Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Projekt OZČVJ xD

Goto down

Projekt OZČVJ xD Empty Projekt OZČVJ xD

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 16 Aug - 11:52

Jak začít..? No..
Zkrátka jistě víme, že nám poklesla aktivita. Jsou prázdniny a my si je chceme užívat, tak jako si je užíváte vy. To neznamená, že na to úplně kašleme, ale taky nemáme tolik času, který bychom potřebovali, tedy někteří z nás^^ Navíc, pokud už máme tu volnou chvilku, tak si radši natáhneme nohy někam před film, než jít postovat, to snad chápete^^ dva z adminů mají brigádu, mě skončila nedávno, Hideo nemá PC.. zkrátka, pár důvodů, proč se nic neděje^^
Víme, že většina postav je zasekaná uprostřed fillerů, které se bohužel ještě chvíli nehnou, protože jak už jsem řekla, admini zodpovědní za tohle jsou momentálně mimo dosah^^"
Zbyla jsem tu tak všeho všudy já^^"
To ovšem neznamená, že se nedá hrát^^ vymysleli jsme způsob, jakým by jste vy mohli hrát a navíc být velmi užiteční pro příběh a navíc by jste k tomu nepotřebovali nás, nebo alespoň jen částečně^^
Jedná se o projekt OZČVJ, neboli  "Osobní záznamy členů výzvědné jednotky"^^
O co se jedná?
--------------------------------------------------------------------
Představte si, že vůdce Kagetsu no Sato už štve, že pořád ještě existuje odboj a složí si speciální jednotku, která se prostě postará, aby odboj zmizel. Jenže odboj se to dozví.. co se stane..? Ano, i on se rozhodne, že se bude zlu bránit, že je na čase skončil liknavé časy schovávání a vrhnout se zase do akce^^
Byla vytvořena speciální výzkumná jednotka o šesti členech, kteří mají za úkol různými misemi zjišťovat podrobnosti o nepřítelově straně. A právě za členy této skupiny můžete hrát.
..


Osobní záznamy členů výzvědné jednotky
--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Masako Kanae
Projekt OZČVJ xD P603
Věk: 32
Pohlaví: žena
Hodnost: tajná
Původ: Sunagakure no Sato
KG/Schopnosti: Loutkařství
Záznam klanu: Záznamy o klanu jsou uvedeny ve složce Sunagakure no Sato.
Členství v tajné výzvědné jednotce: Od jejího založení (2 roky)
Přidělené osobní číslo: 0
Umístění: za levým uchem
Osobnost: Dost neobjektivní údaj, vzhledem k tomu, že si svůj profil vyplňuji sama. Jsem klidné povahy, někdy trošku nemotorná ... trošku víc nemotorná. Jsem pečlivá v tom, co dělám, ne vždy se mi všechno daří podle plánu, ale snažím se, snad až moc.
Minulost: Bývalá shinobi vesnice ukryté v písku, mí rodiče někde stále ještě žijí, ale myslí si, že jsem mrtvá a asi to tak je i lepší. Mám za sebou spoustu misí různých ranků a je téměř zázrak, že jsem všechny přežila. Při jedné z nich jsem sehrála svou smrt, bylo to nutné pro zachování tajemství nově vzniklé jednotky, lidé by měli spoustu otázek a já jen málo odpovědí. Stále bloumám v mysli a přemýšlím, proč si tehdy vybrali právě mě.
Dodatek: Přidávám dokumentaci ke svým loutkám:
Projekt OZČVJ xD Qu24
Záznam vypracovala: Masako Kanae
--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Hiro Ohara

Projekt OZČVJ xD Kxwe
Věk: 28 let
Pohlaví: Muž
Hodnost: jounin
Původ: Kirigakure no Sato
KG/Schopnosti: Hiro se specializuje převážně na genjutsu. V boji využívá především obrovského spojence zastoupeného v podobě potomka slavného summona Ōhamaguri. Nejen díky němu, ale především kvůli svému obrovskému talentu bývá často spojován a přirovnáván k druhému Mizukage.
Záznam klanu: Hiro nepochází z klanu, je potomkem bezvýznamné rodiny.
Členství v tajné výzvědné jednotce: 1 rok, 6 měsíců
Úspěšných infiltrací: 98 %
Přidělené osobní číslo: 1
Umístění: Levé rameno
Osobnost: Během hovoru na mne subjekt působil velmi vyrovnaně, rozumně a klidně. S chladem kalkuloval všechny situace, dával si načas, než zodpověděl mé otázky. S určitostí mohu říci, že vždy jedná s rozmyslem, ovládá se, nemění výraz své tváře a je velmi těžké odhadnout, jak na něj okolnosti působí. Ochotně spolupracoval, podřizoval se zkušebním testům, tudíž nejeví známky neschopnosti podřídit se. Působil na mne dojmem vyzrálého, inteligentního muže.  
Minulost: Podle Hirova vyprávění jsem shrnula nejdůležitější fakty jeho minulosti: Narozen obyčejné rodině – matka obyčejná vesničanka, otec patřil do jednotky dohlížející na bezpečnostní systém vesnice. Během školních let byl velmi učenlivé a pilné dítě, zkouškami procházel bez větších obtíží. Již na akademii začal obdivovat styl boje druhého Mizukage, kterému se chtěl co nejvíce přiblížit. Nadání na genjutsu jen podpořilo jeho snahu a povedlo se mu přivolat potomka legendárního summona. Místo v jednotce přijal kvůli své ženě a dceři, aby mohli zase svobodně žít.
Záznam vypracovala: Masako Kanae
--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Hana Itoe

Projekt OZČVJ xD Nxn8
Věk: 21
Pohlaví: žena
Hodnost: tokubetsu jounin
Původ: Kusagakure no Sato, Sunagakure no Sato
KG/Schopnosti: Hlavní schopností Hany je její senzibilství, vycvičené reflexy, dokonalá paměť a stopařství. Díky unikátní schopnosti Kagura Shingan může sledovat subjekty ve vzdálenosti až deset kilometrů kolem sebe či snadno uniknout z genjutsu. Mezi další Haniny schopnosti patří také vysoká inteligence a základy medicíny.  
Záznam klanu: Haniny rodiče odešli ze sídla rodiny ještě za války, poté zemřeli. O zbytku členů se neví.
Členství v tajné výzvědné jednotce: 1 rok, 4 měsíce
Úspěšných infiltrací: 100%
Přidělené osobní číslo: 2
Umístění: Kotník levé nohy
Osobnost: Nezájem a flegmatičnost, to jsou hlavní rysy Haniny osobnosti. Podle vlastních slov byla vychována jako zázračné dítě s obrovským potenciálem, jenže jí všechny ty hlavolamy a hádanky, které se svým způsobem řešily sami, brzy přestaly stačit a dnes už se nenajde téměř nic, pro co by se tato mladá žena dokázala nadchnout. Většinou mlčí, pozoruje své okolí, odhaluje charaktery okolních jedinců a řadí je do pomyslných šuplíčků. Do hovorů přispívá pouze, je-li to opravdu nutné, nebo aby někoho vyvedla z omylu. Téměř nikdy se neusmívá, zato je ale nesmírně pečlivý, spolehlivý perfekcionalista.
Minulost: Samotná účastnice osobního pohovoru uvedla, že počátky její minulosti sahají až do Kusagakure, odkud její rodiče utekli během poslední velké války. Sama Hana se narodila až v Píseční vesnici, kde strávila celé dětství. Při napadení vesnice během převratu byli zabiti oba její rodiče, ona však útok předpovídala a byla sama zachráněna. Během let dospívání pomáhala při ochraně úkrytu a vesničanů, díky čemuž byla také vybrána k nám, do světové výzvědné jednotky.
Záznam vypracovala: Masako Kanae
--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Kaede Yotsuchi

Projekt OZČVJ xD 70dz
Věk: 25
Pohlaví: žena
Hodnost: jounin
Původ: Iwagakure no Sato
KG/Schopnosti: Hoka no Kao (druhá tvář), KG mění vzhled a podstatu chakry uživatele závisle na jeho vlastní vůli. KG je omezeno počtem "henge", které uživatel může použít na 5 různých postav, poté se může kdykoliv změnit na jednu z nich, avšak ne na žádnou jinou. (Pozn.: Narozdíl od Henge no Jutsu nemůže být zrušeno jinak, než vůlí nositele KG.)
Záznam klanu: Klan byl zničen poslední válkou, Kaede je posledním nositelem KG.
Členství v tajné výzvědné jednotce: 1 rok
úspěšných infiltrací: 100%
Přidělené osobní číslo: 3
Umístění: Pravá lopatka
Osobnost: Díky svému hbytému jazyku a trpělivé, povaze je skvělým přínosem pro naši jednotku. Informace jsou vždy přesné a stručné. Čte v lidech jako v otevřené knize a většinou pozná, když jí někdo lže. Je dost temperamentní, ale naštěstí pro nás se umí ovládat a na veřejnosti vystupuje jako dáma, ne jako Salamander. (Pozn.: Přezdívka přidělena ostatními členy jednotky.) Při jednání s ní postupujte opatrně, je náchylná na nevhodné poznámky o jejím vzhledu a na vyzvídání ohledně její osoby.
Minulost: Neznámá. Při osobním pohovoru uvedla následující: "Moje minulost je něco, o čem nechci mluvit, můj klan je důvod toho, proč odmítám odpovědět. Historie není důležitá, důležitá je budoucnost." Podívá se ven z okna a chvíli mlčí. "Dělám to pro vesnici, ne pro sebe a ani pro vás, chci zachránit, co se zachránit dá a zvolila jsem si tuhle cestu a už se mě na nic neptejte!" (Pozn.: Další část záznamu shořela po výbuchu způsobeném mou další otázkou.)
Dodatek ke KG: Podařilo se nám získat fotografie všech jejích "henge" pro účely výhradně výzvědné jednotky. (Pozn.: Přísně tajná informace!)
Projekt OZČVJ xD Owj3
Záznam vypracovala: Masako Kanae
--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Reizo Murasa

Projekt OZČVJ xD Xih9
Věk: 23
Pohlaví: Muž
Hodnost: jounin
Původ: Kumogakure no Sato
KG/Schopnosti: Ranton
Záznam klanu: Neznámé
Členství v tajné výzvědné jednotce: 8 měsíců
Úspěšných infiltrací: 86%
Přidělené osobní číslo: 4
Umístění: Pravá paže
Osobnost: Stejně jako schopnost, kterou ovládá, má i on sám velmi bouřlivou a vášnivou povahu, o čemž jsem se během několika střetů s ním přesvědčila. Vznětlivý, výbušný, nespoutatelný živel, to je Reizo. Jen nerad se podvoluje kázni, či pravidlům, rád dělá naschvály a provokuje. Se svou nevyzpytatelnou povahou by do výzkumné jednotky vůbec patřit neměl, protože je nespolehlivý a tvrdohlavý, ovšem jeho útočná část velmi přispívá celku. Pokud se jedná o infiltraci, shledávám Raiza k ničemu, naopak pokud se jedná o přímý útok, jen málokdo se mu dokáže vyrovnat.
Minulost: Podle záznamů bylo dne šestého, v měsíci pátém přijato do sirotčince Bleskové vesnice právě narozené dítě. Bylo mu přiděleno jméno Reizo Murasa.
Mnohokráte trestaný deviant, nesčetné problémy, záznamy o výtržnostech.
Na podruhé úspěšný student akademie, průměrný genin.
Záznamy dále hovoří o objevu unikátní chlapcovi schopnosti a to elementu Bouře. Rychlý vzestup na chunina a později jonina. Využití pro účely vesnice.
(Pozn.:Informace o členu jednotky nám byly poskytnuty okolím a především pak samotným Raikagem, subjekt odmítal ztrácet čas hloupostmi.)
Záznam vypracovala: Masako Kanae

--------------------------------------------------------------------
Osobní záznam
Rider Tohsaka

Projekt OZČVJ xD Wmqw
Věk: 23
Pohlaví: žena
Hodnost: Tokubetsu Jounin
Původ: Konohagakure no Sato
KG/Schopnosti: Bez speciálních schopností, používá výhradně taijutsu, své řetězy a je schopna nepozorovaně proklouznout téměř kamkoliv.
Záznam klanu: Žádný klan neexistuje.
Členství v tajné výzvědné jednotce: 6 měsíců
úspěšných infiltrací: 85%
Přidělené osobní číslo: 5
Umístění: Levé prso
Osobnost: Nemluvná žena, oddaná rozkazům a svému velení. Mám z ní pocit, že ji nic jiného ani nezajímá. (pozn.: Má divné oči a ten její pohled ... brr ... mrazí mě z něho.) Musím uznat, že umí své oči skvěle využít, jsou tak hypnotyzující. Zdá se, že je nebezpečné otočit se k ní zády, kdyby nebyla spojenec, vsadila bych se o cokoliv, že by po mě vystartovala jako had po myši.
Minulost: (Pozn.: Tento rozhovor byl pro mě velice vyčerpávající. Pozorovaný subjekt se zdá být i po dvou hodinách mých otázek naprosto klidný. Podařilo se mi získat jen velmi stručné informace.) "Narodila jsem se v Konohagakure no Sato, mí rodiče zemřeli na misi. Vychovávala mě babička, když zemřela, byla jsem na všechno sama. Díky tvrdému tréninku jsem se vypracovala až na post tokubetsu jouninky a našla si přítele. Po tom, co jsem zjistila, že se přidal k Kagetsu no Sato, opustila jsem ho a teď jsem tady." (pozn.: Vůbec neodpovídá na kladené otázky.)
--------------------------------------------------------------------
Pokud se vám některá z postav zalíbila, napište mi pm nebo na skype a já vám řeknu podrobnosti a změní vaší mise^^
BTW: Záporáci přibudou příští týden^^
Poslední informací dnešního jednání bude, že proběhne čistka postav, takže co nejdříve napište za postavy, za které chcete hrát, zdali budete aktivní, nebo ne (stačí pod životopis, nebo prostě koment^^)
Mějte se, váš admin team^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru