Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyakushū

2 posters

Goto down

Gyakushū Empty Gyakushū

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Aug - 10:44

Gyakushū S5gu
Malý, polorozbořený domeček uprostřed ničeho může skrývat daleko víc, než se může zdát. Zabezpečený pastmi a kryt genjutsu se zde schází elity národů, aby bojovali za svou sebranou svobodu.
V kanceláři, jež nikdy není zcela uklizená, najdete vždy slečnu Masako Kanae, sekretářku, která má vždy informace k vašemu úkolu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Shinobi Thu 22 Aug - 8:20

Reizo Murasa-OZČVJ

Pomalu jsem přišel před domeček. Chvíli jsem ho pozoroval a pak si zapálil cigaretu. Vešel jsem do budovy a uprostřed místnosti jsem zahlédl sekretářku. Mohli by si tu už konečně trochu uklidit. pomyslel jsem si a přišel k sekretářce. "Dobrej, volala jste mě? Jestli ne,tak bych tady byl k ničemu a to bych se fakt naštval." řekl jsem a sedl si na židli naproti sekretářce.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Shinobi Thu 22 Aug - 11:25

Masako Kanae - OZČVJ
Seděla jsem u stolu a srovnávala výpisy. Stále se mi nedařilo najít ve stozých papírů ty správné údaje a začínala jsem se bát, že jsem je někde ztratila. To by nevrhalo zrovna dobré světlo na mou práci sekretářky.
Když do místnosti vešel Reizo, úplně jsem nadskočila leknutím, až se několik papírů rozlétlo po místnosti. Vyskočila jsem ze židle.  "Och, Reizo-san, dobré odpoledne." pozdravila jsem slušně a začala rychle sbírat rozházené dokumenty. "Prosím, posaďte se, mám pro vás misi." konečně se mi povedlo papíry zkrotit, urovnala jsem si sukni, posunula brýle a posadila se taky.
"Tady-" podala jsem mu papír, na kterém byl zadán úkol. (Vtipné, zapomněla jsem, že jsi mi ho nenapsal, tak si ho rovnou napiš sem^^)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Aug - 14:33

Reizo Murasa-OZČVJ
Pozoroval jsem ji jak tam něco vyvádí s papíry. "Copak jsem tak obludný?" vyděsil jsem se, protože její leknutí se mi zdálo podezřelé.
Vzal jsem si od ní papírek a nahlas to přečetl: "Takže mám prozkoumat archiv s nakradenými technikami v Kagetsu?" To bude snadný. Vyndal jsem si z pusy cigaretu a vydechl kouř.


Naposledy upravil Shinobi dne Mon 26 Aug - 8:18, celkově upraveno 1 krát
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Aug - 15:12

Masako Kanae - OZČVJ
Lehce jsem přikývla na jeho otázku a poupravila si brýle na nose. "Předpokládáme, že archiv bude zabezpečený, většina lidí hlásila, že je objekt bez hlídky, ovšem tomu se mi nechce věřit. Tsukikage by musel být bláhový, aby jeho vesnice nehlídala svitky s technikami." Chvilku jsem přemýšlela, no nakonec jsem zavrtěla hlavou.
"No, to už je ovšem vaším úkolem." pousmála jsem se.
"Buďte opatrný, Reizo-san, a no.. ta mise vyžaduje soustředěnost a tichost. Ano?" dodala jsem váhavě, protože už jsem měla zkušenosti s jeho výbušnou povahou.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Aug - 15:38

Reizo Murasa-OZČVJ
Její slova mě trochu urazila. "Chcete snad říct že neumím být potichu?!" zvýšil jsem hlas. "Kdyby tam byla nějaká havěť, tak se o  ni postarám, jasný?!" Nesnášim když mě někdo podceňuje. Pomalu jsem měl chuť to tu rozmlátit, ale ovládl jsem se. "Budu s tím hotov hned. Zatím nashle." rozloučil jsem se a odešel z tý barabizny. Přibouchl jsem sillně dveře, aby bylo jasně vidět že odcházim. Na čerstvým vzduchu jsem se uklidnil. Však já jim ještě ukážu.
/Přesun
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gyakushū Empty Re: Gyakushū

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru