Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 15:10

First topic message reminder :

19.6.11 proběhl sraz Kage..Možná víte, co z něj vzešlo, možná ne. Je načase sem napsat nějaké výstupy.
Krom toho, že jsme se hádali, tak jsme se dokázali i shodnout na několika bodech.

Spoiler:
Zajímavost: Sraz trval od 18:00 do 21:30.

S Alliim jsme vymysleli zajímavou věc.
Jednalo by se o tzv. balíček. Balíček, by umožňoval celkovou změnu postavy. Ať se jedná o techniky, povahu, vzhled, věk, hodnost, vesnici. Pro někoho byl povinný, pro někoho jen z části. Ještě to není pořádně promyšlené, ale určitě bude k dispozici.

A teď přijde to hlavní.
Kompromis k resetu.
Napadlo mě, že by chystaná válka dopadla katastrofálně pro svět Shinobi. Vyhrála by aliance Zlých sil a držela svět v temnotě. Nastal by přesun, který by trval sto let. Většina postav, by byla mrtvá, nebo strašně stará, a nepředstavovala by hrozbu pro zlé síly. Hlavním cílem, by bylo osvobodit vesnice a národy. Existovali by svobodné oblasti rebelů ohraničené bariérou, to by byly pseudo vesnice s pseudo kage a chystaly by odpor. Následoval by příchod dítěte s Rinneganem, který by byl předurčen k osvobození světa. Samozřejmě by jsme si museli založit nové postavy, nebo byste mohli mít ty své i se stejnými jmény, ale změnily by se.
Takže, jak se k tomu postavíte?


Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat 25 Jun - 22:04, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 19:14

Umm kdo to řekl? Ty! Většina postav by měla být mrtvý nebo strašně stará=vzdát se toho, co máme do teď a mluvíme především o Himi a Pili...
Víš, my na ten přesun dneska myslely..jenže fakt nás nenapadlo číslo 100! ..kdyby o pár let a ten ,,reset" byl, tak neřekneme ani žblet! Ale s tímhle opravdu nesouhlasíme.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 19:18

Andrew_Deer napsal:Mikomi: Říkám, že jich několik bylo, ne, žes to byla ty.

Neříkám, že mi tvrdíš že jsem to byla já, jen se chci dobrat toho kde přesně ty stížnosti byly aby se s tím kdyžtak dalo něco dělat. Momentálně se snažím "uklízet". xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 19:20

Znovu říkám..že o tom nevíte vše! Smile
Je několik způsobů jak přežít...Tsukiko bude mít pět kamenů, to ji vystačí na přežití, Kabuto se stal nesmrtelným, ty máš Hyoton..buď můžeš hrát za svou vnučku, nebo se zmrazíš..PilIKka bude loutka, ta to přežije..OMG xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 19:31

Bráško, my to nechápeme... proč tolik? Nestačilo by... nevíme, pět let? Proč tolik?.. My prostě nechceme přijít o ty postavy takové, jaké jsou teď... prostě i když to obě přežijí, jejich minulost, životy a všechno... bude to pryč... Neříkáme, že je to špatné, jen jsme vyjádřily svůj názor...
Když chce někdo zresetovat postavu, ať to udělá... my dvě si ale stojíme za tím, že naše postavy pro nás znamenají až příliš, abychom o ně dokázaly přijít a začít znovu... Gomene...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 19:43

Úplně jednoduše...přesun o pár let, nedokáže problémy vyřešit, pouze je potlačit, či přesunout.
Vždyť jsem vám nabídl řešení pro některé postavy. Některé postavy ať přežijí jakýmkoliv způsobem, když na tom tak lpíte...ale jedno řeknu všem..nenechám...nenechám si zničit fórum. A nikdo, kdo hraje na tomto fóru, jej nebude špinit z venčí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 20:50

Zdravím...nebudu říkat jestli reset ano či ne spíš bych rád položil jak to nazvat "Technické otázky".

Tak začnu : Následoval by příchod dítěte s Rinneganem, který by byl předurčen k osvobození světa. - Takže něco jako hlavní postava nového příběhu (Pokud to tak tedy bude) ? Pokud ano bude NPC nebo bude někým ovládána?

Takže to dítě má nějakým způsobem cosik provést se světem.Takže je příběh nalinkovaný (Předem daný) a tím je jasný konec?

Další bod je to,že hlavní postava je Hlavní - tudíž se okolo ní bude točit celý děj a ostatní postavy budou statisti či hrát "vedlejší role"? Jako tomu je v Narutu kde se děj točí kolem Naruta a vyčuhuje pár dalších postav.

Nechci rýpat nebo něco podobného jen chci mít jasno. Děkuji


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Jun - 21:07

1. Ne, nedá se definovat jako hlavní postava, spíše, vůdce hnutí odporu... Kým bude ovládána, ještě nebylo plně domyšleno, vymyšleno.

2. Příběh není předem daný, jde jen o cíl, vymanit se z vlády "zlých". Nemusí to dodržovat všichni..
To dítě bude vyvolené, ale nemusí to dokázat..Záleží na okolnostech..

3. Ještě to není promyšlené do úplných detailů, ale určitě to nebude tak, že budou postavy do počtu, a pokud bude nějaké takovéto postavy, tak to bude NPC.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 0:05

Hyuuga Mikomi napsal:
Andrew_Deer napsal:Mikomi: Říkám, že jich několik bylo, ne, žes to byla ty.

Neříkám, že mi tvrdíš že jsem to byla já, jen se chci dobrat toho kde přesně ty stížnosti byly aby se s tím kdyžtak dalo něco dělat. Momentálně se snažím "uklízet". xD

Prostě jsem viděl několik příspěvků o tom, že celá hra je nepřehledná. Mě to teda tak přijde taky, ale já se neúčastním hry, takže o tom moc nevím, ale prostě imo ta hra musí být nepřehledná... když je všechno v jednom topicu, lidi tam píšou přes sebe, blbě se to pak vyhledává, když někdo den chybí. :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 6:24

To je fakt, některý topic mi přijde opravdu zbytečný, když jsou tam dva příspěvky, pak je jich moc a vypadá to děsivě. No, nevadí, pracuje se na tom xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 9:18

Všechno v jednom topicu? Když má Hokage kancelář, tak si má vytvořit topic pro místnost, pro chodbu, vstupní dveře, záchod, no prostě celý byt?
Na NTAF to tak bylo, ale tady je to trochu víc rozdělené.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 9:56

Máám vymyšlený náhradní postavy takže ano... klidně reset

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 11:41

Assasin: Nemusíš se hned urážet, jen jsem říkal, že mně to tak přijde. Úplně nejlepší by bylo, kdyby měl každý hráč přiděleného moderátora, kterej by mu prostředí vytvářel ze 85%, jenže to je prostě nerealizovatelné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun 26 Jun - 12:57

Andrew ty to myslíš jak na té SW textovce že ? Smile V tomhle je to rozdíl v několika bodech např. Že tam na sebe ostatní hráči podle mě moc nenavazovaly ale tady dělají spoustu věcí chodí se najíst,chodí na mise koupele apod.. opravdu dát každému moderátora je blbost Smile aspoň teda u téhle textovky.Na tom SW webu se to osvědčilo bohužel každý moderátor neměl stále čas tak jsem s tím aji sekl Smile
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 16:36

Neuro: Ano a proto jsem to označil nerealizovatelným. :-)

Tady je průser v tom, že většina lidí tu věří, že když se dá minimální počet řádků, nebo znaků, tak že lidi odejdou. Když jde o textovky, konkrétně já bych spíš vsázel na kvalitu, než na kvantitu. Vždyť není nutný příspívat každých pět minut nějakých posraných sedm slov, to se na to pak lidi imo vykašlou a budou si stěžovat na stereotyp, prostě napíšou kvalitní příspěvek, daj si tak půl dne voraz a zjistěj, že jim přišla stejně kvalitní odpověd, tak pokračují... Mě přijde, že tak to má bejt. :-)

Mimochodem Neuro: Ta SW textovka je imo nejlepší textovka v ČR. Hráči tam na sebe nenavazovali? To nechápu, jestli to myslíš tak, že nehráli v jednom topicu, tak ano, to je pravda, ale tak je prostě řešená přehlednost! Víš, co se děje atp. A chodit jíst je jaksi samozřejmost. Jedli tak, jak potřebovali, buď se o tom nezmiňovali, nebo to prostě připsali k příspěvku a měli pár úžasných slov navíc. Popisovali prostředí, kdo to dělá tady? :-) Koukej, já nikoho neodsuzuju, ani nechci a jestli to tak vypadá, tak se omlouvám, ale myslim, že většině herních fór nedochází, že kvalita > kvantita. (Kdyby jste tak začli hrát, tak byste byli asi nejlepší NT textovka v ČR, líbí se mi příběhy, kupříkladu o těch kamenech, není to prostě suchej normální příběh, ale něco se tam děje a o něco jde.) Ještě jednou se omlouvám a doufám, že si to nevemete špatně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 16:47

Myslím, že je tu spousta hráčů, kteří umí psát kvalitní příspěvky a ani popisu prostředí se nevyhýbají. A idioti, kteří napíšou něco jako - přyšel sem a řek sem jí ahoj a posadil sem se na židly - ti jsou snad všude. Navíc myslím, že pro popis soubojů je lepší stručnost, než rozplývání se nad malebnou krajinou. Jinak to nemá spád a psát superdlouhý popis jutsu, které beztak všichni znají (popřípadě jít proti pravidlům a napsat víc útočných tahů do jednoho příspěvku) to se mi zdá taky pro tohle fórum nevhodné.

Každé fórum je jinak aktivní. Mě osobně by nebavilo čekat na něčí odpověď půl dne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 17:47

já taky nesouhlasím četl jsem všechny argumenty ale jak někdo kdo neumí skoro žádné ninja techniky neovládá hyoton a neumí být loutka prostě nemá žádný spůsob jak 100 let přežit a někdo na takové postavě dost lpí...to má prostě odejít protože má smůlu ? to se trochu nedomyslelo :/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sun 26 Jun - 20:48

V tom případě by přišlo na řadu založení nové postavy,(která mimochodem můžeme být naprosto totožná s tvou současnou) ještě se uvidí. Nic není stoprocentní Smile
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Anonymní Sun 26 Jun - 20:49

nechej se skrystalizovat nebo odpluj na antarktidu a doufej že nastane globální oteplování xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu - Stránka 2 Empty Re: Výstupy ze Srazu Kage a kompromis resetu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru