Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rorin Shoku [JOUNIN]

2 posters

Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Nov - 16:29

"Představa smrti je jako cítit dotyk milované osoby"
死の思想は必要なの人の触れを感じるのおなじ

Jméno ~ Rorin Shoku / ロリン しょく
Hodnost ~ Jonin
Věk ~ 26
Element

Raiton, Kenton
雷遁, 心遁



Původ: Kirigakure no Sato / 霧隠れの里
Vesnice: Otogakure no Sato / 音隠れの里




Element Života, Zdraví, jap. Kenton, 健遁, je proslulý element, ceněný především pro svoji schopnosti, které propůjčuje svým uživatelům. Z klanu Shori díky tomu pocházejí jedni z nejlepších Iriyo Ninjů, neboli mediků. Většina ale své výhody využije k tomu, aby se stali dobrými senzibily. Samotná Kekkei Genkai je totiž založená na tom, že v tomto klanu se dědí pouze pár technik, jelikož ta hlavní je pasivní. A tou je absolutní odolnost na toxiny, jedy, viry, bakterie, či jiné pro organismus škodlivé vlivy. Jednou z děděných technik je cítění tepu v okolí asi deseti metrů. Tu ale nevyužívají často pro senzibilovy účely, jelikož její rozsah je malý. Senzibilové používají typické techniky jako je cítění chakry. Ale někteří už se pokoušeli o získání techniky "Oko Kagury", ale marně. Další pasivní schopností je třeba vyšší výdrž těla, delší produktivní věk, celkově prodlužuje sílu těla. Občas se ale může stát, že při použití genjutsu se uživatel pomátne a bude se vydávat za svého protivníka. To se ale stává pouze jednou za život a zlomit to jde pouze silným vlivem z venčí.






Pro někoho složitý, pro jiné jednoduchý. Asi by jsme měli začít tím, jak se Rorin vůbec chová. Tuto část bychom měli rozdělit na dvě části. Před a Po incidentu (Pravý a Falešný).





Před incidentem se Rorin choval jako normální kluk, který dokázal racionálně myslet a byl vždy velice oddaný svému pánovi, popřípadě kagemu či senseiovi. Nijak nevybočoval z mezí, nepil, nebral drogy, dokonce ani nekouřil. Nebyl to žádný děvkař, ale ani ještě nikdy nikoho neměl. Byl ambiciózní a dokázal si jít za tím za čím chtěl jít. Nebál se nikoho a ničeho, pokud si to mise či cíle vyžadovaly. Uměl se smát a uměl být milý, nikdy nepotlačoval své pocity. Snažil se vycházet vstříc, ale především pro dnešní paradox, snažil se zničit Otogakure no Sato po sociální stránce, snažil se ji znemožnit. Nostalgicky stále nosí oblek Kirigakure no Sato, i když jeho nové já neví proč je na něj tak fixovaný.





Jeho dnešní chování nabralo podobu nesmírně arogantního a poměrně neopatrného shinobi z Otogakure no Sato. Bohužel, je to výsledek jedné z klanových technik, kdy si jeho mozek přebral nakopírované myšlenky za vlastní a nyní je za vlastní vydává. Z tohoto ho dokáže probrat pouze silný emotivní impulz, který by ho znovu probudil do reality. Ale zpátky k chování. Ambicióznost je zřejmě jediná vlastnost, která zůstala beze změny. Tato osobnost má mnoho zlozvyků, z nichž nejhorší je asi alkoholismus. Nemá problémy vypít i lahev vodky a pak se potácet ulicemi naprosto na mol. To pro něj není nic, spíše se to stalo jeho denní rutinou. Jeho oddanost byla také narušena, dokonce ani Otokage neposlouchá tak jak by chtěla. Což je pro jeho osobu paradoxní. Vždyť ta Otokage poslouchala na slovo. Zjevně je tímto poukázáno na to, že pokud je silná vůle, mozek nemůže vzít naprosto vše za vlastní, ale některé věci z původní osoby zůstanou v povědomí.

Příběh
Kapitola I.
Prolog
Rorinův život není v počátcích nijak výjimečný. Vyrůstal jako každé jiné dítě, hrál si s ostatními dětmi, občas se setkal s představenými jistého Otogakurského klanu, učil se chodit, mluvit, vše co bude životně potřebovat. Vyrůstal především v uspořádané rodině, kde bylo jasné kdo je tam pánem. Hierarchie klanu samotného tomu nahrávala. Vždy byl tím "hlavním" otec rodiny. Jeho slovo bylo svaté a to platilo. Matka byla na stejné úrovni jako dítě. Úrovní je myšlená ta sociální, její postavení. Jako všechny děti, i on absolvoval akademii. Jen s ninjutsu měl menší problémy. Tam prošel jen tak tak. Jeho specializací jsou totiž genjutsu, kekkai, fuin a senzibilské schopnosti. Přátel měl pár, ale nebyli to "přátelé", byli to časem prověření přátelé, kteří za ním stáli ve všem co udělal a podporovali ho v jeho životních krocích.

Kapitola II.
Život v Kirigakure no SatoČas postupoval a rok po tom, co se Rorin stal geninem, následovaly Chuninské zkoušky. Dlouho se na ně připravoval a byl natěšený až je splní. Nikdo mu nemohl říct ani slovo o tom, že je i druhá možnost, ve které by prohrál. Byl ambiciózní, nepřipouštěl si ani kouštík z toho, co se mohlo stát. A matka ho v tom vzorně podporovala a komentovala to slovy, že je dobré když si někdo jde za svým cílem. V tu dobu byl otec mimo vesnici. Měl se vrátit v dobu ukončení zkoušek. Proto se Rorin snažil ještě více aby mohl otce zprávou překvapit naplno! Už se to blíží. Blíží se ten den. Záře reflektorů Kirigakurské arény a nástup dvaceti geninů na bojiště. Před nimi byla obrovská tabule, která během čtyř vteřin rozdělila náhodně tyto soutěžící. A Rorin byl poslední. Dlouhá to byla chvíle kdy se ukusoval depresemi a trémou. Poté ale uslyšel své jméno. Pomalu vycházel na bojiště, ale svého nepřítele neviděl. Boj! Ozvalo se a on jen schytal ránu do tváře. Nevěděl odkud, nevěděl jak. Pomalu panikařil, ale když to na chvíli přestalo, ze všech stran se ozvalo: To už končíš? To Rorina zřejmě vyhecovalo. Jen se lehce rozhlédl po aréně a zavřel oči. Postavil se do bojové pozice a čekal. Když už se u jeho tváře znovu objevila neviditelná ruka Shinobiho Iwagakure no Sato, používající Zneviditelňovací techniku, připravená udeřit, Rorin ho za ni chytl a provedl silný protiútok. Nepřítel naprosto šokovaný tím co se stalo si nemohl vysvětlit co se stalo. Jeho technika se rozpustila a Rorin se na něj podíval vítězným pohledem. Cítil jsem tvůj tep. Uchechtl se a máchnutím ruky s tímto shinobi rozrazil zem a nohou ho na ní přidržel. Poté následovalo ticho. Přímo hrobové. Poté už se jen zvedl tehdejší Mizukage a začal tichý potlesk. K němu se ale pomalu přidávaly další desítky lidí a gratulovali mu k úspěšnému dokončení Chuninských zkoušek. Po ceremoniálu běžel Rorin okamžitě domů. Jenže tam našel pouze plačící matku. Otec se totiž nevrátil a nepodal o sobě ani zprávu. Je očividné, že o něj měla strach a Rorin také. Ten ji jenom mohl utěšovat že se to spraví.

Kapitola III.
Jonin a ŠílenstvíLéta plynuly a Rorin se stal jedním z nejuznávanějších Joninů Kirigakure no Sato. Hrdě nosil jméno klanu Shoku a plně ovládnul jeho schopnosti, které se ale rozhodl stále rozvíjet. Poté ale získal od Mizukage speciální misi. Tím bylo zajmout jednoho Ninju. Byl jím Koreasu Nakade. Shinobi Otogakure no Sato, špeha v Kirigakure no Sato potulujícím se někde na území země Sněhu. Jak Mizukage řekl, tak se stalo. Okamžitě s určeným týmem vyrazil a netrvalo dlouho než ho dopadli. Nekladl ani nijaký odpor, jelikož ho překvapili nepřipraveného. Odvedli ho do Kirigakure no Sato společně s člověkem, který byl s ním, kterého zajal. Tím byl právě otec Rorina Shoku. Rorin ho ale bohužel nepoznal, což bylo v té chvíli vedlejší. Když se objevili ve vyslýchací místnosti, stalo se něco, co změnilo život mnoha lidí. Rorin začal prohlížet vzpomínky onoho ninji pomocí genjutsu. Jenže co čert nechtěl, Rorin tím nejhorším způsobem. Ano, zjistilo se že Koreasu je chladnokrevný vrah, který dvakrát myslí a pak útočí, ale jakmile Rorin spustil ruku z hlavy Nakadeho, otočil se a rozhlédl se. Panovali v místnosti otázky typu, co mu je, co to dělá. Ty nynější "Koreasu" vůbec nevnímal a jen se zašklebil. Toho si všiml Rorinův otec a ve snaze ho spoutat se na něj vrhnul. Jenže to byla poslední věc kterou udělal. Rorin totiž vrazil katanu hluboko do jeho srdce a mžik na to zmizel na střechu. Celá Kirigakure ho nyní hledala. Jenže on prchl, naprosto nevědomky svých činů. Prchl do Otogakure no Sato.

Kapitola IV.
Otogakure a SnahaV Otogakure no Sato již žije delší dobu a naprosto podlehl jejímu vlivu. Jeho pravé já ale stále čeká na chvíli, kdy získá podnět znovu se vrátit k původnímu naprogramování svého mozku a zapudit tak Koreasuovu osobnost a jeho záchvaty. Otokage respektuje pouze Koreasu, Rorin nikoliv. Všechno co řekne dělá proti své vůli. Tělo se prostě samo hýbe. Vlastně je přítomen v nepřítomnosti. Jen sleduje jak jeho tělo klesá stále více a více ke dnu. Ví i co Koreasu udělal. Jenže na sebevraždu nemá ani pomyšlení. Místo toho se chce vybít na Otogakure, jenže k tomu potřebuje dostatečně silný podnět. Snaží se o převzetí nadvlády nad tělem, ale všechna snaha marná. Vlastně teď čeká na vysvoboditele, který zabrání jeho šílenství.

Pokud bude schválen, prosím o změnu nicku ^^ Děkuji


Naposledy upravil Kurushi dne Wed 14 Nov - 16:29, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 12 Nov - 9:06

Uhm, co se týče životopisu, k tomu nemám žádné výhrady. Je to zajímavé, je to jiné, je to pěkné a to bohatě stačí ^^
Nehledě na to, že je to velmi pěkně zpracované, takže proč ne xDD
Co se týče schopností, to opravdu nevím. K tomu nechám vyjádřit Pili a ta pak nejspíš rozhodne, jestli to bude nebo nebude schváleno...
Jde o to, že čtení mysli nebo myšlenek, se my zdá trochu moc. I když je to dotykem a nebo přímým kontaktem z očí do očí. I tak je to dost velká a silná výhoda.
U Yamanaku to funguje tak, že oni můžou číst myšlenky, ale jen, když souepře chytí a chvíli se v jeho mysli hrabou a on jim nemůže utéct Smile
Jinak ovládají telepatii, ale jen u lidí, se kterými byli před tím nějak napojeni a záznam jejich mysli byl zaveden do stroje, který jmim umožňuje telepatii na dálku Smile
Lépe řečeno, ti dotyční s tím musí souhlasit a musí být s touto možností seznámeny Smile
Co se týče filleru, kde jsem využíval Yamanaku jako záporáka, tak tam to bylo jinak. Použil tehcniku, kterou na nich aktivoval, když byli nehybní. Teď už to prozradit mohu, když bude ukončen ^^ Navíc to byl jen filler Smile
Takže tím chci lépe řečeno říci, že prostě toto se my zdá trochu moc ^^ A to ostatní by nechal klanu Yamanaka. Přeci je to jen jejich specializace, ale... toto opravdu asi ne. Musím to probrat s Pili Smile
Životopis však

POVOLEN
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 13:09

Dobrá, čtení myšlenek jsem schopen okrouhnout pouze na znehybněný cíl, ale vše ostatní k tomuto Kekkei Genkai prostě patří Smile. Dále bych jen kvůli zpříběhování postavy to čtení potřeboval i pro osoby, které schválí vstup do jejich mysli.
P.S.: Co ode mne ještě nové nebylo že Very Happy
-Rorin Shoku xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 22:21

Jsem proti^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Nov - 5:37

Jak jinak ^^
Proti čemu jste proti mylady? ^^ Proti senzibilismu? ^^ Don´t make me laught. Vzhledem k tomu, že jsem řekl, že čtení myšlenek okrouhnu, tak tam není nic neobvyklého. Téměř se vším jsme se v Anime setkali, akorát tohle jsou dokonalejší verze. ^^ Po mém postu už tam není nic, co by stále za hluboký zájem xD
P.S.: Ono fakt nestačí napsat "jsem proti" pokud jsi admin xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 13 Nov - 20:03

Ale no tak, za ten včerejšek ve zlobit nemusíš^^
Myslím, že Aki řekl přesně to, s čím souhlasím i já^^ vůbec se mi nelíbí ta myšlenka^^ pokud by to mělo být dokonalejší verze kupříkladu Yamanaků, přijde mi to zbytečné, když tu Yamanakové jsou^^ Abych pravdu řekla, už jen věta: Element Mysli, jap. Shinton, 心遁, je proslulý element, ceněný především pro svoji pasivní schopnost slyšet myšlenky lidí okolo sebe. rozhodla ^^
Za mě ne ^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Nov - 21:03

Pokud by jsi si to tu pročetla, zjistíš, že jsem tu první větu vynegoval -.-"
Tak alespoň dřív čti než se rozhodneš ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 13 Nov - 21:07

Chtěl jsi důvody?^^ Dostal jsi je^^
A´t se vyjádří Aki, můj názor je neměnný^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Nov - 21:17

Jo, jenže ty důvody už jsou vlastně "neexistující", jelikož jsem řekl, že je mohu i smazat, takže to co jsi zde teď řešila, bylo naprosto k ničemu a zbytečná ztráta času xD. Už to máš ořezané i v charakteru ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 13 Nov - 21:19

Bohužel...
Pokud tedy Pilli nesouhlasí a tuto schopnsot neschválí ani po úpravě (Jak uvedla, je pro to klan Yamanaka a je zbytečné dělat nějaké zlepšení. Nechme každému klanu jejich specifikum...), tak prostě tato schopnost není povolena :-)
V tomto má Pillika hlavní slovo a jak ona mě nemluví do schvalování životopisů, tak já jí nemůžu mluvit do schvalování schopností, technik, Kuchiyose :-)
Takže bohužel...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 16:29

- Změněna Vrozená Schopnost -

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 16:14

- Změněna vrozená schopnost -

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 21:02

K technice^^
"Jednou z děděných technik je cítění tepu v okolí asi deseti metrů." - ne^^
"Ale někteří už se pokoušeli o získání techniky "Oko Kagury", ale marně." - co to je?
"Občas se ale může stát, že při použití genjutsu se uživatel pomátne a bude se vydávat za svého protivníka." - Jak to souvisí s KG?
Neodpustím si poznámku, že mi to přijde jako opětné "zdokonalování" již dávno známé věci, pro což tedy upřímně moc nejsem.. ale dobrá, vysvětli mi mé otázky a domluvíme se. Pokud není proti Aki.
K tvým komentářům^^
Aki mi říkal, ať napíšu, takže toho do toho netahej^^ Pokud vím, nikde nemám napsané, že musím odpovědět do tolika a tolika dnů^^ Taky do sekce životopisů skoro nechodím, protože tu nemám, co dělat, takže jsem si toho nevšimla. Uznávám, moje chyba. Škola není výmluva, maturuju a nemám tolik času, kolik bych chtěla. Neříkám, že je to dobře^^ pokud tě to tak štve, podej stížnost, já to přežiju^^ Zrovna od tebe mě tyhle kecy vůbec nepřekvapujíSmile
Mimochodem... nejsem žádný tvůj personál^^ Uvědom si to a chovej se normálně!
Aki doufám, že vyřeší vás dva^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 17 Nov - 23:26

Bože, člověk dojede a zase tu má takový bordel... T.T

1:Uhm, k tomu, co si napsala tak souhlasím Pili, můžete to zde vyřešit a on ti odpověď na co je třeba,,,

2. Jej, vážně? Zatahovat do toho bývalé nebo jiné fórum? Staré hádky? Vaše malichernosti? Přímo tady? Veřejně? Posty? Rýpat do sebe a snažit se navzájem shodit nebo ponížit a nebo zkrátka toho druhého setřít? Děláte si ze mě srandu?
Můžete my vy dva říci, kolikrát jsem vás na to upozorňoval?

Takže dobře, jak chcete...
Jelikož teď budou nová pravidla, tak vás budu brát od začátku...
Máte tedy PRVNÍ VÝSTRAHU a tím i zablokování psaní všude jinde, než do herní místnosti. Takže změna IP vám nepomůže...
Po většinou to je na 2 dny, ale.... aby někdo neřekl, že jsem vás napomínal kolikrát a vy stále nic, tak to máte na 3. A buďte rádi, že mám dobrou náladu a nemáte to třeba na dvojnásobek a nebo i do herní....
Jo a na všechny postavy...


S pozdravem,

Akihiro Kazuki - Aki *HA
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 17 Nov - 23:44

Oprava: Bam na jeden den od dnešní půlnoci do té zítřejší....¨Nebudu jen kvůli vám tvořít další skupinu, abych vám zakázala jinde psát a někde...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rorin Shoku [JOUNIN] Empty Re: Rorin Shoku [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru