Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konečně zpátky ^^

Goto down

Konečně zpátky ^^ Empty Konečně zpátky ^^

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 13 Sep - 12:30

Tak jsem zase tady, omlouvám se za svou neaktivitu, ale bylo to z osobních důvodů, taky mi do toho zasahovala práce a škola. Dneska zase odjíždím pryč na maturitní zájezd a vrátím se až příští týden někdy v neděli pozdě večer. Dneska jsem se konečně dostala k úklidu postav, tentokrát jsem to pojala trošku jinak, vzhledem k nedostatku času, který mám. Do neaktivních jsem dala téměř všechny postavy výjma těch, které měly přímo pod postavou napsáno že pokračují, kage a postav o kterých vím, že hrát budou. Takže ...
Co mám dělat, když mám postavu v neaktivních a chci pokračovat v hraní? Až do 22.9. máte čas napsat si pod postavu, že chcete dál hrát. Postavě bude vrácena hodnost i barva a bude přesunuta zpět do aktivních. Buď mnou až se vrátím, nebo některým z adminů. Pokud tohle neuděláte, pak vám bude muset být postava znovu schválena.
Chci si nechat povolit novou postavu. Nové postavy se budou povolovat až od 22.9.

Co se týče Iwy, Tsuchikage se vrátí 23.9. a bude zase aktivně hrát. Ještě jednou se omlouvám za neaktivitu.
Mějte se tu hezky a já si jdu dobalit věci. *Odjíždět na maturitní zájezd v pátek 13. to musí být osud.*

Příjemnou hru,
Tsuki ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru