Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabaku no Hideo

3 posters

Goto down

Sabaku no Hideo Empty Sabaku no Hideo

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 10 May - 20:00

Sabaku no Hideo Betn
Meno a priezvisko: Sabaku no Hideo


Prezívka: Hid
Hodnosť: Genin
Vek: 16
Dedinka: Sunáá!
Pohlavie: Muž(atka) xD
Podstata: Katon
Klan: Sabaku (Gaarov vnuk, Sabaku no Koroki- sesternica)
Sensei: Duch Svätý? xD
Sen: Predčiť Gááru,



Sabaku no Hideo Jjjjjgk
Vlastnosti: Hyperaktívny sangvinik, ktorý nepozná svoje dno, a rád ide až do extrémov... Toto najviac podtrhuje jeho vlastnosti. Na jeho tvári nájdete len úsmev, nič iné. Niekedy sa správa až príliš detinsky a hlúpo, je strašne otravný a nerešpektuje skoro nikoho, no jeho vôľa nikdy sa nevzdať, a za tých čo ma rád aj položiť svoj život, len vyrovnáva tieto vlastnosti.

Obľúbené: Hideo miluje Dango. Ono to hlavne súvisí s tím, že sa mu raz podarilo stratiť v púšti, a celý týždeň bola jeho potravou práve tá gulička ryže. (Jasné že ich mal viac xD) Taktiež miluje prechádzky púšťou, a dedinou, ale cez deň.. A hlavne ráno, na úsvite. Pre neho úsvit znamená nádej.

Neobľúbené: Je strašne málo vecí, skoro žiadne, ktoré by Hideo nemal rád. No predsa tu len niečo je. Zrada... Najväčší hriech, akého sa môže človek dopustiť, hriech ktorý Hideo nikdy neodpúšťa. Presne ako bol učený, slovami Gááry, ktorý ich mal od jedného z najväčších. Naruta Uzumakiho.

Zlozvyky:
Medzi jeho najväčšie zlozvyky patrí rýpanie a otravovanie skoro všetkých naookolo. Taktiež porušovanie pravidiel, nerešpektovanie vyššej moci, a každodenné výzvy Pilikky...Dodatok: Aj keď ju v hĺbke srdca rešpektuje, a je kedykoľvek schopný postaviť sa medzi ňu, a všetkých nepriateľov sveta, schopný padnúť s jej menom na perách, a s úsmevom na tvári.



Sabaku no Hideo Ivot

Deň bol krásny. Slniečko svietilo, vtáčiky spievali, deti sa smiali, rodičia ich s radosťou pozorovali, psíčkari exkrementy zbierali. Keď sa zdalo, že tento deň prebehne v kľude, stalo sa niečo hrozné. Niečo tak strašné, že sa to nedá pomenovať. Tak strašné, že sa to ľudia boja povedať. V nemocnici, na izbe číslo 666, v lone diablice som sa narodil... JA! Táto strašná udalosť, ktorú predbehla len ceremónia, keď sa posadila na post Kazekageho Pilikka, mala aj svetlé stránky. No nie pre ľud Suny... Môj otec, syn známeho Gááry, a moja matka, ktorá len kvôli láske opustila Konohu aby sa mohla vziať a zostať žiť s ním, urobili chybu, keď ma už od útleho detstva učili byť Shinobim. Odmalička mi otec tlačil do hlavy, aby som bol ako Gáára, no matka, to bolo iné kafé. "Riaď sa svojím srdcom, rob pre tých čo máš rád všetko" .. No a ja som si vybral tretiu možnosť. Svoju. Spojil som si to dokopy, a tak vzniklo to, čo teraz som. Ale to som trochu odbočil. Takže... Ahá, už viem. No.. Už odmalička ma otec trénoval, ale zdalo sa že v Taijutsu vynikať nebudem. Čím ďalej ma trénoval, tím viac zisťoval ako sa na Gáaru podobám. Pretože jedného dňa, počas akadémie, som utiekol.. No nechcelo sa mi počúvať ich žvásty, a tak som sa rozhodol zájsť si na Dango. Ako som sa vracal, narazil som na menšiu slepú uličku.. A čo nevidím.. Bandu grázlov, ako mlátia jedného chlapca, ktorý ani za svet im nechcel dať peniaze. Nieže by bol nejaký hrdina.. On ich nemal. No, predsa len môj charakter ma nenechal chladným, a ako Nord, ktorý oplýva ako veľkou silou, tak aj melodickým hlasom, som sa rozbehol proti nim. Nepočítal som však z tím, že ich vedie nejaké pako, čo už ukončilo akadémiu.. pretože sa nezmestil do lavíc, a skoro ma tam prizabili, keby sa nestalo niečo divné. To pako obklopilo sklo, ktoré bolo tak pevné, že museli volať do Kumo, aby ho vďaka silnému Raitonu dostali von. Ja som bol zachránený, ten "hrdina" tiež a tá banda sa bez vodcu rozpadla ako domček z karát. Na druhý deň ma však na akadémii neprivítali ako som si predstavoval. Učiteľ ma hneď sprdol, nato ma hodil na WéCé, kde som musel za trest drhnúť toalety. Ale ani to ma nezlomilo, a do skúšok, ktoré prebehli našťastie úspešne, som si na akadémii urobil strašne pekné meno. A tu sa začína môj príbeh!


Schopnosti


Základné E rank techniky
Pasívna schopnosť ovládania piesku
Kekei Genkai: Garasu
Sabaku no Hideo Jaaaa3

Body:
Rýchlosť-2
Taijutsu-1
Sila-2
Čakra-2.5
Genjutsu -0.5
Ninjutsu-3
Inteligencia-2
Rýchlosť pečatí-2

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sabaku no Hideo Empty Re: Sabaku no Hideo

Příspěvek pro Makoto Thu 10 May - 20:34

Povoleno
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Sabaku no Hideo Empty Re: Sabaku no Hideo

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 7 Jul - 8:26

- Přesunuto na hřbitov -
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Sabaku no Hideo Empty Re: Sabaku no Hideo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru