Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odchod

4 posters

Goto down

Odchod Empty Odchod

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 18:26

Oficiálně tímto prohlašuji, že odcházím z tohoto fóra.
Své pravomoce přenáším na Ayame a Minata, do doby, než najdu patřičného nástupce. (Pokud nebudou mít Ayame a Minato nic proti)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 18:29

Assasine?Nemusí se to hned takhle řešit..Já chápu že nemáš čas ale nemusíš odejít snad napořád ne..?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 19:16

Ok to to už ma dostalo maximalne.Assasin teba trápi to čo povedia nejaký hráči ktorí majú času kolko chcú ? Ty ho nemáš.Ja to chápem.Ale musím z lútosťou povedať, že odchádzam s tohoto fóra.Prečo ? Určite nie kvôli tvojej neprítomnosťi.Mne to nevadí a chapem to.Odchádzam kvôli tomu že od vtedy čo som sem prišiel, vidím iba to to :
1.Niekto vyjadrí svoj názor a je hneď pre každého špina.
2.Žiadna úcta pred vedením fóra.
3.Povedal by som, že niekedy moc zlé rozhodnutia ktoré sa udiali.
4.Rozhodovanie s rozhorčením a bez neutrality.
5.Zaoberanie sa neandrtálskymi členmi tohoto fóra ktorí neadekvatne reagujú na každý podnet. ( Česť výnimkám )
Atď. mohol by som pokračovať, ale myslím, že to stačí.Na záver by som chcel povedať, že ako hl.admin za ten čas čo som tu si toho musel veľa vydržať a držím ti palce v živote, hlavne skutočnom.Pre ostatných hráčov tohoto fóra by som chcel poďakovať tímto osobám :
Akihiro - ktorí bol dobrým fórumovým priateľom a dobre sa s ním hralo.
Shirio - ktorá bola dobrá mizukage a vždy mi vedela vyhoviet.
A chcem sa ospravedlniť Hitomi Yamada za to, že som jej slúbil, že budem dlhší čas hrať za tú to postavu/charakter.Ale neočakával som to to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 19:22

Jsem poctěna! Někdo kdo o mě píše v dobrém! I love you

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 23 Feb - 11:57

to si snad děláte srandu lidi? no tak to všechno chcete hned vzdát? zamyslete se nad sebou? Kde je ta parta co tu hrála ?
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Makoto Thu 23 Feb - 12:41

Taky se mi to moc neliby ale co ja stim nadelam.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 23 Feb - 20:00

Jestliže ho to nebaví, nemá to cenu.
Na to, jak nám to tu přirostlo k srdci je to až příliš strohé.
Víte, proč jsem odešla i já? Chtěla jsem tu na to vzpomínat v dobrém a nechtěla tu hrát až tohle přijde. Kdo z nás věřil, že to po té pauze zůstane? Já ne.
Když jsem zabila svou postavu, přišla jsem na to, že jsem zase začala cítit tu rodinou atmosféru. S lidmi, které miluji budu dál. To mi stačí.
Ns: Go on je pro mě srdcová stránka, rodina a první RPG.
A právě proto tohle Assasinovi nikdy nebudu vyčítat. Neřeknu, že to zahodil, protože to není pravda. Jen se toho vzdal. A já stejně tak. A nejen my. Ns: Go on si zaslouží dobré vzpomínky. Pokud to Ayame utáhne, bude skvělý Admin. A Minato s ní. Ale i tak je tu spoustu chyb, které se zavedly a utáhnout řemeny by znamenalo jen ztratit další hráče.

Líbilo se mi, co řekl Taiki.
Že Ns je už jen mrtvý mazlíček, kterého se někteří zoufale drží a stejně se ho jednou musí vzdát.
Neodepisuji ho, ale nechci tu být, pokud se rozpadne úplně. Bolelo by to víc než opustit to, jak jsem začínala.
Nic není věčné. Jen pocity. A já pořád cítím, že většina z lidí zde je moje opravdová rodina. Opravdoví přátelé, které jsem vždy sotva spočítala na prstech ruky.
Miluju to tu. Ale je lepší to ztratit než vidět, jak to padá ke dnu.
Možná jsem zbabělá. Ale nebudu nikomu nic vyčítat a vy byste neměli také...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Anonymný Thu 23 Feb - 21:44

Vedl jsem už tolik forek a musím říct, že práce admina není vůbec jednoduchá. A hlavně nevděčná- neustále musíte prohrávat, hráči si na vás stěžují, když něco nejde podle jejich plánu, nazývají vás nepěknými výrazy a někdy i horšími.
Neustálý stres, který se nedá odbourat tím, že prostě nepřijdeš (protože do tebe začnou hned peskovat), se jen a jen stupňuje. Obdivuji tohle forum, protože jeho životnost byla jedna z největších v dějinách forek ČR.
A proto Assassina chápu. Ani já jsem nevydržel u svého prvního fora- když se začalo rozpadat, snžili jsme se ho s ostatními držet, ale prostě to už nebylo ono.
Ale věřím, že až Assassin dostuduje a dá si od forek pauzu, řekne si jednoho dne: "Co kdybych se mrknul, co se děje na NSGO?" přišel na forum a opět ho rozjel.
Proto ti přeju šťastnou cestu, Assassine.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 23 Feb - 22:21

Děkuji ti Aoi Smile I já tobě musím poděkovat Smile Vím sice, že někdy to nebylo lehké xD Hlavně, když si začínal, ale každý někdy začíná a tak je to snad pochopitelný Smile
Dál se mi pak s tebou také hrálo dobře Smile
A co dodat k tomu odchodu? Asi nic jiného, než jen, aby se ti dobře vedlo Assasine Smile
Ty sám moc dobře víš, že na začátku jsem na tobě visel jako ocásek a kdo si myslí opak, tak to není pravda! xDD Dá se říct, že jsem byl vlezdoprdelka, ale... spíše se mi s Assáčem dobře psalo a zkrátka xD pokecali jsem o čem to šlo xD
Navíc, Assasin byl jeden z prvních, co o mě pár věcí věděl a také my s nimi pomohl a podržel mě, takže Smile za to mu musím také poděkovat, ale i za spousty jiných věcí, co se na fóru udály a myslím si, že to byl dobrá Hl. Admin...
Je pravda, že pak se to začalo kazit... také to lidi přestávalo bavit a mě také a i Assasina právě že.. zkrátka... bylo toho víc a bylo i více hádek a stížností a zkrátka, člověk už raději kývnul, jen aby měl pokoj...
Začalo se to zkrátka hroutit a jen velmi pomalu se to skládalo...
Pár krizí tu již bylo, ale... tato nějak přešla více...
Ano.. víme, že v něčem Assasin udělal chybu, udělal to. vynechal pár lidí a udělal to zkrátka, tak jak sám chtěl a zapomněl na ostatní, což mě osobně v některých případech docela mrzelo, ale... zase se musím vrátit k tomu, jak to tu probíhalo a proč se to tak postupně kazilo.... A když si vezmeme ještě to, co řekl Faito, není se čemu divit... Opravdu je to nevděčná práce...
Ale myslím si, že když budeme chtít, fórum dokážeme udržet a Assasin se třeba po určitém čase vrátí Wink... A rozhodně... minulostí žít se nemá a má se řešit přítomnost...
Řekl jsem, že proti tobě nic nemám a stále to tak platí... každý dělá chyby, chybovat je lidské a vlastně jsem k tomu přispěli dá se říct i všichni.. někteří však více, než ostatní xD (Zmiňovat nebudu, protože nerad jmenuji sám sebe xD) Ale... zkrátka... já řekl své a byl upřímný a stál si za svým... nerad to dělám jinak...
No... tak už zase moc kecám, tak asi půjdu spinkat a konečně zase budete mít na chvíli ode mě klid. Tak se loučím Assasine a třeba... třeba někdy zase tady Wink Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Mar - 20:19

:-( Assasinku, tak už taky končíš.Hlavně nezapomeň na super chvilky na začátku fóra, který jsme zažili :-) Nebo alespoň můj začátek. Ale už od březnu minulýho roka to šlo z kopce a nešlo to vrátit do původních kolejích, ale i tak jsi to super držel, dobrá práce. Hodně štěstí v reálným životě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odchod Empty Re: Odchod

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru