Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychologická poradna

5 posters

Goto down

Psychologická poradna Empty Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 19:50

Dobrá, po konzultaci s jedním zdejším hráčem, jsem se rozhodl, že Vám zde vytvořím klidné místečko, kam se budete moci po vyčerpávajícím dni uchýlit a říci své problémy, na které Vám jistě nalezneme odpověď a řešení. Sice jsem už oficiálně odešel, tudíž neexistuji, ale vězte, že Vaše mysl si mne znovu uvnitř sebe vygenerovala, protože všichni nesmírně toužíte po mé přítomnosti. Samozřejmě, vlastně si takhle na své problémy odpovídáte sami, jelikož já jsem pouze obraz ve vaší mysli a když se mnou komunikujete, trpíte vlastně samomluvou. A pokud trpíte samomluvou, milerád Vám předepíšu jednoduchý lék, čímž je azbestová páska na koberce.

To by bylo k představování, nyní čekám na své první pokusné experimenty, utečence z Bohnic, či dokonce na líná kůzlátka, která okolo mého tématu náhodou prošly, když si šly pro bramborové chipsíky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Aki Kana Fri 26 Oct - 19:52

.......


Naposledy upravil Aki Kana dne Wed 31 Oct - 10:51, celkově upraveno 1 krát
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 19:59

Vítá Vás mé imaginární já. Lehněte si na lehátko a zaposlouchejte se do meditační hudby. Uvolněte se a poslouchejte můj hlas. Slyšíte mě? Správně, je to blbost, jelikož si píšeme. Čtete si mne? Vidíte slova na svém monitoru? Pokud ne, použijte lupu nebo si zvětšete rozlišení obrazovky na 1680px minimálně. Čokoláda. Představte si podobné věci. Co se podobá rozteklé čokoládě? Správně, podívejte se do svého záchoda. Vidíte? Zkuste si toho líznout. Nedokážete to. Tak, tuto techniku vždy aplikujte na čokoládu a mělo by to přestat.

Nebo ji jednoduše nekupujte. Nebudete závislý a ještě ušetříte.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 20:12

Ehm... *přichází zahalená v kabátu, s kapucou a brýlemi*
Uhm jmenuju se...to není důležité. A jsem spánoholik...Spím doma...spím v práci (To se nesmí nikdo dozvědět!! X_x Mizukage nikdy v práci nespí dělala jsem si srandu ^^ xD) no prostě spím všude a vždycky když můžu i když nejsem unavená xD.
xDD pomozte mi doktore! Very Happy
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 20:17

Takže milá Mili. Měl jsem trochu problémy s tímto slovním spojením, jelikož jsem byl v rozpacích, kde napsat velké a kde malé písmeno. K vašim problémům k spánku mám jediné. Okamžitě se proberte a nespěte mi v ordinaci! Nebo na vás zavolám cizinecké úřady. Pokud vám vadí nadměrný spánek, způsobujte si bolest vždy, když na vás leze spánek. Nemusíte si hned podřezávat žíly, to ne, to až časem, stačí zatím jen silně mačkat trny růže. Pokud nemáte růže, stačí 5cm dlouhé hřebíky. Nejdříve je ale prosím vydezinfikujte. Nebo dostanete tetanus, a to věřte, že bude spát nonstop a už se neproberete.
A také jedna jednoduchá: Jednoduše nezavírejte oči, přišijte si víčka otevřená a je to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 20:24

Um omlouvám se...zase jsem unsula?! -.-
*přikyvuje a vše si zapisuje*
Skvěle, moc jste mi pomohl určitě to použiji xD možná to přišití víček..to zní zajímavě. O_o
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 20:28

Podle vaší reakce a pohlaví usuzuji, že bude nutné většího počtu sezení, tudíž bych s Vámi probral další termín. Pokud si myslíte, že je to sexuální narážka, tak si opravdu pouze něco vnucujete. Je to psychického rázu. My ten váš spánek odblokujeme. Musíme začít co nejdříve, jelikož za padesát let už může být pozdě a vaše choroba se rozvine tak, že usnete navždy, tudíž, kdy máte volno? ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 26 Oct - 20:29

Keď som prudko vrazil k pychiatrovi tak som tam iba uvidel nejakú ženu ale nevadilo mi to a spustil som na doktora: Takže, vy ste ten psychiater? Mám na vás otázku. A ešte k tomu problém. Je tu jedna určitá osoba, ktorú by som nerád menoval, čiže Killunia a do chatu píše väčšinou bodky a nejaké Chň, či čo. Tie bodky ma psychicky deptajú a hlavne demotivujú pri komunikácii s ostatnými hráčmi. Prosím poradte mi ako sa mám s tím vyrovnať.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 20:36

Tak zaprvé, domlouvám si zde termín našeho ran... další konzultace problémů, tudíž se naučte klepat. Pokud jde ale o váš problém, řešení je následující. Zaprvé, vyberte si jedno z řešení.

1) Vždy, když uvidíte tečky, dosaďte si za ně nějaké cenzurované slovo, třeba píča. Je to docela zábava, dokud nezjistíte, že tečky jsou většinou mířené na vás. Poté je také možné donutit tečkující osobu ke konverzaci.

2) Vždy když uvidíte Killunii, jednoduše se vylogujte z chatu.

A CHŇ je jednoduché, tento zvuk vydávají často mláďata prasete vietnamského, tudíž se radši bojte zvuků až vyroste.
Hlavně vůbec sakra nevím, co to melete, na Killunii nic nemám, ale vám můžu předepsat paralen.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 20:39

Hmmm..hm...jistě jistě. Momentík, kouknu se do notýsku. Pokud je to tak vážné jak říkáte šlo by to zítra? Toho spánku se vážně musím zbavit! xD Nerada bych usnula navždy.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Oct - 20:47

Ano ano, zítra je mnoho času. Děkuji vám za návštěvu a přijďte znovu, tedy zítra, nashle! ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 27 Oct - 10:31

Po dlhej chvíli hľadania konečne narazím na tú správnu budovu. Avšak teraz si u babky s mopom skontrolujem, či sú to pravé dvere! Pomaly ich otvorím a prehliadam si ju, či je to ona.
„Dobrý..“
Neisto sa usmievam, predsa len som na takej poradni po prvý krát, neviem čo očakávať a čo nie. Po vysvetlení si ľahnem na lehátko a spustím..
„Neviem čo robiť pán Váš Bc. BcA. Mgr. MgrA. Ing. Ing. Arch. JUDr. ICDr. MDDr. MSDr. MUDr. MVDr. PaeDr. PharmDr. PhDr. PhMr. RNDr. RSDr. RCDr. RTDr. THDr. ThLic. ThMgr. PhD. ThD. Dr. CSc. DRSc. DSc. akad. doc. prof. Už dlhý čas to pozorujem a neviem čo robiť. Čo mi odporúčite?“
Zopakujem vetu, ktorú som položil adminskej rade xD
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Oct - 10:37

Tak pro začátek jste mne o bral o překrásnou větu " Poklidně si položte na lehátko a zavřete oči. " Za to vám opravdu děkuji! Pokud nevíte co dělat, zkuste třeba štrykování. Pletení ponožek či různých šál vás zabaví na dostatečně dlouhou dobu a vaše výtvory zaručeně někoho pobaví. Můžete si také vzít do ruky knihu slušného chování u psychiatra a přečíst si ji, také by vám to pomohlo. Nejlepší ale bude, pokud si u mne předplatíte hodiny za pouhých dvacet tisíc na minutu, kde vás naučím jak se chovat. A poslední možností je, že se stanete mým žákem a už do konce života budete mít co dělat, jelikož vás zahrnu tolika pracemi, že z vás bude min. Ing. Samozřejmě, na mou výšku nedosáhnete, ale pokud budete tvrdě pracovat, možná vás budu považovat za sobě rovného a možná i za vyššího.

Pokud to pozorujete už delší dobu, proč jste nepřišel dříve? Musím začít vaším dětstvím, jaké bylo?

Váš Bc. BcA. Mgr. MgrA. Ing. Ing. Arch. JUDr. ICDr. MDDr. MSDr. MUDr. MVDr. PaeDr. PharmDr. PhDr. PhMr. RNDr. RSDr. RCDr. RTDr. THDr. ThLic. ThMgr. PhD. ThD. Dr. CSc. DRSc. DSc. akad. doc. prof. Ayushi Miraku xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 27 Oct - 10:46

„Ako som povedal, ten problém je vážne dosť vážny! Asi ma nechápete, ale.. Je to ten problém, ktorý je problémom už po dlhé problémy problémovej problémovosti! Problém je v probléme problému, ktorý je tak problémovo problémový, že je veľmi ťažké problém sproblémovať a odproblémovať!“
Vysvetlil som situáciu, a uvelebil sa v kresle.
„Neviem či potrebujem až tak silno senseia, ale počul som o vás, ste veľmi uznávaný a všade známy perverzák a alkoholik, a takých ľudí si vážne vážim, takže vašu ponuku prijmem.“
Potulne som zazíval, a pootočil hlavu k hlasu.
„No moje detstvo bolo normálne. Teda ak normálne parametre považujete za normálne v rebríčku normálnej normálnosti, spojenou s normálnou normálnosťou normálnej normálnosti. Pretože ak normálne nemáte normálne normálnosti, normálna normálnosť v rebríčku normálnosti je nenormálne nenormálna!“

Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Oct - 10:52

Myslím si, že vaše smýšlení o mém myšlení je naprosto a nemyslitelně smyšlené. Je to smýšlení co vás dovedlo k myšlení o mé mysli alkoholika. Vše je stav myselných projevů a mysli samotné, což vám nedává k tomu, myslet si cokoliv o myslícím tvoru!

Chyba je v tom, že chybně sdělujete své chyby. Chyba je vlastně chybné označení pro nedostatečné vlastnosti, kdy dostatek smí znamenat nedostatečnou chybu. U vás máte chybu v tom, že nedostatečně využíváte podst. jm. a dostatečné chybných př. jm.

Vaše dětství je divné, co teenager?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 27 Oct - 11:02

Myslím že to vaše myslenie je nepodstatné. V podstate podstatnosti, je podstata vašej podstaty nepodstatná. Váš názor má nulovú podstatu spätú s podstatou podstatnej podstatnosti, ale v podstate máte pravdu. V pravej podstate, ale pravdu nemáte, pretože som podstatne labilnejšie podstatný ako podstata vašej existencie.

Mojou chybou je chyba chybovať o vašej existencii. Existencia je existenčné teleso, existujúce v existujúcom svete, ale vaša existencia ak už podstatne nepodstatná, je existenčne neexistujúca. Myslím že existenčne sa môžeme zhodnúť na existencii problému, ktorého existencia je slabo podávaná mojou existenciou.

Teeneger? A čo chcete v zmysle zmysluplnosti počuť?

Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Oct - 11:09

Mohu vám s poklidem říci, že buď koktáte natolik, že z jednoho slova uděláte odstavec, nebo přílišně používáte jeden kořen slova, čímž bych si odvodil, že jste žil někde v džungli, kde je kořenů požehnaně a tím se vám stýská po domově a nahrazujete si ho slovně. Dospělost?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 27 Oct - 11:12

Nie, len sa nudím, ale to s tým nesúvisí.. K môjmu problému, už dlho pozorujem, že smrdím.. čo s tým? xD
A to som skúšal aj tie nové technológie ako voda a mydlo.. ale nič nepomáha.

Čo vám povedať o mojej dospelosti?.. Mám 15 takže...
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Oct - 11:19

Skvěle, právě jsem vytvořil nový postup operace, při které vám odstraním potní žlázy z těla a voda se bude držet uvnitř vás. Pokud vám nevadí ochlazování těla jako psovi a vzhled balónku napuštěného vodou, operace je jako stvořená pro vás!

Voda a mýdlo říkáte? To je k ničemu. Pokud pocházíte ze Slovenské cikánské oblasti, doporučuji, aby jste vodu nedostal do kontaktu s očima. Je možnost zanícení a následného oslepnutí.

Vyzkoušejte nový šampón GetRidOfTheStinks Bc. BcA. Mgr. MgrA. Ing. Ing. Arch. JUDr. ICDr. MDDr. MSDr. MUDr. MVDr. PaeDr. PharmDr. PhDr. PhMr. RNDr. RSDr. RCDr. RTDr. THDr. ThLic. ThMgr. PhD. ThD. Dr. CSc. DRSc. DSc. akad. doc. prof. Ayushi Miraku, který je k dostání za pouhých pět tisíc za mililitr. K objednání za poštovné 2500.-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 27 Oct - 11:23

Neviem či by mi toto práve pomohlo. Skúšal som vážne všetko a doktor povedal že to je psychotronologické! Preto som u vás...
Nie, nie som z oblasti cikánskej, aj keď to už celé Slovensko je zaplavené Cikánmi, ako u vás v Česku. Som hrdý východniar aby ste vedeli! A vodu máme čistú, priamo ju čerpáme vedrami z kanála!

Ale to je drahé chlapče! Také si ja ktorý má 10 korún na pol roka, dovoliť nemôže..

Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Oct - 11:27

Tak v tom případě mi nezbývá nic jiného, než vás poslat na sociální odbory, jelikož to co jste mi teď sdělil je na zamyšlení. Až tam budete hotový, vraťte se sem a probereme to znovu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Mar - 22:32

Shizuka zaklepala na dveře.
Pronásledovaná paranoiou se rozhlédla, jestli jí sem nesledoval nějaký stalker nebo vlaštovka! Vlaštovky jsou všude!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Anonymní Wed 27 Mar - 14:02

Už dlouho jsem tady posedával, bez jakéhokoliv pacienta. Nostalgicky jsem vzpomínal a jen se slzičkou v oku jsem si povzdechl. Díval jsem se z okna a pomalu ze sebe začal stírat pavučiny. Po jednom vousku jsem si z brady vytrhával a při tom si pobrukoval známou melodii. Chyběl mi ten život. Jen jsem se zvedl a po zaklepání se podíval na dveře. Nejdříve pocit, kdo si mne to spletl, ale poté se mi rozzářily oči. Že by? Po takové době? Docoural jsem ke dveřím a s dědečkovskými kulatými brýlemi jsem se podíval na nově příchozí. " Potřebujete něco, slečno? "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 2 Apr - 15:39

"Vzduchovku," vydechla jsem, sotva otevřel. "Nebo alespoň revolver!"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Psychologická poradna Empty Re: Psychologická poradna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru