Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Shaky Rokogu~

3 posters

Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 14:20

~S-rank~
Katon: Gōka Mekkyaku
Shinra Banshou Douka no Jutsu


~A-rank
Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
Katon: Gōka Messhitsu
Katon: Benijigumo
Doton Kekkai: Doroudomu

~B-rank~
Katon: Zukkoku--->Dárek na Vánoce xD.
Jutsu Shou
Katon: Karyuu-Endan
Tengai Houjin
Doton: Doryuu Taiga
Kage Bunshin no Jutsu

~C-rank~
Katon: Hai Seki Shou
Kuchiyose no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu

~D-rank~
Shunshin no Jutsu

~E-rank~
Všechny

~Shaky Rokogu~ Dz-elegantevening-stamp2

Katon: Gōkya Joroubo
Úroveň: S-rank
Element: Katon
Zařazení: Ninjutsu
Popis:
Shaky nahromadí po svém těle obrovské množství ohně. Tento oheň nabere tvar obrovského draka (asi velký jako Kyuubi). Tento Katon obklopí vlastně Shakyho, který má jak obranu, tak i může útočit. ´Toky bývají většinou ve tvaru ohnivých koulí, Shaky vypouští z tlamy ohnivé obrovské koule ohně. Taky mu to umožní létat, ale když to provede, tak ohnivých koulí ubude a technika méně vydrží. Samotná technika vydrží cca 2-3 posty. Tento oheň spálí vše v jeho blízkosti a na jeho zastavení je potřeba víc lidí.

Nevýhody/Slabiny:
Je potřeba velké množství energie, takže toto jutsu se nejlépe používá v Ragykyou. Když toto jutsu Shaky použije, vypotřebuje polovinu své chakry. Toto jutsu se zničí pouze Suitonem, ve více lidech. Když se jutsu zruší bez Shakyho vůle, je možné že ho oheň zraní.

Uživatel: Shaky Rokogu


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Tue 15 Jan - 19:59, celkově upraveno 7 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 31 Dec - 11:46

No...^^"
Takže jednak Raikiri nerovná se Chidori^^ popravdě Konohu bych moc nedoporučovala, lepší je http://naruto.wikia.com/wiki/Narutopedia, to je jaksi pravdivější.
Za druhé, jak je možné, že máš chidori bez sharinganu? o.O
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 31 Dec - 12:18

Aha Very Happy. Chidori můžu používat díky svému KG, kdy se mi zlepší všechny smysly včetně zraku ^^
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 4 Jan - 22:41

Sandā Appu - Uhm... tuto techniku jednoduše nemůžeš ovládat, jelikož ta dívka k tomu využívala kámen, který v sobě měla a který ji dovoloval koncentrovat takové množství Raitonu a následně jej vypustit ve velkém a ničivém útoku. Bez toho však techniky nemůže fungovat, takže bohužel Smile Toto musíš nahradit...

Shikyaku no Jutsu - Toto je Hijutsu klanu Inuzuka, to prostě nemůžeš umět xD
Vím, co máš za KG, ale jestli chceš něco podobného, musíš si vymyslet vlastní Smile
Toto patří jen a pouze klanu Inuzuka....

Chidori (Raikiri) - Ano, máš sice KG, co ti zlepší zrak a tak podobně, ale tato technika vyžaduje, aby si vlastnil Sharingan, bez něho to nejde . Je to u ní jasně stanoveno a žádné jiné KG jej nenahradí ^^

Chidori Eisou - A tato technika je samozřejmá, jelikož k ní potřebuješ Chidori Smile Takže také ne Smile

~Katon: Rofuku~ - Jelikož nemůžeš mít chidori, nelze to s ním ani tedy spojit ^^
A ohledně tedy toho Suitonu... uhm.. asi si to myslel díky tomu Raitonu, ale... Katon má prostě slabinu Suiton a to v jakékoliv podobě, takže jej jistě dokáže zastavit i jiná forma Suitonu, než v podobě dešti, takže... prostě slabiny Suiton všeobecně ^^

~Chidori no Rofuku~ - nemůžeš vlastnit chidori, nelze ani tato technika, promiň ^^

Raiton: Jubokuru - Uhm... rozhodně ne C rank a rozhodně ne jen takové malé nevýhody. Na to, že se stačí dotknout toho druhého, který ten Raiton nevidí a on ztratí vědomí, to má až moc málo slabin a tak malý Rank...
Takže... buď techniku oslabit, že třeba ta část těla bude na chvíli ochromena... plus by bylo dobré, aby blesky šli vidět... alespoň z části, aby to bylo možné zaregistrovat, ale jinak rozhodně ne ^^ Ne v této podobě Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 6 Jan - 16:56

Moje Chidori!!!! To jako fakt? xDDDD. Ok,ok upravím to, bude to chvilku trvat.
1)Mám zákaz na Pc, jsem tu tajně xD
2)Jestli mě chytí máma mám +týden navíc xD
3)Budu se snažit co nejdřív a nenápadně xD
4) Asi mi jebne xDDD, nebo už se stalo Surprised
5) Můžu si vymyslet něco podobného jako je Chidori??? ale třeba ve jiné formě atd...xD
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sun 6 Jan - 17:49

Jj xD Dobře xD A to jako fakt xD Bohužel. Je dobré se nejprve na ty techniky na naruto.wikia mrknout, než si podle toho děláš ostatní a stavíš na tom, jestli to třeba něco nepotřebuje xD Ušetříš si tím dost práce XD

A co se týče něco podobného, tak asi ne xD
Jde o to, že když do ruky koncetruješ čakru a uděláš něco takového, je to Chidori a nebo jedna z jeho mnoha verzí (Má jich několik) a nebo Raikiri...
A když chceš čepel, tak to je ta technika, co použil 3 Raikage, takže xD Budeš to muset vzít asi z naprosto jiného soudku, protože vážně to jinak asi nepůjde ^^
Gomen
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 7 Jan - 16:18

Ok, upraveno ^^
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 8 Jan - 8:16

Ach jo xD To se mě nejprve nemůžeš zeptat, co můžeš a nemůžeš za techniky? _D S takovou to bdue neustále upravovat...^^
Musíš se dívat, který techniky patří do jaké vesnice. Neznamená, že si Akatsuki, že můžeš mít vše. Pocházíš s Konohy...
Ale také si nemysli, když pocházíš z ní, že také budeš umět vše. Ach jo...
Takže:

Rasengan - Toto zkutečně nemůžeš mít. Je to velcie složitá technika a nenaučí se jí jen tak někdo. Navíc se ji také nemůže naučit každý... Bohužel. Rasengan ti nepovolím. To by si musel jen herně donutit Raikena Namikazeho, aby ti ho naučil. Ale jak říkám... toto zkutečně ne...
Už to, že jsem ti povolil Pečeť 4 Hokageho je dost. Ale on nebyl jediný, kdo to uměl, ale to je tajná technika Konohy. Ale je možné, že ses to naučil, než si se stal Nukeninem, ale i tak.. takže...

Chōōdama Rasen Tarengan - Samozřejmě, když nemůžeš mít Rasengan, nemůžeš mít ani toto. Gomen, ale zkutečně to nejde...

Tajuu Kage Bunshin no Jutsu - Uhm... další věc... toto Naruto ovládal jen díky své veliké čakře a také díky Kyuubimu. Jinak by nedokázal tolik klonů vytvořit. Toto by prostě shinobi bez toho, jako byl naruto, nezvládl...
Navíc to nejde umět, když nemáš Kage Bunshin no Jutsu ^^

Meisaigakure no Jutsu - Uhm.. také ne... to rozhodně. Sám jsem tenkrát toto Jutsu chtěl, ale nemohl jsem ho mít. Toto je speciální technika Iwagakure no Sato. Speciální maskovací technika. Tu nemůže mít jen tak někdo a jediný, komu bych to povolil, by byl někdo z Iwagakure no Sato, ale někomu s původem z Konohagakure, to zkutečně ne...

A jinak, do té tvé techniky bych doplnil, že ne vždy každého musí nutně zratit vědomí. Každý má jinou výdrž a sílu, takže. Dal bych to podle síly...
Takže třeba silnější soupeře by to v dané části těla ochromilo. Pdoel toho, jak se dotkli. Doplnit tam, že záleží na soupeři ^^ Jop? Smile

Kebari Senbon - Jo.. a na tuto techniku jsem tě zapoměnl upozornit už minule...
Toto totiž rozhoděn ne. K tomu je potřeba Sage Mode a bez něho to není možné udělat. Jiraiya techniku mohl také využít jen v žabím módu, jinak by tehcniku nedokázal vytvořit, takže... tím je jasný, že toto rozhodně ne ^^
Můžeš mít nějakou vlasovou technikou jeho, která nepotřebuje Sage Mode, ale jinak ne ^^

A jak říkám, dívej se na to, kam technika patří a když nevíš, tak se mě klidně zeptej. Já ti poradím ^^
A taky se dívej, jestli technika není moc lsožitá a nebo není nějaká tajná a tak podobně, aby ses ji mohl vůbec naučit...
A poslední věc, dívej se na to, jestli k technice není potřeba nějaké KG, věc, MODe a tak podobně ^^ Na to si musíš dávat velmi velký pozor Smile

Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 13 Jan - 17:49

xDDDDDDD Upraveno, změnil jsem si Raiton na Doton Wink
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 14 Jan - 8:26

Sanjuu Rashoumon - Uhm, tato technika patří Orochimarovi a tedy i Otogakure xD
Bez povolení Otokageho ti ji nemůžu schválit a jelikož jsem se ho ptal a on tuto techniku už má domluvenou, že ji poskytne někomu jinému, tak ti ji bohužel neschválím ^^

Gogyo Fuuin- Na tohle jsem se tě před tím zapomněl zeptat xD
Na co ti ta technika vůbec je? xD Pečeď 5 elementů zajišťuje jen nestabilitu mezi Kyuubiho a Naruto čakrou xD Nebo spíše, mezi jejich pečetěmi xD
Jiraiya to uměl, jelikož to byl kmotr Naruta a bylo to opatření, kdyby se náhodou Naruto někdy chtěl učit ovládat Kyuubiho xD Ale zdá se my, že tobe to je více méně k ničemu xD

Katon: Bakufū Ranbu - Uhm, tuto techniku nemůžeš ovládat kvůli tomu, že k tomu potřebuješ Kamui xD
A to jak víme, ovládal jen Obito Uchiha, takže xD
Rotace a neustálý proud plamene je zajištěn díky této schopnosti a na to by si musel ovládat MS XD a k tomu Obitovi techniky, takže xD Toto rozhodně ne ^^

Jinak už by mělo být vše v pořádku xD Takže xDDD
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 14 Jan - 13:14

No, Gogyo Fuuin se mi bude hodit, když se budu snažit polapit Jinchuurikiho. Naruší to jeho chakru a tím pádem půjde lépe ulovit xD, teda myslím.

EDIT xD
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 14 Jan - 13:54

Uhm xD No, jeho čakru to možná naruší, ale tím způsobem, že čakra Kyuubiho začne pronikat ven xD Nebo spíše, ty dvě pečetě, vnější a vnitřní se začnou prolínat a tak i jejich čakra xD
Jiraiya to udělal kvůli tomu, že Narutovi nešel vyvolat Gamabunta xD Bylo to na něj moc náročný a jeho čakra to nezvládala.... Takže umožnil Narutovi využít Kyuubiho čakru xD
To si mohl vidět při vyvolání Gamabunty, že jedna třetina využité čakry měla barvu modrou a ta druhá červenou xD
Vlastně tím pomůže Kyuubimu, aby jeho čakra mohla proudit ven xD
Reaguje to na Narutovi emoce - strach, úzkost, zlost, zoufalství xD To je většinou důvod, proč se začne čakra uvolňovat xD
Takže když to použiješ a Kyuubiho Jinchuuriki bude v nesnázích... budeš se muset poprat s mini lištičkou xDD

K té S Rank technice bych dodal trochu popis, jak může útočit, nebo jak dlouho vydrží...
Udělal bych to tak, že tato technika může být využita na jeden útok a na jednu obranu...
Buď tedy obklopení a nebo vyslání na soupeře ^^
Něco takového totiž uřídit je velice nesnadné a dosti náročné... Navíc později nereálné, kdyby to mělo vydržet nějaké dlouhé ovládání ^^
Takže takhle bych to změnil...
Jeden útok je myšlen, že vyšleš a on může udělat několik věcí ten drak...
Třeba švihnout ocasem, křídlem, drápem, chramstnout a třeba nakonec na soupeře naprosto dopadnou a spálit své okolí...
Obrana myšleno jako jedno obklopení, když třeba někdo využije S Rank techniku a ti se tím uchráníš....
A také především, jak dlouho trvá, než se technika vytvoří ^^ Záleží třeba i na podmínkách ^^
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue 15 Jan - 14:28

EDIT
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 15 Jan - 19:30

TeĎ by už neměl být problém xDD
Konečně! xD

POVOLENO

P.S. Jen si přehoď Kage Bunshin no Jutsu do B. Je to B Rank ^^
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

~Shaky Rokogu~ Empty Re: ~Shaky Rokogu~

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru