Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

2 posters

Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Kashike Wed 27 Jun - 20:42

Jméno: Kashike

Příjmení: Hyuuga

Vesnice: Konohagakure no sato

Hodnost: Jounin/ Velitel MP

Věk: 30

Kekkei genkai: Byakugan

Klan: Hyuuga - Hlavní větev (Dvě mladší sestry, otec - hlava klanu.. a jeho žena)

Sensei: není

Charakter: Kashike je vlídný člověk s otcovským přístupem. Jeho posláním nikdy nebylo zabíjení nebo plnění misí. Měl za úkol udržovat pořádek. A pořádek je jeho alfou a omegou. Jeho postoj neni v rámci klanu obvyklý. Bojovým stylem se úplně odtrhl a učí se standardní ninjutsu techniky. Přesto že je jeho úřad nezávislý na Hokagem a není třeba se mu zodpovídat, snaží se Kashike udržovat s každým Hokagem přátelské vztahy.

Životopis: Narodil jsem se do slavné rodiny slavného klanu. Klanu lpícího na tradicích. Můj otec byl příslušníkem policie v Konoze a snažil se ve mně pěstovat vše potřebné, abych ho mohl následovat. Nastoupil jsem na akademii a vystudoval jí jako celkem průměrný žák. Co jsem nedohnal silou a šikovností, doháněl jsem bystrou myslí a pohotovostí. Pohotovost a dobrý úsudek byly vlastnosti, kterých si můj otec cenil víc než boje. Schopností argumentovat, hledat důkazy a jednat v zájmu spravedlnosti. „Bojové zkušenosti můžeš nabrat kdykoliv, ale mysl se musí trénovat, dokud je mladá a nezatížená“… tak to vždycky říkával. A tak jsem v 15ti letech začal hrdě nosit pásku vojenské policie v Konoze.

O několik let později se skupinka vybraných mužů shromáždila kolem starého stavení. Muži si začali šeptat rozkazy od jednoho ke druhému. Tichá pošta směřovala od mladého důstojníka, kterému ještě teklo mléko po bradě. Tahle akce měla být mým křestem. Zkouškou dospělosti. Zvedl jsem ruku se zaťatou pěstí a dvanáct mužů mé jednotky se proměnilo v honící psy čekající na vypuštění z vodítka. Trhnutí zápěstí, několik záblesků, trocha křiku a bylo po všem. Ze stavení právě vyvádí tři muže středního věku, zločince, zloděje a vrahy. Já si je tenkrát jen odškrtl v Bingo Knize a dál se o ně nestaral.

Lidé přichází a odchází. Možná právě kvůli tomuhle faktu teď stojím v černém obleku a pozoruji rakev mého velitele, jak je spouštěna do hrobu. Vidím oči svých kolegů ztvrdlé odhodláním dopadnout toho parchanta, který už stál život tři dobré policisty. Lesní roh troubí, hon započal.

Několik měsíců jsem s nosem u země sledoval každé zákoutí své rodné vesnice. Jako ohař jsem hledal vodítka a posléze důkazy jen abych mohl jednoho podzimního dne zaklepat na nenápadný dům na kraji vesnice. Věděl jsem, kdo žije uvnitř. Vrah velitele policejních zborů. Zaklepal jsem znovu. Ticho. Pod dopadem boty se dveře rozletěli na kusy a já vstoupil dovnitř. Skoro okamžitě proti mně vylétlo několik kunaiů. Mé oči je však viděli a já jen uhnul. Vzadu v místnosti muž proskočil oknem a já ho bleskově následoval. Utíkej zajíci, stejně tě čeká jen pytlákovo oko… letělo mi hlavou. Po půl kilometrovém běhu jsem ho dostihl. Starší muž s fanatickým výrazem ve tváři. Zastavil se aby mi čelil ale když jsem mu pohlédl do očí, roztřásl se. Začal koktat něco o slitování. Moje odpověď byla jasná. „Za slitování mě neplatí.“ Jeden úder a zhroutil se do bezvědomí. Po spánku mu stékal karmínový pramínek krve. Muž skončil ve vězení jako už tolik mých cílů. A pak na oprátce.

„Spravedlnost je slepá a pro mě bude ctí jí propůjčit své oči“ – Kashike Uchiha

Body: Ninjutsu - 4
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3

Element: Doton

Techniky:
Spoiler:

Vzhled: Kashike měří zhruba 185cm a váží něco přes 70kg. Má typické černé vlasy a oči bez duhovky a zornice. Patří k němu i milý úsměv a drobná jizva na hraně pravé strany čelisti. Nosí klasickou bitevní zbroj a u pasu má pochvu se schiavonou. Na levé ruce má pásku s odznakem policie Konohy.

Schiavona:
Spoiler:


Naposledy upravil Kashike dne Fri 29 Jun - 8:25, celkově upraveno 2 krát
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 28 Jun - 13:06

Ačkoliv je životopis pěkný, s adminy jsme se shodli, že nechceme Uchihy. Alespoň prozatím ^^
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Kashike Fri 29 Jun - 8:05

Po dohodě se Shijin je postava přepracována na Hyuugu. Doufám že teď už s ním problémy nebudou.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 10:36

Hyuuga je naprosto v pořádku =) Životopis taktéž, ale u technik se mi nelíbí otevírání bran.
Možná ti už psala Shijin, ale přesto využiji její slova: Protože Hyuuga má talent a má mít techniky s Byakuganem. A Gai s branami byl dříč, který bran dosáhl, aby překonal ty geniální.
Snad chápeš =)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Kashike Fri 29 Jun - 12:24

To je sice možné, nicméně to je čistě otázka charakteru. Jak jsem řekl i Shijin, může se v klanu klidně objevit někdo, kdo bude striktně odmítat postupy a doktríny klanu, takže se rozhodne třeba nikdy neaktivovat Byakugan. Jedna věc je co by Hyuuga měl a jedna věc je co Hyuuga může. A Hyuuga se může naučit cokoliv co může jiný ninja.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 12:31

Vyřešeno, POVOLENO!
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Kashike Fri 29 Jun - 12:32

Mé vřelé díky na tvou hlavu...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE] Empty Re: Kashike Hyuuga [VELITEL HYUUGA POLICIE]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru