Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bolo raz jedno dievčatko...

2 posters

Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 17:17

Umm, chcem sa ospravedlniť že kopírujem Taikiho-sama (SORRY! Smile ) ale potrebovala som to všetko niekde napísať. Dnešný deň bol podivný. Spočiatku bol úplne dokonalý, cesta autobusom, slnko, dokonca aj škola sa zdala v pohode...avšak všetko sa zmenilo ako na hojdačke. A to správou že sa mi vracia choroba...
Pár ľudí vie o čom hovorím a ja si nie som istá či to mám vravieť aj Vám...ale uvedomila som si že celé fórum je moja rodina, to ma naučil človek ktorého za to veľmi obdivujem Smile
Takže, aby som to povedala jednoducho a jasne...mám už dva roky Akútnu Leukémiu...moje príznaky sú ale celkom neobvyklé...krvácam z nosa, padám, točí sa mi hlava...som bledá ako smrť pokiaľ nie viac xD
To je ale to najmenej...ďalší nepriateľ je škola. Nemám čas sa učiť, nechce sa mi učiť. Nevládzem, nestíham. Musí sa to ale byť, inak sa nikam nedostanem. "šla si na technickú, na odbor ktorý si chcela..tak sa snaž!" to počúvam každý deň. Ale aj keď sa naučím, aj keď dostanem jednotku...prečo necítim radostný pocit? Prečo necítim nič? Ach, všetko je zvláštne, zmätené. Ešte horšie je že na mňa dorážajú rodičia ktorých zaújma len to ako veľmi môžu byť na mňa pyšný a kedy už vypadnem preč od PC...nie je to správne ale...ja ich mám rada...aj keď sú taký aký sú. Spolužiaci zo základnej ma ignorujú ako vždy, sem-tam sa do mňa niektorý nevedomky ozvú z tým kto som a či by som im dala číslo na mobil....a to že každé tretie slovo je,úplne krásne sa hodiace do kravína, nadávka je dosť málo. Fajčenie? Nie nikdy. Alkohol? Rodinné príležitosti, oslavy. NEOŽIERAM SA...a to ich štve asi naviac....už ani neviem čo to tu píšem za kraviny. Ale..je mi lepšie...a viem že aj keď nik neokomentuje aspoň si to prečíta...Mám Vás Rada...MILUJEM NSGO...Milujem chvíľu kedy som sem prišla, ľudí ktorých som spoznala ba aj tých ktorých nie...
Niekedy je to ale veľa aj na moje plecia...a ak tu na rok nebudem, ak tu na rok nenapíšem...budem dúfať že to tu stále bude...a bude tu krásne...ako vždy Smile
VašaYuuki

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 17 May - 18:20

Trošku deprimující ne?
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 18:22

Trošku dost Very Happy:D:D:D Ae co naděláme ne? Realita je taková Smile Umm...omlouvám se?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 17 May - 18:27

V pořádku mě se nemáš za co omlouvat :-)Hold realita je svině no já mám zas v řiti kolenou a budou mi ho vyoperovávat :-)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 18:30

AUKY!? :O To kamarád má něco z rameny, taky půjdou ven Sad a dají mu tam něco umělé nebo tak...dost brutus a bolest :/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 17 May - 19:35

to mě to tam daj zpátky ale aspoň mesíc o berlích Sad
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 20:28

Rok tu nebýt? Dá se to vůbec vydržet? Snad alespoň občas něco napíšeš, třeba mimo hru, něco ze života Smile Sice jsme se ve hře potkaly jen jednou ale nějak jsem si tvoji postavu oblíbila.

Koukám, že na své vrstevníky si tu stěžuje hodně lidí. Přiznám se, ani já jsem v tomhle nebyla jiná. Co říkat těm ubožákům, co čas tráví chlastáním a hulením a následnému rozebírání velmi chutných situací pod vlivem? Sešli jsme se tu podivíní, kteří se bez toho obejdou. Podivíní, kteří prostě nezapadají a snad ani zapadat nechtějí xD Každému prostě nevysvětlíš, co ti textová rpg dává.

A pokud se k vám nemocným můžu přidat s troškou do mlýna, mám chorobu, která mi pomalu žere zrak. Ale já se nedám Wink člověk nesmí v koutě brečet ale postavit se tomu a přijmout to. Psychika dělá hodně, proto ti přeju hlavně hodně pohody a hezkých chvilek, ať tě jen tak něco nerozhodí x)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 23:20

Yuuki, musím ti říci, že vše co jsi napsala jsi napsala pěkně. Je na tobě vidět že chováš lásku k tomuto fóru a lidem které na něm hrají. S tím pocitem ve škole,je to celkem podobné, často nad tím přemýšlím a snažím se přijít na to proč... myslím že se mi i částečná odpověď podařila vydedukovat. Je to protože tebe, mne i ostatní zajímá více život, pocity v něm a svět který kolem tebe je a vše co se kolem tebe děje. Snažme se brát život s trochou humoru, bez humoru totiž bude strašně nudný -_- . Mohu ti napsat mé oblíbené přísloví nevím jestli ti pomůže, ale napíšu ti jej ''když ležíš obličejem v bahně a osud má nohu na tvých zádech a ty nemůžeš vstát, stejně bojuj on není zas tak silný aby si jej nemohla přemoct'' pamatuji se také že v ničem nejsi sama, jsou v tom s tebou i lidé kterým na tobě záleží a hlavně tvé milované fórko =)

PS: nemusíš se mi omlouvat za to že se chceš tady vypsat, upřímně řečeno jsem za to spíše rád, velmi rád a stojím za tebou. Taiki

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 3:50

Děkuju Vás lidičky Smile jsem moc ráda že jsme na tom stejně xD a mojí postavu? To jsem moc ráda Smile
A budu doufat že si s váma ještě někdy napíšu protože jak se zdá je to ve hvězdách Smile Ale bude to dobrý, protože jste tu vy..vy všichni mám Vás ráda Smile Je pravda že někdy se jen tak někomu jednoduše nedá vysvětlit co mu textovka přinese, kdyby to šlo hráli by NSGO všichni...je Fajn vidět že existujou lidi kteří jsou na tom stejně, mají stejné pocity jako vy...
Taiki-sama napsal jsi jednu správnou věc a to že bez humoru to prostě nejde Very Happy:D:D:D podle toho se řídím taky Very Happy:D:D je lepší když se člověk začne smát než , jak psala Mikomi-sama, brečet v koutě. To nic nevyřeší a nikdy nevyřešilo. Jednoduše se tomu člověk musí postavit a přijmout fakt že...tu už nebude dlouho Smile Stejné 2012 všichni umřeme xDDDDDD
Je ještě horší když vám o vašem konci mají nebo řeknou vaši rodiče.....ale stejně se nedám Very Happy Stejné se nesmíte dát sežrat pocitům Smile
Všechno nějak přece dopadne ne? Very Happy
Jsem ráda že jste napsali Very Happy A Neuro-sama...měsíc o berlích? Sad To je horší...Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 8:18

Moje Yuuki...Mě z tebe vážně jednou klepne, ty to víš..Tohle všechno s tebou prožívám od doby, co jsme se poznaly a víš moc dobře, že mě to bolí...Též se omlouvám, když jsem na tebe někdy protivná, ale je to z jednoho jediného důvodu-> Já už nevím, co ti mám říct. Stále opakovat, jak mi je to líto a dávat ti rady, které mimochodem vůbec nevnímáš, beruško!!, to je k ničemu a unavuje mě to. Své jsem ti řekla, je na tobě, jak se zařídíš. Plno lidí ti řeklo to samé, co já, jenže ty si namlouváš pravý opak. Není to škoda? My ti řekneme, jak tě milujeme. Jsi jedinečný člověk a málokdo má možnost být takový. Jenže ty řekneš právě ten opak-Nikdo mě nemá rád, jsem jen na obtíž, jsem otravná a k ničemu, omlouvám se...Ach jo, možná to zní jako kravina, ale...
VZCHOP SE KONEČNĚ! Ta tvá nemoc je strašná, obě dvě jsme ji přece zkoumaly, pamatuješ? Proto si ale užívej každé minuty tady! Je tu mnoho a ještě víc lidí, co tě tu potřebuje a chce. Jsi pro nás důležitá, tak si nenamlouvej opak, ano? Spolužáci ze základky tě nepotřebují, my ANO!! Hai? Máme tě rádi a já tě miluji, dcerunko moje!!^^ Pamatuj si to!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Nawaki Wed 18 May - 13:32

Yuuki...Síce ja moc velké príhovory neviem písať ale želám ti aby si sa uzdravila čo najrýchlejšie...viem asi čo prežívaš ja som tu nebol asi 4 mesiace pretože som ma Chorobu Chlamídie na Plúcach 4 mesiace som doma ležal a nemohol som ísť ani na dlho von pretože ked som vdychoval vônu kevetin ma pichalo na plúcach....Yuuki aspn raz za mesiac sa nám ozvi ako sa máš Smile
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 18 May - 19:49

Neříkej mi Neuro-sama! Very Happy to jen ze srandy ve hře jinak ne mám rád respect v reálu a ve hrách ale takhle ne Very Happy tak zas tak hrozný to není stejnak 2 polovina prázdnin bude o hovnu :-)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bolo raz jedno dievčatko... Empty Re: Bolo raz jedno dievčatko...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru