Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taiki sedí u klávesnice ....

2 posters

Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Mon 16 May - 21:16

Takže, je kolem 11 hodiny večer. Dnešním dnem na mě padla jakási špatná nálada. Sedím na mé židli a přemýšlím nad mými dosavadními činy. Myšlenkami se to v mé hlavě jen hemží, právě jsem si zrušil facebook a promazal jsem si hodně drasticky můj ''friend list'' na skypu a dokonce uvažuji o skončení s textovkami což už jsem mimochodem jednou udělal. Uvědomil jsem si kolik žerou času. Spočítal jsem si to a za rok mě textovky sežrali kolem 1 500 hodin, možná víc. Avšak pravda jak řekl Assasin, lepší je strávit zde než kouřením či něčím takovím, ale podle mě bych s tím časem mohl naložit o trochu lépe. Třeba... začít se učit. Nevím proč, ale nějak mě dnes přetekli nervi, omlouvám se Mikomi, mé kamarádce za to že jsem ji nijak nepoděkoval za pomoc a místo toho jsem jí napsal, nehezká slova který lituji. Děkuji Mikomi za to co jsi mě napsala, vážím si toho. Lituji toho co jsem jí řekl. Možná se nyní ptáte... proč to sem ten idiot píše ? Jednoduchý důvod, nebaví mě to říkat do stěny a jsem tím unavený takže to raději napíšu sem. Ach ty lidské city, nenávidím je, závist, sobeckost a mnoho dalšího mi kazí den. Každý, každý každičký z nás je člověk, proto až si někdy budete z někoho dělat srandu, urážet ho, obviňovat jej nebo něco takového uvědomte si že on také jde životní cestou možná jí má jinou než vy a proto se vám nezdá, ale jak říkám je to člověk. Když něco vzroste, tak to i uvadne a to samé platí se vším co na této zemi je. Jednoho dne, budu ležet na smrtelné posteli, budu se dívat do stěny která bude předemnou a budu se trápit tím jestli jsem žil můj život dobře či špatně. Jestli skutky které jsem udělal jsem udělal dobře. Jestli kamarády které jsem si zvolil jsem zvolil dobře... a potom -> umřu s trochou štěstí se dostanu buď do nebe nebo se ze mě stane pobíhající veverka kterou budou zabijet děti roku 2150 laserovými hračkami, nebo se budu smažit v nekonečné agónii a nebo s trochou smůly se ze mě stane opět lidská nevyrovnaná lidská bytost která bude zabíjet veverky.

Takže aby jsme si to shrnuli :
1. jsem magor
2. omlouvám se Mikomi za to jaký jsem vůl
3. děkuji Assasinovi
4. nezabíjejte veverky !


Přeji dobrou noc všem, Taiki

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 17 May - 6:53

Taiki, Taiki, s tebou to nějak moc zatočili ty hry... člověk si odejde lehnout a z tebe vypadne něco takového a jak to že sis zrušil facebook? Sad a vžádném případě neodcházej, víš kolika lidem by jsi tady chyběl?
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 8:02

Textovky mají své dobré stránky. Učí to člověka vyjadřování a někdy i pravopisu, což by někteří tady potřebovali jako koza drbání. Podporují fantazii, já to využívám když si píšu na blog, jednou bych chtěla dělat novinářku, ale to sem nepatří.

Každý člověk má své koníčky. Pro mě je to určitě tahle rpg, hudba, knihy, pak ještě Metin, procházky po městě a psaní blogu. Jsou to věci u kterých si vydechnu, a že nejsou moc akční? To může být každému u zadku, je to můj čas a kdybych ho vyplnila adrenalinovými zážitky, ani by mě to netěšilo. S Assasinem souhlasím, moji vrstevníci tráví čas akorát tak v hospodě, jako mladší se flákali venku s cigárem v hubě a mluvili o pitomostech. A ještě si mysleli, že svůj čas vyplnili lépe než já.

Své jsem ti řekla na skype. Dělej to, co tě baví. Omluvu přijímám, poslední dobou jsem nějaká přecitlivělá a všechno si moc beru.

A jak jsem řekla, napřed přemýšlej, než něco řekneš, nebo napíšeš. Párkrát jsem řekla věci, které mě mrzely ale nešly vzít zpátky, i když to byl původně hloupej vtip. Od tý doby dvakrát rozmýšlím, jak může zareagovat ta druhá strana.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 10:52

Facebook je k ničemu =) jen na něm jsem a nic nedělám je to jako když stojíš v bílé nekonečné místnosti s modrou oblohou je zde plno tvých přátel a plno zábavy ale nakonec si uvědomíš že ta modrá obloha je barva stropu a ta místnost není nekonečná. Einstein řekl toto ''jenom dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost... tím prvním si nejsem ale tak jistý'' S tou hloupostí má pravdu =) protože jestli člověk bude trávit svůj čas u ''jedniček a nul'' na facebooku tak nepozná další čísla =)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 15:56

Myslel jsem si, že jsem na světě jedinej, kdo takhle smýšlí, koukám, že ne a tvůj názor je mému velice podobný. Můj problém se zas týká ostatních lidí. Svojí třídu ze základky jsem začl nenávidět a když jdu po ulici a když potkávám puberťáky mého a okolního věku, co kouří a jejich konverzace obsahují samý na farmě užitečná zvířata, tak mě je zle, blbě se to ignoruje. Bohužel, taky nejsem dokonalej a veškerý svoje špatný chování na sobě pozoruju a neschopen změny se začínám taky nenávidět, ale tak s tím nemám problémy. Poradím ti, pokus se to i přesto ignorovat. Já vím, že když řeknu, že mě je patnáct, že si řekneš něco o frackovi, možná mě excelentně urazíš a budeš si hledět jiných názorů, který tě politujou víc, než já, ale věř, ignorace je něco, co tě bude provázet celym tvym životem, určitě si to taky uvědomuješ. Všechno má dvě stránky mince (př. V nevědomosti je síla x Neznalost neomlouvá), a na hraně mince se neudržíš tak dlouho, abys mezitím proběhl celým životem*, to znamená dělat ze sebe chudáčka, nebo prostě vstát a něco dělat, co vlastně chceš. Razz

Mimochodem, metal léčí. xD
______________________________
Omlouvám se, pokud to neřeší problém, nebo je to totálně mimo, když píšu dlouhý posty, zapomínám o co tam jde a tak odvozuju od toho, co jsem doteď napsal.. xD

*=EDIT: Metafóóra!


Naposledy upravil Andrew_Deer dne Tue 17 May - 17:44, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 17 May - 16:12

S Facebookem souhlasím, ale jinak nevidím důvod, proč končit zde.
Co se týče minulého komentáře nemůžu se nevyjádřit...
Vrstevníci jsou pro mě převážně mnohem horší společnost než tady na fóru.
Ze mě měli odmala jen legraci. Po sedmi letech mě to donutilo začít dojíždět a přestoupit na jinou školu. Rodiče mě kvůli tomuhle přání tahali po psychologických poradnách a snažili se mi říct, jak já se nedokáži přizpůsobit kolektivu. Teď, na jiné škole, jsem spokojená. Nevyhnu se tomu pocitu, když vidím spolužáky kouřit a další "inteligentní" aktivity, ale našla jsem si pár lidí, se kterými jsem ochotná sdílet pocity i myšlenky. Zkrátka nejlepší přátele, kteří mě nepřirovnávají ke krávě ani k "Samaře" jak to s oblibou činí jiní, když se s nimi nejdu projít pět minut po začátku hodiny.
Ale na Facebooku jsem. A to z prostého důvodu - Nikdy bych se neodvážila něco se svými depresivními myšlenkami udělat a přestoupit, kdybych neměla virtuální svět, blog a s ním později i Mikomi a další přátele. S některými se už znám i v reálu a... Zdá se mi, že jsem v ráji. Jenom mi nějaký vtipálek přistřihl křídla, takže ten sen příjde jenom, když jsou poblíž mé zmíněné nejlepší kamarádky nebo počítač a "virtual friend" A teď i fórum.

Já nezastírám, že v duchu už naplno žiju v Konoze.
A mimo to - Byla by škoda přijít o někoho, kdo spal v mé posteli, když jsem nebyla doma Very Happy
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 18:30

Jak tak koukám, tak naši hráči mají stejný problém...Já jsem měl podobný problémy, a stále je mám. Jen záleží na člověku, jak se k tomu postaví. Někdo se utápí v depresích, někdo se s tím smíří. Ale jedno je jisté. Naruto shlukuje lidi, mění lidi. Naše fórum je domovem pro osamělé duše. Lidi, přísahám, že toto tady bude stát..Jakože se ASSASIN SENJU JMENUJU!!!!! Napadají mě spousta slov..spousta dalších omluv, poděkování atd..atd...Ale...Jen menší rada. Važ si toho co máte. Važte si každičké sekundy, važte si toho, že vůbec můžeme tady psát, toho, že chodíme do té otravné školy. - Mikomi už ne -

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 18:47

Andrew_Deer: však také metal poslouchám už od mích ... 9 let ? je tomu celkem dlouhá doba, přesněji řečeno 7 let =) tím bych rád nakousl jednu věc. Je mi 16 a nemám v úmyslu tě nějak urazit. Spíše naopak jsem vděčný za to že jsi se zde vyjádřil. Děkuji všem co se zde vyjádřily a skláním jim mou poklonu, protože se nebojí něco napsat o životě a bojují s ním s plnou grácií a ostrým mečem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 19:26

Mě tohle celkem baví, občas se přistihnu, jak v hlavě kritizuju nějakýho bezdomovce, nebo na opilce/zkouřence a říkám si "zbytečná existence." Popravdě si trošku připadám jako Yagami Light, chybí mi jen zápisníček na jména. xD

Facebook je na prd, já ho vlastně nikdy neměl, ale za chvilku bude novej portál a bude fungovat jako facebook pro otaku, tak tam já budu, jmenuje se GoBoiano.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 19:39

''důležité je si uvědomit že i bezdomovec měl jednou domov a že i opilec/zkouřenec byl jednou dítě které šlo do první třídy s taškou natěšené domů na to až si bude hrát s kamarády venku a na to co mu maminka připraví k obědu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 May - 23:33

Shijin, děkuji za příspěvek, chápu jak je těžké najít si přátele kterým bude bezprostředně důvěřovat a budeš se s nimi cítit přirozená a svá. Každopádně pokud-li dovolíš jedna rada do života. Pokud takového člověka potkáš tak se ho chyť a nepouštěj se ho než zmizí.. Slovo: přizpůsobit se kolektivu, je ta největší kravina jakou jsem kdy slyšel, zaprvé by jsi se musela přetváře, zadruhé občas prostě nezapadneš. Zůstaň taková jaká jsi, zůstaň vyjímečná. Taiki elephant

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 9:59

Taiki: Jo, ale tam je krapet rozdíl. Je bezdomovec a bezdomovec. Jeden se řadí do tý skupiny, co jsi teď napsal a ten druhý je spíše ta skupina, co jsem napsal já -> opilci/zkouřenci. Beru to, nemají jinou možnost, ale ta druhá skupina je už něco jinýho, a to úplně jinýho. Tihle si za to můžou sami. Litovat opilce je kravina, sami si do toho spadli a už nejsou prospěšní, jen žijou a chodí, to je vše. Taky místo něj mohl dostat šanci k životu někdo, kdo by dokonce něco revolučního dokázal.

Jinak, líbí se ti Equilibrium? xD Mě se líbí se všeho metalu nejvíc. : )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 12:11

Ano pravda ne všichni jsou stejní. A umm... s tou kapelou neznám jí Embarassed ale dneska ji na 100% naposlouchám ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Taiki sedí u klávesnice .... Empty Re: Taiki sedí u klávesnice ....

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru