Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daewil

2 posters

Goto down

Daewil Empty Daewil

Příspěvek pro Yume Ushinau Thu 11 Jul - 21:09

Daewil napsal:Jak rychle jsem přišel, tak rychle odcházím ...
Jsme rádi..
--> Admin team


Naposledy upravil Yume Ushinau dne Fri 12 Jul - 12:18, celkově upraveno 2 krát

Yume Ushinau

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Daewil Empty Re: Daewil

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu 11 Jul - 22:19

Omlouvám se, že píšu sem pod char, ale nezbývá mi než zaprotestovat. Když jsem sem před skoro dvěma lety přišel, byla udělena výjimka mému KG (které mám ještě stále na starém příběhu), která mu dává právo jako jedinému mít genjutsu, do kterého se chytne člověk se Sharinganem či Hyuuga a je nezrušitelný pomocí Kai.

Každopádně tvé doujutsu tvoří iluze- chakrové postavy, nikoli genjutsu, takže pokud by sis to upravil, byl bych ti vděčný.

(Prosím, neber to zle, jen bráním, co bylo mé, nechci ti brát tvé doujutsu, jen s tou obranou proti iluzím tě prosím o toleranci).
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Daewil Empty Re: Daewil

Příspěvek pro Yume Ushinau Fri 12 Jul - 7:14

Naruto Wikie to popisuje jako Genjutsu obecně, tudíž jenom vycházím z daného. Tohle tedy není problém, který bych měl řešit, jelikož zdroj mi říká přesně to, co je výše napsané. Nic nebylo přidáno, nic nebylo ubráno. Co se týče tvého podotknutí- vím, co má kekkei genkai umím, nehrál bych za něco, co neznám. Navíc, i ty chakrové postavy jsou tam zmíněné. Pokud zajdeme do drobností a možná kontextu, můžeme to ubrat jen do jiné roviny chápání- tyhle oči prostě dávají uživateli takový bonus ve tvoření iluzí, že málokterý stejně zkušený ninja dokáže genjutsu buď rozpoznat či právě uvolnit pouze pomocí "kai", ke kterému je potřeba nadprůměrné ovládání chakry a stejně ho každý umí. Může to být tedy chápáno pouze jako bonus, nikoliv nezrušitelnost. Pouze uvedené na příkladu, kdy stejně zkušený ninja bude mít problémy a méně zkušený se z něj horko těžko dostane.

Yume Ushinau

Počet príspevkov : 6
Join date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Daewil Empty Re: Daewil

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri 12 Jul - 9:17

Fajn...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Daewil Empty Re: Daewil

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru