Felidae - Všeobecně
Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: Forum z dob Shijin, Akihira a Assasina :: Techniky :: Techniky staré forum
Strana 1 z 1
Felidae - Všeobecně
Dámy a pánové,
od této chvíle mi oficiálně patří správa nad touto čeledí. Mé pravomoce se neskládají z toho, že řeknu, Ty tohle mít nesmíš, nýbrž vám budu rýpat do popisů, schopností a všeho ostatního u vašich koček. (Ale nemyslete si, že kočka, která patří do pralesa, půjde do pouště, to tady doopravdy nechci ani vidět xD)
Tím se dostáváme k určitým pravidlům...bude se dodržovat hierarchie a všeobecné schopnosti, které zde budou napsány ^^
Kočkovité šelmy (Felidae)
Říše: živočichové(Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci(Vertebrata)
Třída: savci(Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: kočkovití (Felidae)
Charakteristika:
Zřejmě nejúspěšnější lovci živočišné říše - jsou rychlí a neúprosní zabijáci, kteří při stopování své kořisti využívají buď své rychlosti, nebo momentu překvapení.
Jejich dobrým znakem je hravost. Hravostí se již učí lovit. Tu můžeme zpozorovat u koťat. Dospělé kočky si občas hrají se svou kořistí.
Kromě geparda mají kočkovití silné, ostré a zatažitelné drápy. Toto důmyslné zařízení chrání drápy před obroušením. Tím, že kočky mohou drápy zatáhnout a našlapovat jen na pružné polštářky na spodině tlapek, pohybují se velmi tiše.
Žádná z šelem a savců se nepohybuje tak dokonale a ladně. Kočky bez úrazu skáčou i ze značné výšky, poněvadž mají smysl pro rovnováhu. I když padají hřbetem dolů, dovedou se okamžitě otočit, takže dopadnou vždy na končetiny.
Proto se pohybují tak bezpečně po stromech. Jejich tělo je dokonale přizpůsobeno k chytání a usmrcování své kořisti. Všechny kočkovité šelmy mají ostré a dlouhé špičáky, protože jimi zabíjí svou kořist.
Smysly šelem jsou kromě několika málo výjimek nesmírně dokonalé.
Poměrně nejdokonalejší mají vyvinutý sluch. Slyší tak dobře, že jim neujdou ani tóny tak vysoké, které lidské ucho už nevnímá.
Dalším smyslem koček je zrak, který je méně dokonalý. Kromě koček, které vidí dobře i ve tmě.
Každý druh má svůj typický a různotvarý hlas. Z celého řádu šelem se právě oni nejvíce drží masožravého způsobu života.
Historie:
Za nejbližší příbuzné koček se považují asijští linsangové rodu Prionodon, dříve řazení k cibetkám (Viverrinae).
První kočky se objevily během eocénu, tedy přibližně před 40 miliony let. Mezi nejznámější kočky patří bezpochyby kočka domácí, jejíž soužití s člověkem je známé již 4000 až 7000 let.
Jiné velmi známé druhy kočkovitých zahrnují velké kočky jako je lev, tygr, levhart, jaguár a gepard (který je navzdory své velikosti příbuzný s malými kočkami) a spousta dalších divokých koček například rys ostrovid nebo puma americká.
Dělení:
Všeobecně se čeleď kočkovití dělí na dvě podčeledě. Velké kočky a Malé kočky, přičemž podčeleď Malé kočky je značně početnější, co se týče druhů.
Třetí podčeleď jsou šavlozubí tygři, ti se ale nyní berou jako samostatná oddělená větev (vzhledem k tomu, že v realitě všichni vymřeli xD).
Dělení:
• Velké kočky (Pantherinae)
o Neofelis
- levhart obláčkový (Neofelis nebulosa)
- levhart Diardův (Neofelis diardi)
o Panthera
- levhart/leopard sněžný (Panthera uncia)
- levhart/leopard skvrnitý (Panthera pardus)
- tygr (Panthera tigris)
- jaguár (Panthera onca)
- lev (Panthera leo)
• Malé kočky (Felinae)
o Pardofelis
- kočka mramorovaná (Pardofelis marmorata)
- kočka bornejská (Pardofelis badia)
- kočka Temminckova (Pardofelis temminckii)
o Caracal
- serval (Caracal serval)
- kočka zlatá (Caracal aurata)
- karakal (Caracal caracal)
o Leopardus
- ocelot velký (Leopardus pardalis)
- margay (Leopardus wiedii)
- kočka pampová (Leopardus colocolo) – včetně L. pajeros a L. braccatus
- kočka horská (Leopardus jacobita)
- ocelot stromový (Leopardus tigrinus)
- kočka tmavá (Leopardus guigna)
- kočka slaništní (Leopardus geoffroyi)
o Lynx
- rys červený (Lynx rufus)
- rys kanadský (Lynx canadensis)
- rys ostrovid (Lynx lynx)
- rys pardálový (Lynx pardinus)
o Acinonyx
- gepard (Acinonyx jubatus)
o Puma
- jaguarundi (Puma yagouaroundi)
- puma americká (Puma concolor)
o Otocolobus
- manul (Otocolobus manul)
o Prionailurus
- kočka cejlonská (Prionailurus rubiginosus)
- kočka plochočelá (Prionailurus planiceps)
- kočka rybářská (Prionailurus viverrinus)
- kočka bengálská (Prionailurus bengalensis)
o Felis
- kočka bažinná (Felis chaus)
- kočka černonohá (Felis nigripes)
- kočka pouštní (Felis margarita)
- kočka divoká (Felis silvestris)
- kočka domácí (Felis catus)
(Toto dělení je jen pro orientaci, skutečnost, že u každého druhu existuje valné množství poddruhů, nás vede ke skutečnosti, že necháme jenom druhy)
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu:
Kočkovité šelmy všeobecně mají vynikající sluch, čich a zrak a jsou neobyčejně tiché.
Většina z přivolaných šelem umí mluvit. Všechny jsou mimořádně inteligentní, i když to někdy nedávají najevo.
Šelmy mohou být obdařeny jakoukoliv z pěti podstat. Jsou rozděleny na druhy, které se liší fyzickými schopnostmi, velikostí a využitím.
1. Tygři – Hodí se k boji. Jsou silní, velice inteligentní, většinou výborní v taktice, dobří na komba. Nevadí jim téměř žádný terén, na rozdíl od ostatních koček rádi plavou. Jedná se o největší kočkovité šelmy.
2. Leopardi – Mohou být sněžní nebo ,amur‘. Jsou to nejlepší lezci, umějí šplhat nejlépe ze všech kočkovitých šelem. Mimo boje jsou skvělí jako doprovod nebo jako poslové. Jsou také mimořádně věrní.
3. Gepardi – Velké kočkovité šelmy,
nejrychlejší suchozemští savci, jenž na krátké vzdálenosti mohou běžet rychlostí přes 100 km/h. Skvěle slouží jako přepadové skupiny, nebo první linie u nečekaných útoků/obran, protože se rychle dostanou na místo a dokážou překvapit nepřítele.
4. Pumy – Největší zástupce malých koček. I přes to, že patří mezi menší kočky, oplývají tyto šelmy neuvěřitelnou silou, mrštností a instinktem. Jsou to skvělí průzkumníci. Dokážou rychle splynout se svým okolím a mají skvělou paměť. Dokážou si sebemenší drobnost pamatovat přes celý život.
5. Lvi, jaguáři, ostatní – Mimo velkých šelem jsou to i malé ,domácí‘ kočky, vhodné pro ,nasazení do utajení‘.
Pozn. Každý druh má svoje území se svým specifickým biomem.
(Bližší rozvedení schopností patří k samostatným tématům o jednotlivých druzích
^^)
Výskyt:
Kočky jako takové se samozřejmě vyskytují po celém světě. Jsou ,spojením‘ do světa summonů a jsou členy tzn. (zemské) vedlejší větve.
Kuchiyose se nacházejí v jejich vlastním ,světě‘, nikdo neví, kde se nachází. S okolním světem je vážou ,obyčejné‘ kočkovité šelmy, které patří do tzn. (zemské) vedlejší větve (jak už jsem napsala xD).
Pozn. Všechny šelmy jsou velice vznešené, je nutno se k nim chovat s úctou! Každá z nich má svojí originální osobnost a charakter.
Hierarchie Felidae:
Kočičí společenství má složitou hierarchii. Ta určuje postavení koček ve společnosti a také moc šelmy.
Je dobré ji znát, abyste předešli velké chybě. Protože s kočkami není radno si zahrávat ^^
1. Na nejvyšším místě je Král/Královna všech kočkovitých šelem. Většinou je Král/Královna šelem zároveň Králem/Královnou druhu. U koček se neklade názor na pohlaví jedince – možná jsou trochu upřednostňované samice.
Tento vládce má pod sebou celou kočičí říši. Už několik století trůn náleží tygrům. Všechny ostatní druhy k nim chovají náležitou a upřímnou úctu.
2. Na druhém místě v hierarchii jsou vládci druhů. Většina druhů má Krále/Královnu, někdy se ovšem najdou druhy, kdy se postavení získává v boji (např. pumy). Tito vládci mají pod sebou celý druh, mají přímé spojení se ,zemskou vedlejší větví‘, která se jim zodpovídá a dává jim informace. Patří přímo pod vládce koček.
3. Královská rodina, rodina vůdce: Přímí následníci, hlavní rodina mezi vedlejšími, bozi mezi polobohy xD
Královská rodina: Je vždy stejná, nemění se. Občas se do ní ,přižení‘ členové jiné rodiny, takže se obměňuje genetická informace a není pouze jedné rodiny. Skládá se z hlavních vůdců (matka, otec), přímých následovníků (synové a dcery) a tzn. starších (prarodiče). Hlavní vůdci se mění po smrti nebo po odstoupení a přenechání žezla současných vůdců. Do čela druhu jde vždy nejschopnější z
potomků (ne nejstarší), ostatní jsou členové tzn. vedlejší královské rodiny.
Kdyby umřeli i noví vůdci a neměli by potomky, do čela by šel nejschopnější potomek z vedlejší královské rodiny.
Rodina vůdce: Když v boji o vůdcovství zvítězí člen určité rodiny, ta se automaticky stane hlavní rodinou. Po smrti vůdce, buďto přirozenou, ve válce nebo v boji o vůdcovství – když ho někdo vyzve – se mění nejen vůdce ale často i celá hlavní rodina.
Při přirozené smrti: se ,vyhlásí‘ boj o vůdcovství v celém druhu, nejschopnější vyhraje, stane se vůdcem a jeho rodina hlavní rodinou.
Při úmrtí ve válce nebo v boji s nepřítelem: stejné podmínky jako u přirozené smrti. Dvakrát se stalo, že vůdce vykonal pro svůj druh něco tak mimořádného, přičemž se obětoval, že hlavní rodina zůstala hlavní rodinou a vůdcem se stal nejschopnější potomek, stejně jako u královských rodin.
Boj o vůdcovství: Celkem často se stává, že současného vůdce vyzve na souboj někdo z jiné rodiny. Většinou vyhraje vůdce, což pro vyzyvatele znamená velkou potupu jak pro něj, tak pro jeho rodinu, ale už se stalo že vůdce prohrál a na jeho místo nastoupil vítěz se svou rodinou.
Tyto souboje často končí smrtí, pokud se vítěz nesmiluje.
4. Vedlejší rodiny a ostatní členové rodu: Každá vedlejší rodina má svého vůdce, potomky a starší (jako královská rodina). Každá má také hlavní a vedlejší větve. Členové hlavní větve se mohou stát vůdci rodu a jejich rodina se může stát hlavní rodinou. Členové vedlejší větve mají důležité postavení po boku hlavní větve, chrání je a přenáší genetickou informaci rodiny. Při vymření všech členů hlavní větve se z vedlejších vybere nová hlavní.
5. (Zemská) Vedlejší větev – prostě mazlíci co máte doma xD: to jsou členové všech kočičích druhů na ,zemi‘. ,Obyčejní‘ tygři, lvi, leopardi, ale i kočky domácí. Zodpovídají se vůdcům
svého živočišného druhu.
PS: pro ty, kteří to nechápou. Máme 2 vedlejší větve. Jedna je u summonů u vedlejších rodin a jedna je celé společenství ,nekuchiyose‘ koček xD
od této chvíle mi oficiálně patří správa nad touto čeledí. Mé pravomoce se neskládají z toho, že řeknu, Ty tohle mít nesmíš, nýbrž vám budu rýpat do popisů, schopností a všeho ostatního u vašich koček. (Ale nemyslete si, že kočka, která patří do pralesa, půjde do pouště, to tady doopravdy nechci ani vidět xD)
Tím se dostáváme k určitým pravidlům...bude se dodržovat hierarchie a všeobecné schopnosti, které zde budou napsány ^^
Kočkovité šelmy (Felidae)
Říše: živočichové(Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci(Vertebrata)
Třída: savci(Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: kočkovití (Felidae)
Charakteristika:
Zřejmě nejúspěšnější lovci živočišné říše - jsou rychlí a neúprosní zabijáci, kteří při stopování své kořisti využívají buď své rychlosti, nebo momentu překvapení.
Jejich dobrým znakem je hravost. Hravostí se již učí lovit. Tu můžeme zpozorovat u koťat. Dospělé kočky si občas hrají se svou kořistí.
Kromě geparda mají kočkovití silné, ostré a zatažitelné drápy. Toto důmyslné zařízení chrání drápy před obroušením. Tím, že kočky mohou drápy zatáhnout a našlapovat jen na pružné polštářky na spodině tlapek, pohybují se velmi tiše.
Žádná z šelem a savců se nepohybuje tak dokonale a ladně. Kočky bez úrazu skáčou i ze značné výšky, poněvadž mají smysl pro rovnováhu. I když padají hřbetem dolů, dovedou se okamžitě otočit, takže dopadnou vždy na končetiny.
Proto se pohybují tak bezpečně po stromech. Jejich tělo je dokonale přizpůsobeno k chytání a usmrcování své kořisti. Všechny kočkovité šelmy mají ostré a dlouhé špičáky, protože jimi zabíjí svou kořist.
Smysly šelem jsou kromě několika málo výjimek nesmírně dokonalé.
Poměrně nejdokonalejší mají vyvinutý sluch. Slyší tak dobře, že jim neujdou ani tóny tak vysoké, které lidské ucho už nevnímá.
Dalším smyslem koček je zrak, který je méně dokonalý. Kromě koček, které vidí dobře i ve tmě.
Každý druh má svůj typický a různotvarý hlas. Z celého řádu šelem se právě oni nejvíce drží masožravého způsobu života.
Historie:
Za nejbližší příbuzné koček se považují asijští linsangové rodu Prionodon, dříve řazení k cibetkám (Viverrinae).
První kočky se objevily během eocénu, tedy přibližně před 40 miliony let. Mezi nejznámější kočky patří bezpochyby kočka domácí, jejíž soužití s člověkem je známé již 4000 až 7000 let.
Jiné velmi známé druhy kočkovitých zahrnují velké kočky jako je lev, tygr, levhart, jaguár a gepard (který je navzdory své velikosti příbuzný s malými kočkami) a spousta dalších divokých koček například rys ostrovid nebo puma americká.
Dělení:
Všeobecně se čeleď kočkovití dělí na dvě podčeledě. Velké kočky a Malé kočky, přičemž podčeleď Malé kočky je značně početnější, co se týče druhů.
Třetí podčeleď jsou šavlozubí tygři, ti se ale nyní berou jako samostatná oddělená větev (vzhledem k tomu, že v realitě všichni vymřeli xD).
Dělení:
• Velké kočky (Pantherinae)
o Neofelis
- levhart obláčkový (Neofelis nebulosa)
- levhart Diardův (Neofelis diardi)
o Panthera
- levhart/leopard sněžný (Panthera uncia)
- levhart/leopard skvrnitý (Panthera pardus)
- tygr (Panthera tigris)
- jaguár (Panthera onca)
- lev (Panthera leo)
• Malé kočky (Felinae)
o Pardofelis
- kočka mramorovaná (Pardofelis marmorata)
- kočka bornejská (Pardofelis badia)
- kočka Temminckova (Pardofelis temminckii)
o Caracal
- serval (Caracal serval)
- kočka zlatá (Caracal aurata)
- karakal (Caracal caracal)
o Leopardus
- ocelot velký (Leopardus pardalis)
- margay (Leopardus wiedii)
- kočka pampová (Leopardus colocolo) – včetně L. pajeros a L. braccatus
- kočka horská (Leopardus jacobita)
- ocelot stromový (Leopardus tigrinus)
- kočka tmavá (Leopardus guigna)
- kočka slaništní (Leopardus geoffroyi)
o Lynx
- rys červený (Lynx rufus)
- rys kanadský (Lynx canadensis)
- rys ostrovid (Lynx lynx)
- rys pardálový (Lynx pardinus)
o Acinonyx
- gepard (Acinonyx jubatus)
o Puma
- jaguarundi (Puma yagouaroundi)
- puma americká (Puma concolor)
o Otocolobus
- manul (Otocolobus manul)
o Prionailurus
- kočka cejlonská (Prionailurus rubiginosus)
- kočka plochočelá (Prionailurus planiceps)
- kočka rybářská (Prionailurus viverrinus)
- kočka bengálská (Prionailurus bengalensis)
o Felis
- kočka bažinná (Felis chaus)
- kočka černonohá (Felis nigripes)
- kočka pouštní (Felis margarita)
- kočka divoká (Felis silvestris)
- kočka domácí (Felis catus)
(Toto dělení je jen pro orientaci, skutečnost, že u každého druhu existuje valné množství poddruhů, nás vede ke skutečnosti, že necháme jenom druhy)
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu:
Kočkovité šelmy všeobecně mají vynikající sluch, čich a zrak a jsou neobyčejně tiché.
Většina z přivolaných šelem umí mluvit. Všechny jsou mimořádně inteligentní, i když to někdy nedávají najevo.
Šelmy mohou být obdařeny jakoukoliv z pěti podstat. Jsou rozděleny na druhy, které se liší fyzickými schopnostmi, velikostí a využitím.
1. Tygři – Hodí se k boji. Jsou silní, velice inteligentní, většinou výborní v taktice, dobří na komba. Nevadí jim téměř žádný terén, na rozdíl od ostatních koček rádi plavou. Jedná se o největší kočkovité šelmy.
2. Leopardi – Mohou být sněžní nebo ,amur‘. Jsou to nejlepší lezci, umějí šplhat nejlépe ze všech kočkovitých šelem. Mimo boje jsou skvělí jako doprovod nebo jako poslové. Jsou také mimořádně věrní.
3. Gepardi – Velké kočkovité šelmy,
nejrychlejší suchozemští savci, jenž na krátké vzdálenosti mohou běžet rychlostí přes 100 km/h. Skvěle slouží jako přepadové skupiny, nebo první linie u nečekaných útoků/obran, protože se rychle dostanou na místo a dokážou překvapit nepřítele.
4. Pumy – Největší zástupce malých koček. I přes to, že patří mezi menší kočky, oplývají tyto šelmy neuvěřitelnou silou, mrštností a instinktem. Jsou to skvělí průzkumníci. Dokážou rychle splynout se svým okolím a mají skvělou paměť. Dokážou si sebemenší drobnost pamatovat přes celý život.
5. Lvi, jaguáři, ostatní – Mimo velkých šelem jsou to i malé ,domácí‘ kočky, vhodné pro ,nasazení do utajení‘.
Pozn. Každý druh má svoje území se svým specifickým biomem.
(Bližší rozvedení schopností patří k samostatným tématům o jednotlivých druzích
^^)
Výskyt:
Kočky jako takové se samozřejmě vyskytují po celém světě. Jsou ,spojením‘ do světa summonů a jsou členy tzn. (zemské) vedlejší větve.
Kuchiyose se nacházejí v jejich vlastním ,světě‘, nikdo neví, kde se nachází. S okolním světem je vážou ,obyčejné‘ kočkovité šelmy, které patří do tzn. (zemské) vedlejší větve (jak už jsem napsala xD).
Pozn. Všechny šelmy jsou velice vznešené, je nutno se k nim chovat s úctou! Každá z nich má svojí originální osobnost a charakter.
Hierarchie Felidae:
Kočičí společenství má složitou hierarchii. Ta určuje postavení koček ve společnosti a také moc šelmy.
Je dobré ji znát, abyste předešli velké chybě. Protože s kočkami není radno si zahrávat ^^
1. Na nejvyšším místě je Král/Královna všech kočkovitých šelem. Většinou je Král/Královna šelem zároveň Králem/Královnou druhu. U koček se neklade názor na pohlaví jedince – možná jsou trochu upřednostňované samice.
Tento vládce má pod sebou celou kočičí říši. Už několik století trůn náleží tygrům. Všechny ostatní druhy k nim chovají náležitou a upřímnou úctu.
2. Na druhém místě v hierarchii jsou vládci druhů. Většina druhů má Krále/Královnu, někdy se ovšem najdou druhy, kdy se postavení získává v boji (např. pumy). Tito vládci mají pod sebou celý druh, mají přímé spojení se ,zemskou vedlejší větví‘, která se jim zodpovídá a dává jim informace. Patří přímo pod vládce koček.
- Království nebo Říše?:
Království:
Tygři
Leopardi
Pardáli (levharti)
Jaguáři a Panteři
Gepardi
Oceloti
...
Říše:
Pumy
Lev
Rysi
Karakal
Serval
Divoké kočky malého vzrůstu (kočka divoká,…)
3. Královská rodina, rodina vůdce: Přímí následníci, hlavní rodina mezi vedlejšími, bozi mezi polobohy xD
Královská rodina: Je vždy stejná, nemění se. Občas se do ní ,přižení‘ členové jiné rodiny, takže se obměňuje genetická informace a není pouze jedné rodiny. Skládá se z hlavních vůdců (matka, otec), přímých následovníků (synové a dcery) a tzn. starších (prarodiče). Hlavní vůdci se mění po smrti nebo po odstoupení a přenechání žezla současných vůdců. Do čela druhu jde vždy nejschopnější z
potomků (ne nejstarší), ostatní jsou členové tzn. vedlejší královské rodiny.
Kdyby umřeli i noví vůdci a neměli by potomky, do čela by šel nejschopnější potomek z vedlejší královské rodiny.
Rodina vůdce: Když v boji o vůdcovství zvítězí člen určité rodiny, ta se automaticky stane hlavní rodinou. Po smrti vůdce, buďto přirozenou, ve válce nebo v boji o vůdcovství – když ho někdo vyzve – se mění nejen vůdce ale často i celá hlavní rodina.
Při přirozené smrti: se ,vyhlásí‘ boj o vůdcovství v celém druhu, nejschopnější vyhraje, stane se vůdcem a jeho rodina hlavní rodinou.
Při úmrtí ve válce nebo v boji s nepřítelem: stejné podmínky jako u přirozené smrti. Dvakrát se stalo, že vůdce vykonal pro svůj druh něco tak mimořádného, přičemž se obětoval, že hlavní rodina zůstala hlavní rodinou a vůdcem se stal nejschopnější potomek, stejně jako u královských rodin.
Boj o vůdcovství: Celkem často se stává, že současného vůdce vyzve na souboj někdo z jiné rodiny. Většinou vyhraje vůdce, což pro vyzyvatele znamená velkou potupu jak pro něj, tak pro jeho rodinu, ale už se stalo že vůdce prohrál a na jeho místo nastoupil vítěz se svou rodinou.
Tyto souboje často končí smrtí, pokud se vítěz nesmiluje.
4. Vedlejší rodiny a ostatní členové rodu: Každá vedlejší rodina má svého vůdce, potomky a starší (jako královská rodina). Každá má také hlavní a vedlejší větve. Členové hlavní větve se mohou stát vůdci rodu a jejich rodina se může stát hlavní rodinou. Členové vedlejší větve mají důležité postavení po boku hlavní větve, chrání je a přenáší genetickou informaci rodiny. Při vymření všech členů hlavní větve se z vedlejších vybere nová hlavní.
5. (Zemská) Vedlejší větev – prostě mazlíci co máte doma xD: to jsou členové všech kočičích druhů na ,zemi‘. ,Obyčejní‘ tygři, lvi, leopardi, ale i kočky domácí. Zodpovídají se vůdcům
svého živočišného druhu.
PS: pro ty, kteří to nechápou. Máme 2 vedlejší větve. Jedna je u summonů u vedlejších rodin a jedna je celé společenství ,nekuchiyose‘ koček xD
Ayame Takahashi- Tsukikage
- Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo
Shinobi
Vesnice: Kumogakure
Klan: Takahashi
Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: Forum z dob Shijin, Akihira a Assasina :: Techniky :: Techniky staré forum
Strana 1 z 1
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru