Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

2 posters

Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 28 Dec - 16:20

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Kirigakure
Život žijeme naplno a jdeme stále vpřed!
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator
Jméno:
Sakyho

Přezdívka:
Saky

Příjmení:
Yaguma

Klan:
Yakuga

Specializace:
Hijutsu-Ovládání papírků
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Konan__tenshi_by_daewil-d4xjbs5

Věk:
24 let

Hodnost:
Velitel Oininu
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Ranks-naruto-Oinin

Výška:
181cm

Váha:
75kg

Krevní skupina:
0

Rodina:
Milli Yaguma- přítelkyně (myslím milostně xD)

Element:
Katon a Doton

Vesnice:
Dřív Otogakure nyní Kirigakure (omlouvám se, vím jak ty přestupy nemáte rádi ^^)

Zaměření:
Hijutsu, Ninjutsu
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator
Mám rád:
Mizukage, zmrzlinu a sladké dango. Taky mám rád slunce ale i měsíc. Jsem spíš zimní typ, protože mám rád sníh. Létem ale taky nepohrdnu, plavání mě ani moc nebaví, ale i tak mám rád slunce. Pak jsou tu zvířátka, nejoblíbenější jsou kočkovité šelmy. Mám rád lidi, kteří se nebojí říct svůj názor, stojí si za svým a jsou někdy i tvrdohlaví.

Nemám rád:
Nemám rád déšť a bláto. Taky mi vadí nepořádek a lidi, kteří ze sebe dělají machry a ve skutečnosti nic neumí. Taky mi vadí příliš dlouhé souboje, jsem typ co si při soubojí i rád pokecá a dá nějakou radu. Nenávidím když někdo podvádí, to nestrpím. Taky nenávidím lidi, se kterýma se musím dělit o Mizukage, je spousta lidí kteří by jí chtěly ublížit a těm bych nejraději zlomil páteř (xD).
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator

Vzhled:
Vzhled:


Shibuki:
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Bakuto
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator
Příběh:

Jsem tu!

Narodil jsem se v Otogakure no Sato. Byl to velký den, kdy jsem se narodil, protože jsem syn vůdce klanu Yakuga. Všichni doufaly že jednou dosáhnu taky vůdce a budu mít dobrou hodnost. Však já po tom nijak netoužil. Již od malička jsem chtěl pouze pomáhat, nedělal jsem to pro to abych se stal silným, ale abych pomáhal lidem. Když jsem měl 5 let, otec mě často brával na cvičiště, kde jsem se mohl koukat jak shinobi bojují, zaujalo mě to, hlavně zbraně. Jelikož jsem byl stále malí, tak jsem miloval origami, ze kterých jsem si skládal taky zbraně, somozřejmě z papírů. Má matka byla o něco přísnější, ale když jsem ten den nezlobil, brávala mě na zmrzlinu v létě a v zimě na porci sladkého danga. Oba dva jsem je miloval. Chovali se ke mě velmi dobře a vychovali ze mě velmi dobrého chlapce. Když jsem nastupoval na akademii, oba dva šli semnou. První den jsem si našel hned kamaráda, který byl i ze stejného klanu jako jsem já. Všechno jsme dělali společně. Cvičili, bavili se, flirtovali s dívkami, zlobili rodiče ale i hádali. Bylo to zvláštní, byly jsme jak kamarádi, tak zároveň i rivalové. Já jako syn vůdce jsem nikdy nemohl sklamat, proto mě otec každý den učil nějaké pohyby a snažil se mě vysvětlit naše hijutsu. Měl jsem rád origami, takže mě toto téma vždy zajímalo. Byl jsem už od příchodu na Akademii velmi snaživí a nadaným studentem. Všímal jsem si a hlavně se víc bavil ss dívkami, se kterými jsem se svým kamarádem Rikem flirtovali. Však když začínaly zkoušky genina, musel jsem cvičit víc než dřív, byl jsem hodně pozadu, protože jsem byl často nemocný, ale to proto že jsem se v zimě pořádně neoblékal, máma mě skoro zabila (xD). Na zkouškách jsem prospěl velmi dobře a dostal černou čelenku, kterou jsem nosil na čele.

Odchod? Nebo znovu zrození?

Po tom co jsem se stal geninem, jsem dostal tým, kde jsem byl od Rika oddělen a vídali jsme se jen někdy v klanu. Našel jsem si nové přátele i nové lidi, se kterými jsem strávil velmi dlouhou dobu. Plnili jsme mise společně, smáli se společně, jedli dango i další věci. Za ně bych položil i život, nechtěl jsem ani jednoho ztratit. Ale, jednou v klanu se něco stalo, otec si mě povolal někdy o půlnoci, kdy mu přiletěl orel z Kirigakure. Netušil jsem co po mě chce. V místnosti, kam jsem měl dojít byla i má matka. Vůbec jsem to nechápal, myslel jsem si že jsem něco udělal. Však pravda byla jiná, otec i matka se tvářili fakt divně. "Co se dějě?" Zeptal jsem se jich a podíval se na dopis, který ležel na jeho stole. Otec mi řekl, že klan Yaguma, se kterým jsme od jakživa spolupracovali, se chce spojit. Ano, měl jsem se přestěhovat do Kirigakure no Sato, ale stále jsem nevěděl proč, nevěděl jsem že si někoho mám vzít. Sbalil jsem si tu noc věci a odešel s doprovodem do Kirigakure no Sato. Kde mi koupili byt. Nechápal jsem proč se musím od rodičů oddělit, bral jsem to jako zkoušku. Než jsem ale odešel, otec mi dal ten dopis dobře zabalen do obálky a zabezpečen pečetí, která se měla otevřít až dosáhnu 24 let. Byl jsem docela sám, bez prátel a bez rodiny. Minulí Mizukage mi dal přihlášku o tom, že se zde stanu chuuninem a pak možná i vyšší posty, ja si to můj otec přál. Měl jsem štěstí, že jsem měl pár svitků s technikami našeho hijutsu, takže jsem mohl cvičit, že jsem se naučil i nějaké techniky. Bylo to den co den lepší, byl jsem přidělen do nového týmu a stal se chuuninem. Tehdy jsem potkal i muže, byl to Legendární šermíř. Byl něco jako náhrada mého otce, staral se o mě a cvičil mě, byl to nositel Nuibari. Však něco se stalo. Když jsem konečně dosáhl 20 let, byl jsem již jouninem z Kiri, však to nebylo vše. Ten Legendární šermíř, ten nahraditel mého otce zemřel na jedné z misi, zbylo po něm jen mrtvé tělo a Nuibari. Mizukege mi řekl, že již dlouho si přál, ať Nuibari připadne mě. Byl jsem velmi překvapen, alei zdrcen z jeho smrti. Nuibari jsem příjmul. Rozhodl jsem se stát tak silným jako byl on. Po nějaké té době, jsem dosáhl ocenění Oinina a hned Velitel Oininů a nastoupil noví Mizukage, byla to žena z klanu Yaguma. Bylo mi 24 let a já na dopis který mi dal biologický otec nezapoměl. Donesl jsem ho nové Mizukage, věděl jsem že se mám oženit s dívkou klanu Yaguma, s tou prvorozenou, nevěděl jsem ale kdo to je a ona byla z klanu Yaguma, takže jsem došel a...(Dál v textovce xD, to bude síla xD)
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator
Body:
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 3
Inteligence: 4
Síla: 4
Rychlost: 5
Chakra: 4
Ruč. pečetě: 4
Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Separator

Techniky:

Papírové techniky:
Kami no Shisha no Jutsu--->S-rank
Shikigami no Mai--->B-rank
Kami Bunshin--->B-rank
Kami Shuriken--->D-rank
Paper Chakram--->C-rank
Plné ovládání s papírem, například vytvořit křídla.

Ostatní:
Doton: Sando no Jutsu--->A-rank
Shunshin no Jutsu--->D-rank
Doton: Doroku Gaeshi--->C-rank
Oboro Bunshin no Jutsu--->D-rank


Naposledy upravil Saky Yaguma dne Thu 7 Mar - 20:12, celkově upraveno 19 krát
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Sat 29 Dec - 12:36

Ok, už jsem to nějak dodělal Smile
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 29 Dec - 13:07

1.) Konanina schopnost není kekkei genkai, ale hijutsu a v současné době je v Iwagakure, i když nevím, jestli jeho členové ještě budou hrát. Počkej si do zítřka a pak ti řeknu Smile
2.) Co se týče té kosy .... co si mám představit pod pojmem "velmi smrtelná a nebezpečná zbraň?" Jen doufám, že nechceš být Jashinistou xD
3.) Klan se sepisuje do klanů, ne do životopisu Smile
4.) Na velitele oininů se mi zdá životopis poněkud krátký, kdyby se dal připsat alespoň odstaveček o 5 řádcích, vůbec bych se nezlobila Smile
5.) techniky chci vidět u životopisu Smile

Vím, že to vypadá, že toho po tobě chci hodně, ale jsou to jen drobnosti xD Jsem detailista Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Sat 29 Dec - 13:48

Jasně, vůbec nevadí Very Happy. Upravím to, ale doufám že nebude vadit když to udělám později, jsem na horách navíc na notebooku, takže se mi to píše fakt blbě Very Happy. Ten Velitel Oninu, tím se stanu až příjdu do Kiri Very Happy, kde mě to ocenění dají Very Happy, měli jsme v plánu dál pokračovat v textovce, ale dobrá Smile. Upravím to zítra, protože potřebuji vedět jestli s tím hijutsu můžu počítat Smile
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 29 Dec - 16:14

Dobrá, uděláme to takhle ... já ti ten životopis povolím s tím, že až tu část s velitelem Oininů dopíšete v textovce, stručně si to hodíš i do životopisu, tak na 5 řádků, aby to dávalo smysl a nebylo to tak krátký. Může být? Smile
Jelikož to Hijutsu v Iwě vlastní moje postava, tak ti souhlas dávám, protože už za ni nejspíš hrát nebudu a pochybuji, že se do zítřka můj "bratr" ozve.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Sat 29 Dec - 16:24

Ok, za to hijutsu moc děkuji Very Happy. S tím životopisem, trošku to poupravím Smile
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Sat 29 Dec - 17:59

Životopis mám napsaný Smile
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 29 Dec - 19:15

Nuibari ti předpokládám Mizukage schválila, životopis se mi líbí, ale nezapomeň si dopsat techniky. Very Happy
POVOLENO
*Vítej v Kirigakure no Sato*
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 31 Dec - 17:48

Ty techniky ti nepovolím, zaprvé se mi zdá, že jich máš moc a za druhé, některé techniky ani vlastnit nemůžeš, protože patří do Kumo.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 1 Jan - 18:04

Upravím později ^^
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Thu 3 Jan - 17:11

Ok, jsou upraveny Very Happy
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 3 Jan - 18:01

Katon: Gōka Messhitsu -> Madarovu techniku nepovolím gomen
Kirigakure no Jutsu bych ti povolila, ale nemáš na to patřičný element, takže ne Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Saky Yakuga Sun 6 Jan - 16:48

Jujky xD, omlouvám se. Techniky jsem opravil asi před 3 dny a zapoměl jsem sem napsat: EDIT xD
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 6 Jan - 17:20

Už se mi to zdá v pořádku Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sakyho Yaguma [VELITEL OININU] Empty Re: Sakyho Yaguma [VELITEL OININU]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru