Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkiho Techniky

Goto down

Shkiho Techniky Empty Shkiho Techniky

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Aug - 21:06

Kuroi Kishi: Yari - A - Chakra se v podobě koule, v ruce uživatele, zaměřuje na nepřítele. Po vystřelení z oné koule vyletí rychlé kopí které se po několika metrech rozdělí na 5 dalších a užších. Tato technika je naváděna přímo aby zasáhla body kde chakra v těle proudí nejvíce a má poměrně velkou průraznost. Výstřel na maximální vzdálenost mě bude stát, tak velkou dávku chakry že potom pravděpodobně upadnu do bezvědomí. Optimální vzdálenost na střelbu se pohybuje od 100 do 500 metrů, potom už je to vcelku náročné na chakru.

Kuroi Kishi: Kabe - A - Zaměřuje se na chakru která již byla vypuštěna a anuluje jí. V podstatě jakýsi štít blokující E - B techniky. Spotřebuje dost chakry a uživatel musí o technice vědět aby jí mohl anulovat, stejně jako všechny "Černé techniky" musí se několik vteřin soustředit.

Chce se naučit:

Kuroi Kishi: Iki - A - Změní mě do formy "černého rytíře". Zesiluje všechny moje KG techniky a zároveň odbourává nutnost soustředění na danou chakru, zaměření ted trvá pouze několik mili sekund. V této formě podobně jako senzibil mám zvýšené cítění chakry kterou dokážu cítit až na vzdálenost 500 metrů. Zvyšuje také mé základní fyzické atributy - Rychlost, Sílu, Odolnost. V této formě můžu používat pouze KG techniky + Taijutsu a černou chakru můžu podobně jako větrnou vpustit do čepele. Vydržím v ní 10 minut denně maximálně za předpokladu že nepoužívám techniky. Pokud používám čas se krátí na nějakých 6 minut, poté mi dojde chakra.

Spoiler:

Kuroi Kishi: Shōmetsu - S - Ultimátní technika "černých technik". Můžu jí použít jednou za opravdu velkou dobu, přivede mě na pokraj fyzické smrti, protože spotřebuje veškerou mojí momentální chakru a nechá mi jen potřebné minimum. Mohu jí použít pouze v "Iki" formě. Její účinky jsou jednoduché chakra všech objektů v krychli 50x50 kolem mě zmizí. Ve výsledku se to má tak, že ninjové v této krychli budou na stejném pokraji smrti jako já, u nich je však možná i smrt. Technika jim nemusí nechat nezbytné minimum, takže pokud mají plnou chakru, nejspíše přežijí avšak pokud předtím používali techniky, je pravděpodobné že zemřou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shkiho Techniky Empty Re: Shkiho Techniky

Příspěvek pro Midotsuchi Wed 8 Aug - 12:07

Kuroi Kishi: Yari; ako vieš, kde sa jednotlivé body chakry nachádzajú?
Kuroi Kishi: Kabe; anuluje všetky E-rank až B-rank techniky?
Kuroi Kishi: Iki; tu by si mohol zvýšenie schopností preniesť na body.
Kuroi Kishi: Shōmetsu; v poriadku, technika povolená.
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Shkiho Techniky Empty Re: Shkiho Techniky

Příspěvek pro Anonymní Mon 13 Aug - 18:49

První dvě techniky už postava umí. Yari - Je to KG zaměřující se na chakru. V podstatě se dá říct, že je svým způsobem senzibil. Kabe - víceméně. S tím, že v Iki dokáže za vynaložení více chakry bloknout i Ačkové techniky. Iki kolik bodů max můžu v té formě přidat? Myslel jsem + 1,5 Rychlost, Síla, odolnost +1 Chakra.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shkiho Techniky Empty Re: Shkiho Techniky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru