Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 19:59

Ten kdo mě chtěl fakt naštvat, tak se mu to povedlo na jedna s hvězdou!!!
Tohle byla poslední kapka v mém poháru trpělivosti. Zvykla jsem si na všechny urážky, co jsou na světě i pomluvy, ale nikdo nebude po mě jakkoliv šlapat a neprávem obviňovat!
Jsem fakt ta největší kráva, která věří lidské DOBRÉ povaze! Jsem naivní a bůh ví co ještě, že věřím každému koho znám!
Mno všechno to začalo, když mi někdo napsal, že mám druhá nejvíc minusových bodů, jako že já jsem je dala. Prvně jsem si myslela, že je to vtip, ale nebyl! Po celý den jsem byla jako v transu. Přemýšlela jsem, jak můžu mít tolik minusových bodů. Pak mi to došlo. Já blbá kráva řekla několika lidem ať už z NS, z intru či škole heslo. Ne že bych to dělala schválně, ale jsem zvyklá ze škole, že když něco nejde poslat tak si to uložíme na e-maily a ten druhý si to stáhne….
Takže jelikož já jsem žádné mínusové body nedala… jediná možnost je, že se mi někdo naboural na účet. Já Vás mám všechny moc ráda, i když občas vypěním, ale nikdy bych nikomu nic takového neudělala! Tak škodolibá nejsem!
Tohle byl vážně člověk, který si libuje v otravování všech okolo! Asi bych se měl pídit po tom, kdo to udělal atd. Ale bojím se, že to udělal někdo, na kom mi hodně záleží… Mno poučila jsem se, ale za jakých okolností!
Assasin mi řekl, ať to beru v klidu. A já mu odpověděla: Tohle ale v klidu nejde, jsem pro každou legraci ale tohle byla poslední kapka v mém poháru trpělivosti! Slýchávám hodně věcí na mou osobu… vždycky to překousnu, ale jak jsem řekla nikdo po mě šlapat nebude! Když jsem poslala učitelku do prdele a teď mi vyhrožuje, že mi zkazí vyznamenání, tak je mi to šumák… snesu toho hodně ale, když si ze mě udělá někdo vtip a to hodně špatnej, tak bych ho zabila i kdyby to měla bejt moje segra!
Mám Vás opravdu ráda a líbí se mi jak píšete!

Omlouvám se Ti Assasine, za to, že jsem byla hódně sprostá, ale z důvodů Tobě rčených… Snažila jsem se držet na uzdě.
Mám takový vztek, ale nechci vědět, kdo to byl, protože se nikdo nepřizná a tak se budou všichni podezírat. Raději chci zůstat v nevědomosti než si vyčítat, že jsem to zjišťovala.

Dneska jsem vážně na prášky! Jsem vážně blbá naivní husa, která si o lidech myslí vždycky to dobré, dokud se nespálím.

Hluboký nádech a výdech. Ještě jednou se mi někdo nabourá na nějaký účet, tak tomu dotyčnému utrhnu hlavu a zahraju si s ní bowling!!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:20

Tohle už překračuje veškeré meze. Dá se zjistit, kdo to udělal! Podle IP adresy, takže, buď se ten dotyčný přizná nebo dostane nemilosrdně ban...Když se přizná, hlavu mu neurvu, jen chci, aby za mnou "přišel" a přiznal se. O nic nejde, nejde o život, nejde o nic. Ale jsme přece všichni lidé, vše má své mantinely. Já mám trpělivost hodně velkou, ale tohle, už je opravdu moc..Chápu srandu..blbá sranda..:Takže vás tímto OFICIÁLNĚ žádám, aby jste se přiznali. Nemusí to být na fóru tzv. veřejně..Stačí, když se mi ozvete. Nic víc nechci...Tak se snažte, jsme lidé, měli bychom se k sobě chovat hezky, minimálně na fóru, ve skutečném životě si dělejte, co sami uznáte za vhodné, ale jednou jste se zaregistrovali a akceptovali veškeré podmínky registrace, tím jste se zavázali k dodržování pravidel. Měla by se dodržovat pravidla morálky a ctít nějakou etiku..Opravdu všichni chceme žít tak, jak žije většina lidí? Závidíme si i nos mezi očima, myslíme jenom na své vlastní dobro, lžeme kde se dá, nevidíme si do úst a ani přes špičku vlastního nosu?? Nežijeme přece v 19. století, na naší planetě neskotačí T-rexové nebo Homo Erectus... Sakra už..nemyslíte, že hádek a problémů bylo dost? Život je těžký, proč si to ztěžovat i tady? Opravdu jsme všichni zkažení do morku kostí? Pokud ano, tak dámy a pánové, nezbývá nic jiného, než vzít zbraň a střelit se do kebule.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:54

Něco takového může udělat jen opravdu nevyzrálý jedinec, trpící hnilobou mozku a chronickou demencí -.-

Čekám mínusko! xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 16 Jun - 7:41

Shiz, myslím, že vím, jak se cítíš. Mám kamarádku, které se v jednom kuse někdo nabourával na blog. A blog je pro většinu mých přátel do slova a do písmene život. Tohle je něco podobného. Některé lidi zkrátka nechápu... Dobrá, tak ještě mínusové body - To se dá vyřešit, ale tohle už překračuje všechny meze. Ne, že bych neměla jeden tip, ale to by ode mne byla vzhledem k tomu člověku podpásovka, takže raději nic neříkám. Nezastírám, co se Skypu týče, že občas mi něco ujede, že zábava na něčí účet není úplně zakázaná, ale upřímně - Je tu někdo, kdo o nikom neřekl křivé slovo? To bych se tedy divila... Navíc asi víte o kom ta "sranda" byla, protože tu ten člověk už není... Doufám, že body, které jsem dala, jsou "tak nějak" v rovnováze. A že se ten člověk přizná.

Mikomi dávám + Very Happy
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 7:56

Však je mi jedno co si o mě někdo myslí, nebo jestli mě pomlouvá či mi nadává, ale nikdo po mě šlapat nebude a křivě obviňovat taky. Ještě jednou mi tohle někdo udělá, tak si s jeho hlavou zahraju bowling!
Mikomi: Máš naprostou pravdu Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 8:36

Já žasnu. Já opravdu žasnu co ti lidi nevymyslí jako nástroj pomsty a jak vynalézaví dokážou být Very Happy

Shijin - ano já se otevřeně přiznám, že tu snad není osoba na jejíž účet jsem nezavtipkovala. Ale sami víte, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Pokud se vysmívám opravdu od srdce, tak dotyční moc dobře vědí Razz většinou mi však nezbývá než se o své dojmy z nich podělit s vámi, jelikož to nechtějí slyšet Sad xD

Shiz - já na ty tvé mínusy rozdané taky koukala s otevřenou pusou a říkám si - co jsme jí provedli? Very Happy no hele nenech si tím zkazit náladu. Nějaká reputace je konec konců prkotina. Takové nabourání účtu končívá podstatně hůř, i když je pravda že v zájmu zachování nenápadnosti ten člověk rozhodně neplánoval nic okatého. Tohle už je opravdu na IP ban.

Mimochodem mám pocit, že jsou osoby, které udělají první poslední aby fórum rozvrátily. Prosím vás, pokud se vám něco nelíbí tak si to narovinu vyříkejte. Není nic horšího než tyhle hry na ukřivděný děti. Já tam nejdu, já s ním mluvit nebudu... A jestli vás někdo začne krmit kecy typu - fórum upadá, už to není co to bývalo, je tu nuda... tak použijte mozek a zamyslete se, jestli to tak opravdu vidíte i vy, popřípadě zda se vás jistá osoba snaží svým negativismem naočkovat -.-

Jsem tu sice krátkou dobu, (dodatečně velký dík osobě která mě sem přivedla xDDD nerozebírat, zasvěcení vědí) ale zvykla jsem si tu a udělala bych první poslední aby se tu všem líbilo. Nedokážu si představit, ne naprosto to odmítám připustit, že kvůli jednomu či dvěma škarohlídům by to tu padlo. Pokud budeme chtít, bude to stát za to. Bude to každým dnem lepší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 8:38

Ja sa v tom strácam. Shocked Takže ten "niekto" je z tohoto fóra?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 16 Jun - 8:45

Mikomi: Tak tak...

Jsem té osobě, co tě sem přivedla neskonale vděčná. Už proto, že bez něj bych tu nebyla ani já. Už nějaký čas prostě žiju v Konoze a nechce se mi stěhovat se zpátky do reality. Ani jedna osoba? Chmm... Chudák tvá mladší sestřička Very Happy

Opravdu doufám, že se někdo přizná.
Co vím, tak může být kolektiv sebelepší a stejně ho jeden člověk dokáže pokazit. V mé bývalé třídě platilo, že když někdo něco vyvedl, trest dostali všichni. Z prostého důvodu - Nedokázal se přiznat. Myslím, že my jsme tu mnohem lepší skupina, no ne?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 8:50

Midotsuchi: mno to se nezjistilo... mám jako 6 IP adres, ale jsou jen u přízpěvků... můj problém je že máme wifinu jak doma, kde jsou občas připojeni i sousedé, tak ve škole, i na intru, tažke se to zjistit nedá... teda podle tady toho...

Mikomi: Nic já Vás tu mám opravdu ráda, doporučuju hru všem, kdo mi chodí na blog a vím, že mají rádi anime... Když jsem zjistila, že mám nejvíce rozdaných mínusů, tak jsem absolutně netušila co říct či dělat... Protože vím jak to pak pokračje. Já jsem to neudělala a teď to všem vysvětluj... Ti co mě neznají, tak si beztak myslí, že jsem to udělala... takže asi to skončí tak, že mě obviní z toho...
Ten někdo opravdu využil mé situace perfektně! Ještě z toho mám pořád depku!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 12:56

Nechápu, proč jste mi smazali ten příspěvek, ale tak to trochu rozvedu.
"Když jsem poslala učitelku do prdele a teď mi vyhrožuje, že mi zkazí vyznamenání, tak je mi to šumák… "

Tak to je cool. Rolling Eyes Jak Vám tohle můžou učitelové v dnešní době tolerovat. No, aspoň každý tady uvidí, jaké jste nevychované děcka..

" snesu toho hodně ale, když si ze mě udělá někdo vtip a to hodně špatnej, tak bych ho zabila i kdyby to měla bejt moje segra!"

Tak tohle mě fakt zarazilo. Kvůli tomuhle sem píšu. No tak, lidi, proberte se.. Jako jestli jsi to myslela ze srandy, tak to je fakt ubohost psát, že bys kvůli tomu zabila vlastní sestru.. kvůli internetu?! Nebo kvůli "blbýmu vtipu" ?! Bože můj, kdybych já nějakou sestru měl, co za to dám, ale vy tady ještě něco píšete, že by jste jí zabili? Jak můžete mít depku z toho, že máte bodíky v mínusu? To vás vzrušuje, nebo co??? Já bych chtěl mít vaše problémy.. A :

"Dá se zjistit, kdo to udělal! Podle IP adresy, takže, buď se ten dotyčný přizná nebo dostane nemilosrdně ban"
Ten dotyčnej může mít i dynamickou ip, nebo multi acc, ale to já nevim, protože už nesleduju nově registrovaný.
Ale mně už to je šumák, takže si tu dělejte co chcete.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 19:43

Drahý Yoshiro

Za prvé: asi máš v životě velké štěstí že jsi zatím nenarazil na učitele kterého jsi nenáviděl do morku kostě a u kterého by jsi se raději smažil v pekle než-li s ním byl na hodině, opravdu tě teď nechápu.

Za druhé: zabití vlastního sourozence zmínilo už mnoho z nás, avšak každý to myslíme s jistou nadsázkou a s jistým humorem, jelikož uvnitř je máme rádi, z čehož vyplívá to že sourozeneckou lásku neznáš, možná ji jednoho dne poznáš a jestli ano změníš na to rychle názor = pokud jsi nezažil 9 let po boku tvéh sourozence nevyjadřuj se k tomu jelikož nevíš co to obnáší´

Za třetí: Shiz to zde píše z jednoho důvodu a to z toho že již rozdala 49 mínusovích bodů které ona nerozdala, jestli tomu věřím ? ano věřím.

Za čvtrté: Vyjadřuješ se k někomu koho ty sám nechápeš, shledávám tvůj komentář za nesmyslný a jsou to pouhá slova do větru ^^. Je její věc že jí to tak štve, ne ? Za co ji nadáváš ? za to že není jako ty a nevšímá si toho ?
(veškeré otazníky ber jako řečnické otázky, jelikož se s tebou nemíním dohadovat)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:08

49?! Shocked jsi mi prvně říkal 39...
A s tou učitelkou... mno tak když dá klukovi, co měl v pololetí 4 tak mu dá teď 1 a mě, co tam má samí jedničky (4 bo 5) a jednu 5 protože jsem absolutně její výklad nepochopila a za to mi chce dát jako 2, tak to je trochu nefér... jo dvojka jak dvojka, ale tohle je fakt utažené za vlasy!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:14

39 ano, promiň xD někde jsem si omylem přičetl 10 mínusů

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:15

Fuj to jsem si oddechla... chceš abych dostala infarkt? :d Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:18

A není to už jedno? Kdyby to bylo 139 tak to chápu, ale takhle... Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:21

Áno je Smile už to rozebírat nechci a doufám hodně moc, že se to opakovat nebude!
Jen jsem chtěla ušetřit Assasinovi práci s tím, že to jsem napíšu, ale už je to jedno. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Anonymní Thu 16 Jun - 20:52

Super, takže s veškerou, úctou uzavírám toto téma. ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ještě jednou a nikdo to nepřežije!! Empty Re: Ještě jednou a nikdo to nepřežije!!

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru