Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takigakure no sato

3 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 20:50

First topic message reminder :

Takigakure no sato - Stránka 2 TakigakureTakigakure no sato - Stránka 2 Takigakure_Surrounding_Area

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:31

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato - Stránka 2 Anime-guy
Na tu Samehadu si budu muset dát pozor... Udělal jednu pečeť a zvýšil odebírání čakry, aby se vyrovnala tomu, co způsoboval jeho meč. Teď se navzájem vysávali a nikomu nepřibývala ani neubývala čakra. Když ukázal sharingan, trochu se podivil, ale neměl moc času nazbyt. Uskočil dozadu a udělal pečeť tygra. Jeho obličej se jakoby proměnil na nějakou nestvůru a prudce zaútočil na Seitona. Viděl to jen on. Ve skutečnosti to bylo Kanashibari no Jutsu, které uživatele paralyzovalo a nemohl se tak hýbat. Nestvůra ihned zmizela, ale jeho soupeř už byl chycený. Jedním rychlým pohybem se objevil za ním.
Fuuton: Shinkuu Renpa!
Takigakure no sato - Stránka 2 Fuuton-shinkuu-renpa-o
(Budu vás brat psotupně)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:37

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Jen zavrčel a zaměřil se na Uchihu."To si neměl dělat chlapečku!" Z ruky mu krev netekla. Objevili se tam jen nějaká černá vlákna, které hned ránu zašili."Bude teda po tvém!"
Fuuton: Atsugai!
Takigakure no sato - Stránka 2 Kakuzu-fuuton-atsugai-o
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 13:41

A je to. Teď se nemůžu ani pohnout. Co už. Rychle jsem se začal soustředit. Podíval jsem se, že stojím pořád na vodě a jen se trochu pousmál. Jelikož jsem měl aktivovaný Mizu no jikuukan, tak se moje tělo rozprsklo na vodu a objevilo se kousek od Hachimara. Jeho vítr letěl do prázdna.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 13:46

He Atsugai?Je to přesně jako s bratrem,akorát jeho technika je silnější.Odrazil jsem se od něčeho co zdánlivě připomínalo pařez,a vyskočil co nejvýše,aby mě to neodhodilo na žádné trosky a neudělalo mi to nějaké závažné zranění.''Používat fuuton proti Uchihovi?''Řekl jsem si spíš pro sebe a rychle poskládal pečetě.''Bláznoství''Použiji svou nejsilnější Katonovou techniku.''Katon: Karyū Endan'',velká dračí střela mířila přímo na něj a přez vychřici se ještě zdvojnásobila a zrychlila..

Takigakure no sato - Stránka 2 Katon-karyu-endan-o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:50

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato - Stránka 2 Anime-guy
Zaklel a dopadl na zem. Hned udělal pár dalších pečetí a bouchl do vodní hladiny.
Suiton: Suiben!
Takigakure no sato - Stránka 2 111
Místo to, ale aby vytvořil bič a poslal ho na něj, udělal jich víc pomocí koncentrace více čakry a všechny zaútočili ze spodu na něj, aby ho ihned svázali.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 13:53

Ještě než mě svázaly, poskládal jsem pečetě. ,,Suiton: Suidan." Vodní střely se mu objevily všude kolem těla a já je na něho poslal. Jelikož držel bič, tak se mu hůře vyhýbalo. (Musím jít na zápas. Budu tu až někdy k večeru. Tak zatím když tak bojujte vy dva. Čao)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:57

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Technika ho zasáhla přímo. Nebylo možné uhnout ,protože byl přímo uprostřed útoku, ale on ani nechtěl. Když jutsu skončilo vystoupil pomalu z ohně s popáleným oblečení. Z jeho kůže opadávali kusy zeminy."Bláhovost si myslet, že umím používat je Fuuton." Uchiha byl pořád ve vzduchu a tak natáhl ruku a zní vystřelilo tisíce černých vláken, který byli těsně u sebe. Nemohl uhnout, protože byl pořád na zemí a tak ho obmotala. On pak silně škubl a velikou silou s ním praštil o nedaleký balvan, který se rozletěl na kusy a pod ním se vytvořil ještě kráter.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:57

(Jj v pohodě aspoň to budu teď stíhat xD )
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 14:16

Vážně je na vysoké úrovni.Sykl jsem při dopadu bolestí a snažil se nějak uvolnit takže i doton?Co bude dál..Sáhl jsem volnou rukou do kapsičky s ninja vybavením a pustil kouřovou bombu pod sebe.V tu chvíly kdy mě neviděl jsem udělal pečetě..Poté co kouř zmizel jsem stál vedle ohořelých nití a sledoval ho.Musím si dávat větší pozor..Ale zatím mám v živlech výhodu..Vyrazil jsem rychle proti němu a odstoupil trochu dál od nití,které teď ležely na zemi.Ihned jsem zaůtočil Katanou na tu ruku,ze které visely nitě..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 14:23

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Je docela dobrý...na to, že je to jen chunnin...co se dá čekat od Uchihů... Vrátil ruku do původní podoby a trochu odskočil. V mžiku se pak objevil za ním a silně kopl proti jeho hlavě. V taijutsu byl velmi dobrý a jeho útoky byli těžko předvídatelné, některé i nemožné předpovědět. Zatím si s ním jen hrál...chtěl vyzkoušet, co umí.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 14:30

Jen jsem chvilku koukal na místo,kam odskočil ale v tu samou chvíly stál přímo za mnou.Tak..rychlý?Rychle jsem před jeho nohu nastavil Katanu plochou stranou a pevně jí chytl.Při nárazu se Katana střetla s mou hlavou,ale už v menší síle...Teď když měl nohu nahoře jsem ji chytil,skrčil se a pravou nohou rychle zaútočil na nohu,na které stál...Cíl byl jednoduchý podkopnout ho..Rukou jsem mu druhou nohu přidržoval ve výšce..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 14:37

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Jeho reakce byla docela rychlá a docela ho to i potěšilo. Když mu pak chtěl podkopnout nohu, na které stál, odrazil se a vyskočil do vzduchu přímo na jeho hlavu. Z ruky, tentokrát té druhé, vyletělo pár lanek, která ho obmotala.
Ještě ve vzduchu trhl a mrštil Uchihu přímo proti skále. Mezitím dopadla na zem a uvolnil jeho svázání, aby letěl, co nejrychleji.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 14:41

'V tu chvíly kdy mě neviděl jsem udělal pečetě'.Ve skále se objevil kus dřeva.Tak přece jen si na to skočil.Kokuangyo no Jutsu,najednou se mu zatemělo před očima,toto jutsu bylo na stejné úrovni jako u druhého Hokage.V tu samou chvíly jsem byl nad ním,zrychlil a katanou mu mířil na záda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 14:52

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Katany si našla svůj cíl, ale místo toho, aby projela jeho tělem se Takikage rozplynul. Objevil se úplně někde jinde a Uchiha taky. Bylo to Magen: Kokoni Arazu no Jutsu - technika falešného prostředí."Nejsi jediný, kdo umí používat genjutsu. Žiji už hodně dlouho a potkal jsem se i s takovýma, který v tom byli mistři. Ty by si měl znát Uchihu Itachiho ne?"" Ukázal na něj prstem. Jen jak ho zahlédl všechno se kolem něj začalo točit a motat. Všude byli obrazce a výjevy. Byl v úplně jiném světě. Genjutsu útočilo na jeho mysl. Oživovalo jeho nejhorší noční můry a taky mu to připomínalo všechno zlé, co kdy udělal. Útočilo to i na jeho slabší stránku. Musel znova prožít všechno, co se mu stalo. Smrt, ztrátu smutek...vyjevovalo se mu vše z jeho minulosti. Někde se pořád ozíval Takikageho hlas."Přestanu si hrát...nechám tě vše znovu podstoupit. Tvé ztráty, smutek, všechno....nezasloužíš si být na tomto světě. Nikdy si nic nedokázal. Měl si umřít jako všichni ostatní..."
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 15:13

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato - Stránka 2 Anime-guy
Zrušil vodní bič a trochu vyskočil do vzduchu. Potom použil to stejný, co předtím Takikage.
Fuuton: Atsugai!
Takigakure no sato - Stránka 2 Kakuzu-fuuton-atsugai-o
Vítr střely rozmetal, jak nic a měl i dostatečný dosah, aby prudce a rychle zasáhl Seitona.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 15:25

(ehm je nabych se zorientoval,to je pořád to samé genjutsu,nebo už si pak použil úplně jiné? Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 15:27

(Jiné xD, ale bylo spojené dohromady...pro přiblížení...je to celý kakuzu akorát žije o hodně déle a umí i trochu jiné techniky : ) )
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 15:35

Všiml jsem si toho dřív než se má katana střetla s jeho tělem.''Genjutsu na ranku C mě nedostaneš..''Dořekl jsem a najednou se kolem mě začalo všechno motat,všechno hrozné co jsem kdy zažil se pořád objevovalo..To..už není to samé genjutsu?Po těch vyzích jsem padl na kolena,a ukápla mi slza.''Otče..''Šeptl jsem a znovu vstal na nohy a snažil se rozhlížet okolo sebe sharinganem..Začal jsem se orientovat a vidět lépe,úplně jsem ignoroval ty vize.Už je to za mnou..Je toho konec!Genjutsu se začalo pomalu protrhávat,až se úplně prolomilo a já před sebou viděl znova tu samou postavu..Jen jsem si připravil Katanu k boji a čekal na nejho krok,přičemž jsem se snažil nemyslet na ty vize..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 15:47

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Jen tam tak stál a sledoval ho."Obdivuji tě, že ses z toho genjutsu dostal, ale dost tě to vysílilo. Já jsem se ještě ani nezapotil a ty si skoro bez čakry." Začal chodit sem tam."Nejsem tak hrozný, jak si asi myslíš. Nechápeš mě...prožil jsem toho na tomto světě spoustu, ale většinou nic dobrého. Mám cíl, za kterým jde a jestli mi v něm budeš bránit, budu tě muset zabít, ale zase si nemysli, že to pro mě bude něco těžkého. Litovat tě nebudu, protože si to byl ty, kdo se proti mě postavil." Usmál se a zastavil."Potkal jsem mnoho Uchihů. Některé v dobrém a některé zase ne. Podobáš se otci..." S těmito slovy proti Akiyuovi prudce vystartoval. V běhu udělala pečetě a pak bouchl do země, kde se vytvořila voda.
Suiton: Suikoudan no jutsu!
Takigakure no sato - Stránka 2 Suiton-suikoudan-no-jutsu-o
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 17:55

''M-můj otec tys ho znal?''Šeptl jsem a najednou se na mě řítil velký vodní žralok.Rychle jsem se kousla do rpstu.Kuchiyose no Jutsu ,Velký jestřáb mě v rychlosti vynesl nad toho žraloka a já dopadl těsně před toho chlápka asi pět metrů od něj..''Jaký cíl?Proč útočíte na hranice naší vesnice?Sen?Já mám také sen,a rozhodně neustoupím..''Udělal jsem pečetě a v ruce se mi objevila modrá technika,kterou doprovázel nepříjemný rámus.Ještě ji neovládám úplně!Ze spáleniny v ruce mi zase začala téct proudem krev..Cítil jsem že to bude asi jedna z posledních technika na které se zmůžu ale musí to..vyjít.Sáhl jsem do brašny a znovu se objevil kouř,najednou nad námi začal létat jestřáb a já se v tu chvíly udělal znovu pečetě...Teď!Z kouře jsem vyrazil s Chidori v Ruce a rychle mu zamířil na srdce..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 18:07

Vyskočil jsem do velké výšky, ale trochu mě to zasáhlo. Okamžitě jsem složil pečetě. ,,Chidori Senbon." Jehly letěly na Hachimira, jelikož z jeho jutsu byl v okolí trochu prach, tak je tak snadno nemohl vidět.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 18:16

(omlouvám se, ale musím být na radě, takže se musíme stáhnout. Dokončíme to jindy.) Když jsem dopadl na zem, okamžitě jsem se objevil u Akiyuua a chytl ho za ruku. ,,Mizu no jikuukan." Naše těla se rozprskly na vodu a objevily se na jezeře v Konoze.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 21:14

Vůdce Takigakure
Takigakure no sato - Stránka 2 1211907492_4171_full
Jeho reakce Takikageho nepřekvapila. Jen tak tam stál. Byl už připravený se bránit, ale než stačil cokoliv udělat, objevil se tam Seito a oba je přenesl.Muselo se něco stát... Přemístil se za Kaitashiho a rychle ho přenesl, aby ho nezasáhly jehly. Potom se jen tak zadíval do nebe. Ještě se potkáme Akiyuu... Ta myšlenka byla tak klidná. Nebyl tam ani náznak vzteku. Madaro...ty mě budeš pronásledovat i po smrti... "Jdeme..." Řekl ke svému společníkovi. Ten je kývl a oba zmizeli v obláčku prachu.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 17:57

Jakmile jsem došel několik metrů před Takigakure, sedl jsem si zde na zem a čekal na zbytek, byla to výhodná pozice jelikož nás zde nikdo neviděl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Uzumaki Allii Mon 29 Aug - 19:02

Připravil jsem se za Azumou a čekal.
Vypadá to tu hezky..
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato - Stránka 2 Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru