Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero v horách u Kumo

+2
Nawaki
Kin Yuki
6 posters

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Kin Yuki Tue 12 Jul - 10:41

First topic message reminder :

Jezero v horách poblíž Kumo.
Je to místo vhodné pro trénink, i když je trochu odříznuté od vesnice.
Ví o něm jen několik obyvatel Kumogakure, díky čemuž zde najdete klid a nádherné ticho.
Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Plitvicka-jezera-1
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down


Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 22:40

"No... abych pravdu řekl, s ním v jedný místnosti bych byl leda ve vybavení na americkej fotbal!" zašklebil jsem se. "A ummm... snad máš pravdu... pokusím se mu předav vše, co jsi mě naučit!" zazubil jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 22:42

Zašklebil jsem se. "Fajn, budu ti věřit, tak mě nezklam, áw už mě zase chytají tyhle sentimentální kecy, příště mi radši tu pusu zacpi, fajn?" Zeptal jse se a pak jen protočil panenkami. "To teda jo má nehezkej výraz ve tváři!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 22:51

"Co ten sraz kage..? Jaký to bylo..? Co Mizu a Kazekage, jsou to ženy ne..?" zazubil jsme se zvědavě. Toshi je číslo, ale že by šel i do takové hodnosti, to jsem si zase nemyslel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:02

"Hmm, Kazekage a Mizukage, respekt z nich jde a pořádný! Ale z autoritama moc dobré zkušenosti nemám, ANBU velitelka stačila!" Zašklebil jsem se. "Stál jsem za jakýmsi závěsem a mlčky pozoroval debatu. Tsuchikage jí opustil, neshodl se s ostatními Kage. Ale jedno vím jistě, Sho, něco se blíží, a nevím, jak to bude dál. To neví nikdo.. Podle Raikageho jdeme do záhuby, někdo tvrdí však opak.." Zašklebil jsem se a přivřel oči, pozorujíc hvězdné nebe nad námi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:04

"Hmmmm raikage pro mě vždy byl vzor, ctil jsem jeho rozhodnutí a jestli tvrdí tohle... měli bychom proti tomu něco dělat!" vzdychla jsem a podepřel si hlavu rukou. "Jsme sakra přece ninjové, to necháme svět jen tak zničit..?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:07

"Ne, Raikage proti tou bude bojovat, to vím. Sho, nemůžeme zachránit svět, ani s celým kouzelným lektvarem jen sami dva.." Poušklíbl jsem se. "Musíme trénovat, abychom byli vesnici prospěšní. Tse, že to říkám zrovna já!" Dodal jsem a ušklíbl se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:09

"No popravdě mě tím docela děsíš, nespadl ti tam nějaký kage na hlavu?!" ušklíbl jsem se, ale potom zase zvážněl. "Já to nevzdám nikdy nii-chan! Když nebudu bojovat kvůli vesnici, pak kvůli tobě, protože já nebudu ten slabší!" pousmál jsem se. "Jednou tě překonám, ale budou tu další! Raikage a ostatní a zase tu bude někdo, na koho se budu muset vypracovat.. ale nevzdám to.. nikdy to nevzdám!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:18

"Dobrý přístup, bráško. Jednou to dokážeš, ale to až já zestárnu a přestanou mě zajímat ženský!" Zašklebil jsem se a vstal. Přešel jsem k vodě, nabral hrst a chrstl jí Shoovi do obličeje. "Tak šup, na lenošení a lelkování není čas, zkus mě předhonit.." Zašklebil jsem se na něj, jako když jsme byli malí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:19

"Heeej!" vykřikl jsem, když jsme ucítil chladnou vodu na tváři. "Tak předhonit jo? Nii-chan nedělej si iluze... vždycky jsem byl první! Takže závod... odtud domů...?" zazubil jsem se a vstal, oprášil si kalhoty a připravil se. Po všech těch letech, kdy se máme chovat jako dospělý.. jsem zase malý caparti!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:24

"No, já nezapomínám, spíš ty pochybuješ o tom, kdo pak doma musel mejt nádobí!" Zašklebl jsem se a stoupl si na vodu, která se rozvířila pod vlivem chakry. "Uvidíme, jak ses se svou rychlostí zlepšil, žádný techniky, čistě rychlost klanu Yotsuki.." Zašklebil jsem se. "Fajn, tak připravit.. Pozor..." Odmlčel jsem se, pokrčil nohu a ušklíbl se. "Teď! Kdo bude doma poslední je lama.." Dodal jsem, a to jsem měl být ten starší. No hned na to jsem vyrazil vpřed.
(Přesun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 23:27

"Ty jsi lama už te´d baaaka!" vykřikl jsem a se smíchem, rychlostí nám vlastní se rozběhl za ním. V lese to vypadalo, jako by se tudy hnala vánice, protože ani jeden jsme nebyli vidět. Přidal jsem, tohle jsem prostě MUSEL vyhrát!!
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 23:19

S rukama v kapsách jsem došel, až sem. K jezeru, byl tu klid a na chvilku něco jiného, oproti tomu ruchu ulice.
Porozhlédl jsem se, naposledy jsem tu byl se Shoem, jako malí jsme tu trénovali skoro pořád.
Ušklíbl jsem se a zakotvil u jednoho blízkého stromu. Ani na trénink jsem chuť neměl, měl bych si skočit k Raikagemu pro pár svitků nebo do knihovny, ale nechtělo se mi odtud odejít.
Opřel jsem se o kmen stromu a zaklonil hlavu, pozoroval jsem noční oblohu, stejně jako dnes, pokaždé byla neměnná, ušklíbl jsem se, ani nevím, proč mě fascinovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 15:12

S menším úlekem jsem zjistil, že jsem tady jednoduše usnul. No nebylo se čemu divit, usnul by tu každý. Ušklíbl jsem se, vstal a oprášil si kalhoty. Pak jsem se protáhl, a rozhodl se konečně udělat něco užitečného a smysluplného.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:48

prišiel som a čakal kým dorazia ty dvaja

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:01

Došoural jsem se k jezeru, no nehodlal jsem bojovat na jeho hladině, postavil jsem se na volné prostranství kolem a porozhlédl se. Čekal jsem jen na toho našeho rozhodčího.
"Fajn, máš první ránu.." Poušklíbl jsem se a stáhl si bundu. Abych měl volnější přístup k mečům kdyby bylo potřeba.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:06

tak pome nato vytiahol som kunaie a hodil ich po nom pripravil som si pečate keby niečo

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:09

Doběhl jsem za nimi a stoupl si vedle. Pozoroval jsem, co se děje, mírně se ušklíbl a sedl si pod strom. Čekal jsem, který z nich to nakonec bude a samozřejmě taky sledoval, aby bylo všechno fair play!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:10

Pozoroval jsem ho, všiml si letících shurikenů a vytáhl kunai z brašničky, čímž jsem je zablokoval. Na kunai jsem pak přitisknul výbušný lístek a hodil ho těsně před Takasima, ozval se výbuch.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:13

ešte pre tím jako to vybuchlo som si urobil pečate vitiahol katanu Shnunshin no jutsu


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:14

Sledoval jsem ho, netušil jsem, kam se probleskl, jestli dál od výbuchu nebo ne. Jen jsem si připravil kunai a vyčkával, jaký bude jeho další tah. Možná jako genin předčí veškerá má očekávání a nebo... taky ne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:16

objavil som sa kúsok za ním na strome s katanou v ruke zoskočil som a mieril som presne nanho keby mi to nevišlo bol som v pozore a mal si pripravene jedno jutsu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:19

Otočil jsem se a právě včas, ladně jsem se mu vyhnul a odskočil o kus dál. Rychlost se v našem klanu předávala po generace a trénovala už od batolete. V tom jsem pravděpodobně měl jistou výhodu. Omotal jsem kolem kunaie drátek a vyčkával.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:21

bol kúsok od stromu tak som hodil šurikeny vedla neho vyzeralo to že som ho netrafil no boli na nich omotene dráty ktoré nebolo vidno a bola velká šanca že ho spútaju okolo stromu no keby to nevišlo radšej som si pripravil pečate

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:34

Kunai, který jsem držel, jsem odhodil stranou, takže se zabodl do nejbližšího stromu. Sledoval jsem, jak ke měc osi míří, vytáhl jsem shurikeny a přilepil na ně výbušné lístky. Takže, jakmile se střetli s jeho vybouchli, a tak jsem odvrátil případné drátky. Hm, vychytralé. Pak jsem trhl rukou, připravil si další shurikeny do levé ruky a pravou si přitáhl za drátek odhozený kunai.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 23:38

Hmm zaujimave vihny sa tomuto urobil pečate Katon:Sekagami vyvolal som ohnivý dážd ktorý ho musel dostat no keby mi to nevišlo mal som prichystanú pečať ne iné jutsu


dážd v okruhu pri súperovi 10 metrov
Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Ohnivydazdnadpetrohrado

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero v horách u Kumo - Stránka 18 Empty Re: Jezero v horách u Kumo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru