Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzumaki Allii

3 posters

Goto down

Uzumaki Allii Empty Uzumaki Allii

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri 11 May - 14:03

Jméno a příjmení: Uzumaki Allii
Hodnost: Potulný shinobi
Vesnice: -//- (Konohagakure no Sato)
Věk: 20 let
18.6.
Klan: Uzumaki
Sharingan (levé oko)

Podstata: Raiton, Fuuton

Charakter:
Allii je milá, přátelská a vstřícná, byť tajemná osoba. Dokáže být ale otravný a sem tam sii rád rýpne. Jeho oblíbenou činností je poflakování se kolem a poznávání nových lidí. Pokud ho člověk nepozná opravdu dobře, může se mu zdát, že je líný a dost namyšlený, což není pravda. On sám tvrdí, že je jen zdravě seběvědomý. Nejvíc se stará sám o sebe a své vlastní pohodlí. Pokud jde ale do tuhého a jemu opravdu blízcí jsou v ohrožení, použije všechny možné prostředky na zneškodnění nebezpečí. Těchto opravdu blízkých má ovšem jen pár, ale i přes všechna životní úskalí by je v hloubi duše nezradil.


Pozn.: Allii skoro vždy nosívá masku přes spodní polovinu obličeje, stejně jako Hatake Kakashi.


Životopis:

Allii vyrůstal v pěstounské rodině, která si ho vybrala ve třech letech v nejmenovaném sirotčinci někde v Ohnivé zemi. O jeho původní rodině se dosud nic nepodařilo zjistit, Allii ale nikdy netoužil po poznání svých biologických rodičů. Měl rád své, pro něj, pravé rodiče. Nikdy si nestěžoval na život v Konoze, byl oblíbený mezi dětmi a vynikal na akademii. Jako žák akademie nastoupil v sedmi letech, v ničem extrémně nevynikal. Držel se lehce nad průměrem, co mu ale nescházelo byl tzv. selský rozum. Nikdy se neučil, vědomosti mu zkrátka lezly do hlavy bez zvláštní snahy. Nechyběl mu ani smysl pro logiku, tudíž akademii prošel tak snadno, jak to jen šlo. Stal se geninem a tím se pro něj vše změnilo. Dostal se do týmu s dalšími dvěma společníky a senseiem. Zde zjistil, že pro dosažení svých cílů se nemůže jen „účastnit“, ale musí přistupovat k věcem s trochou píle. Jeho slabinou bylo v toto období Taijutsu, to ale nevydrželo dlouho. Základní techniky i kvízy zvládal postupem času bez větších obtíží, tudíž se mohl orientovat na zdokonalování svého taijutsu. Roky tvrdého tréninku se opravdu vyplatily. Na misích se choval velice profesionálně a zachoval vždy chladnou hlavu. To také zapříčinilo, že ho sensei vybral jako jediného z týmu pro chuuninské zkoušky. V první části počítal už od začátku se stoprocentní úspěšností, a také se na ni vůbec nepřipravoval. Po dokončení zjistil, že prošel s opravdu obrovským štěstím a rozdílem pouhého čtvrt bodu. V okamžik oznámení této zprávy dostal takovou menší srdeční zástavu, nechybělo mnoho a možná by si nadělal do gatí… Jako další následovala část druhá. Zde byl Allii přiřazen do týmu o dvou dalších členech, se kterými rozhodně nesdílel společné zájmy. Dokonce pochyboval o jejich postupu do dalšího kola. To se snažil přetrpět a opět se choval týmově, i přes všechny antisympatie. Ujal se role vůdce skupiny, jeho cílem bylo dostat celý jeho tým na konec tohoto malého pekla. Postupem času si Allii na oba zvykl a dokonce je začal považovat za kamarády, byli to konec konců jedni z mála, s kterými se tak dlouhou dobu bavil. Byla tu však jedna věc, kterou nemohl nikdo očekávat dopředu. Mezi ostatními účastníky byli také ninjové, kteří nepatřili mezi žádné geniny z přítomných vesnic. Usmyslili si, že chuuninská zkouška by mohla být dobrá příležitost k jejich osobnímu pobavení. Narazili na právě Alliiho tým, který byl zrovna nepřipraven a chystal se ke svačině. Jeden z členů si těchto podezřelých všiml a okamžitě přivolal dalšího genina i s Alliim. Bylo to tři na tři, avšak ninjové úplně jiné úrovně. Strhl se boj, který se nevyvýjel nikterak pozitivně pro žádného z geninů. Dlouhou dobu se jim podařilo schovávat mezi stromy lesa a uhýbat nepřátelským útokům. Čekali na jakoukoliv pomoc, sami neměli pražádnou šanci. Allii zůstával zatím nejvíce nad věcí a držel si přehled o aktuálním stavu boje i spojenců. Jeden z geninů se dostal do pasti, na to ale Allii stihl zareagovat a probleskl se k němu. Stihl ho z pasti dostat, ale sám za to zaplatil.

Probudil jsem se na lůžku v nemocnici Konohy, celé tělo mě bolelo a nemohl jsem hýbat tělem. Pomalu se mi rozlepovalo oko jako po tvrdém, dlouhém spánku. První, co se mi před zrakem objevilo, byl můj sensei. Byla tu však ještě jedna osoba, která postávala opodál. Viděl jsem ji rozmazaně a nepoznával jsem ji. Klobouk, plášť a v povědomých barvách? Únava mne přemohla, zavřelo se mi oko a já usnul.

Za několik dní Alliiho navštívil sensei znovu. Pověděl mu, co se nakonec doopravdy na chuuninské zkoušce stalo. Také mu nastínil jeho momentální zdravotní situaci.
Allii obětoval, za záchranu jeho přítele, levé oko a utrpěl několik vážnějších zranění po celém těle. Pár chvil na to se v lese objevila skupina ANBU jednotek, kteří nepřátele ihned zneškodnili. Celý tým bezpečně dostali z oblasti a zajistili okamžitou zdravotní pomoc. Jeho oko bylo nahrazeno jiným, se sharinganem. Dalo by se říct, že Nanadaimemu sloužil jako pokusný experiment pro implantaci sharinganu do tak mladého těla. Sic ho zpráva na první poslech zarazila, uvědomil si, že se nedalo jinak. Postupem času si uvědomil výhodu této náhody.
Na závěr si jeho sensei nechával poslední překvapení. Vzhledem k jeho chování při zkoušce a několika doporučením mu bylo omluveno kolo třetí, z Alliiho se stal chuunin.
Uzdravování všech ran trvalo necelý měsíc, jakmile se z toho dostal, začal tvrdě trénovat. Přes levé oko musel nosit pásku, kterou také stále nosí, jelikož používání sharinganu ho příliš vyčerpávalo a způsobovalo nepříjemné vedlejší účinky. Netrvalo dlouhou dobu a Allii povýšil na úroveň jounina. Během období, kdy působil v týmu jako chuunin, stihl spolupracovat na 3 D – rank, 16 C – rank, 14 B – rank a 5 A –rank misích. Jako jounin nestál o vlastní tým ani nehodlal dál pobývat v týmu původním. Toužil po poznávání. Požádal Nanadeimeho o svolení opustit vesnici a toulat se po světě. Jeho prosba mu byla povolena, za podmínky okamžité pomoci vesnici, pokud by byla potřeba.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki Allii Empty Re: Uzumaki Allii

Příspěvek pro Makoto Fri 11 May - 15:03

Povoleno
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki Allii Empty Re: Uzumaki Allii

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 7 Jul - 7:45

- Přesun do neaktivních -
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Uzumaki Allii Empty Re: Uzumaki Allii

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru