Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepodstatný název

+4
Len Kokoro
Shijin Hyuuga
Kamemarino Yuuta
Milli Yaguma
8 posters

Goto down

Nepodstatný název Empty Nepodstatný název

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 4 Oct - 18:15

Takže to tu opět umřelo...už mě to vůbec nepřekvapuje.
Po Milli se mi bude stýskat. Odpočívej v pokoji~  T_T"
Děkuji všem z Kirigakure za hezkou hru ^^
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sun 6 Oct - 14:14

Kdo jako první založil tohle fórko?
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 11 Oct - 11:15

Assasin. Tuším, že s někým jako "Yahikem," ale jeho fórková kariéra už je totally dead. Takže žije jen Assasin a někteří první hráči.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 15 Oct - 18:28

Ako keď hráči odišli za "veľkým vzorom" ktorý rád zmizne bez slova.
Naviac sa pár ľudí ešte na pár veciach dohaduje, takže...naviac veľa kľúčových postáv nemá čas.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Sho Rin Wed 27 Nov - 18:32

Dovolím si Vám zadat jednu jenoduchou otázku: Kde se stala chyba? Suspect A proč *HA ba třeba *A nic nepodnikají i s tým málem co se přihlásil k tomu, že bude aktivní? Suspect Něco tu smrdí a ryba to není...
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 28 Nov - 16:09

Pretože ľudom sa niky nezavďačíš a nájdu sa "dobráci" ktorý to všetko doserú.
Chybu hľadajte najprv v sebe a potom v Adminstve.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu 28 Nov - 21:14

Len Kokoro napsal:Pretože ľudom sa niky nezavďačíš a nájdu sa "dobráci" ktorý to všetko doserú.
Chybu hľadajte najprv v sebe a potom v Adminstve.
 S prominutím ale tímto svým příspěvkem jsi mě vážně nasral. Za a) ptal jsem se na všeobecnou odpověd ne na ukázaní vynníka, kterého v takovýchto situacích určit je BLBOST. Za b) Ku*va nevím jestli se mi to jen zdá ale z tvého postu doslova vyzařuje arogance na tolik, že mne uchýlilo žel i k vulgárním výrazům. Za c) Prvně bys se měl podívat na sebe, a pak odsuzovat druhé. Jestli mi napíšeš, že si tím nechtěl nikoho odsuzovat máš nejspíš něco v nepořádku s psychikou. Sice nevím co se tu před tím konrétně s Assasinem stalo, ale tvé narážky na tzv. "dobráky" mě doslova vytáčí.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Len Kokoro Sun 15 Dec - 13:07

Nepodstatný název Joker-clap

Takže po poriadku...A) Narážal som na všeobecných dobrákov, na tomto fóru sa vyskytlo len pár ľudí ktorý boli bezproblémoví a nikdy sa do ničoho nezaplietli.
B) Je to len tvoj pocit, nuž ma udivuje že z dvoch viet si schopný zhodnotiť celú moju postavu(z teba bude asi psychológ).
C) Narážal som na to, že admini sa snažili a posrali sme si to my všetci. Assasina som spomenul o dva príspevky vyššie a nie teraz. Nu zrejme si to tak cítil a niečo v neporiadku je v tebe.
Áno dobrákov mám na mysli Phate, Kashikeho, Daewila a podobne...který akorát tak pořád mneli s nečím problém, skoušeli kde jsou hranice, pořád se na neco stežovali a hráli jak im je ubližované. A pritom jediné oč im šlo, bolo to aby dokazovali ako je všetko zle a že on a on by to urobil lepšie a inak a blablabla.

Teraz si zober tabletky na ukludnenie, napočítaj do 10 a predtým než niekoho zaškatulkuješ, určíš mu psychický stav...pozri sa koho tu vytočili respektíve ako si ty reagoval na 2 vety, bez toho aby si mi dal možnosť presne povedať čo a ako  Laughing
A čo sa týka toho Bčka, ďakujem za kompliment, patrí to k charakteru mojej postavy.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Kamen no Otoko Sun 15 Dec - 21:05

Lene, znovu jsi zaujal mou pozornost. Vždy jsi ze sebe dělal někoho inteligentnějšího než byli všichni, přičemž sám jsi nedokázal svá tvrzení dostatečně oargumentovat, ochránit před vyvrácením. Vždy jsi byl negramotný člověk, který se povyšoval nad někoho, na koho neměl. Děkuji ti, že jsi mne zmínil, to jen dokazuje, že já jsem legenda, zatímco ty se vytratíš v píscích času. Pro chvíli vynechám tvůj post a začneme psychologickým rozborem, které máš tak rád ...

Proč jsem se choval a stále chovám vůči vám všem tak nenávistně. Odmítali jste mne. Podívejte se na sebe, do svého nitra a položte si ruku na srdce. Kdo z vás jste mě přijal, byť jen přátelským slovem? Z loosera se tedy musel stát logicky dravec. A čím jsem šel výš, tím větší nenávist jsem k vám, toužil jsem vám dokázat, že stojím za to, abych byl uznán. A dokázal jsem to. Nikdo už proti mé osobě nemá na poli NTG šanci. Velká slova, já vím. Ale už nejsem ten, který se skrývá za nejistotou a nevydařenými plány. Vy jste mne naučili nenávidět. Nemáte si nač stěžovat. Byli pouze dva lidé, kteří dokázali vidět skrze mojí nenávist. Pro třetího jsem si musel osobně dojít.

Tímto jsem obhájil svou osobu. Vraťme se k tvým názorům. Srovnávat mne s Phatem a Kashikem je ubohé, ti jsou jen rozmáčknutelný hmyz. Co se týče administrace, které se tak zastáváš, "posrali to", jak říkáš, právě a jen oni. Zastáváš se jich kvůli určitému "poutu", které s nimi máš. Směšné. Chceš-li vynášet rozsudky, buď objektivní. Administrace může dělat "vše". Hráči co jim administrace dovolí. Ano, udělal bych to lépe. Toho si všiml už Akihiro, dokud mou práci nesmetl ze stolu aniž by si ji přečetl.

Benjira neznám a k němu zášť nechovám. Tudíž nevidím důvod, proč by si měl brát antidepresiva aj. Lene, máš určitý dar. Tím darem je schopnost nasrat lidi jediným postem. Ale stejně jako ostří meče, i ty jsi den ode dne tupější. Narozdíl od čepele, ty už zpátky nezostříš.
Kamen no Otoko
Kamen no Otoko

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 15 Dec - 22:13

Z posledních příspěvků je mi zle... Hádáte se. Diskutujete o uzavřeném tématu. Píšete, abyste se bránili, abyste zaštítili své chyby a činy, své nebo svých přátel. Ani jeden objektivní názor - a ani ten by zde již neměl místo. Ani jedna věc, která by souvisela s tématem. Vzpamatujte se... Milli se přece loučila!

A vaše diskuze na mrtvém fóru je jako kdybyste šlapali po jejím i po vlastních hrobech!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 16 Dec - 10:27

Zrejme sa ozval Daewil sa mi zdá. Nuže dobrá...ako hovoríte vy.

Vzpomeň si na tvé fórko, kto sa ponúkol pomôcť ti lebo to tam akosi stálo a nemal si čas...ehm ja?! Maybe...Tam som ťa považoval za normálneho a dá sa povedať aj fajn človeka. No po pár "poradách ako oživiť fórum" kde moje nápady boli považované za blbosť no po chvíli prišli od teba len v trochu upravenej verzií mi prišlo vcelku vtipné. To som ale neriešil, skôr som potom riešil to že z obyčajného nápadu si urobil Myšlienku zkáza shinobi sveta a mne si to ani neoznámil a to som mal schvalovať postavy. Laughing

Potom som ťa bral neutrálne ale tvoje nezmyselné rozbroje vo mne tvorili názor že si akurát tak flamer, ktorý si proste musí presadiť svoje. (uvažoval som či si skutočne Daewil ktorého som kedysi poznal).
keby si sa pozrel tak veľa ľudí sa s admini dohodnúť vedelo, no práve u teba bol vždy problém..prečo? Určite to bola len zaujatosť voči tvojej osobe?!
Ako si sa choval ty k nim, tak sa chovali oni k tebe x)
A nebolo to že ťa nevzali, tak ako si sa odprezentoval na začiatku tak si ta proste zaradili a nevšimol som si že by si sa kedysi pokúsil zlepšiť.

Keby si vedel koľko času obetovala len Pilika, Tsuki, Akihiro, Roka, Shijin atd. Aby to tu udržali, tak by bolo fájn si to aj trochu vážiť.

Na dlhšie písanie ma z mobilu neužije...a pokiaľ si myslíš o mne to, tak si to mysli^^ Nemá zmysel ti to vyvracať, ľudí ktorých mám rád nezdielajú tvoj názor a na tom mi záleží.
Ľudia ktorý mi nevedia prísť na meno, nenávidia ma alebo ako ty ma nemusia, fajn myslite si čo chcete. Kľudne mi to aj každý deň napíšte, je mi to fuk. Svet je veľký aby som mal všetkých rád a všetci mali radi mňa.

A to že je niekto nervák a je schopný sa z dvoch viet nasrať, za to ja nemôže. Ale ak sa vám uľaví fájn je to moja vina.


A na legendu ako je Roka, Akihiro, Achan, Yoko, Seito-sensei, Pilikka...na tú nikdy mať nebudeš, ver mi ^^
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Kamen no Otoko Mon 16 Dec - 14:29

"Omae wa so itta, ga hitotsu, futatsu koto wa warui."


Ano, změnil jsem se. Ale ty jsi vlastně ten, co vidí za všechny kulisy a závěsy, že? Chceš-li tak strašně debatovat a obhajovat, uváděj konkrétní příklady nápadů, které jsem dle tebe zkopíroval. Teoreticky vzato, NTG nikdy nemůže mít dokonale originální nápad, vzhledem k tomu, že všechno se točí kolem jednoho a toho samého. Ale je to tvůj názor. Jak bych tě měl ale informovat, když jsi se na docela dlouhou dobu z fóra zdekoval, kono Ren-kun?

Pro tebe to byly nesmyslné rozbroje, pro mne hlídání si vlastního písečku. Lidé jako vy nedokáží pochopit, jak dokáže někdo nenávidět. A stejně tak nepochopí, že ať nenávidí jakkoliv, dokáží stejně tak intenzivně vyvíjet i pozitivní pocity. Ano, u mne byl problém a začalo to právě s Shijin, kdy mi zamítala co se dalo, aniž by udala logický důvod. To, že ostatní si za svými názory, postavami, potažmo i v reálném životě převedeno sny, nedokážete stát, tak mne to vyčítat nemůžeš. Ano, choval jsem se špatně, ale někdy je lepší být ten špatný a být vidět, než jen zapadat do davu a dělat ze sebe chudáčka jako Killunie.

Vím kolik času obětovali. Z toho, jak zde věčně nebyli jsem si to dokázal vydedukovat. Není si čeho vážit, ke konci už jsem vás všechny do jednoho posílal i s NSkem do hrobu, k čemuž jsem využíval i některé okolo mě. Ale budiž, každý máme kostlivce ve skříni.

Nemusíš mi to vyvracet, jsem sice člověk, který v hádce dokáže vyškrábat obličej, ale preferuji kompromisy, ke kterým v těchto případech nikdy nemohlo dojít. Snad bych jen zmínil, že alespoň mne jsi vynechal z kategorie "nenávidí".

O nervácích by jsi ty měl pomlčet, moc dobře si pamatuji tvoje věčné výbuchy. Nevyčítej vlastní chyby.

Legendu v tomto řádku vidím jen jednu jedinou, zbytek je sudý průměr. Yoko je z nich jediná, vůči které ale necítím zášť, ona i když něco potřebovala, byť jednou, dokázala mi napsat, dokázala požádat. To člověku úsměv na tváři vykouzlí, plave-li ve tmě. Netopí, plave. Zbytek jsou lidé, ke kterým jsem myslel, že bych mohl patřit. Ale čím jsem tu byl déle, zjišťoval jsem opak. Postavy pro ně znamenaly tolik, že to byli oni. Spory z hry měli mezi sebou. To nebylo místo pro mne a já se proti tomu musel bránit.

Jestli na ně nemám, to jsi sám sobě vyvrátil. Zmínil jsi mne, to už je důkaz. I Uchiha Madara je legenda a není to zrovna hodný kluk.

"Sono Uchiha Madara no Sonzai wa Kono Ore no Sonzai da."

A ano, nevšiml sis toho. A TAM je ten problém.
Kamen no Otoko
Kamen no Otoko

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 7 Apr - 21:50

Nemělo by to tu končit tak nevesele. ... Nepřijde vám krásné, že zatímco všechna fóra padají, sem se lidé vrací? Od prosince se sem přišlo podívat tolik starých hráčů a to nevíme o těch anonymních! Alespoň rozkliknout stránku,podívat se, zadoufat, že se něco změnilo... a zase odejít a vrátit se, odejít a vrátit se. Je krásné, že jsme nezapomněli a smutné, že to skončilo.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Nawaki Wed 16 Apr - 11:08

Toto Forum by nemalo nikedy skončiť...ludia čo su tu tak su tu od samého začiatku vzniku tohoto celého a som rád že patrím k jedním z nich, ale nemožete to nikomu vyčítat že to tu skončilo nikto nemože zato že nemá čas že sa musí učit že má iné koníčky alebo dokonca už aj robotu...Ja sa priznávam chodím sem pozerávat či sa to tu neobnovilo a premýšlal som aj s návratom, ale vidím že to je bez šance Sad Rád by som bol keby sa toto forum dá dohromady aspon s hráčmi ktorý by boli ochotný hrávat a pokračovat v deji ktorý bude nenásilný a kamarátsky...Chodievam dokonca aj pozerávat na 1 forko ktoré bolo ešte pret NSGOON a to sa vola ak dobre viem NTAF...Chýba mi to tu ale ked už neni záujem hrat tak sa to tu už asi nezmení.
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nepodstatný název Empty Re: Nepodstatný název

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru