Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

3 posters

Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 15:21

Sídlo klanu Utsushi I1dt

V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi a Lizzy.
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Wed 10 Jul - 17:03, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 15:31

 "Chmm .. " Vyšlo z mojich úst po tom, čo som pri hraní omylom nechala skákalku z mojich rúk vypadnúť a ona teraz odskackala až do rohu mojej izby. Mne.. sa tam ako inak nechcelo ísť. sedela som na posteli ešte stále v nočnom úbore a tvárila som sa ospalo. 
"Whueeeh.." Povzdychla som si zas, ako keby to malo privolať nejakú osobu ktorá by mi skákalku mala priniesť späť do postele. Pomaly som hlavou pootočila k nočnému stolu. Boli tam ďalšie dve skákalky a tak som k nim načiahla ruku. Prstíkmi som sa snažila zobrať aspoň jednu z nich no nedočiahla som. Keď som sa trocha poposunula, drgla som do nich a obe taktiež ako aj tá prvá, odskackali niekam do aleluja. Aj keď som nebola bohvie ako stará.. naozaj som vedela vyčarovať sarkastický výraz a práve ten momentálne na mojej tvári trónoval.
"Tak.. čas vstať." Šepla som, na čo som roztiahla ruky nad hlavou a s veľkými ústami som si poriadne zívla. Môj elán bol sotva hmatateľný a len čo som sa pozrela na skriňu a na oblečenie, plán vstávania išiel niekde za skákalkami pod posteľ. Zvalila som sa späť do perín, rukami som objala obrovský vankúš a zo spokojným výrazom mohlo lenošenie započať !
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 15:40

Právě jsem začínala krájet cibulku, se kterou jsem měla začít vařit oběd, když jsem zaslechla rány ze shora. Zanechala jsem krájení a odstavila jsem hrnec pro jistotu. Utřela jsem si ruce do zástěrky, kterou jsem měla kolem pasu uvázanou, a vyšla jsem schody do Kairinina pokoje. Když jsem viděla pohozené hopsakoule, došlo mi, co způsobily ty rány. Jakmile jsem však zahléla plyšáky po zemi a svou dceru stále v pyžamu a zavrtanou v pelechu, zamračila jsem se. Roztáhla jsem závěsy, otevřela okno a nemilosrdně z Kairi stáhla deku.
,,Koukej vstávat, Kairi! Máš tu pořádný nepořádek a navíc, brzy bude oběd a ty jsi stále v posteli!" založila jsem si ruce v bok.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Wed 10 Jul - 17:07, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 15:45

 Našťastie som s takouto situáciou včera počítala. Keď mamča otvorila okno a roztiahla záväsy, slnko mi nedopadlo do tváre práve kvôli strategickému rozloženiu môjho menšieho bordelu na nočnom stolíku, ktorý mi na tvár vrhal príjemný tieň. Nemienila som však stať, !! Takto rýchlo sa predsa le nedám. Ostala som ďalej zababušená v perinách a s mojím úžasným hereckým talentom som si začala mumlať niečo. akože zo spánku. Dosť som pri tom oslintala celý vankúš páč ako mamča pred chvíľkou otvorila dvere, zacítila som vôňu pripravovaného obeda. V tom ma zradilo brucho ! Pripravilo ma svojím škvŕkaním o úžasné krytie ! Dúfala som, že si to máti nevšimla aj keď to nebolo moc pravdepodobné.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 15:54

Povzdychla jsem si, když Kairi nevstávala. Sedla jsem si k ní na postel a jemně s ní zatřásla. Ona ale nereagovala. Rozhlédla jsem se po pokoji a ten nepořádek všude kolem mě úplně iritoval. Jak taková malá holčička může nadělat takový nepořádek?! zakroutila jsem hlavou. Když jsem ale zaslechla její hladový žaludek.
,,Jestli hned nevstaneš, nedostaneš oběd, princezno." pohrozila jsem jí. Pak jsem se k ní naklonila a zašeptala jí zákeřně do ouška: ,,A nepůjdeš se mnou a tatínkem na něco sladkého ven." Vstala jsem a o pár kroků poodstoupila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 16:06

Ako sa ku mne naklonila, nenápadne som jej zovrela okraj trička a tak keď sa chcela postaviť, len som s ním zaťahala a už s otvorenými očami, som sa na ňu usmiala.
"To by si mi nespravila.. mami." Zachichotala som sa a rýchlo som prešla do kľaku, z ktorého som jej na líce vtisla veľkú pusu.
"Bré ránko... !" S veselým Zazubením som ju pustila a začala som si rukou masírovať brucho. Pohľad som pootočila ku skrini a na chvíľku som sa zamyslela.

"Donesieš mi oblečenie?" Môjmu prosebnému pohľadu šlo len málokedy odolať.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 16:19

Trošku to mnou trhlo, když sem se chtěla postavit a ono to nešlo. Musela jsem se ale usmát. Zinkasovala jsem od malé pusu, což mě samozřejmě obměkčilo.
,,Ale udělala, podívej na ten nepořád." zakroutila jsem výhružně a došla ke skříni, odkud jsem vytáhla její oblíbenou sukni a tričko s kapucí. Donesla jsem jí a neodolala jsem, abych jí nepřerovnala kousky oblečení ve skříni. Nepořádnice jedna, usmála jsem se. Ve dveřích pokoje jsem se ještě otočila.
,,Než bude oběd, pokojíček bude uklizen." nařídila jsem jí.
Na úklid už jsi velká dost. Po obědě pak půjdeme ven." dodala jsem a pousmála. Stejně vím, jak dopadne její úklid. Věci nastrkané všude možně a nakonec to budu uklízet já. No, alespoň se snaží, pomyslela jsem si. Dokrájela jsem cibulku, dala ji smažit a připravovala si zeleninu a maso na domácí ramen. Díky Assasinovi jsem získala na ramen recept. Sice není tak dobrý jako u nich v Konoze, ale není ani špatný.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 16:30

"Arigato." Zobrala som si od nej oblečenie a len som čakala, kým odíde z mojej izby. Rezignovane som sedela na posteli a pozerala som sa za ňou.
"Jedloo..." Zamrnčala som nespokojne po tom, ako ma premohla ďalšia vlna škvŕkania v bruchu. Ako mamča zavrela dvere, prezliekla som sa a nočný úbor som hodila cez polovicu izbe do hornej poličky v mojej skryni.
"Ha.. ! Zásah! Hehehe.." Chichotala som sa ako malá. K niečomu trénovanie hádzania shurikenov predsa len bolo. Aj keď s oblečením mi to šlo lahšie než s tými kovovými vecičkami. Zoskočila som z postele na zem.
"WHUAAA !" Zakričala som od bolesti, pretože som jednou nohou skočila na skákalku. Rýchlo som si ju chytila do rúk a zatiaľ som poskakovala len na jednej nohe no.. ďalšia.. Ozval sa už len veľký hluk a ja som bola bruchom hore, ako nejaká skapatá rybička. Nohy aj s rukami pohodené na strany a s vlasmi ktoré mi padali do úst som tento hrozný zážitok rozdýchavala. Aby toho nebolo málo, jedna zo skákaliek ma trafila aj do čela !!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 16:44

Ani jsem nestihla zadělat těsto na domácí nudle a už jsem slyšela několik obrovských ran. Kairi! Strašně jsem se lekla, protože podobné zvuky od ní z pokoje nikdy něvěstí nic dobrého. Na poslední chvíli jsem vypla veškeré plotýnky na sporáku a běžela jsem k ní dopokoje. Rozrazila jsem dveře.
,,Kairi!" křikla jsem a rozhížela se. Našla jsem ji na zemi. Rozplácnutou jak dlouhou, tak širokou s červeným obtiskem uprostřed čela. Klekla jsem si k ní a zvedla jsem ji do sedu.
,,Co se stalo broučku?" pohladila jsem ji po vlasech a pozorovala jsem ji, zda jí není ještě něco kromě toho obtisku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 16:49

Bola som rada, že som mala posteľ ďalej od dverí a že som spadla hneď pri posteli.. inak by ma mamča asi treskla dverami, ako zbesilo ich otvorila.. Bola som trocha otrasená no viac menej som bola  poriadku. Pomohla mi posadiť sa a pohladila ma po vlasoch. Len som tvár sklopila niekam k zemi a rozmýšľala som, ako jej to povedať.
"Tie.. tie.. loptičky.. sa ma snažia zabiť.. zlé loptičky." Trocha som nafučala tvár a škaredo som sa na skákalky zapozerala. Mohlo ju napadnúť že som na jednu z nich stúpila, teda.. v podstate na dve. Keď som o otm teraz premýšľala, musela som pri tom skackaní vyzerať celkom komicky.

 
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 17:01

Oddychla jsem si. Evidentně byla v pořádku, což bylo nejdůležitější. Zvedla jsem ji do náruče a posadila na postel. Přidřepla jsem si před ni a trochu přísně se na ni podívala.
,,Víš, Kairi, za to nemůžou míčky. Nepořádek se sám neudělá. Jsou ti 4 roky, což je věk akorát na to, aby ses naučila uklízet si po sobě věci." pohladila jsem ji znovu po vlasech a pokračovala. ,,Vždy, když si vytáhneš nějakou hračku a nebudeš si s ní už později chtít hrát, musíš ji uklidit na své místo. Předejdeš tak nepořádku, při kterém si můžeš klidně i ublížit. Stačil jen kousek a mohla ses vážně zranit." povzdychla jsem si.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 17:08

Previnilo som sa na mamču pozerala po celý čas, čo sa mi snažila prehovoriť do duše. Tento krát to vyzeralo tak, že si z toho zoberiem aj nejaké ponaučenie no nakoniec som sa len pousmiala a začala som sa škrabať na zátylku hlavi. 

"Uuuhm, nejak ma bolí hlava.." Neisto som sa na maminku usmiala a natiahla som sa k nej oboma rukami. Chcela som na koníka ! Ako.. v podstate kaźdé ráno. Viac menej.. to vyzeralotak že jej na jej preslov nemienim povedať nič.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 17:28

S povzdechem jsem zavrtěla hlavou. A úklid opravdu zbyl na mě. Otočila jsem se ke Kairi zády, aby mi mohla snadněji vylézt na ramena.
,,Začínáš být těžká, princezno, brzy tě na ramenou neunesu." zvedla jsem se s ní a u dveří se s ní zase sehla. Zavřela jsem za námi dveře od pokoje. Opatrně jsem s ní sešla po schodech rovnou do kuchyně, kde to už vonělo od jídla, které jsem stále ještě nedovařila.
Posadila jsem Kairi na kuchyňskou linku a nechala ji dívat se, jak zadělávám a válím těsto na nudle. Po očku jsem ji sledovala jestli je opravdu v pořádku a jestli náhodou něco neotlapkává, jako například nůž a podobný věci. Je to strašně líné dítě, které je extrémně zvědavé nic nenechající v klidu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed 10 Jul - 17:33

Přišel jsem domů z hlídky, jelikož jsem právě skončil svou směnu. Jen co jsem vkročil do dveří, všiml jsem si, že je v bytě poněkud prázdno. Přišel jsem totiž jen chvilku před tím, než Hitomi s malou Kairi přišli dolů. Vůně připravovaného oběda mě však přesvědčila, že se nejspíš pletu. Porozhlédl jsem se po kuchyni, ale šéfkuchařka mamča Yamadová nikde. Odešel jsem tedy do obývacího pokoje, kde jsem se rozvalil na gauči. Jakmile jsem zaslechl, že v kuchyni už se něco děje, bylo mi jasné, že zajisté nejsem sám doma. Usoudil jsem tedy, že v kuchyni není nikdo jiný než Hitomi a tak jsem jí pozdravil.
"Ahoj Hitomi, kdepak jsi byla ?" řekl jsem hlasitěji, aby mě slyšela až do kuchyně.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 4
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 17:38

Rukami som mamču držala za hlavu a dosť som sa o ňu opierala, čo mohla byť celkom makačka na krk. Nerobila som však nič iné, len som sledovala ako varí. Vlastne som mala pocit že každú chvíľku znova zaspím. Z polospánku ma vytrhol až hlas táty a tak som sa pootočila smerom, ktorým som ho počula.
"Chmm.. a mňa nepozdraví.." Zamumlala som potichu a znova som nafúkla líca do odutého vyŕazu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 17:43

Polévku jsem vypla, když jsem zaslechla Daisukeho hlas. Vůbec jsem si nevšimla, že už je doma.
,,U malé v pokoji!" zavolala jsem mu zpět. Dokrojila jsem poslední kousek a nudle dala vařit. Teď jsem si mohla odpočinout od těsta. Umyla jsem si ruce, Kairi jsem podala umyté jablko, aby snědla alespoň něco, vzala ji na ruce a odešla i s ní do obýváku. Posadila jsem se k Daisukemu a Kairi si nechala na klíně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed 10 Jul - 17:49

Když přišla Himi do pokoje, otevřel jsem oko a podíval se na ní. "Ahá, koukám, že sis vzala k vaření pomocnici. Tak to budem mít určitě něco dobrého.. co Kairi ?" usmál jsem se na ní. "Copak jsi nám uvařila prcku?" zeptal jsem se jí a pomalu se posadil, abych nevypadal tak líně. "A copak jste vlastně celý den dělali, Hitomi ?" zeptal jsem se i jí.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 4
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 17:55

Ako som sedela na klíne mamči, k tátovi som bola otočená chrbtom. Bola som na neho urazená. Spokojne som chrúmala červené jablko a na jeho otázky som sa k nemu pootočila a s plnými ústami som mu vyplazila jazyk. Neodpovedala som mu však ani na jednu otázku, znova som sa mu otočila chrbtom a len som sa oprela bokom o mamču. 
"chmm.. já mu dám, nepozdraviť ma." Mumlala som si s plnými ústami.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 10 Jul - 18:02

Musela jsem se pousmát, když Kairi reagovala takhle. Jo, ta bude po mně, pokyvovala jsem hlavou.
,,Nedělaly jsme nic. Akorát jsme tu měly nehodu, viď, Kairi?" poplácala jsem ji po nožce.
,,Málem jsem ji vezla do nemocnice, stačil jen kousíček a mohla si ublížit." povzdychla jsem si. ,,Zase." dodala jsem a posadila vedle Daisukeho.
,,Hned jsem tu, jdu vám nandat oběd." pohladila jsem Kairin a na oba se usmála. Potřebovali být chvíli sami, aby si to malé nedorozumění vyříkali.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed 10 Jul - 18:11

"Áha .. nehodu, chápu." pousmál jsem se. Když Hitomi odešla, promluvil jsem na Kairi.
"Hm, hm, mladá slečna se mnou nemluví.." dal jsem ruku do batohu a něco v něm hledal. "Tak to asi nebude chtít nic z toho, co jí tatínek přinesl, alespoň budeme mít víc s maminkou pro sebe." Když jsem to dořekl, vytáhl jsem balíček se sladkostmi. "To si pochutnáme!" s úsměvem jsem si prohlédl obsah balíčku.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 4
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed 10 Jul - 18:29

Mamča ma posadila vedľa ocka a len silou vôle som sa na neho nevrhla s umačkávacím objatím. Stále som však musela byť odutá !! Aj keď ma to dávno prešlo. Keď na mňa použil fintu zo sladkosťami, mierne som k nemu pootočila hlavu no rýchlo som ju stiahla späť a pohľad som znova uprela pred seba. Nevydržalo mi to však ani pár sekúnd.
"Chm.. taak okej.. aale.. tie sladkosti !!" Poukázala som na ne prstom a trocha lačne som sa zazubila. Aspoň mi už neškvŕkalo v bruchu ako pred chvíľkou vďaka jablku, ktoré mi máti dala.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru