Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimimaro Ayame Manda

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Wed 27 Jun - 10:43

Prvé Meno

Kimimaro

Meno

Ayame

Priezvisko

Manda

Vek

13

Rank

D

Hodnosť

genin

Povaha

je mladá plná entuziazmu a radosti zo života


Štýl boja

Na blízko

Špecializácia

Ninjutsu
Zbieranie informácií

Rodina
MAMA (mŕtva)
Otec



Životopis

Ayamin príbeh začína u jej narodenia. Jej mama Mikoto pri pôrode umrela lebo to bol ťažký pôrod .Ona bola tak malá a krehká že sa ju bály držať silnejšie. Prešiel rok,2,3,4,5,6 a mladá Kim išla na akadémiu tam to pre ňu bolo zo začiatku ťažké ale to asi pre každého našla si tam plno priateľov a známych. O smrti svojej mami sa dozvedela až keď bola už geninkov skôr jej to nepovedal otec aby ju to neako neodradilo od cesty dobra. Kim sedela s otcom na móle a on jej rozprával ako sa narodila a okolo toho jej meno jej dala mama ešte pred narodením preto sa volá Kimimaro Ayame Manda.
OTEC:Kim tvoja mama chcela aby si sa volala Ayame kedy si bola chlapec tak kimimaro a tak som sa rozhodol dať ti obe
Kim: Aha a oci aká bola moja maminka ??
OTEC: Bola super chcela ťa učiť jej techniky chcela ti pomáhať na akadémií a nechala ti tu odkaz
Kim vzala papier a začala čítať
Kim toto keď čítaš tak som už mŕtva neviem ako som zomrela či pri misií ochrane teba alebo pôrode ale nikdy nebudeš sama chápeš vždy tu budem pre teba ak budeš potrebovať pomoc chod za ocinom alebo sa pozri na nebo ja tam budem pre teba milujem ťa hovorý sa ako čas plynie spomienky blednú.
Kim dočítala list pribehla k otcovi objala ho a povedala lubim ťa oci.a tu asi jej prýbeh končí teraz čaká na nové dobrodružstvá


Techniky

Bunshin no Jutsu Technika klonování E-rank
Henge no Jutsu Technika proměny E-rank
Kakuremino no Jutsu Technika neviditelného pláště E-rank



Naposledy upravil Kimimaro dne Sun 1 Jul - 14:13, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 28 Jun - 15:52

Tvůj životopis není hodný ani Genina, nehledě na to, že jméno je napůl z Anime a napůl z Ns. Ayame je hlavní Adminka, Kimimaro nukenin z Naruta (A mužské jméno) a Manda Orochimarův had (Nezdá se ti zvolení jeho jména poněkud zoofilní? ) Co mi k tomu řekneš?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Jun - 17:49

Ehm... promiň, vím že to sem teď vůbec nepatří, ale zvídavost mi prostě zabraňuje v tom se nezeptat... Co tě vedlo k tomu označit užití jména zvířete jako své vlastní, za zoofilní? =D Když se pes jmenuje Honza, tak mají všichni rodičové Honzů sklony k zoofílii?

Jméno Honza sem použil, protože se tak sám jmenuji, aby někdo neřekl, že sem ho urazil Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 28 Jun - 18:10

Především píšu s velkou nadsázkou, protože autor životopisu už tu pár postav měl.
Přece jen "Manda" se příliš lidí nejmenuje. Mám pocit, že je to podle mytologie jméno jakési Japonské bestie, ale už si nepamatuji, kde jsem to četla.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 28 Jun - 18:12

Opravdu, pravidlo o nepsání do míst, kam mají právo psát jen admini a lidé, co první příspěvek napsali, je zřejmě tabu.
Tak ho znovu zavedeme, co říkáte ^^ Tohle si můžete v naprostém klidu vyřídít přes PM nebo Skype.
Tzn.: Jakékoliv další příspěvky od někoho jiného, než adminů a lidí, již se to týká, mažu! ^^
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Jun - 18:40

Dobrá, jen mi to s tou zoofilií přišlo trochu přehnané =).

Ayame, já uznávám demokracii, protože se mi náramně hodí, rád si dělám totiž věci po svém a tak mi přijde dost totalitní zakazovat někomu někde něco komentovat =).
Každý má právo napsat svůj názor k jakémukoliv tématu... I když musím přiznat, že sem zde nechutně zaSPAMoval... a to není moc kolegiální Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 28 Jun - 18:50

Přes demokracii jsou všude nějaká pravidla a ta jsou i tady. Všichni víme, jak to vypadalo, když nebyly. K životopisům psal kde kdo.
Takže je prostě zákaz psát tam, kde to nemá co dělat, svůj názor může každý sdělit PM nebo po Skypu =)
Tvé příspěvky už nechám tak, jak jsou, nicméně doufám, že mne chápeš a už to dělat nebudeš ^^
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 16:58

Tak prijaté?????????? Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 29 Jun - 17:00

To se ptáš vážně? xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 17:22

ano

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 29 Jun - 18:12

Hele... Ale nemělo by tam těch pravopisných chyb být před schválením víc? xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 19:08

upravené

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 30 Jun - 7:20

...A pořád mi to nějak nestačí.
Zapomněl jsi tam ještě dopsat pár čárek. Pro jistotu je dělej za každým slovem, to je jediná šance, že se s nimi trefíš na správné místo.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 8:12

Nelíbí se mi, jak se tu trápíš a mam takovej dojem, že by ses chystal napsat ty čárky opravdu všude, takže asi takto:

Povaha

Je normálná dospelá žena, ktorá si žije život kunoichi, plní misie, je milá každému, chce pomôcť ako len vie.

Strach

Zo straty študenta a preto vätšinov ide vždy do rizika sama, aby sa jej študentom nič nestalo.

Životopis

Ayame bola mladá až príliš, ale na akadémií vynikala nie svojim nízkym vzrastom, ale schopnosťami. Ako prvá trafila terče kunaimi , ale ani shurikeni jej nerobili problém. Na písomnej práci mala vždy plný počet bodov.
Ayame mala doma teror, mama bola alkoholička, otec ju mlátil a aj keď je to zlé počuť, párkrát ju znásilnili. Bála sa to niekomu povedať a tak to držala v sebe . Až raz keď si našla dobrého, známeho učiteľa a tomu sa zdvôverla . On to vyriešil a odprevadil domov. Jej otec ju čakal vo dverách, zdrapil ju za vlasy a trhol ju dnu a jednu jej uvalil takú, že spadla na zem. Jej učitel to nevydržal, rozbehol sa na neho, zdrapil ho zo zadu a začal súboj. Jej otec v tom boji prišiel o život, ale Ayame nebola smutná, skôr bola rada, že sa toho tirana zbavila. Jej mama o necelý rok zomrela na otravu alkoholom .
Ayame si zobral k sebe ten učiteľ, ale ani sním nebola dlho, prišiel čas na skúšky, spravila ich bez chýb. Stala sa geninkou. Bola to krátka doba a dosť rýchlo sa stala chuninkou. Jej sensei zároveň aj opatrovaťeľ pri jednej s misií umrel . Ostala sama, išla ďalej lebo sa musela starať o jeho dcéru. Poprosil ju o to totiž jej sensei a tak sa stala pomaly, ale isto jouninkou a s jej malej dcerí, ktora ani nevie že nie je jej, je pomaly na akadémií tearaz rieši misie a čaká na vlastý tým.

Taky si myslí, že by bylo dobré začít třeba na chuuninovi a ne hrát hned za jounina, protože ten životopis opravdu není propracovaný. Taky by bylo dobré, změnit to jméno... jen takové rady.

Dospal sem tam čárky a někde sem dal místo čárky spojku "a", aby se ta věta dala vyslovit. Nejsem žádnej expert na gramatiku, ale myslim že takto to stačí na schválení Wink
Důvod proč sem to "opravil" je ten, že vim jak sem sám psal dřív a zlepšilo se mi to až po čase hraní textových RPG a nemyslim si, že by ti mělo být odepřeno tu hrát jen kuli tomu, že neumíš do vět napsat pár čárek, který třeba mě nijak nezabránili pochopit děj... i když sem z toho chmurného děje moc nadšený nebyl, jen co je pravda Very Happy

Malá rada na závěr, jestli ti to povolí, tak si na postech dávej záležet, jinak nebude mít nikdo chuť to číst a brzo zase poletíš Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 30 Jun - 8:47

Možná budu zlá...ale nepovolím postavu, které někdo dělal životopis xD Pokud hráč neumí psát, nepustím ho do hry. A rozhodně ne na postu Jounina. Student akademie by mohl stačit ^^
Ono by stačilo si to dát do wordu a ty chyby a čárky ti to tam podtrhne samo xD
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 9:09

Zlá být můžeš, ale nikdo mu ten životopis nedělal Wink "Nechat si něco okorektovat" přeci není to samé, jako "nechat to někoho udělat za mě". Životopis je jeho a já sem jeho Word. .)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 30 Jun - 9:53

A proto mu budeš upravovat každý post, jaký kdy napíše, že?
Pokud se na tom dohodneme, klidně mu ten životopis schválím xD
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 10:16

Dobře, pokud bude Kimimaro souhlasit, budu mu korektovat KAŽDÝ HERNÍ post, který napíše. Já totiž rád pomůžu začátečníkům, aby se zlepšili, i když to je spíš vaše práce Wink, né moje.
Takže prosím Kimimara, aby se vyjádřil k tomu, zda by mu nevadilo, kdybych mu do začátku trochu pomohl s psaním =). Úpravy bych mu posílal buďto na PM, nebo po skypu, podle toho, jak se bude chtít dohodnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 30 Jun - 10:21

Kone, myslím, že tady je tvoje snaha zbytečná.
Chlapec už tu měl několik postav, proto ta ironie z naší strany. Lidé jako on napíší deset příspěvků o jedné větě za den. Ze zkušeností s ním vím, že i víc a díky jeho předchozím postavám jsem si už předem jistá, že každý jeho životopis bude stejně špatný jako ten předchozí, v každém bude chtít silného Jounina a každý, který povolíme, po čase zahodí.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 10:33

Moje snaha je málokdy zbytečná, ale to sem teď nepatří.
Kimimaro si dělá postavy třeba pro to, že mu ty předchozí nesedli a tak ho nenapadlo udělat nic jiného, než si udělat novou. To že si dělá postavy ale dokazuje, že má zájem hrát a takové lidi by jste neměli odmítat.
Myslím že by bylo dokonalé, kdyby si udělal genina, byl přidělej k senseiovi, který s ním bude mít dostatek trpělivosti a bude na něj dohlížet. Od toho totiž senseiové sou.
Pokud jde o mě, neměl bych problém s tím si udělat další postavu čistě pro tento účel, abych Kimimarovi trochu osvětlil, že sílu si musí získat postupně a nejprve se musí naučit racionálně uvažovat, protože postavy nejsou superhrdinové. Pak si myslím, že ho hra začne opravdu bavit a vydrží u jedné postavy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 10:45

Vážení "propíráte" tady špinavé prádlo na veřejnosti a bez toho, aby u toho byl dotyčný přítomen. Tohle by se dalo stejně dobře řešit mezi vámi dvěma/třema na skypu.
- Steame, pokud jí chceš opravdu pomoc, zkus jí napsat do PMky, je to poměrně otevřený člověk a zdá se, že opravdu nechápe, co dělá špatně. Návrh, který si tady teď podal jí už od včerejšího večera leží ode mně v PMce. A jelikož jsem mu psala i před tím, myslím, že má určitou šanci na úspěch. Pokud to skutečně myslíš vážně, přeji ti hodně štěstí, protože já zase tolik času nemám a kdyby se toho chopil někdo, kdo by jí to všechno pomohl opravdu pochopit, byla bych opravdu ráda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 11:35

Nepíšu věci, které nemyslím opravdu vážně, pomoci chci, takže obratem píšu PM =), protože Kimimaro jistě nebude chtít číst tady ty slohy, ani se jí nedivím =).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 19:28

životopis som si pisal sám

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 30 Jun - 19:49

Roko, Kone, techniká poznámka xD
Ona je on -.-"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 19:56

technická a že pravopis mimo toho komenti prímam len od ayame

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kimimaro Ayame Manda Empty Re: Kimimaro Ayame Manda

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru