(Královná Haranu)

To stvorenie prinášalo horzný zvuk ktorý mi trhal uši bolo to na nevydržanie prudko som sa otočila a to malé odletelo pomerne daleko.Kunai sa mi zapychol do bruška lenže tento raz ho moje telo neprijalo a padlo na zem začal zo mna vitekať jemný pramen fialovej tekutiny."Vy malí ludia dovolili ste si sem vstupiť a ešte ma aj napadnuť za to budete pikať nikdo neprekoná hnev královnej Hranu!!!!"Zavrela som oči a o chvílu ich otovrila"Hijutsu- ihlice nekonečnej bolesti!!"Začala som sa tirasť a z crbta na nich letelo milioni ihlíc.
Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 26 Sep - 16:43

(Burak no Baka!Příště si přečti oznámení!)

"Schovej to do nějakého batohu nebo do kapsy...nesmí se o tom nikdo dozvědět...byli bychom na tom hůř. " řekl jsem mu." Jdeme! " řekl jsem a vyběhl jsem na cestu , načež jsem skočil na větev.Rozhlížel jsem se po nějakém úkrytu.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:49

Ihlice leteli velkou rýchlostou uhýbol som sa no zasiahli mi jednu nohu celu bolo cítiť štípanie a bolenie ale stálo to za to myslím že som na to prišiel.Vytiahol som si s vačku 7shurikenou namočil som ich do krvi čo mi tiekla s ruky.Jedne som premenil na Fuuma shuriken a všetko som opať hodil do nej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 17:07

Tomuhle útoku už bylo velice těžké se ubránit. Klon se věrně nechal zničit přede mnou a když ho to ničilo, rychle jsem použila Kawarimi. Když jsem se ale objevila o kus dál, měla jsem už jehly zapíchané všude po těle, hlavně na nohách.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 17:12

(Královna Hanaru)

Zasmiala som sa ako ich to zasiahlo no leteli na mna zbrane obalené krvou musela som sa vyhnuť hlavou hlavne nech tu to nezasiahne a zbrane sa mi zapychli do brucha opať spadli a mne začalo krvácať brucho prudko padla som na zem a začala sa tam obšmietať a vrieskať.

Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 17:36

(Tak ked sa dohodnete kdo prví bude utočiť potom prídem zatial sa majte)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 21:10

Jej vrieskanie ma potešilo a spravil som krok v pred no videl som ako kek chrbát alebo chakrové chlpy začali sa naduvať neurobil som ani krok v pred a len som hodil tam další kunai a čakal som čo sa stane.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 21:17

(No že ste sa aj niekdo ukázali neverím Very Happy no dobre ale priamo k veci nech nespamujeme milion otázkamy:Takže suboj s Hanuru ukončíš dnes ty kedže Sayuri sa tu už dnes určite neukáže a zajtra máte na práci niečo velmi doleité.Tkaže myslím že Sayuri nebude vadiť ked budeš snou manipoulovať ale pozor len častami tak aby sa jej nič nestalo ok.a dalej kedže si genín a čítal som že skoro nič nevieš tak nerob zo seba super-mana dobre a je vela hodím takže to čo nasjkoršie ukončíme.

(Královná Hanuru)

Ako som sa triasla na zemi a kričala bolo len učelom ked sa do mna trafil okamžite mi vonkajší obal bruška praskol a rozletel s opať v ako keby ihlice.Postavila som sa na nohy no začala som cítiť unavu."Heh heh nikdy by som si nemyslela že nejaký malí ludia ma takto vyčerpaju.
Spoiler:


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jižní část Lesa smrti - Stránka 3 Empty Re: Jižní část Lesa smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru