Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Kumo

+9
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Ayame Takahashi
Raidon
Nawaki
Kin Yuki
Noriko Kana
Neuro Uchiha
bijuu
13 posters

Strana 28 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Wed 29 Sep - 18:00

First topic message reminder :

Ulice Kumo - Stránka 28 Kumogakure

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 16:36

"Samozřejmě..." kývl jsem hlavou. "Tak si pospěš, hodím to domů, vezmu si pár věcí a přijdu tam. Takže zatím!" mávl jsem rukou a rychlostí, naší rodině vlastní, jsem se rozeběhl k domovu.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 16:37

Hai (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 11:11

Prechádzal som sa ulicou a prezeral som si okolie.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 22:24

Ulice se mi líbili. Byla sice tma, ale všechny ty obchody vyzařovali oslňující světlo, odevšaď se linula veselá hudba, děcka poskakovali u nohou rodičů, každou chvíli někdo do někohon nenásilně strčil, jak se snažil dostat dál. To se mi líbilo, měl jsem rád ruch ulice!
Se zakřeněním jsem vešel do oblíbeného obchodu a mávnutím pozdravil dívku za pultem. Její otec se tu, k mému štěstí, nevyskytoval a tak jsem jí vyklopil svou žádost a ona přede mě v mžiku postavila dva teplem sálající a nádherně vonící extra rameny. Položil jsem na stůl peníze, mávnul na ní a i s večeří se rozešel domů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:13

prišiel som k obchodu s rámenom posadil som sa a vypítla si 1 rámen sa svoje peniaze po chvílke mi podali rámen a ja som ho začal jesť

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:16

Dorazil jsem do ulic a se znuděným pohledem dorazil do ulic. Nečekal jsem na to hyperaktivní pako a konečně našel vytoužený stánek. Dorazil jsem do něj a ušklbl se, po očku sledoval milou servírku, no vyhýbal se pohledem staříkovi s míchačkou v ruce.
"Dobrý den.." Zakamufloval jsem to a sedl si.
"Jeden ramen a saké, plus jeden extra ramen a.. Sho pití?" Zeptal jsem se ho, neměl jsem na tu jeho odpověďcelý den. Být to na mě, objednám mu minerálku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:17

Vešel jsme za nimi a se zářivým úsměvem pozdravil jak prodavače, tak jeho dceru. Usadil jsem se k baru, přikývl na objednání extra ramenu na bratrovo jméno a se zálibným, spokojeným úsměvem začal okusovat párátko... zlozvyků se hold člověk nezbaví! "Jasně... když je to na tebe sním i houby! A ty víš, jak je nesnáším!" zazubil jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:19

pritom jak som jedol rámen som sa spítal Toshia ktorý stále pozeral na prsia tej servírky Dali by ste si somnou súboj Toshi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:37

Otočil jsem se na Shoa a ušklíbl se. "Chtěl jsem ti nabídnout Saké, ale když nechceš, tak minerálku přidejte k tomu" Kývl jsem na tu milou staříkovo dceru, a pak mě z mé bohulibé činnosti vyrušil hlas vedle mě. Až teď jsem si vlastně uvědomil, že tady nejsme sami. Jeho otázka mě překvapila. Přeměřil jsem si ho pohledem. Á, Shoův student.
"Hm, záleží na tom, jestli mi k tomu dáš pádnej důvod" Okomentoval jsem to tak, no pak přede mě přinesli Ramen, a ten upoutal mojí pozornost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:39

Chcel by som pomerať vašu schránku stou mojou tak čo cítite sa nato spital som sa ho a pousmial

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:41

Pustil jsem se do ramenu, ale zároveń poslouchal i jejich rozhovor. V duchu jsem se šklebil. Tyhle dva chci teda vidět! Strčil jsem si do pusy další sousto a čekal, co z těch dvou existencí nakonec vyleze. "Díky a ještě to saké!" zamumlal jsem ke slečně servírce, tak aby to Toshi neslyšel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:46

Z půlky jsem vyprázdnil svůj rámen a ušklíbl se. "Tak nejdřív bych se rád najedl.." Podotkl jsem se a chvíli se mu nevěnoval, než jsem se teda na něj znovu otočil. "Ale proč ne, přijímám, může to být pro tebe dobrý trénink" Podotkl jsem a pokrčil rameny. Pak jsem se otočil na Shoa.
"Co ty? Jdeš nám dělat rozhodčího?" Ušklíbl jsem se. Pak jsem dojedl svůj rámen a vstal. Stařík už se nervózně mračil. "Žádný strachy, dneska to na dluh nebude" Podotkl jsem a položil mu na stůl Ryo za dnešní útratu. Ještě jsem do sebe kopnul kalíšek Saké a pak se zvednul. Protáhl si ztuhlé svaly a přikývl.
"Fajn, teď můžeme jít. Jezero?" Navrhl jsem místo, mé oblíbené, k tréninku jako dělané.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:47

Podme povedal som zaplatil ryo pozdravil tu krásku a odišiel (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:49

"Jasně!" zasmál jsem se, naházel do sebe nudle a vstal od stolu. V půlce cesty jsem ještě kopnul do krku saké, co mi nesla ona milá slečna a rozeběhl se za nimi. Musel jsem se strašně křenit,... oba jsou moc hrdí na to, aby prohráli, takže to bude víc než zajímavé!!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 22:56

Pozdravil jsem oba ve stánku a pak vyšel za těmi dvěma, směrem k jezeru. Přemýšlel jsem, jestli mám vůbec meče u sebe. No, když jsem šáhl pod bundu a zalovil v brašničce, věděl jsem, že ano. Ušklíbl jsem se a opustil ulici.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 18:01

Prechádzal som sa ulicami Kumo a vyspevoval si svoje trápne rýmy. Pomaly ale isto som mieril k Raikagemu, s ktorým som mal isté plány. Dúfam že tam je Bakayaróó, lebo mu dám... Konoyaróó... uškrnul som sa, napísal si do knižky nový rým a vydal sa k nemu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Len Thu 12 Jan - 20:18

Už vo svojej podobe s plášťom, kapucňou a šatkou cez pol tváre... Som sa prechádzal Ulicami Kumo... Sem tam som sa zapozeral na mraky a obdivoval som to iné žitie v tejto dedine...
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kumo - Stránka 28 Empty Re: Ulice Kumo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru