Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiki Karasu [ANBU]

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 13:35

Jméno: Shiki

Příjmení: Karasu

Vesnice: Iwagakure no sato

Hodnost: Anbu

Věk: 26

Kekkei genkai: Kuroi Kishi
- KG na bázi manipulace s chakrou. Při používání mění uživatelova chakra barvu standartně z modré na černou.
- Je specifické v tom, že techniky se musí zaměřit na chakru (osobu) na kterou má být vypuštěna. Uživatel se tedy musí několik vteřin soustředit a není v tu chvíli schopen používat jiné ninjutsu techniky.
- Dosahy technik jsou víceméně úctyhodné, Shiki je schopen pálit je po zaměření až na vzdálenost 2 km, nevýhoda střelby na velké vzdálenosti je také velký nápor na chakru.
- Rychlost technik je vcelku velká. Samozřejmě, záleží na vzdálenosti a množství dodané chakry.

Klan: Karasu - Otec, matka, mladší bratr

Sensei: není

Charakter: Shiki se narodil do klanu Karasu. Klanu s legendou o zakladateli ovládajícím černou chakru. Za 8 generací klanu se nenarodil nikdo kdo by tuto legendu potvrdil, až nyní. Moji rodiče čekali na narození dvojčat avšak, pouze několik týdnů před porodem se zjistilo, že jedno z dvojčat pohltilo to druhé a tak jsem se narodil. Jedno dítě se silou dvou, dítě jehož porod doprovázel výbuch černé chakry.
Legenda se konečně potvrdila a já byl vychováván ve vědomí, že jednoho dne převezmu klan po otci. Otec vzal proto mojí výchovu velmi vážně a učil mě vše co znal, od Taijutsu až po pokročilé ovládání mé větrné chakry. Já mezitím nastoupil na akademii a v tajnosti trénoval techniky své černé chakry.
Zpočátku mi to nešlo, zlom přišel v době kdy jsem se zůčastnil chuninských zkoušek. Boje kterými jsem si prošel mi otevřeli oči a odhalili mi pravdu. Ony techniky mi nešli kvůli mému vlastnímu psychickému bloku, jako malý jsem si myslel, že černá = temná. Když jsem konečně porazil své dětské noční můry, odpadl i onen blok.
Přešlo pár let a ze mě se konečně v mých 20ti stal Jounin. Od té doby plním mise a zdokonaluji se ve svých technikách. Po nějaké době jsem nastoupil k vesnickým ANBU jednotkám.

Body:
Ninjutsu - 4
Taijutsu - 5
Genjutsu - 1
Inteligence - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3

Schopnosti: Skvělý zápasník a šermíř. Techniky jako takové v těchto dvou odvětvých považuje za zbytečné. Spíše se specializuje na to aby protivníka odrovnal, ne aby to vypadalo hezky. Taktéž je skvělý akrobat.

Nebojové dovednosti: Je to znamenitý kuchař, avšak to co uvaří většinou chutná jen jemu protože, jsou to převážně ostrá jídla. Matčina výchova se na něm podepsala v tom, že je dobrý tanečník. Mezi nebojové záliby patří četba, trénink a dlouhé procházky.


Element: Fuuton.

Techniky:
Kuchiose no jutsu - Přivolává vrány a havrany v normální velikosti, dokáže jich přivolat 5 naráz. Slouží mu jako průzkum. Na vyvolání většiho havrana stále pracuje.
Fuuton: Kamikaze - C - Vlna surového větru která může pořezat, či odhodit protivníka.
Fuuton: Kaze no Yaiba - B - Větrná verze chidori.
Fuuton: Reppushou - B - Usměrní proud vzduchu do podoby víru, kterým pak zasáhne protivníka. Vnitřek víru může dost slušně posekat.
Kage Bunshin no Jutsu - B - Stínové klony.
Shunshin, Kawarimi, Henge
Flight Technique

Techniky KG

Kuroi Kishi: Yari - A - Chakra se v podobě koule, v ruce uživatele, zaměřuje na nepřítele. Po vystřelení z oné koule vyletí rychlé kopí které se po několika metrech rozdělí na 5 dalších a užších. Tato technika je naváděna přímo aby zasáhla body kde chakra v těle proudí nejvíce a má poměrně velkou průraznost. Výstřel na maximální vzdálenost mě bude stát, tak velkou dávku chakry že potom pravděpodobně upadnu do bezvědomí. Optimální vzdálenost na střelbu se pohybuje od 100 do 500 metrů, potom už je to vcelku náročné na chakru.

Kuroi Kishi: Kabe - A - Zaměřuje se na chakru která již byla vypuštěna a anuluje jí. V podstatě jakýsi štít blokující E - B techniky. Spotřebuje dost chakry a uživatel musí o technice vědět aby jí mohl anulovat, stejně jako všechny "Černé techniky" musí se několik vteřin soustředit.
(Další se postupně učí z klanové svitku, ještě 2 mu zbývají.)

Výbava: Klanová katana (Kuroi)
ZVN - 6 kunaiů, 5 výbušných lístků, nějaké obvazy.
Dráty

Obrázek postavy i s katanou:
Spoiler:


Naposledy upravil Fenris dne Fri 13 Jul - 18:47, celkově upraveno 6 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jul - 13:37

První věc, kterou musím říct, než začneme řešit cokoli k životopisu... Nábor do Konohy je zavřený.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 13:39

víte co by mě zajímalo? jak to že se účet Tsuchikageho vyjadřuje k náboru do Konohy? neni to trochu zaujatost? nemluvě už o faktu že z morálního hlediska by měl ten nábor především uzavřít Hokage...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:05

Vyjímka po dohodě s Hokage by možná byla?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 16:06

Nábor do Konohy je uzavřený proto, že je v ní dost lidí, přičemž v ostatních vesnicích ne. Toto rozhodnutí je jen a jen na adminech.
Proč se účet vyjadřuje, zní dost divně, nicméně...Kdyby se adminka vyjádřila za účet Shijin, byl by to takový problém? ^^
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 16:49

To je přinejmenším nemorální uzavřít Hokagemu jeho vesnici a ani to s ním neprojednat. Chováte se jako absolutisté... jako by vám to tady všechno patřilo a můžete si dělat co se vám zlíbí. Rozhodně z takového přístupu nebudu mít radost a zařídím se podle toho.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 17:01

Chápu, že jsi poznamenaný současným děním v Konoze, nicméně nemusíš svou hořkost vnucovat i tam, kam nepatří. Uzavírání náborů byla vždy práce adminů - protože každý Kage chce do své vesnice co nejvíce lidí. To by nábor nebyl uzavřen nikdy. A Konoha má narozdíl od ostatních vesnic dostatek hráčů. Pokud nábor neuzavřeme, je velice pravděpodobné, že do ostatních vesnic lidé nepůjdou (je pravda, že Konoha je asi nejoblíbenější vesnice ^^).
Takže bych řekla, že stačí.
Shiki si může počkat, až bude nábor znovu otevřený, nebo se přidat k jedné ze dvou zbylých vesnic =)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:03

Rád zopakuju svojí otázku, co Vyjímka po dohodě s Hokage?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 17:07

Ráda zopakuji svou odpověď. Nábory řídí admini. Co určují Kage jsou hodnosti.
Takže ne, tato výjimka by nebyla udělelna.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:38

V tom případě, jako potulný začít můžu ne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 17:44

Povzdech. Kdyby sis přečetl oznámení, věděl bys, že kategorie Ostatní - Zbytek světa - což jsou nukenini a potulní shinobi, je uzavřená (což hlásá i tabulka na hlavní straně fóra). Než totiž otevřeme nábor pro potulné a Itami, abychom spustili hlavní dějovou linii, potřebujeme naplnit ony vesnice =)
Proto znovu opakuji, vyber si prosím Kumo nebo Iwu Smile
(Omlouvám se, ale dnes opravdu nejsem ve své kůži, takže to ani nebudu nijak hezky zaobalovat ^^...stejně jsem zastánce toho, říct všechno přímo.)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:49

V tom případě...Iwu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 17:51

Dobře, ta stejně potřebuje nejvíce lidí. Přesunu tvojí ,složku' tam =)
A děkuji =)


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Fri 13 Jul - 17:54, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:54

Ted bych rád vyjádření ohledně schopností, jestli chcete vypsat i Taijutsu (tím je myšleno i Kenjutsu), popřípadě nebojové dovednosti?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 18:08

Když se koukneš na jiné životopisy, někteří tam mají přesně vypsáno, co jejich postava zvládne a co umí. Já jsem jedna z těch, co to tam nemá a spoléhá se na to, že to ostatním řeknou body (xD). Takže můžeš, ale nemusíš. Pokud máš ale nějakou super techniku s mečem, či s čímkoliv jiným, která by stála za to uvést zde, prosím, napiš ji =)
O KG diskutujeme s ostatními adminy. Pokud jsem pochopila správně, jedná se o jakési ,střílení' chakry, která má černou barvu (pokud ne, prosím o vysvětlení xD).

Nyní vyřídím poselství, aneb co si přáli ostatní, abych zmínila:
Soratobu karasu no Jutsu. Iwa má svou techniku létání, kterou by ses mohl naučit Link...A je to A-rank. Z toho důvodu se nám tahle technika nelíbí. Nehledě na to, že mít KG a Hijutsu zárověň příliš neuznáváme.
Kuroi Kishi. Jelikož technika je A, upravila bych, že dokáže anulovat pouze techniky E-B rank =)
+ Tsuchikage by se líbil spíše chuunin.
(Prosím, sepiš potom techniky do kategorie techniky =))
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 18:11

Já bych si právě raděj nechal tuhle svojí techniku létání, je více-méně dělaná přimo pro Shikiho potřeby. Štít upravím, pokud to mám říct triviálně je KG něco jako naváděné rakety. Emmm....opravdu by jounin nešel? Smile Smutně koukám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jul - 18:17

Nevidím v té technice zatím žádný rozdíl od Flight technique. Mohu se zeptat, čím se liší?

Co se týká Jounina, nebudu mít problém s pozdějším povýšením, ale teď mám Jouniny dva a Chuunina ani jednoho, díky čemuž by to bylo lepší Smile
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 18:20

Pokud vím tak normálně "flight" technika spotřebovává chakru nepřetržitě. Shikiho technika mu dovoluje na pár vteřin to spotřebovávání zastavit jelikož zhustí část chakry pod nohama, čímž se mu uvolní čas na zaměření Yari, které nemůže zaměřit pokud je jeho chakra rozrušována jinou technikou. Btw. pokud shodím rank na chunina bude to znamenat předělání bodů a technik?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jul - 18:32

Takže, myslím, že jsme se dohodli na ANBU.
Tak nemusíš předělávat body a budeš jako druhý člen mé ochranky pracovat s Rei. Mimo jiné ale budeš mít techniku létání, kterou v Iwě už máme. Vyhovuje?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 18:34

Jen mi stačí říct jméno té techniky, přebarvit mi nick a už poletím do kanceláře Kage pro práci. Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 18:36

+ dálka u technik KG...1 kilometr dosahu by mohl stačit, ne? =) A na techniku jsem ti napsala odkaz.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 18:42

Rád bych podotkl, že pokud skutečně dojde k tomu, že vystřelím na maximální vzdálenost bude mě to stát, tak velkou dávku chakry že potom pravděpodobně upadnu do bezvědomí. Optimální vzdálenost na střelbu se pohybuje od 100 do 500 metrů, potom už je to vcelku záhul. Za těhle podmínek si ochotná 2 km nechat?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 18:44

Ano, pokud to tam dopíšeš =)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 18:47

vyhovuje?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 13 Jul - 18:58

POVOLENO! Vítej =)
(Jen...Ach, zase samé připomínky, to jsem prostě já xD...nemohl by sis změnit profilovku na něco, co víc připomíná podobu tvé postavy, prosím? xD)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Shiki Karasu [ANBU] Empty Re: Shiki Karasu [ANBU]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru