Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

3 posters

Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 17 Feb - 14:04

Dozvěděl jsem se pár pikantností, takže nepočítejte se mnou jako hlavním správcem. Odmítám hrát na servru, kde se dělí hráči. Přeji NS hodně štěstí do budoucna budu na něj vzpomínat jen v dobrém.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymný Fri 17 Feb - 14:18

Nechtěl bys to trochu rozvést?

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymní Fri 17 Feb - 14:21

Ano..Souhlasím s Faitem,navíc si nechal svou postavu,v kanclu..Bylo by dobré kdybys jí nechal alespon někým zabít,stejně tak jako všude,nebo alespon utéct a né ji nechat prostě tam..Navíc odcházet kvůli každému problému je taky dobré no

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 17 Feb - 14:24

Pokuď mi napíšeš na skype klidně Smile
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 17 Feb - 14:24

S postavou ano zmizím někam. Je to moje postava a nechám jí pouze zmizet. To stejné na S1.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 17 Feb - 19:22

Stejně tak já končím a s tím i všechny moje postavy.Důvod je stejný jako u Neura Smile...Samozřejmě než skončím tak moje postavy někam zmizí Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymný Fri 17 Feb - 20:16

Ano, jsem rád, že jste mi zrušili místnost a posty s popravou a den na to jste řekli, že končíte.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 17 Feb - 20:26

Zrušili jste mi místnost a posty? Já měla pocit, že jsi to chtěl sám? Alespoň jsem to vyrozuměla z toho, co mi bylo řečeno.
Trochu mě vytočilo, když jsem věděla, že je něco dohodnuté, druhý den přišla a bylo to jinak... A teď už vůbec nic nechápu xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 20 Feb - 20:21

Dnešek už uplně končím na NS Smile ....Tatsuo Reigi (Mrtev - Kámen blesku se vrátil na horu odkud pochází,Sharingan který má v oko bych chtěl vrátit Arise aby kvůli tomu že jsem se takto rozhodl nebyla bez jednoho oka Very Happy ) Sora Tenmitsu (zemřel při pokusu o zapečetění Hachibiho ) Yatsuho (Zemřel na stáří Very Happy ) s ním chci aby byla smazána i Kemono no Sato jako můj nápad a nechci aby se v ní dále hrálo Smile všechny postavy které v ní zbývají mohou jít kam chtějí a přidat se do jakékoli vesnice ale za tím že se smaže vesnice si stojím.Yoshizumi (Zemřel když to přehnal při trénování svého KG)......chci aby všechny moje postavy byli dány za mrtvé a nikdo za ně nemohl hrát jelikož to jsou moje výtvory a jsem s nimi docela sžitý.Určitě to chápete Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymný Mon 20 Feb - 20:49

Škoda. Takový důstojný soupeř. Mohli jsme se ještě porvat na život a na smrt :-)

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 20 Feb - 20:54

Faito ale to by jsi pak skončil taky Very Happy používal bych totiž i svoje OP techniky Very Happy ale děkuji byl jsi taky dobrý soupeř třeba se střetneme někde jinde Wink
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymný Mon 20 Feb - 21:07

Třeba ;-)

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Guest Mon 20 Feb - 21:11

Děkuji za vrácení Very Happy jsem ráda Razz

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Anonymný Mon 20 Feb - 21:15

On si ho někdo zase vezme :-D a slovy Itachiho: "Vezmu si i to druhé" :-D

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Guest Tue 21 Feb - 14:25

Já už se nedám... Very Happy radši nechám umřít svojí postavu než abych to někomu dala Very Happy

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končím se starostí o S1 a nadobro na NS Empty Re: Končím se starostí o S1 a nadobro na NS

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru