Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Kirigakure

+4
Nawaki
Noriko Kana
bijuu
Neuro Uchiha
8 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 29 Sep - 17:46

First topic message reminder :

Surprised Sem pište veškeré ostatní dění.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 16:31

"Ano, máš naprostou pravdu. Přišel jsem tě požádat o pomoc. Chystáme se zničit Amegakure. Vůdce Deštné, a zároveň vůdce nebezpečné organizace, ve které je i Neuro, pronikl nepozorovaně do Konohy. Chystal se vypátrat, co jsem udělal s Kyuubim. Nezjistil to, ale při pokusu o vlastní záchranu vzal do zaječí. Ale vzal sebou i Everesta z Kumogakure. Raikage to neví. Rozpoutalo by to válku, a proto se obracím s prosbou na tebe. Vůdce, Satake má rinnegan. A proto tihle dva."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 16:40

Assasin Senju napsal:"Ano, máš naprostou pravdu. Přišel jsem tě požádat o pomoc. Chystáme se zničit Amegakure. Vůdce Deštné, a zároveň vůdce nebezpečné organizace, ve které je i Neuro, pronikl nepozorovaně do Konohy. Chystal se vypátrat, co jsem udělal s Kyuubim. Nezjistil to, ale při pokusu o vlastní záchranu vzal do zaječí. Ale vzal sebou i Everesta z Kumogakure. Raikage to neví. Rozpoutalo by to válku, a proto se obracím s prosbou na tebe. Vůdce, Satake má rinnegan. A proto tihle dva."

,,Umm...noo...Tak to je síla, srab jeden." svraštila jsem čelo. ,,Samozřejmě pomohu...Pojďme do mé kanceláře, tam se lépe domluvíme." otočila jsem se a společně s návštěvou se vydala do již zmíněné kanceláře. Cestou tam jsem si něčeho všimla.
,,Proč máš zakryté oko?" ukázala jsem se zájmem na Assasinovo levé oko. Štěstí, že to oko měl zakryté, jinak bych mu ho vypíchla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 16:45

Hitomi Yamada napsal:
Assasin Senju napsal:"Ano, máš naprostou pravdu. Přišel jsem tě požádat o pomoc. Chystáme se zničit Amegakure. Vůdce Deštné, a zároveň vůdce nebezpečné organizace, ve které je i Neuro, pronikl nepozorovaně do Konohy. Chystal se vypátrat, co jsem udělal s Kyuubim. Nezjistil to, ale při pokusu o vlastní záchranu vzal do zaječí. Ale vzal sebou i Everesta z Kumogakure. Raikage to neví. Rozpoutalo by to válku, a proto se obracím s prosbou na tebe. Vůdce, Satake má rinnegan. A proto tihle dva."

,,Umm...noo...Tak to je síla, srab jeden." svraštila jsem čelo. ,,Samozřejmě pomohu...Pojďme do mé kanceláře, tam se lépe domluvíme." otočila jsem se a společně s návštěvou se vydala do již zmíněné kanceláře. Cestou tam jsem si něčeho všimla.
,,Proč máš zakryté oko?" ukázala jsem se zájmem na Assasinovo levé oko. Štěstí, že to oko měl zakryté, jinak bych mu ho vypíchla.
"Ano, ale ještě dnes musíme vyrazit. V amegakure nás čekají spousta problému, a kdo ví, kolik má Satake stoupenců. Mno, to ti ukážu až v kanceláři. Trochu jsem se vybavil." Usmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 16:53

,,Hai...Jen, domlouvat se na ulici není zrovna vhodné...A dobře." zazubila jsem se.
V kanceláři jsem návštěvu nechala posadit a sama jsem se usadila na velkou židli.
,A přemýšleli jste už o nějakém plánu, jak zaútočit a hlavně, jak to provést na co nejmenších ztrátách?" zatvářila jsem se vážně, jenže jsem se i proti své vůli musela usmívat. Ta povaha, klela jsem v duchu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 20:37

sel jsem k brane a vyhlezel

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty R-P-G

Příspěvek pro Anonymní Sun 12 Dec - 10:12

"Konečne v Kirigakure no satto"
Teraz len nájsť Mizukage...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 19:02

V doprovodu Hokageho a jeho společníků jsme došli před bránu vesnice, kde na nás čekal Tsuchikage. Usmála jsem se.
,,Satte, jsem Hitomi Yamada." podala jsem mu s úsměvem ruku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 19:05

Hitomi Yamada napsal:V doprovodu Hokageho a jeho společníků jsme došli před bránu vesnice, kde na nás čekal Tsuchikage. Usmála jsem se.
,,Satte, jsem Hitomi Yamada." podala jsem mu s úsměvem ruku.
"Ahoj Tony! CO tady děláš?" podivil jsem se nad přítomností Tsuchikageho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 19:30

podal jsem zene ruku
''tesi me slecno''
muj jazyk zene oliznul ruku. Zena se lekla a vytrhla ruku od me. Vydesene se na me koukala.
'' moc se omlouvam moje pusa je neposedla''
ukazal jsem ji dlan, na dlani byla pusa a ona na mizukage vyplazila jazyk
nesmele jsem se usmal a kouknul jsem na Assasina
''Oh, ahoj ja jsem tady na dovolene....musel jsem si odpocinout''
priblizil jsem se k Assassinovi a zaseptal mu s uchylnym hlasem
''kde jsi sehnal takovou kost??''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 20:23

Vyjukaně jsem se dívala na svou ruku a nepřítomně vyhekla: ,,Příště mě, prosím, varujte, jinak si rovnou hledejte nového Kage. Málem jsem měla infarkt." zhluboka jsem vydechla a hned poté nasadila úsměv.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 20:40

Tony napsal:podal jsem zene ruku
''tesi me slecno''
muj jazyk zene oliznul ruku. Zena se lekla a vytrhla ruku od me. Vydesene se na me koukala.
'' moc se omlouvam moje pusa je neposedla''
ukazal jsem ji dlan, na dlani byla pusa a ona na mizukage vyplazila jazyk
nesmele jsem se usmal a kouknul jsem na Assasina
''Oh, ahoj ja jsem tady na dovolene....musel jsem si odpocinout''
priblizil jsem se k Assassinovi a zaseptal mu s uchylnym hlasem
''kde jsi sehnal takovou kost??''
( Very Happy )
"No, dovča by se taky hodila." přiznal jsem se.
"No,tu kost jsem našel v Kuřecím světě." zasmál jsem se.
"Seznamte se, tohle je Druhá mizukage, Hitomi Yamada. Hitomi, první Tsuchikage. Tony, tohle jsou Itachi Uchiha a Nagato Uzumaki." seznámil jsem ho se svými společníky.
I:"Fuj, Deidarova technika." zabručel Itachi a kývl hlavou na pozdrav.
N:"Promiň, ruku ti nepodám." Nagato se zasmál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 20:45

''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 20:56

Tony napsal:''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou
N: Nagato šťouchl do Itachiho a zašeptal mu: "On nás zná!"
I: "Jo, je to úchyl. Podívej se na ty ruce." zašeptal. "Řeknu to na rovinu, byl do všeho hrr a byl to debil." řekl už nahlas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 20:59

Assasin Senju napsal:
Tony napsal:''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou
N: Nagato šťouchl do Itachiho a zašeptal mu: "On nás zná!"
I: "Jo, je to úchyl. Podívej se na ty ruce." zašeptal. "Řeknu to na rovinu, byl do všeho hrr a byl to debil." řekl už nahlas.
''hmn.. jaka schoda ja takovy moc nejsem.. a proc zijete a Deidara-sama nezije? ja jsem mu chtel ukazat jak jsem vylepsil jeho tzv. umeni''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:02

Tony napsal:
Assasin Senju napsal:
Tony napsal:''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou
N: Nagato šťouchl do Itachiho a zašeptal mu: "On nás zná!"
I: "Jo, je to úchyl. Podívej se na ty ruce." zašeptal. "Řeknu to na rovinu, byl do všeho hrr a byl to debil." řekl už nahlas.
''hmn.. jaka schoda ja takovy moc nejsem.. a proc zijete a Deidara-sama nezije? ja jsem mu chtel ukazat jak jsem vylepsil jeho tzv. umeni''
N: "ty to taky považuješ za umění?"zeptal se ho Nagato
"Protože jsem je vyvolal, při souboji s Neurem Uchihou. Pamatuješ si, kdo to je, ne?" odpověděl Assasin.
I:"Ano, dělá ostudu celému klanu Uchiha."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:05

Assasin Senju napsal:
Tony napsal:
Assasin Senju napsal:
Tony napsal:''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou
N: Nagato šťouchl do Itachiho a zašeptal mu: "On nás zná!"
I: "Jo, je to úchyl. Podívej se na ty ruce." zašeptal. "Řeknu to na rovinu, byl do všeho hrr a byl to debil." řekl už nahlas.
''hmn.. jaka schoda ja takovy moc nejsem.. a proc zijete a Deidara-sama nezije? ja jsem mu chtel ukazat jak jsem vylepsil jeho tzv. umeni''
N: "ty to taky považuješ za umění?"zeptal se ho Nagato
"Protože jsem je vyvolal, při souboji s Neurem Uchihou. Pamatuješ si, kdo to je, ne?" odpověděl Assasin.
I:"Ano, dělá ostudu celému klanu Uchiha."
''no ja povazuju za umeni skoro vsechno'' odpovedel jsem nagatovi
''jo neuro ten s sharinganem.. hmn. Docela posuk, ale dobre me dostal do genjutsu''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:12

Tony napsal:
Assasin Senju napsal:
Tony napsal:
Assasin Senju napsal:
Tony napsal:''dobre, budu si to pamatovat'' odpovedel jsem Hitomi
otocil jsem na itachiho a nagata
''vy ste byli cleny Akatsuki ze? tak asi znate Deidaru-sama...jakej byl?''
ptal jsem se obou
N: Nagato šťouchl do Itachiho a zašeptal mu: "On nás zná!"
I: "Jo, je to úchyl. Podívej se na ty ruce." zašeptal. "Řeknu to na rovinu, byl do všeho hrr a byl to debil." řekl už nahlas.
''hmn.. jaka schoda ja takovy moc nejsem.. a proc zijete a Deidara-sama nezije? ja jsem mu chtel ukazat jak jsem vylepsil jeho tzv. umeni''
N: "ty to taky považuješ za umění?"zeptal se ho Nagato
"Protože jsem je vyvolal, při souboji s Neurem Uchihou. Pamatuješ si, kdo to je, ne?" odpověděl Assasin.
I:"Ano, dělá ostudu celému klanu Uchiha."
''no ja povazuju za umeni skoro vsechno'' odpovedel jsem nagatovi
''jo neuro ten s sharinganem.. hmn. Docela posuk, ale dobre me dostal do genjutsu''
I:"Hm, vydal se po cestě Madary. všichni se vydali po jeho cestě, a po mé cestě se zřejmě nevydal žádný Uchiha. Tolik jsem toho udělal, pro všechny. A nic z toho. To potěší, ani můj bratr to neudělal a věřil Madarovi. To bude náš klan pořád prokletý."
N: "Ahá, tak to je dobře."odpověděl s úsměvem.
"Tony, když jsi tady taky, pomůžeš nám zničit Amegakure no satto?" zeptal se Assasin zcela vážně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:14

''znicit mesto? tak to ja beru aspon si vyzkousim novy vytvor.. jdu s vama ''
vyplazil jsem jazyk i na dlanich

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:27

Tony napsal:''znicit mesto? tak to ja beru aspon si vyzkousim novy vytvor.. jdu s vama ''
vyplazil jsem jazyk i na dlanich
I: "On je taky debil, jako Deidara." Zašeptal Nagatovi.
N:"Jo, máš pravdu, musíme se mít napozoru, ať nás taky neodpálí. Podruhé ještě zemřít nechci."
"No, Satake Shiranui, vůdce amegakure a nepřátelské organizace Itami wo sekai, má rinnegan. A unesl z Konohy Everesta, pozabíjel vesničany, a chtěl vědět, kam jsem dal kyuubiho. Je moje povinnost chránit vesničany, a Everest byl zrovna na našem území. Tohle mu prostě neprojde! Pokud jen zkřiví Everestovi vlásek na hlavě, tak vyvraždím celou jeho rodinu, vesnici a všechny, kteří sním kdy bojovali po jeho boku! Vyvolej to své létající zvíře, ať se můžem dostat k amegakure rychleji. Změna plánu, dostaneš nás k Amegakure, Nagato zaútočí první, zničí pár budov, a až způsobí rozruch, budeš útočit sním, já s Hitomi, se budeme snažit ochránit nevinné vesničany. Pak zničte vesnici! a Satake je v největší budově uprostřed Ame. Až zničíte vesnici, tak se připojíte k nám proti Satakemu. My předtím seskočíme a infiltrujeme budovu, kde se Satake nachází." zdělil jsem mu náš plán, který jsem během sekundy změnil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:38

Assasin Senju napsal:
Tony napsal:''znicit mesto? tak to ja beru aspon si vyzkousim novy vytvor.. jdu s vama ''
vyplazil jsem jazyk i na dlanich
I: "On je taky debil, jako Deidara." Zašeptal Nagatovi.
N:"Jo, máš pravdu, musíme se mít napozoru, ať nás taky neodpálí. Podruhé ještě zemřít nechci."
"No, Satake Shiranui, vůdce amegakure a nepřátelské organizace Itami wo sekai, má rinnegan. A unesl z Konohy Everesta, pozabíjel vesničany, a chtěl vědět, kam jsem dal kyuubiho. Je moje povinnost chránit vesničany, a Everest byl zrovna na našem území. Tohle mu prostě neprojde! Pokud jen zkřiví Everestovi vlásek na hlavě, tak vyvraždím celou jeho rodinu, vesnici a všechny, kteří sním kdy bojovali po jeho boku! Vyvolej to své létající zvíře, ať se můžem dostat k amegakure rychleji. Změna plánu, dostaneš nás k Amegakure, Nagato zaútočí první, zničí pár budov, a až způsobí rozruch, budeš útočit sním, já s Hitomi, se budeme snažit ochránit nevinné vesničany. Pak zničte vesnici! a Satake je v největší budově uprostřed Ame. Až zničíte vesnici, tak se připojíte k nám proti Satakemu. My předtím seskočíme a infiltrujeme budovu, kde se Satake nachází." zdělil jsem mu náš plán, který jsem během sekundy změnil.
''dobre jde se na to bude ohnostroj''
udelal jsem 3 ptaky
Ulice Kirigakure - Stránka 3 202_Deidaraintro_1_
''tak nasedat''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:43

"Jo díky." poděkovali a všichni čtyři / Hitomi, Itachi, Nagato a Assasin/ naskočili na ptáky ( xDDDD )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 21:45

Assasin Senju napsal:"Jo díky." poděkovali a všichni čtyři / Hitomi, Itachi, Nagato a Assasin/ naskočili na ptáky ( xDDDD )
za krasneho dne a 3 jilove ptaky odletajici od brany se nase hrdinove sli na tezky boj proti AME
(odchod 22:45 vsichni)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Jan - 10:56

S falošnou priepustkou od Neura som sa konečne po dlhých hodinách dostal dnu..Zahalený v plášti som kľučkoval medzi ľuďmi a snažil som sa nájsť Nemocnicu...V mysli som dúfal..že sa im nepodarí má odhaliť...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Jan - 11:38

Konečne po hodinách hľadanie som našiel nemocnicu ...opátrne aby ma nikto newidel som vyskákal rovno na ňu položil pečat od Neura vložil do nej chakru , k chakre smerovali zelene veci, bolo to zaújimavé, na koniec sa vsiakli do pečate.. keď to bolo hotové zobral som pečať ..A pomyslel som si "Úloha splňená" .. a opatrne som sa pokúšal dostať z dediny...


Naposledy upravil Neyiboo dne Sat 8 Jan - 13:39, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Jan - 13:29

Nikto ma nezbadal som s toho vonku..pomyslel som si (presun Amegakure no satto 14:30)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Ulice Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru