Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

3 posters

Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 15 Jul - 18:44

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Green-nature-road-1280x800

Vzhľadom k tomu že je leto v plnom prúde, respektíve na začiatku. Počasie je pekné a veľa z vás tu nie je a pobehuje po vonku a na PC nie je čas a ani chuť. Na scéne sú lepšie veci na práci a preto aktivita klesla. Podaktorý stojíte a budete čakať pár dní, možno týždeň dva a možno aj mesiac na post.
Preto ma napadlo pre tých ktorý si letné hrátky nemôžu dopriať, respektíve si ich doprajú ale chcú aj písať...spraviť takú Arénu, alebo jednoducho "Postovňu" kde by sa hrala nejaká scénka úplne mimo tento príbehm, prípadne aj v úplne inom prostredí. ^^
Ale pokiaľ by som niečo začal spisovať a vymýšlať dopodrobna... Chcem vedieť či sa nájde niekto kto by do toho šiel.
Pre tých ktorý nepochopili vo co go to lepšie vysvetlím a ukážem na príklade.

Ja alebo niekto iný kto bude mať nápad, bude rozprávačom a NPCčkom. Postne dobu, prostredie a pár faktov z príbehu.
Príklad -> .Je temná letná noc. Teplota sa drží na 20 stupňoch, pofukuje jemný studený vánok. Nachádzate sa na rozľahlej lúke a v okolí okrem hviezd a mesiaca nevidno žiadny zdroj svetla. Ste oblečený vcelku adekvátne. Tepláky, tričko s krátkym rukávom a naň mikina. Vo vrecku máte vyskakovací nôž, Zippo zapalovač a balíček kapesníkov. V dali bolo počuť nejaké hlasy, vychádzali z poza malého kopčeka.....

Snáď som priblížil čo som tým myslel...Je to len taký "Nápad" a pokiaľ sa nájde pár ľudí ktorý si budú chcieť takto zahrať a zároveň zažiť niečo iného ako je Naruto alebo tak, tak by som bol ochotný niečo vymýšľať a postovať. Prípadne keby mi niekto s tým chcel pomôcť a mal dobrý nápad a nevedel by ho nejako previesť do textovej podoby. Tak sem s tým


Dodatok: Ktokoľvek má nejaké chute si niečo zahrať a vie z akého prostredia by to chcel, kľudne napíšte na skype/PMky a pokiaľ to bude v mojich silách, vedel by som vám ponúknuť dostatočné zahranie príbehu.

Tento štýl by som nazval Textová RPG Adventúra Smile
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Mon 15 Jul - 19:11

Dobrý nápad. Jsem pro Smile
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 15 Jul - 19:36

Hlásíííím se~ ^^
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 15 Jul - 20:22

Fájn tak dokopy je vás zatiaľ v celkovom veľkorozpočtovom projekte...Traja xD


Nu nevadí, Yamamoto a Milli dajte mi vedieť na Skype/PM, o čo by ste mali záujem.
tretí záujemca sa rozhodol zasadiť sa do prostredia The Walking Dead.
Ja by som vás mohol zasadiť do Postapo/Apo prostredia, stredovek, moderná armáda, naruto... možno zvládnem aj iné. Rád by som bol keby ste mi dali vedieť, nech viem vymyslieť nejakú osnovu.
Ostatok bude improvizácia...kedže som zástanca toho že sa má hrať nečekane a nie sa riadiť podľa presne ustanovených pravidiel Smile
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 16 Jul - 9:13

Pre Yamamoto:
Prebudil si sa v tmavej miestnosti, kde na nočnom stolíku vedľa postele stojí svietnik. Plamienok sviečky vydáva aspoň čiastočné svetlo. Izba je tmavá. Na stenách sú nejaké čudesné obrazy, nezapalené ozdobné svietniky a na jednej stene sa nachádza veľké okno. Nočný stolík má tri zásuvky. Vedľa svietniku leží papierik a pod vankúšom ťa niečo tlačí. Bolesť hlavy pomaly ustupuje.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Tue 16 Jul - 10:29

Pomalu jsem vstal a rozhlédl se. "Kde to jsem?" pomyslel jsem si. Nevěděl jsem co se stalo ani co tady dělám. Chytil jsem se za hlavu, protože mě ještě trochu bolela z tvrdého polštáře. Odkryl jsem polštář a našel tam podivnou schránku. Prohlížel jsem si jí a pokusil otevří, ale nešlo to. Pohlédl jsem na svícek, ležící na nočním stolku. Vedle něho ležel nějaký papírek. Vzal jsem ho do ruky. Bylo na něm něco napsáno, ale nemohl jsem to přečíst. Chvíli jsem luštil divné písmo. Měl jsem celkem hlad, tak sem se rozhodl, že to přečtu později. Vzal jsem svícen do ruky a vydal jsem se prozkoumat místnost. Na zdi byli divné obrazy. Jeden vypadal jako monstrum útočící na člověka, další jako nějaká slavnost. Nevěděl jsem co to znamená. Nakonec jsem objevil dveře. Otevřel jsem je a vstoupil.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 16 Jul - 17:18

For Yamamoto:

Akonáhle si otvoril dvere. Nastala žiara a oslňujúce svetlo a následne tma. Zobudil si sa znovu na posteli. Tentokrát si mal ruku pod vankúšom a zvieral si niečo malé, kovové a studené. Bol to klúč. Na nočnom stolíku bol papierik na ktorom bolo azbukou napísané "время", chvíľu si sa na papierik díval a písmenka sa začali vlniť až sa premenili do latinky, stálo tam slovo "čas". Len čo si si papierik prečítal a dal preč, pri svietniku bola truhlička, ktorá bola predtým pod tvojim vankúšom. Bol na nej zámok a vyzeralo to že klúč v tvojej ruke pasuje do toho zámku.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Tue 16 Jul - 17:43

Byl jsem z toho všeho ještě zmatený. Vrtalo mi hlavou co naznačuje slovo "čas"Vzal jsem si truhličku do ruky a střčil do ni klíč. Otočil jsem klíčem a truhlička se otevřela.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 16 Jul - 18:20

For Yamamoto

Skrinka mierne zaškrípala keď sa otvárala a na jeho prekvapenie v nej bol koláč a lístoček.
Bolo na ňom či koláč zje alebo najprv si prečíta lístoček.

Lístoček:
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Tue 16 Jul - 18:27

Koláč vypadal moc dobře. Přečetl jsem si lísteček a pak se do koláče zakousl. Když jsem ho snědl, vzal jsem do ruky předchozí lísteček na kterém bylo napsáno "čas" . Dumal jsem nad tím co to znamená. Nejspíš to chce čas než se odtud dostanu. Vzdychl jsem a vzal svícen do ruky, že se ještě porozhlédnu kolem. Našel jsem už jenom ty dveře a potom jakousi skříň. Položil jsem svícen a skříň otevřel.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 18 Jul - 18:42

V skrini sa nachádzala krabička, v nej ďalšia menšia krabička, v tej krabičke ďalšia krabička...a takto to trvalo ešte chvíľu až tam bola malá krabička v ktorej bol ďalší kľúč. Tento bol o niečo väčší a teda patril do nejakých dverí..žeby?!
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Thu 18 Jul - 18:50

To nekonečné vyndavání krabiček mě pomalu přestávalo bavit a měl jsem chuť dělat něco jinýho, když najednou jsem už konečně narazil na klič. Ale nevěděl jsem, od čeho by mohl být. Vzal jsem svícen a ještě jednou obešel celou místnost. Zastavil jsem se u těch zvláštních maleb na stěně. Všiml jsem si malinké nakreslené klíční dírky, která se skoro ztrácela ve větších malbách. Pokusil jsem se jí dotknout a cítil jsem, že je opravdová. Strčil jsem do ní klíč a objevili se dveře.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 22 Jul - 9:24

Objevili se před tebou dvere. Ktoré sa behom chvíle otvorili a vtiahli ťa dnu. Člupol si do akejsi vody. Bola to miesnosť kde bolo tak po členky vody. Sviečka ti zhasla ale neďaleko na stene bola zavesená fakľa ktorá do miesnosti vnášala trochu svetla. Vedľa nej bolo prevesené púzdro z nejakého noža alebo takého niečoho.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Fri 26 Jul - 20:10

Pomalu jsem se přebrodil k pouzdru a pochodni. Svíčku jsem někam zahodil a natáhl jsem se pro pouzdro. Něco v něm bylo. Pomalu jsem to vytáhl a byl to nějaký nožík. Vložil jsem ho zpět do pouzdra a vzal si do ruky i pochodeň. Znova jsem se procházel po místnosti a hledal něco,co by mi pomohlo se odtud dostat.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 5 Aug - 8:13

Bolo tu cítiť jemné prúdenie vzduchu. Vychádzalo to z poza menšieho kameňa. Za kameňom sa skrývala diera, tak pre dospelého človeka ktorý sa prikrčí. Taký malý tunel sa tiahol vcelku dlho.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sun 11 Aug - 11:24

Odkryl jsem kámen a našel díru.Pochodeň jsem nechal ležet na zemi a přikrčil jsem se.Vlezl jsem do díry a plazil se po tunelu dál. Asi po půl hodině jsem konečně viděl světlo. Vylezl jsem z díry ven a objevil jsem se na nějakém nezmámém místě.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny Empty Re: Letná horúčka - Zabi nudu, zachrániš prázdniny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru