Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajný úkryt klanu Osferat

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 10:17

First topic message reminder :

Tajný úkryt klanu Osferatu. Je skryt hluboko v horách a má nejvyšši úroveň ochrany. Vztoupit muže jen Tascher Osferatu a ti jimž dal svolení, ale musí vědět kde úkryt přesně leží. Jinak ho nemůžou nikdy objevit. Funguje jako základna a pokladnice klanu. Je zde rozsahlá klanová knihovna a skryš tajných artefaktu jako je napr. meč RAGNAROK...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:56

Více méně jsem tu její reakci chtěl přejít, ale i tak jsem odpověděl.
No těžko říct. Je možné, že ve mě dříme temnota a zlo. Kterou jsem dokázal potlačit.
Na sucho jsem polkl a nadechl se.
Víš... Můj prapředek, nebyl zrovna hodný člověk. Byl označován jako krvelačný démon, kterého se všichni obávali jako té nejhorší noční můry. To, že ve mě může něco takového dřímat mě přeci jen děsí. A upřímně nevím zda bych se něčím podobný už dávno nestal. Kdybych nepotkal tebe.
Uhnul jsem pohledem. Protože jsem nevěděl co od ní vlastně můžu očekávat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 21:00

Otevřela jsem pusu a pak jí zase zaklapla. Upřímě jsem si dost dobře nedokázala představit Taschera jako "krvelačného démona". Nakonec jsem jen zavrtěla hlavou a pohladila ho po tváři.
Určitě nestal... věřím tomu, že ne, povzbudivě jsem se na něj usmála. Věděla jsem jak málo může někdy znamenat slovo "věřím". Někdy ale mohlo mít opravdu velkou váhu. A pro mě aspoň v tomto případu mělo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 21:08

Když promluvila a pohladila mě po tváři, znovu jsem se jí zahleděl do jejích dvoubarevných očí.
Arigato za to, že ve mě tak věříš.
Mírně jsem se pousmál a zajel jí rukou do vlasů, které jsem trochu schválně pocuchal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:41

Druhou rukou jsem ho pohladila po hrudi.
Není za co děkovat, tu důvěru jsi si získal sám, usmála jsem se a moje ruka se na okamžik zastavila na místě. Pak jsem jí spustila dolů, stejně jako tu na jeho tváři. A rozhlédla se znovu kolem.
Hmm... je tady ještě něco, co mi chceš ukázat, nebo říct? naklonila jsem hlavu na stranu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 22:02

Když položila tu otázku, trochu jsem se zamyslel.
No... Více méně je to pro teď asi všechno. Přeci jen člověk musí zůstat, alespoň trochu záhadný. Možná příště.
Vesele jsem se pousmál a mrkl na ni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:25

Zasmála jsem se a na oko ho strčila do hrudi. Bylo to ale spíš jen takové šťouchnutíčko.
Tak pán chce zůstat tajemný? No tak dobře... zazubila jsem se a pak jsem se opět opřela o jeho hruď.
Hmm, takže co teď? zamumlala jsem spíše sama pro sebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 9:17

když mě šťouchla, pouze jsem se pousmál a zadíval se jí do očí,
Hmm tak to bych nechal na tobě. Můžeme letět na další místo. Teď už podle tvého výběru a nebo ti můžu ukázat jak zde vypadají ložnice.
S šibalským úsměvem jsem na ni mrkl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:12

plazmová koule, kterou Roka nosívá u sebe začala silně fialově zářit a pulsovat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:22

Zrovna jsem chtěla odpovědět Tascherovi, když jsem něco ucítila. Nevěděla jsem co to je. Pulzovalo mi to v kapse. Odstrčila jsem se od něj a zalovila v ní. Na světlo jsem vytáhla plazmový míček, který momentálně zářil a pulsoval. Překvapeně jsem zamrkala.
Hiraku? zamumlala jsem zmateně. Nevěděla jsem, jak si to mám vykládat. Měla bych snad provést přivolání?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:24

koule začala silně zářit, tak že místo kde byli pohltila silným světlem, kulička, kterou Roka držela v ruce začala pulsovat ještě více a začala se zvětšovat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:28

Druhou rukou jsem si zastínila oči, zatím co tu s kuličkou jsem natáhla před sebe. Kulička se zvětšovala rapidní rychlostí. Cosi uvnitř mě mi říkalo, ať jí pustím. Můj rozum na to odpovídal argumenty o zakutálení. To, že je "kulička" již pomalu tak velká, jako moje hlava, zatím nestihl vzít v potaz.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:30

během pár sekund se z kuličky velké jako její hlava stala má hlava a ona mě držela na obličeji, zbytek těla se dotvořil ani ne sekundu po tom... ihned po tom záře ustoupila

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:34

Tetokrát jsem cukla velmi rychle. Klasickému ženskému křiku alá "v mé koupelně je táákhle velký pavouk" jsem se tentokrát neubránila. Bylo to v podstatě úplně stejné, jako když jsem ho posledně přivolávala, jenže tentokrát se to spustilo samo a já míček stále držela v ruce. nebyla jsem si, jistá, jestli si vzpomene. Naposledy si nevzpoměl. Prohlížela jsem si ho ještě trochu udýchaná z předchozího řevu. Nakonec ze mě ale jen vypadlo.
"Jestli mi tohle uděláš ještě jednou tak tě... tak budu vážně nepříjemná!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:36

''ahojky Roka-chán''
pověděl jsem mile s úsměvem
''je opravdu ošklivé být mrtví... taková zima, pche''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:38

Podívala jsem se na něj a vytřeštila oči.
"Prosím?" šeptla jsem. Nebýt té poznámky o smrti už jsem mu pravděpodobně dávno visela kolem krku. Teď se mi ale hlavou honili nejčernější scénáře a spekulace, co to má znamenat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:40

''znáš to, neodhadneš sílu nepřítele, tedy spíše, nepřítel tě něčím zaskočit a následně tě zabije, nevím jak se mu to podařilo, ale nebýt téhle kuličky co jsem ti dal, už se na tento svět nevrátím''
řekl jsem nevážným tónem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:45

A to sakra říkáš jen tak?!vyhrkla jsem a pak došla blíže k němu. Uhodila jsem ho do hrudi, ale spíš tak přátelsky, aby se neřeklo.
Štveš mě! Víš to? zasmála jsem se. Při pohledu na to, jak on bere vše lehkovážně prostě člověk nevydržel moc dlouho zůstat chladným.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:47

''áno vím a těší mě to''
pověděl jsem šibalsky a také jsem se tak zašklebil, po té jsem si ji důkladně prohlédl
''ale ty nám rosteš jako z vody, za těch pár měsíců, jsi vyrostla nejmíň o dva cenťáky a také máš pěkný účes, prcku''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:54

Zasmála jsem se. To byl problém u Hiraka, člověk nikdy tak úplně nevěděl, jak si to má vzít. Prohrábla jsem si vlasy, jakoby jsem se chtěla ujstit, že tam skutečně jsou a pak jsem se na něj důkladně podívala.
Za to ty se vůbec nezměnil. Tři roky a vypadáš pořád stejně, není to nuda, dospěláku?
Když jsem vyslovila "tři roky" na okamžik se na mém obličeji objevil stín. Ano, byl úplně stejný, když se stalo, to, co se stalo. Nakonec se na něm ale zase usadil široký úsměv.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 0:57

''a víš že ani ne ? momentálně patřím mezi ty bohatší, takže každý den žiji jako by byl ten poslední a musím ti říct''
protáhl jsem se
''že to stojí za to''
po protáhnutí jsem dodal lehké zasmání

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 1:00

Přikyvovala jsem s výrazem nadšení.
Jistě, jistě! pak se ale předtím hraný výraz proměnil v trochu víc škodolibý obličej. Nahnula jsem hlavu na stranu.
A proto tě dneska málem zabili, co? uchechtla jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 1:02

''áno, jako ty jsi mě málem zabila tehdy''
s úsměvem jsem k ní natáhl ukazováček a lehce jsem jí s ním bouchl do nosu, ani to nebylo bouchnutí jako spíše ťuknutí, po té jsem jí na nose ukazováček nechal..
''že ?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 1:05

Výraz z mé tváře se rychle vytratil. Uhnula jsem pohledem někam do strany k podlaze a pevně zatnula zuby. Bylo to tak, jak jsem si myslela, že to bude už těsně potom. Bylo jedno, jak dlouhá mezitím byla doba, nebo jak moc jsem se změnila. Pořád to bylo stejné.
Gomene, zamumlala jsem. Gomenasai.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 1:07

zasmál jsem se
''ale no ták, už se tím netrap, vždyť to bylo už před dloouhou dobou, teď mě radši pořádně přivítej a půjdeme se někam projít a najíst, mám hlad !''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 1:12

Zvedla jsem k němu pohled.
Vážně, pořád stejný.
Nakonec jsem ale jen potřásla hlavou a pevně ho obejmula. Připadala jsem si zase jako malá holka. Pak mi ale něco došlo. Podívala jsem se na něj s obličejem, ze kterého se dalo vyčíst "budou problémy" a pak se pohledem přesunula k Tascherovi.
No, víš, ona je tu taková menší komplikace... začala jsem mumlat a snažila se přitom Tascherovi omlouvat pohledem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný úkryt klanu Osferat - Stránka 2 Empty Re: Tajný úkryt klanu Osferat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru