Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miesto pre klan Namikaze

2 posters

Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 30 Jun - 15:25

Klan Namikaze nie je tak veľký a tak ani nepotrebuje veľa miesta. Do jeho sídla, ktoré sa ako inak nachádza pod zemou, sa človek môže dostať cez kamenný otvor a následné ťažšie dvere. Celé sídlo sa posledne nachádza v celkom katastrofálnom stave keďže ten kto ho má na starosti (Kiwi) je príliš lenivý upratovať. Nachádza sa tu len niekoľko miestností ako izieb, kúpelna a malá kuchynka ktorá sa však moc nepoužíva. Nech žijú fastfoody !

 
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 3 Jul - 19:20

Už to bol nejaký čas, čo som odišla z rámenu si na malú chvíľku "schrúpnuť".. vlastne mohlo pokojne prejsť aj niekoľko dní. Momentálne som však ani nemala náladu vyliezať. Válala som sa na gauči s rukami za chrbtom, pohľadom upreným do stropu a snáď miliónmi otázok v hlave. Bolo trocha ironické, že som ani na jednu z nich nechcela vedieť odpoveď. Môj život išiel vážne do hája, aspoň mi to tak pripadalo. Deň čo deň som bola stále viac a viac uzavretá a moja spoločenská stránka si to zabalila niekam do teplých krajín. Volakedy by som aspoň rada videla.. napríklad Raikena, alebo Arisu, teraz som si však nebola istá či by by som radšej neostala sama ako doteraz. Mierne som si povzdychla a zatvorila som oči, pokúšala som sa zaspať.

 
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Sennin Fri 5 Jul - 8:34

Po dlhodobom spolunažívaní s Kyuubim, Kiwi pridobre dokázala pociťovať, pocity samotnej Kuramy, ktorý v tomto okamihu bol dosť nepokojný. Vediac, že sa niečo priblíži. V tme ktorá nastala nad Konohou a samotne, aj v izbe kde sa Kiwi snažila zaspať, každý pocítil niečo nové. Niečo, neprirodzené. Niečo tmavé v kúte, kde už nedosahovala hranica svetla, napriek tomu že nič nebolo vidieť, pocit že niečo v kúte zazerá na Kiwi, nešiel odstrániť.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Fri 5 Jul - 8:37

Nebolo mi práve.. najlepšie, nemalo to však nič spoločného s fyzickým vyčerpaním či niečím podobným, čo som teraz aj tak nezažívala. Proste.. som cítila niečo, niekoho.. cítila som tiež podivné mrnčanie v bruchu, ako keby bola tá líška nepokojná. Nevedela som prečo no dosť nervózna som bola aj ja. Paranoja v momente vystúpila na max a behom sekundy som sa posadila, na čo som prsto zachytila jeden z mojich bleskových kunaiov, ktorý som hodila do kúta, odkiaľ som mala pocit že na mňa niečo zazerá. Nevidela som tam nič, proste.. to .. bol reflex alebo čo.

 
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Sennin Fri 5 Jul - 8:45

Jej paranoja nebola vôbec paranoja, ale odôvodnený strach z nebezpečenstva ukrytom v rohu miestnosti. V tichu ktoré sa odohrávalo v zatuchnutej miestnosti, pod kedysi ešte slávnou Konohou, sa ozval tichý šepot nezrozumiteľných slov, kedy sa spojenie medzi líškou a Kiwi na malý okamih pretrhlo a samotný Kyuubi pocítil znova, strach. "Kyuubiho Jinchuuriky.." Prehovoril divný hlas z rohu miestnosti, kedy z tmy zasvietili oči. Oči tak neobyčajné a tak diabolské, oči ktoré patria slávnemu Kágovi z Kagetsu. Rinnegan. Postava akoby aj bez tela, o krok vystúpila z tieňa, ten ju ale prenasledoval a tma nastala v celej miestnosti. Strach, nepriateľstvo, to sa dalo očakávať, tak ako v minulosti, Rinnegan znova nepozorovane vstúpil do Konohy, aby chytil Kyuubiho?
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Fri 5 Jul - 8:55

Môj kunai prešiel vzduchom a len sa zasekol do kameňa za projekciou, ktorá sa tu teraz objavila. Samozrejme ja som netušila že je to nejaká projekcia. Videla som len tie oči a to mi úplne stačilo. Rýchlo som vyskočila z gauča a vzdialila som sa od neho na vzdialenosť jedného menšieho skoku. Zapozerala som sa na neho dosť nepríjemným spôsobom. V ruke som behom sekundy vytvorila rasengan a mierne som prižmúrila oči.
"Čo tu robíš?" Zavrčala som. Netušila som kto to je, teda nevedela som to v skutočnosti.. počula osm len o tých očiach a o tom, kto ich vlastnil.. ďalší Uzumaki.. 

 
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Sennin Fri 5 Jul - 9:03

Sledujúc modrú guľu v jej rukách divná projekcia Peina z minulosti upriamila Rinnegan priamo na Kiwi. Neodtrhujúc pohľad z jej očí, cez ktoré videl priamo Kyuubiho, otvoril ústa a prehovoril. "Ty si môj dôvod návštevy.." Zaznelo v miestnosti, Kyuubiho Jinchuuriky bol dlho a najviac hľadaný, naveky lovený Shinobi pod týmto slnkom, po zvrate ktorý nastal vo svete, po prehratej veľkej vojne. Postava sa pokojne pohla v pred, necítiac nebezpečenstvo z nej, nebojac sa že zaútočí, veriac vo vlastné sily, ruku napriahla postava dopredu, akoby sa chcela dotknúť Kiwi a zmiznúť s ňou z Konohy.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Fri 5 Jul - 9:07

Prikrčila som sa. Začal sa približovať a mne bolo jasné že mám len jeden jediný pokus.. práve to bola jedna z najväčších nevýhod mojej techniky, že na seb adokázala predom upozorniť. Keď začal načahovať ruku, mierne som sa uškrnula.
"Tak tu ma máš.." šepla som no v momente som zmizla v obláčiku dymu, ten sa spolu so mnou objavil na kunaii, ktorý bol zabodnutý v stene.  Odrazila som sa od nej a ani nie o sekundu som už bola tesne v blízkosti chrbta tejto postavy, ktorú som mienila .. doslova zabiť.. rasenganom.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Sennin Fri 5 Jul - 9:09

Nereagujúc na jej útok, Rasengan prešiel cez hruď postavy, akoby tam ani nikdy nebola. Ten tiež okamžite ako ona reagoval, len o telom prešla aj ona, rukou ktorú mal natiahnutú dopredu a doteraz ju neodvolal, chytil ju dlaňou z chrbát, kde vytvoril pečať, a spolu s ňou zmizol bez stopy z miestnosti.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Miesto pre klan Namikaze Empty Re: Miesto pre klan Namikaze

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru