Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 10:04

First topic message reminder :

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Mt+Bromo+1

Sídlo Hydry. K řece se nemůže nikdo dostat, pouze opačné přivolání. Pěšky se sem nedostanete. Ovzduší kolem je pokryté jedovatou mlhou, která zabije všechny zvířata. Proto zde není slyšet ptačí zpěv a ani další zvířecí zvuky. Je zde naprosté ticho. Jedovatá mlha působí i na lidi, ale nezabije je, jen je po chvíli uspí a neproberou se dokud se nedostanou na čerství vzduch.

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Island-jokulsarlgljufur.thumbnail
(Jedno z ramen řeky, které je z dosahu Hydry)


Naposledy upravil Shirio Terumi dne Wed 16 Nov - 6:23, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 16 Nov - 15:07

(Měla bych ti tento komentář smazat v zájmu toho, že krom příspěvků do hry jsem toto téma uzavřela... Myslela jsem, že když to napíšu s Caps Lockem, bude to pochopitelné.)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 16 Nov - 15:24

-Takže... mám jedinou otázku pro obě dvě zúčastněné.... Mizukage, jsi schopná psát dál s Yuuki, když se vymažou příspěvky do doby, kdy se tu objevil Naruto a Yatsuo?
Yuuki, ta samá otázka... jestli dokážeš dál psát s Mizukage, pokud se příspěvky vymažou....
Pokud ne... budu muset udělat jiné řešení, které bude objektivní a to, že prostě se tu neobjeví nikdo a kompletně se vymaže tato situace.... Jiné řešení už nevidím, pokud nebudete schopní se mezi sebou dohodnout....
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 15:28

Hele já proti ní nic nemám, jen se mi nelíbí, že se tu objevujou lidi, kteří tu nemaj co dělat!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 16 Nov - 15:30

(Výborně... takže, teď počkáme na odpověď Yuuki ještě... )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 16:51

{Ako prepáčte ja som to nečíítal .... ale ja to chcem spraviť tak aby ste sa nehádali a ja viem NEMAL SOM SEM ÍSŤ preto môj názor nechcite ja viem že som sem ísť nemal že som spravil zle a je nemožné aby to naruto dokázal preto hovorím keď tak že čo sa tu udialo po tom čo som tu bol ja nech nieje a malo by to byť potom vyriešené a žiadne ďalšie hádky nechcem aby kvôli mojej hlúposti tu hádali ľudia .
Ešte raz potom keď tak prepáččte !)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 Nov - 19:24

(Omlouvám se nemám na tohle čas musím řešit i záležitosti ve své vesnici takže jdu odsud.)
Otočil jsem se a pak jsem odešel pryč.Portálem jsem se potom dostal zpět do Kemono.(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 20:20

Objevili jsme se v blátě. Sklonila jsem zrak a podívala jsem se k zemi.
Už zase! To pořád musím končit v blátě?
Povzdechla jsem si. Jako vždycky tu nebylo slyšet žádný zvířecí zvuky. Čvachtavým zvukem jsem vyšla z toho bláta na pevnou zem. Bylo tu však slyšet voda, ale nebyla vidět. Všude byla mlha.
"Tak který meč jsi chtěl?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 16 Dec - 20:23

Pozrel som sa na blato pod nohami ale iba na chvíľu lebo potom som sa obzeral stále okolo seba. Bola tu pekné hmla to sa mi páčilo. Rozhliadal som sa okolo seba a zároveň odpovedal ,,H..Hiramekarei,, odpovedal som jemne zaskočeným tónom.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 20:42

V pravidělných intervalech se rozléhalo narážení vln o zem. Následně pokračoval plazivý zvuk. Stále nic nebylo vidět.
"Áááá, naše Shirio-chan přišla na návštěvu!"
"A přivedla si přítele."
Už zase začínaly s tou svou kecavostí.
"Omlouvám se, ale zase od vás něco potřebuji."
Bylo zde slyšet jen neurčité zvuky, které připomínali vrčení. Čekala jsem, co mi na to řeknou. Mlha byla hustá než posledně a začínala jsem pociťovat její účinek. Začínala jsem být ospalá. Konečně jsem z mlhy uviděla jednu z jejich hlav.
"Chceš tohle, že?"
Vyplázla jazyk, na kterém byl svitek. Jen jsem kývla a sáhla jsem po tom svitku. Podívala jsem se na Atara a čekala jsem jeho reakci.

(Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 16700631f0_12061594_o2
Takhle vypadá, ale nevidíš ji. Jen jednu z jejích hlav Smile )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 16 Dec - 20:53

Zostal som v pozore po čudných zvukoch. "Hm čo to je?" pýtal som sa sám seba a vyšiel som smerom za Mizukage z blata.
Z hmli sa vynorila akási hlava ale hlas bol iný ako som počul predtým. Vyplazila jazyk na ktorom bol nejaký zvitok. "Zapečatenie zbraní, šikovné" bol som prekvapený ako si Mizukage zabezpečila vzácne veci, dokonca viac ako som čakal.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 21:03

Rozbalila jsem svitek. Použila jsem přivolávací techniku a vyvolala jsem určitý meč.
Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 449px-Hiramekarei_bandaged
Nechala jsem ho ležet a svitek jsem opět smotala. Ruku jsem natáhla na stranu. Ucitíla jsem na kůži její slizký jazyk. Sevření svitku jsem povolila a ten opět skončil v její tlamě. Mezu zuby šlo vidět světlo, což znamenalo, že svitek je opět v bezpečí.
"Měla by sem chodit častěji."
Ozval se hlas odněkud z mlhy.
"Jo je nám tu bez tebe smutno."
Pousmála jsem se.
Tohle jejich klábosení mi opravdu chybělo.
Pomyslela jsem si a usmála jsem se.
"Tak co? Chceš ho?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 16 Dec - 21:08

,,Mo..môžem?,, oči sa mi ligotali ako malému decku ktoré dostalo hračku po ktorej túžilo. Prišiel som k meči a kľakol som si a chystal som sa ho dotknúť. Hoci som na tento meč nečakal nejak extra dlho predsa len to bola väčšina doteraz prežitého života.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 21:14

"Myslíš si, že kdybych ti ho nechtěla dát, tak bych tě sem vůbec brala?"
Únava byla větší a větší. Ta mlha dělala své. I Ataru musel pociťovat únavu. Vypadal jako malé dítě, který dostal svoji hračku.
Jen doufám, že dělám dobře!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 16 Dec - 21:19

,,Ďakujem Mizukage-sama,, "Ja vás ani nikoho iného nesklamem prisahám" pocítil som únavu ale myslel som si že je to z toho môjho tréningu. Vzal som Hiramekarei a trochu sa okolo rozvírila chakra ale iba na chvíľu. Ja som pocítil ako keby niečo preletelo celým mojím telom a zase sa to vrátilo do meča. Po tomto som si Hiramekarei upevnil do púzdra na chrbte ktoré som si vytiahol zo zadného vrecka. Takto kompletný som sa otočil na Mizukage ,,Môžeme,,
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 21:25

Sledovala jsem ho, jak si vzal meč. Pak si ho připevnil na záda. Už jsme tu byli dlouho. A mlha byla vážně intenzivnější než obvikle. Ani tak obrovné zvíře, jako byla Hydra, nešlo vůbec viděť. Se smíšenými pocity jsem kývla. Oba jsme zmizeli v obláčku kouře.
-přesun jezero-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry) - Stránka 3 Empty Re: Ramena řeky Amymoné a země kolem (sídlo Hydry)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru