Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PiliKKa vs. Hitomi

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 19:51

Jen tak někde na poli^^ xDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 19:54

*Umřela někde v brázdě... a jako holka!! xDDD*
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 19:55

*Jasně! xDDDDDD...říkala jsem, že to bude neutrál! xDDD*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 19:57

*Přehnanáááá.. brambůrek? xDDD* "Ehmmm!" odkašlala jsem si. "Začněme!" xDD
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 19:59

*Ráda^^ xDDD*
,,Hai." pousmála jsem se. ,,Mladší má přednost." pobídla jsem ji.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 20:02

"Cssss!!" odfrkla jsem si dotčeně. "Jako vždycky... mladší, menší, blbější!!" brblala jsem si. Potom jsem vyvola Gaaru. "Ryusa Bakuryo!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 20:16

Poskládala jsem pečetě. ,,Suiton: Mizu rappa!" proti písku šla vodní vlna, která písek rozmočila.
,,Kirigakure no Jutsu!" kolem se snášela hustá mlha, přes kterou bylo špatně vidět. Připravovala jsem si další pečetě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 20:18

Zvedla jsem klapku na oku a sharinganem si přeměřila okolí. Přivolala jsem Temari. "Dai kamaitachi no jutsu!" loutka začala hýbat vějířem, až se začala mlha rozestupovat.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 20:23

,,Sharingan?" zamrkala jsem překvapeně.
,,Hyouton: Kouri Deisuku no Jutsu." šeptla jsem. Vlhké částice vzduchu se zformulovaly do tvaru disku, avšak nebyly vidět, protože byly neviditelné xDD. Vyslala jsem je na PiliKKu a kousla jsem se do prstu a připravovala si další pečetě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 20:35

Přimhouřila jsem oči a usmála se. Stačil krok vlevo a disk mě minul. Vyvolala jsem Kabuta. "Seneijashu!" vykřikla jsem a z jeho rukávů vylezli hadi, kteří spoutali Hitomi. "Sabaku kyu!" vykřikla jsem a poslala písek na Hitomi.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 20:40

,,Umm..Zase hadi." ušklíbla jsem se odporem. Levou rukou jsem dodělala pečetě a vykřikla: ,,Kuchiyose no Jutsu!" v ruce se mi objevila kosa, kterou stačilo trochu máchnout a hadi zmrzli. Trhla jsem rukama a hadi rozpadli. Soustředila jsem čakru do nohou a rychle písku uskočila, bohužel jsem to nestihla tak rychle. 3kobrtla jsem o písek a upadla. Při dopadu jsem se kousla do rtu, kterého se mi spustila krev.
,,Ksoo." postavila jsem se a znovu soustředila čakru do nohou.
,,Kyaaaah!" s výkřikem jsem se s kosou rozeběhla na PiliKKu a těsně před ní švihla. Okamžitě jsem zas od ní odskočila a a s úsměvem vyčkávala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 20:48

"Kso.. zapomněla jsem, že umíš pečetě jednou rukou!" odfrkla jsem si. Sotva máchla kosou, došlo mi, že to nebude jen tak máchání do větru a rychle jsem se snažila uskočit.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 20:51

,,Hezké..Ale to nestačí." pousmála jsem se. Na pravém rameni se jí objevila řezná rána. ,,Když takto použiju jen čakru..Nezapomeň, že mám podstatu větru..Je to něco jako větrná vlna, složená především z mé čakry. Nemusím tě zasáhnout přímo a přesto ti to ublíží.." vysvětlila jsem s úsměvem a čekala na její výpad.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 20:54

"Hmmm hmmmm... tak si budeme hrát zblízka!" pokývala jsem hlavou a složila pár pečetí. "Shunshin no jutsu!" vykřikla jsem a objevila se kousek od ní. Rychle jsem složila další pečetě. "Chidori!" vykřikla jsem a vypálila rukou nabitou raitonem proti ní.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 21:01

,,To ne!" vykřikla jsem se narychlo před sebe postavila ledovou stěnu, která se pod blesky roztříštila. Vyhla jsem se tím největšímu zranění, ale stejně mě tlak zasáhl a odhodil kus dál.
,,Shimatta.." sykla jsem a stírala si krev, která mi vytékala z úst. Poskládala jsem pčetě a pomocí Shunshin no Jutsu se přemástila na 5 metrů k ní.
,,Hyouton: Makyou Hyoushou!" kolem PiliKKy se utvořila zrcadla. Do rukou jsem si vzala senbony a vstoupila do zrcadla. Můj odraz se objevil i ve všech ostatních.
,,Přestanu si hrát." zamračila jsem se a velkou rychlostí se přemisťovala z jednoho zrcadla do druhého, příčemž jsem po ní házela senbony. Snažila jsem se mířit na nejdůležitější místa na těle.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 21:09

"Konečně!" usmála jsem se spokojeně, když se objevila zrcadla. Chtěla jsem si vyzkoušet, jaké to je... sharinganem jsem sledovala její pohyby a snažila se vyhnout všem jehlám, což se mi samozřejmě nepovedlo, ale díky implantovanému oku jsem zvládala vyhnout se nejnebezpečnějším zásahům. Snažila jsem se zaznamenat všechny její pohyby a najít nějakou periodu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Apr - 21:13

Stejně jako když dědeček bojoval se Sasukem..Rozeznává sharinganem mé pohyby..Dobře, zkusíme to zrychlit.. Zastavila jsem se a vytvořila dva klony. Vpili se do zrcadla a když jsem jim dala pokyn, začali jsme se všichni tři přemisťovat z jednoho do druhého, čímž se zvýšil počet senbonů. Všechny vychytat nemohla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 13 Apr - 21:19

"Suna no Tate!" kolem mě se uzavřela koule z písku, chránící mě. Vytvořila jsem tři raiton klony a pomocí Suna no Yoroi je obalila pískem, aby se nedali tak lehko zničit. Všechno jsme provedla uvnitř písku, takže to nemohla vidět.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 8:02

Ustala jsem v házení senbonů a zamračila se. Písečný obal?..Uvnitř určitě jen neodpočívá, ušklíbla jsem se. Poskládala jsem i se svými klony pečetě.
,,Kirigakure no Jutsu." Nejen uvnitř zrcadlového vězení, ale i zvenčí se udělala hotová inverze. Nebylo vidět ani na krok. To by mi mělo poskytnout menší výhodu. Předem jsem si připravila pečetě na další útok a vyčkala jsem, co a jestli si pro mě PiliKKa něco připravila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 14 Apr - 18:02

Zamračila jsem se, kolem bylo tolik mlhy, že jsem vůbec nic neviděla... jenže naštěstí jsem měla jasný, nepohyblivý cíl. Pokývala jsem hlavou na klony. Já a dva jsme začali skládat pečetě. V jejich rukách se objevilo chidory. Posledního klona jsem pověřila obranou. Nadechla jsem se a od střechy začala kouli otvírat. Oba kloni vyskočili vzhůru a narazili chidori do horního zrcadla. Náraz dvou technik najednou zrcadlo nezvratně poškodil. Hned jak se objevila první prasklina jsem dokončila pečetě. "Katon: Gyoukakyu no jutsu!" z mích úst vylétl plamen, který nakřuplé zrcadlo dodělal a vyletěl k obloze.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 19:06

Snažila jsem se zůstat klidná, když se mi rozbilo zrcadlo.
,,Suiton: Suigadan!" ze všech světových stran na PiliKKu mířily vodní vrtáky. Na rychlo jsem udělala jednou rukou pečetě.
,,Suiton: Sensatsu Suishou!" voda se zformulovala do tvaru velkých jehel, mířících na Kazekage. Čekala jsem, co se stane dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 14 Apr - 19:44

Bylo to všechno moc rychlé, než jsem stačila pořádně zareagovat, byli skoro u mě. Potomocí Kabuta jsem se "propadla xD" pod zem, jenže jsem to nestihla dost brzo, takže mě jedna jehla řízla dost hluboko do stehna.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 20:04

Luskla jsem prsty a zbylá zrcadla se roztříštila. Umm..Takže Raiton, Fuuton, Doton, Katon...To snad..Ještě ho nepoužila, ale..Má všechny elementy?! Ksoo! V rukou se mi objevila kosa. Soustředila jsem čakru, i kekkei genkai. Klony se postavily za mě a vyčkávaly mé pokyny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 14 Apr - 20:12

Pousmála jsem se. "Zrušila jsi mi zrcadla a já si dala takovou práci s přípravou jejich zničení." vzdychla jsem si a složila pečetě. V ruce se mi objevilo chidori. "Chtěla jsem si zkusit, jak moc bych musela použít raiton, než bych zničila led... ale když už jsem to začala,..." zvedla jsem ruku s chidori nad sebe. Již tak zatažené nebe se rozbouřilo a blesky se rozeběhli po obloze. "Připravovala jsem si podmínky na Kirin... ale už ho asi v praxi nepoužiji..." zamumlala jsem s rukou stále zvednutou k nebi.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 20:24

,,Jsem nepředvídatelná...Někdy.." usmála jsem se a začínala být nervozní. Nesnáším blesky! Dala jsem pokyn jednomu klonu, aby znovu udělal Kirigakure no Jutsu a zvýšil tím intenzitu mlhy. Chytla jsem pevněji kosu a rozeběhla se proti Pilice.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

PiliKKa vs. Hitomi Empty Re: PiliKKa vs. Hitomi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru