Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 17:57

First topic message reminder :

RESET

Důvody
- roztahanost hry
- nedostatek hráčů pro všechny vesnice
- strach nehraje ve hře žádnou roli !
- hra začíná ztrácen smysl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reset by obnášel předělání veškerých místností a vymyšlení nového příběhu (zlo vs. dobro) jakožto v každém příběhu zlo musí převažovat aby příběh nepostrádal logiku a chuť k hraní.
Každému z vás se resetne rank až na zlou stranu která bude mít nejsilnější charaktery.
Vesnice Konohagakure no sato, Kirigakure no sato a Sunagakure no sato se spojí v jednu velkou vesnici a vytvoří město.

Většina zbylích vesnic (Iwagakure no sato, Kumogakure no sato, a tak dále...) budou tvořit druhé neutrální město ve kterém se bude často vyskytovat zlá strane a nebude zde bezpečné pořádně žít.

Takže, ze spolku Konoha, Kiri a Suna vytvoříme jméno Kisuko pro kratší používání.
Kisuko se nachází uprostřed města, a každá strana má svého zástupce které bude členem rady ve které bude mít svůj hlas. Celou tuto vesnici bude řídit Feduální pán který bude žít ve svém domě a vyřizovat papíry a veškeré obchody vesnice.
(Feduální pán je také členem rady)

- Feduální pán je člověk vzdělaný a pracovitý, který neovládá žádné jutsu avšak řídí celý chod města, proto jej ochraňuje spolek Kisuko aby se tomuto pánovi nic nestalo a chod města zůstal nepoškozený.

Toto město má velké hradby přes které je velice obtížné se dostat a je téměř nedobitné protože za těmito hradbami je rozdělené na další tři hradbi (každá část Suna, Kiri i Konoha je jako středověký hrad, žijí zde lidé, ninjové a klany a není zde žádný nepořádek, je zde také restaurace ve které jsou speciality země, škola a knihovna danné části ve které sou uchovány jutsu těchto vesnic.) lidé z těchto částí vychází ven branou - do klasického města kde je již bordel, ruch, chudoba, ale nacházejí se zde obchody se zbožím a chudší restaurace/hospody.

Uprostřed celého města je speciální budova ve které bydlí feduální pán a je zde chráněn z každého směru, tato budova je 3 patrová, první patro slouží k přestupování mezi Kiri, Sunou a Konou, druhé patro jako poradní síň, kde se konají podle dohod porady a třetí patro slouží jako bydliště feduálního pána vesnice.

Feduální pán, rozdává mise ninjům podle obtížnosti, úplně nejlehčí mise se odehrávají v části danné vesnice ze které ninja je, těžší mise se odehrávají v celém areálu města, ještě těžší se odehrávají kolem města (kde již může být člen napaden zlou silou) a nejtěžší mise jsou výpravi daleko od bezpečí vesnice které bývají smrtelně nebezpečné a jsou určeny pro nejzkušenější ninjy. Jelikož zlo sídlý všude kolem vesnice a nikde není bezpečno.

- !KAŽDÝ! krom Feduálního pána, zástupců částí města a členů zla, začíná se svou postavou na tom nejnižším ranku ! nikdo nebude začínat výše !, členové se do vesnice budou brát rovnoměrně, nikde nebude panovat nerovnováha ! ani na straně zla !

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Ns1m

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 18:58

Yuuki Botan napsal:Z tím nesouhlasím já Mikomi...člověk se na Rank S vypracuje a teď mu ho zníží na rank A?
Né díky...fakt jako...Ne...jednoduše ne.

Tebe jsem nemyslela. Měla jsem na mysli ty "vypracované" S-ranky, které byly hotové za pět minut. Btw A-rank je už tak elitní ninja, který je pro S-rank slušná konkurence, dokonce ho může porazit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:00

Taiki napsal:mám ťa přehodit tedy do suny či kiri shiz ? xD, ale bacha budeš se tam nudit není tam moc lidí >P

ona je nuda i v Konoze xD xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:00

zrušíme ranky ! a jediný rank co ostane bude kage a ninja + jméno vesnice alebo akatsuki xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:01

To ano Mikomi, ty 5 minutové S ranky znám xDDD a znám jich hodně...Jenže tímhle se nic nevyřeší...budou tu jen zbytečný hádky o to kdo je jak silný, proč kdo koho porazil, jak, kdy, kde, co....divím se že se tu lidi nehádají jaký má kdo ponožky nebo kdo s kým chatuje na Skypu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 23 Jun - 19:02

[20:43:41] Reina Kana: na NS nehraješ?
[20:44:52] Supergunner: ani ne
[20:45:01] Reina Kana: Very Happy
[20:45:36] Supergunner: mě se to tam moc nelíbí Very Happy
[20:45:55] Reina Kana: je to skoro stejné nako na mem nebo svet Very Happy
[20:47:23] Supergunner: já vím,ale je to tam takové jakoby zamotané Very Happy
[20:47:32] Supergunner: se tam nic moc neděje

ať už ho znáte či nikoli má pravdu.....
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:03

Zrušme ranky? Co tě to PROBOHA napadlo? Víš jaký tu bude chaos když nebudou ranky!?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:06

vše se bude odehrávat jen na bázi jutsu které použiješ aby tě nepřítel nezabil >) či nebyl o krok před tebou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:08

Jo, to je jako jdeme kosit džem na Sibír...přijde k tobě 13 lete dítko, napíše že vyvolalo Kyuubiho a zabije tě...hmm? Tak by to dopadlo a pak by se všechna ta dřina která byla na fóru přišla vniveč, proč? Protože by to už nedávalo smysl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Tetsuya Thu 23 Jun - 19:09

Rank nie je hodnosť, na to bacha!
Hodnosti by mohli ostať, ako chuunin, hokage, jounin, ale zrušenie rankov nie je zlý nápad. V podstate sú tam zbytočné. Často tu vidíš S-rank ninju, ktorý má dohromady 6 jutsu a potom C-rank, ktorý má nad 10.
Hodnosti by ostať mali, ale ranky by mi vôbec nechýbali.
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:13

Môj názor na to poznáte, keď sa bude niečo resetovať alebo sa budú rušiť ranky či hodnosti či Avatary či čo ja viem čo našich nových adminov napadne...končím, a to hovorím úprimne Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:13

Zabíjet se jednoduše nesmí. Pokud někdo na svou obranu použije jutsu B-rank a útok je S-rank, logicky by tedy měl útok prorazit. Jenže když je ten, co používá B-rank rychlejší, tak se jednoduše všemu vyhne... Tím chci naznačit, že vždycky je tu šance jak vykličkovat a že nikdy nikdo nepřizná porážku (ano, čest těm vzácným výjimkám).

Nakonec to dopadne tak, že budeme hrát - kámen, nůžky, papír -.-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:15

Taiki....snížení ranku je opravdu dost nefér...někteří lidé tu jsou od začátku fora a na postavě pracují bum příjde návrh a stane se z nich genin ? to je blbost....spojení vesnic do jednoho města...taky se mi to vůbec nelíbí...ale zase souhlasím že je nanic když jě moc jouninů ale i v narutu to tak je když je to velká vesnice nemůže mít 150 geninů a jednoho jounina to je zas o ničem pro dobrou stranu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:16

velká vesnice je zde akorát konoha a ta má počkej chvilnku kouknu se do mích zápisků Smile (jsou asi 3 týdny staré)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:18

já mlubila o konoze :/ a neříkám že všichni co maj vysokej rank by ho měli mít ale taky brát v potaz to kdy se zaregistrovali

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:18

tohle tu bude debata na dlouhou dobu Very Happy mno nic, bolí mě noha, tak jsi ji jdu natáhnout Very HappySmile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:19

Konoha byla je a bude pořád velká, nesmíš porovnávat Konohu a ostatní vesnice. Každá je dobrá v něčem jiném. Třeba Kiri a Suna mají dokonalé podmínky ovládat elementy země a vody, Konoha je silná a obrovská, Iwa a Kumo totéž. Každá vesnice má něco do sebe, nemůžeš je jenom tak zaškatulkovat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:21

Hokage - Assasin Senju

Anbu
- Aburame Shibimaru (A- rank)
- Danzou Shimura (S- rank)
- Itachi Uchiha (S- rank, Sanbi no jinchuuriky)
- Uchiha Kayato (S- rank)
- Yamanaka Inoka (A- rank)

Jounin
- Edward Nara (B- rank)
- HatakeKakashi
- Hyuuga Futoshi (S- rank)
- Hyuuga Tora (B- rank)
- Inuzuka Ashi (B- rank)
- Koroki Yarikyo
- Naomi Hyuuga (S- rank)
- Sasuke Sarutobi (S- rank)
- Seito Senju (B-rank)
- Shizune (A- rank)
- Tadashi Hyuuga (B- rank)
- Taku Namikaze (B- rank)
- Uzumaki Allii (B- rank)

Chuunin
- Aku Kega
- Hatake Infi
- Hōzuki Zangetsu
- Hyuuga-Mikomi
- Katsuro Sato
- Sakura Haruno
- Shijin Hyuuga
- Shinji Yakamichi
- Shizuka Yoru (Yonbi no jinchuuriky)
- Taiki
- Tobiru Senju
- Uzumaki Hisagi ( Kyuubi no jinchuuriky)

Genin
- Nagasi
- Polkin
- Tirips Kirosai
- Yukie
- Yuutakata Tenshi

Lidé
- Hyuuga Naoto
- Hyuuga Taura

Mrtev
- Hoshi Namikaze
- Kosuke Senju
- Nagato Uzumaki
- Nara Shikoku
- Tsunade

Neznámé
- Chinatsu Senju
- Imola Uzumaki
- Kazuma Sumizometsuki
- Yoshiro Uchiha (Gama senin S- rank)


Mizukage - Hitomi Yamada

Anbu Root
- Manzou Kirisame (S- rank, vůdce Anbu Root)
- Kuriarare Kaito (A- rank)
- Sayuri Kawarazu (S- rank)
- Yuuki Botan (S- rank)

Anbu
- Dai Utsushi (S- rank)
- Daisuke Utsushi (S- rank)
- Kai Sanjio (A- rank)

Jounin
- Kenji Hoozuki (A- rank)
- Kumiko Hoozuki (A- rank)
- Renji Botan (A- rank, Tokubetsu)
- Satoru Tatsuma (A- rank)
- Tasu Yamada (A- rank)

Legendární Šermíř
- Toru Kurosuki (B- rank)

Chuunin
- Hozuki Kasum
- Kin Uchiha
- Ryuuji Akatsuchi
- Yuuki Kuran (Rokubi no jinchuuriky)

Genin
- DarKSteN
- Hikari Idate
- Kyoshi



Kazekage - Akasuna no PiliKKa

Potulný Shinobi
- Neuro Uchiha (S- rank)

Anbu
- Daiki Yatoshi (S- rank)
- Yoko Ayme (A- rank Ichibi no jinchuuriky)

Jounin
- Kisuke Uchiha (B- rank)
- Kugutsu butai

Chuunin
- Suna no Yomune
- Tokutaro Kaba

Genin
- Akasuna no Amayo
- Kiri Nara
- Lookkoo

Neznámé
- Akasuna no Ruki
- Akumi Humaru
- Galax
- Hatake Unema
- Miyaneecchi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Tetsuya Thu 23 Jun - 19:22

Párkrát to tu už bolo povedané a ja to poviem znova.
ČLOVEK SA NIKDY NEZAVĎAČÍ KAŽDÉMU!
Niektorým vadí jedno, iným druhé, ďalším tretie, ostatní odchádzajú a iní prichádzajú a už je toho naozaj dosť.
Je načase niečo povedať. Vzhľadom na to, že vy jednoducho nemáte šancu sa vzájomne všetci dohodnúť, sú tu iba tri možnosti, ako to môže skončiť:
1) Zmeny, po ktorých nastane masový odchod hráčov
2) Kompletný reset
3) Nezmení sa vôbec nič
Naozaj ľutujem Assasina. Je tu veľa S-rankov, NEDOBRE! Je tu málo S-rankov, NEDOBRE! Sú to zbytočné ranky, NEDOBRE! Zrušia sa ranky, NEDOBRE!

Nech skúsi každý z vás napísať jednu vec, ktorú by zmenil. Opakujem, JEDNU VEC. Z toho sa zostaví zoznam a pošle Assasinovi, z čoho on potom pri porade s ostatnými administrátormi schváli 3 zmeny a definitívne.
Inak tu môžeme stráviť aj celý deň a napokon z toho aj tak nič dobré nebude.
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:27

Človek sa nikdy nezavďačí každému? Tak mi povedz, Tetsuya-sama, ako to že sa nám Assasin predtým VŽDY zavďačil? Vždy sme boli spokojný? Lebo ja si nepamätám že sa tu pred tými mesiacmi čo som prišla robili takého masové hádky. Jednoducho to tak nebolo a nik mi to nevyvráti.
Tuším sa prikladám k možnosti 3, nič sa nezmení pretože väčšina zareagovala negatívne.
Assasin si uvedomuje čo sa deje, a taktiež sa to nejak snaží napraviť.
A jednu vec ktorú by som zmenila? Nie tú sem nemôžem napísať, za prvé by to bolo osobné a za druhé by som si tým znepriatelila polovicu fóra.
Poďme tu stráviť celý deň! Známky na vysvečkách máme zaokrúhlené, čo môžeme stratiť? xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:28

- Edward Nara (B- rank) (pokud vím je mrvej nebo není aktivní)
- HatakeKakashi (toho jsem tu taky dlouho neviděla)
- Hyuuga Futoshi (S- rank) je pryč
- Koroki Yarikyo (to je kdo ?)



a souhlasím Tetsuyo.....já jsem proto aby se změnilo přidělování ranků protože je elkem nanic když príjde někdo a hned je jounin nebo rovnou anbu S...kdo příjde by měl být genin maxímálně chuunin a to už v ojedinělích případech

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:30

Aktualizace nutná... Uchiha Kayato - dead, Hyuuga Tora - dead, Hyuuga Futoshi - no to už si fakt děláš legraci, Tadashi - mrtvý též. Chuuniny snad omezovat netřeba, jounini - spousta z nich je tu jen proto, aby se chuunini měli od koho učit, což je případ vícero těch silných postav. Ostatní vesnice tak dobře neznám.

Tak a teď k té věci co bych změnila za sebe. Bacha Mikomi používá mozek, kryjte se.

Stojím si za omezením S-ranků, nemám na mysli postavy, co hrají dlouhou dobu a poctivě se vypracovaly, mám na mysli S-ranky z leknutí. Zůstali by pouze Kage a vůdci různých skupin. Jo pravda, Akatsuki aby mohli ohrožovat bezpečí jiných vesnic.

Nutno dodat - jakýkoliv jounin může také ovládat S-rank techniky. Víc to nerozpatlávám, každý ať si to přebere po svém.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Tetsuya Thu 23 Jun - 19:32

To sú iba kecy. Vždy bol niekto nespokojný, akurát sa to neriešilo masovo. Napíšem iba niekoľko prípadov:
1) Ichigo Uchiha
2) Nukenini
3) Silné postavy
4) Vojna administrátorov
...
Vždy boli problémy, akurát až teraz vyvrcholujú a dostávajú sa tak napovrch.
Každý týždeň tu máme minimálne jednu hádku. Nikdy nebol každý spokojný, akurát v poslednom čase je tých nespokojných čoraz viac, pretože akosi nevedia stráviť fakt, že ostatní sú v porovnaní s nimi ešte spokojnejší (som zvedavý, kto z vás to pochopil xD).
Že vás to ešte baví, netvrdím, že niekedy nie je sranda to čítať, ale takto môžeme docieliť iba jedno a to práve to, že sa na to Assasin s prepáčením vysere a nechá nás tu riešiť si navzájom svoje komplexy až kým sem už neprestane chodiť každý.

P.S. Tetsuya-senpai by stačilo. xD
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 19:39

Tak viete čo? Mám pre Vás jednu veľmo dôležitú radu..
Ukájajte svoje vášne na Telenovelách NIE TU!?
To kde sme? Materská škôlka je oproti tomuto nič. Toto je už jak v parlamente, bordel nad bordely.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Tetsuya Thu 23 Jun - 19:43

Yuuki-chan, všetci vieme, že je to tu ako v parlamente, preto neostáva nič iné, než počkať na Assasinovu ráznu ruku. xD
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Jun - 20:11

Heh, tohle mě opravdu dost pobavilo..Mé dojmy: Někteří mě zklamali, buď dost a nebo málo. Dá se říct, že mě nikdo nepotěšil, protože od některých to bylo očekávání.
Víte o tom, že hádky, jsou kořením vztahu? Ale dávejte pozor, ať to tu nepřekořeníte, já osobně moc kořeněná jídla nemusím. Very Happy
Takže, když je nějaký problém, obvykle za to můžou obě strany, v první řadě za to můžu já. V druhé řadě za to může Taiki a v neposlední, všichni ti, kteří nechali svým emocím volný průchod. Tohle vypadá jako dost složité klubko..Společně se jistě dostaneme k uzlu. ^^
Pokud si říkáte, že jsem se zbláznil, tak možná máte pravdu. Kdo ví xD
Hádky, hádky hádky, upřímně, baví vás to? Co tím sledujete?? Na jeden týden, si to s jedním z vás klidně vyměním, pokud si myslíte, že dokážete mou práci dělat líp. Když máte problém, tak se ho snažme všichni vyřešit. Navrhněte také nějaké řešení, i'm not god, i am a human.
Dost mých keců, sdělím vám mé dojmy, na ty vaše nesmyslné komentáře.
1) Taiki, to co jsi navrhl, by neprošlo, i kdybyste to tady všichni schválili Smile Moc dobře víš, jak se k tomuhle stavím, takže je to zbytečné.

2) Nikdo, opakuji nikdo, vás nenutí, abyste tady hráli..Pokud se vám to tu nelíbí, tak odejděte, nikdo vám hlavu neutrhne, a pokud ano, tak je to jeho problém ^_^

3) Nelíbí se vám tady a chcete zde zůstat? Tak se podílejte na zlepšení hry. Nejsem typ člověka, který veškeré nápady svrhne ze stolu, aniž by si je promyslel.
Když nemáte rádi "ty zlé adminy" pořád jsem tu já, a je to čistě na vás, jestli budu hodný nebo zlý polda ^_^ Život se skládá z vašich voleb.

4) Všichni tady jenom používají dokola ten samí argument "Konoha je největší a má nejvíc lidí." A teď se vás zeptám, ale proč to tak je??
Proč vlastně?? Nejsem nejlepší Kage, ale myslím, že se o vesnici starám a navíc, v Konoze je doooost NPC xDD

5) Reset? To je absolutně bez debat.

Změny, které vyplývají z této debaty:

1) Změny ranků - Dovolte, abych to vysvětlil, to znamená, že S-rank budou jedině Kage, vůdci skupin a extra nebezpeční nukeninové. Nebo, to zrušíme a bude to tak, jako to bylo kdysi. Ti kdo se budou cítit ublíženě, tak nechť si dají šmoulovou zmrzlinu.

2) Bude se začínat od Geninů. Je mi jedno jestli to budou Akatsuki, nebo vaše další postava. Pokud bude ve vesnici potřeba někoho dalšího, tak dostane povolení ODE MĚ, si svou vedlejší postavu udělat.

3) Změna přístupu směrem ode mě k vám VŠEM. Nepomohl optimistický přístup, nepomohla větší volnost, tak snad pomůže vláda pevné ruky.

A dovolím si parafrázovat..
"Pokud je zde někdo bez viny, tak ať hodí kamenem."
Hezký večer ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit - Stránka 2 Empty Re: Taikiho návrh který se vám (ne)bude líbit

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru