Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajný příbytek klanu Kissu

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Wed 17 Oct - 17:30

Rozléhající se velké místo s domy jezírky a pár stromečků by se tu taky našlo. Je tu celkem klid proto že je většina lidí po smrti.
Spoiler:

Dále pak vstup do tajného úkrytu který je spojen s osobním cvičištěm vůdkyně.
Vstup pod Mayiným pokojem.
Spoiler:
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Wed 17 Oct - 17:55

Maya

Vrátila jsem se domů a začala jsem si vařit něco k jídlu. už jsem měla hlad.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 20:58

Šli jsme pár desítek minut a já byla zasněná jako vždy, ten malej nemluvil nebo jsem ho ignorovala to nevím už. Nechala jsem se unést a zapomněla vlastně, že ho mám vést já a né on. Ale to už bylo pozdě. Uprostřed cesty jsme byli někde kde jsem ani já sama nevěděla. Yare,yare... Kde to jsme?! Já uplně zapomněla, že já tebe mám vést a ne ty mě. Pojď to otočit než se ztratíme uplně. Gomene. Otočili jsem se a podívala se jestli mě následuje. Místo toho, aby jsme vyšli tak jsme zabloudili ještě více než před tím byli tu nějaké stromy, domky, a jezírka. Uplně jsem nevěděla kde jsem a na jaké straně otogakure jsem. Začala jsem si vyčítat proč jsem ho nechala vést a vůbec nic neřekla. Otáčela jsem se stranou a hledala známe místo kama jsme prostě šli. Vydali jsme se k domku. Počkej tady vyřídím to. Samé problémy. Ach jo. Vzdychla jsem a vešla do nějakého domu, protože bylo otevřené. Jen jsem nahlédla. Nic jako vloupání.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Wed 17 Oct - 21:04

Maya

Když jse si dovařila jídlo přiběhla ke mě jedna z žen co zůstala dnes v klanovém sídle. Okamžitě mě informovala o vetřelcích a tak jsem se vydala za nimi. Co tady chcete? Zabručela jsem vedle Riven. Přiblížila jsem se tak aby moje chakrová zeď zaznamenala který z vetřelců to je a tím mi vyvarovala její obraz.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 18 Oct - 4:26

Yaré, Yaré...zopakoval som po nej....Hups no hej...trošku som sa pozabudol... zase sa zaculil a začal si poskakovať za ňou. Išli, išli ale stále nejako zablúdili. Nakoniec išla pozreť do nejakého domu a tak som po nej zakričal. Budťe opatrná Riven-sama...v takých domoch bývajú vrahovia.. nedalomi to a tak som po chvíli šiel za ňou a zostal som stáť pred vchodom a pojedal som svoje želé.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Thu 18 Oct - 17:02

Jen jsem nahlédla, otočila se za Lenem a ni neříkala. Otočila jsem se zpátky a tam už nějaká paní a měla pásku přes oči a něco mě vyhrkla. Hluboce se omlouvám, že jsem zde vstoupila bez povolení či znamení, ale bylo otevřeno jen jsem otevřela dveře nic víc. Za to se hluboce omlouvám a doufám že mi odpustíte. Ale jen bych se chtěla zeptat s vašim dovolením, jestli neznáte východ z této části Otogakure, ztratili jsme se, a já bohužel tuhle oblast neznám. A ještě jednou se omlouvám a byla bych ráda pokud by jste nám pomohla a nevinili nás s toho. Poklonila jsem se a čekala co mi na to řekne. A na Lena jsem jen rukou mávla ať zůstane vzadu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 18 Oct - 18:26

Maya

Otočíš se a vyjdeš dveřma kterejma si přišla. To ti musí stačit. Zatvářila jsem se že to myslím opravdu vážně.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 18 Oct - 20:19

Pohupoval som sa až sa tu objavila jedna ženská ktorá nám moc nepomohla. Ta žena nám moc nepomohla. Ale no ták...stratili sme sa a nemôžete nám pomôcť?! povzdychol som si a nahodil som psí výraz a naklonil som hlavu na stranu.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 18 Oct - 20:32

Maya

Uslyšela jsem chlapecký hlas. Okamžitě jsem se k němu přiblížila tak aby mi moje jutsu vytvarovalo jeho siluetu. Bezpochybi, je to chlapec. Je jen jeden muž co se dostal z tohoto klanu živý, a ty nepůjdeš v jeho stopách. Zle jsem se zatvářila.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 18 Oct - 20:38

Pff...kdyby ste nám pomohla mohl sem se podelit o moje želé...ale zatím jak říka maminka si nezasloužíte ani kousek... vyplazil som na ňu jazyk ruky som dal do vreciek a pozrel som sa nechápavo na Riven.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 18 Oct - 20:50

Maya

Heh. Nezasvěcené dítě. Zvdychla jsem si. Výtejte v klanu Kissu. Tento klan je plný žen, pokud se pořádně rozhlédnete , neuvidíte tu zde žádnou známku po muži. Ukázala jsem okolo sebe. Sem tam prošla nějaká žena či dívka a někde bylo vidět i pověšené žednské spodní prádlo aby se usušilo. Naštěstí pro ně, nikdo nezačne nic dělat dokud nedá vůdkyně příkaz, proto se také všechny ženy odebrali do domů a dělali jakoby nic. Chlapče, víš co se stane když sem vejde muž?
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Thu 18 Oct - 20:56

Pár desítek sekund jsem jen pozrovala.Vzdychla jsem a otočila se na Lena. Ty, bys měl raději držet tvojí pusu. Otočila jsem se zpátky na tu ženu. A vám se omlouvám za potíže. Klidně hned odejdeme. Jen žádné problémy. Jako by se nic nestalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 19 Oct - 7:34

Nejsem dedko vševedko aby som vedel všetko...ani tu nebývam takže neviem, neviem... povzdychol som si a za hlasného šuchotu balenia želé som si jedno hodil do úst a začal ho prežúvať. Začal som sa pohupovať do predu a dozadu a pokyvoval som si hlavoj a zároveň hmkal nejakú pesničku.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Oct - 14:20

Maya

Blažená nevědomost že. Pousmála jsem se a sundala jsem si pásku přez oči. Mrkla jsem na něj svýma rudýma démoníma očima a pomalu k němu šla. Bylo vidět jak se mi houpe čelenka u pasu a já pomalu dávám ruku na jeho rameno. Když mi dáš dobrý důvod tě nezabít, nic se ti nestane.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 19 Oct - 14:45

Když přišla nechápave sem se na ní kouknul a zeptal se. Čo je to Blažená?! zamrkal očami pretože to bol preňho ďalší neznámi pojem. Potom mal na pár sekúnd vygumovaný pohľad a stál nepohnute a potom sa otriasol a poobzeral sa. O čom je reč? opýtal sa akoby bol celý čas mimo. Potom vytiahol želé a jedno dal sebe a druhé ponúkol tej žene.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Oct - 16:37

Maya

O tom že tady zemřeš. Podívala jsem se mu přímo do očí. Pokud tě teda někdo nezachrání.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 18:37

Opět jsem byla nachvíli vynechána, ale to je tak vždycky. Ale avšak jak ta žena začala vyhrožovat smrtí, musela jsem nějak zasáhnout. Když ona chytla Lena, rychle jsem dala ruku na její rameno a prohlásila. Prosím žádám vás, nechceme žádné problémy, odejdeme jako by se nic nestalo. Vidím že jste silná a dokonce z vás přímo vychází strach, ale jak jsem řekla jen se snažíme najít cestu pryč, žádné konflikty prosím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 19 Oct - 18:40

Jó, tak to je pak v pořádku. zasmál se a až po dlouhém smíchu se zarazil a pak se znovu zeptal. Jako vážne? Já zomrieť nemôžem....veď som mladý...a ešte Genin...nepočká to aspoň do Chuunina? opýtal sa znechutene a trochu urazene.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Oct - 19:32

Maya

Tak to tedy uděláme jinak. Vzdychla jsem si. Pro mě nebylo důležité nechat ho žít nebo ho nenechat žít. Pro mě byla důležitá autorita v klanu. Bělovlásko. Hluboce jsem se podívala na Riven. Běž odsud a najdi Esu Kuchiki. Až ji najdeš opět jí sem přiveď. Popsala jsem jí cestu a chytila jsem Lena tak aby mi neutekl.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 20:15

Rozmýšlela jsem se, co mi řekla. Ani jsem toho chlapce neznala, ale moje dobrá stránka zvítězila. Tak teda, fajn souhlasím. důstojným hlasem jsem řekla odešla tam kam mi poroučela. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Oct - 21:06

Maya

Škodolibě jsem se usmála a čekala jsem až se vrátí.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 11:52

Vrátili jsme se po chvíli zpátky, k tomu domu kde na nás už čekala i ta ženská. Vstoupila jsem dovnitř a řekla. Tak tady je, tak ho můžeš pustit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Michiko Sat 20 Oct - 17:56

Zastavila jsem se kousek vedle ní a zvedla obočí.
"Sensei?"
Koukla jsme se na chlapce kterého držela a pak na ní, neměla na sobě pásku? To jako vážně?
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 20 Oct - 18:01

Maya

Výborně. Něco jsem zakřičela a před Esou se oběvila dívka okolo jejího věku která jí začala léčit její ruce. Po chvilce byli jako před naším tréningem. Vidíš to že. Je to muž v klani Kissu. Pokud he nemám zabít, musíš ho ty uznat za důstojného soupeře. Bohužel, jinak pravidla obejít nemohu. Řekla jsem když dívka opět zmizela a pustila jsem ho. Pokud se tak stane, oba dva odemě dostanete odměnu.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Michiko Sat 20 Oct - 18:08

Když jsem měla vyléčené ruce prohlídla jsem si je a pak se koukla znova na ní.
Vyslechla jsem si jí a střelila pohledem k tomu prckovi.
Co prosím?! Uznat tuhle žížalu jako důstojného soupeře?
Lehce jsem nakrabatila nos když jsem si ho prohlížela a pak se na ní znova koukla.
Co je mi po něm? Ať ho klidně zabije...
Povzdechla jsme si ale nějak jsem tušila že je to další část mého tréninku to by si mě sem jinak nevolala.
Mlčela jsem...prostě jsem jen stála a mlčela. Malinká osůbka v mém nitru křičela ať to nechám být, stejně ho neznám.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Tajný příbytek klanu Kissu Empty Re: Tajný příbytek klanu Kissu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru