Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičíště

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 27 Dec - 19:07

First topic message reminder :

Rozlehlé místo s různorodým terénem,vodní plocha,les,skála a různé uměle vybudované překážky.Mimo jiné je zde postavena malá ulice lemovaná dřevěnými domky pro nácvik boje v obydlených oblastech...

Zde si můžete zacvičit,protrénovat své schopnosti či cvičně změřit své síly.

Nepořádek a zbytky si laskavě uklízejte!!!
Správce Cvičiště

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Jul - 8:55

Nedalo příliš práce tohle místo najít. Díky svým očím se tu pomalu začínám cítit jako doma. Rozhlédla jsem se po okolí. Mají to tu pěkně udělané. Ale mě bude vyhovovat zalesněná část cvičiště. Přešla jsem tedy k ní a vyskočila na jeden ze stromů. Jestli dnes opravdu dojde na souboj, nesmím být unavená, ale také se potřebuju rozhýbat. A zjistit, co ta nová technika dovede.
"Takže když spojím Juuken a Fuuton. Copak to udělá? Hm?" mé dlaně obklopila bílá záře. Připravila jsem se ke skoku a vyrazila. Připadala jsem si jako křovinořez a nadělala mezi větvemi pěknou paseku.

Cvičíště - Stránka 3 Fuutonjuuk

Když jsem skončila a ohlédla se za sebe, zjistila jsem, že dosah techniky je větší než jsem myslela. Zhruba jeden metr. A přitom to tak od pohledu nevypadá. Nicméně by mě zajímalo, jaký účinek to má na zasaženého člověka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Jul - 16:48

Nad cvičiskom sa vznášal vták. Bolo to dohodnuté znamenie, aby obyvatelia Iwy cedeli, že začal presun. Už dlhšiu dobu po dedine kolovali plagáty, ktoré na toto upozorňovali. Všetci vedeli, že majú dve hodiny na to, aby zobrali najnutnejšie veci a prišli pred bránu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 13:44

Přišla jsem na místo a rovnou přiložila ruku na zem. Uvolnila jsem do ní čakru a během chvíle několik kamenů a oblázků vyletělo do vzduchu. Neměla jsem pevný cíl a tak jsem je prostě jen tak poslala před sebe. Pousmála jsem se. Letěly docela slušnou rychlostí. Škoda že tu není žádná potenciální oběť, která by to mohla schytat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 15:45

Přišel jsem.... rozhlídnul jsem se... a viděl Kosuchi... tak jsem tak koukal na letící šutry a poté co narazili jsem vyskákal na jednu tyčící se skalku uprostřed cvičiště,sedl jsem si a začal se soustředit...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 18:18

pomocí plazmy jsme utekl Anbu kteří mě hlídali a v ruce jsem držel to sledovací zařízení ''kde je ksakru ten Tsuchikage, říkal že zamnou přijde, mám zadek celej přesezenej a ztvrdlej a kvůli němu jsem zmeškal mé oblíbené představení které se hraje každé pondělí'' šel jsem po cvičišti ''kso! ani to tu neznám, kde že je ta kancelář... od minule to tu nějak přestavěli''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 20:21

Přítomnost Higukadeho mě doslova vyrušila... a to už se mi začal za zády tvarovat z krve jeden z japonských draků.... krev se rozpadla a zalila mě... Já se zvedl a krev co ležela na zemi mi zalila se do nohavic.... pak jsem seskočil z vrcholku k Higukademu... a řekl jsem: "Ty nejsi zdejší.... CO TU POHLEDEDÁVÁŠ ???"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 20:24

''tsuchikage mě uvěznil a řekl že na něj mám počkat, ale jaksi se zatím nedostavil''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 20:35

"Zajímavé ... mně se o tom nezmínil ... no Tsuchikage je teď na výpravě... popravdě hledá něco ve vzdálených krajích.... tam kde věří ve dva bohy a stále proti sobě bojují.... no ale to je jedno... teď se postarám o tebe... takže... nejlepší bude,když zajdem ndo kanceláře... to bude nejlepší... "
Pak jsem se otočil na Kosuchi a řekl jsem: "Pak přijď,až docvičíš..."
A vydal jsem se do kanceláře...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 20:38

podrbal jsem se na hlavě asi neví že jsem z akatsuki povzdychl jsem si
''no to už je teď jedno'' posadil jsem se na trávu a sledovací zařízení jsem rozbil plazmou a užíval jsem si čerstvého vzduchu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Wed 10 Aug - 20:14

Vrátil jsem se,tentokrát však i s Anbu...
Přišel jsem k němu a řekl jsem: "Tak ty prý jseš z Akatsuki a chceš být s náma...není to pravda?" řekl jsem a to už Anbu však vytvořili kolem něho a já byl jeho součástí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 21:00

''tak nějak'' řekl jsem lhostejně ''záleží na vás jestli přijmete mou nabídku''
(gomen pár dnů jsem zde nebyl Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 21:25

"No to záleží na tom,jestli to myslíš opravdu upřímě a poté... i přez to že se k nám přidáš budeš pod neustálým dozorem a bude ti přidileno bydlení na mimo vesnici..."řekl jsem...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Aug - 14:53

Vešel jsem na cvičiště ''lorde Tsuchikage?''


(hmm trochu se opakuju) xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Aug - 15:39

Otočil jsem se a nastavil jsem Hirakovi záda...
"Ano?... A jeden z nejnovějších vystudovaných..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Aug - 16:01

''Chtěl bych nějakou misi''řekl jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Aug - 16:12

"No zrovna někho potřebuju..." řekl jsem ale pak sem si potichu začal říkat: "...ale nevím jestli ty bys to mohl dát... ale jo... mohl bys to dát.."
Pak jsem zase zvýšil hlas a řekl: "potřebuju,aby jsi došel do Konohy a tam aby jsi od nich získal byliné rozstliny červeného měsíce,oni by měli už vědět. Vím že je to dost odvážné,posílat tam samostného genina,ale teď pojede obchodní karavana do Konohy,tak by ses mohl k nim přidat a zítra by se zase měli vracet..."
řekl jsem a podal jsem mu svitek,na kterém jsou podrobnosti ohledně mise a také obrázek rostliny... Red Moon Flower Pictures, Images and Photos

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Aug - 16:18

Dobře,děkuji
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 10:43

Vešel jsem na cvičiště:''Myslím že je hotovo,je to tahle květina ne?''
Cvičíště - Stránka 3 C:\Documents and Settings\doma\Plocha\lib\2110965259_9f34657c34

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 10:43

(sakra nejde mi link Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 10:50

(no jak mam tento novej ucet tak nemuzu delat linky jeste)Předal jsem Tsuchikagemu květinu:Bylo to v pohodě,sice v nemocnici nikdo nebyl ale našel jsem tam balík se značkou Do Iwagakure a snad to jsou ty správné květiny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 11:08

"Dobře,zanes to do nemocnice....já jdu do kanceláře..."
Přesun:kancelář....
(HITOMI:Ale pozor,zapomínáš psát,kdy odcházíš.... a nechodíš přez brány ,tam taky musíš napsat,že jsi tamtudy šel....
HIGUKADE:Tvá nepřítomnost se mi nelíbí,buď pak přijď za mnou do kanceláře,nebo jdi z vesnice ven...)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 11:22

Dobře(přesun nemocnice)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Aug - 16:26

Přišel jsem na cvičiště a začal se zlepšovat v Taijutsu. Ujistil jsem se, že mě nikdo nevidí a použil jsem Shiniton: Shini Henge a proměnil jsem se v polovičního démona a začal jsem trénovat taijutsu na všem co se dalo. Pochvilce jsem techniku uvolnil. Byl jsem už dost unavenej tak jsem odešel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 8:36

Došel jsem na cvičiště,kde se mají nacházet ti tři...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 17:18

Zrovna jsem se chystal použít na cvičného panáka Yōton:Hi ryū ki,když jsem spatřil Tsuchikageho.Nechal jsem tedy tréninku a věnoval se jemu.''Půjdete tedy za feudálním pánem?''nadhodil jsem po chvíli ticha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičíště - Stránka 3 Empty Re: Cvičíště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru