Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

3 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Mar - 17:31

Tááák a jak všichni ví, tak dnes mám noviny já ^^ Evil or Very Mad a jelikož určitě všichni tuší, že já Yoshiro jsem luxusní spisovatel,básník, romantik, kluk atd. Tak článek se doufám povede ^^ Nechci dělat něco o vztazích a tak. Toho byli plné dva díly. Chci přinést rozhovory o postavách, které jsou buď hlavní a nebo oblíbené. Dnes jsem si připravil zpověď hlavního admina,silného a krásného hokageho, hlavního záporáka, hada a tak podobně. Assasina Senju! Takže jdeme hned na to.




Ták Assasine, jak se dneska máš? Very Happy

Vytek mi mozek na podlahu. Jak se asi můžu mít?! (smích)



Very Happy Pověz nám něco o sobě.


Jmenuji se Roman, je mi 17 let, chodím na střední školu diplomacie a veřejné správy v Mostě. Jsem zadaný....Narodil jsem se v brně dne 27.8 1993 po mých 6 letech jsme se přestěhovali do Ostravy Poruby, bydleli jsme tam půl roku, po té následovala Studénka->Bílovec->Brno->Bílovec->Ostrava->Litvínov. Mám rád přímé jednání, optimismus, morálku, upřímnost, dobré jídlo. Rád čtu, chodím na procházky, poslouchám hudbu, píšu povídky, kreslím, dívám na Anime Naruto, na Seriál Power rangers a bavím s přáteli nebo přítelkyní. V posledních měsícíh mě plně zaměstnává Forum, na úkor ostatních. I přes tuto oběť jsem ochoten to snášet dál. Nesnáším lži, podrázáctví, neúpřímnost a celkovou krizi morálky, která vládne nejen Českou republikou. Mým snem je dát NS:Go větší rozměr a udělat z toho firmu. Jednou chci pracovat na vysokých pozicích, založit školu, nebo se spokojím s místem učitele Základů společenských věd.




Oblíbená hudba?

ROck, Pop-, j-music.




A film nebo seriál?

Film: Někdo to rád Blond, Naruto Filmy, Power rangers filmy
Seriál- Charmed, power Rangers, Naruto




Pojďme k Naruto scéně. Kdy si ty objevil Naruta?

Když jsme bydleli podruhé v Brně..6 třída. Viděl jsem zrovna souboj Kakashi vs Zabuza. Nebavilo mě to. tak jsem to přepl. Když jsme se přestěhovali sem - do Litvínova,tak jsem opět viděl Kakashi vs Zabuza, a tentokrát mě to chytlo. Po souboji Orochimaru vs Sandaime Hokage-sama, jsem začal stahovat, nebavilo mě čumět furt na to samé.


Co tvoje znalost Naruta?

Výborná. Pamatuju si všechno. Mohl bych Naruta učit z fleku


Very Happy A rpg hry? Jak si k nim přišel a kdy si s ní začal?

RPg hra. Hm. Já jsem otec NTAF, které bylo před NSGO. Byla to perfektní hra, po rozrůstání fanouškovské základny jsem vytvořil všem známé fórum, mohu říct i přesné datum. Tam mě napadlo vytvořit RPG hru. Jurajko73 ten nápad dokončil, poněvadž já jsem měl v tu dobu mnoho problémů. Bohužel, bohudík, většina ví, jak to zkončilo. Dne 20.8.2010 bylo založeno na můj pokyn - byl jsem bez netu- naše milované fórum, které úspěšně funguje dodnes. Dny nebyly růžové..zavedl se bodový systém, který byl jenom překážkou. Měl jsem pár nápadů a tak po krvelačné hádce s jedním adminem se mi podařilo to prosadit.



Předtím než si začal sledovat Naruta tak tvoje specializace byla na co?

Strážce Vesmíru, a různé kraviny na Jetixu. Hlavně Harry Potter knihy.



S kým si tady v NS:GO ON rozumíš nejvíc a je někdo takový, s kým sis naopak moc nesedl?

Very Happy rozumím si se všemi. Všichni jste jako má rodina, i když se s některými hádáme a rveme do krve.
Nejvíc- nechci nikoho urazit
a Nejmíň- taky nechci urazit.



Oblíbené jutsu?

všechny moje Very Happy Ne...nemám oblíbené.



A vesnice?
To je myslím jasné?Very Happy KONOHAGAKURE NO SATO!



ANOOOO!!! Very Happy Co tvoje jména? Jaké jsi dřív používal a jaké používáš teď a jak jsi se k nim dopracoval vůbec?

moje jména..Hmm..Používal jsem Tommy Oliver, Tommy Halliwel a už dlouho používám JEnom Assasin Senju Smile
to jméno Assasin, jsem našel na obrázku s ninjou..Nevěděl jsem že je to Kotetsu Very Happy a Senju, je jasné.Senju no Ichizoku- klan senju



Co plánuješ do budoucna?

Udělat školu, mít vysokou japanistiku, pedagogickou fakultu a případně filosofii, dovést forum k dokonalosti, být úspěšný v práci a v soukromém životě. Odstěhovat se pryč z téhle PÍP země.
A založit školu.





Co bys skázal hráčům, kteří nám fanděj nebo hrajou u nás?

Hrejte u nás, děkuji vám za to. Budu se snažit udělat forum, ještě příjemnější. Doufám, že svou práci vykonávám dobře. Mám Vás rád.



A těm co nám nefanděj?

Mrzí mě to, ale všem se hold nezavděčíš.



Díky za rozhovor Assasine a přeju hodně štěstí do budoucna.

tobě taky. Díky Smile Nebo spíše..bylo mi potěšením.Very Happy





A teď Kabuto+Orochimaru - rozhovor!

Jaké to bylo Kabuto, když si zjistil, že tě zabijí tebou zmíněná "stará paprika?

Kabuto: Jaké to bylo? Šílené. Strašně to bolelo. Ruce mě pálely, nemohl jsem použít jutsu., Vše co jsem udělal se během pár sekund ztratilo.


Orochimaru, co jsi říkal na to, když ses osvobodil od Kabuta?

Orochimaru: Hm Hm Hm.*šílený smích* nic jsem neříkal, počítal jsem s tím. Věděl jsem, že se to stane, věděl jsem už o té technice všechno, díky kamenu gelel jsem přežil a použil tělo, které bylo poblíž. Nemohl jsem déle setrvávat v tom zuboženém těle. Přispěl jsem k pádu Kabuta, že? Já ti to říkal. *šílený smích*

Kabuto: Orochimaru-sama...jednou vás zabiju.


U nás na NS:GO si známej jako trochu mírnější záporák a někteří tě považují za hrubiána, máš k tomu něco říct? Nebo souhlasíš, že jsi záporák bez menšího příznaku dobra?

Orochimaru:Jsem větší zlo než byl kabuto, on měl slitování, díky kterému prohrál. Jsi slabý Kabuto. Já se držím v tajnosti, své činy pomalu uskutečním. Mířím mnohem výš, než kdysi.



Co hodláš dělat do budoucnosti, Orochimaru?

Orochimaru: Moje plány jsou tajné, vše začalo Gobim a získání Kusanagi.


Teď se vrátíme ke Kabutovi. Co si chtěl dokázat se svou silou? Chtěl si ovládnout svět? Nebo co si hodlal udělat, než ti zmařila plány Tsukiko Sarutobi?

Kabuto: Už několikrát jsem své plány říkal..Chtěl jsem změnit svět shinobi, spojit všechny vesnice, vytvořit jednu, která by byla pod mou vládou. Shinobi jsou jenom zbraně, které se navzájem pozabíjejí, proto jsou oběti nevyhnutelné.


Jako malý si byl člen týmu Sarutobiho Hiruzena. Co tě přivedlo ke zradě Listové, kromě toho, že jsi chtěl ovládnout techniku nesmrtelnosti? Co tě vůbec přivedlo umět všechny techniky?

Orochimaru: Smrt mých rodičů.
Chtěl jsem je vrátit zpět. Pak jsem viděl všechny ty mrtvé okolo mě.
Zjistil jsem, že lidský život je pomíjivý. Tak jsem se zaměřil na techniky nesmrtelnosti. Prodloužit svůj život tak, že by mě ani smrt neporazila. Hm hhm..TO se mi taky povedlo.



Orochimaru-kun, podobáš se hadovi a ty to víš. Kabuto po tom, co se snažil ovládnout Orochimara také. Jakožto jste oba považování za hada a člověka v jednom. Jaký druh zvířete nebo pohlaví člověka vás přitahuje?

Orochimaru: nejsem zoofil...POhlaví žádné. Neznám lásku ani přitažlivost. Znám jenom Moc.


Orochimaru-kun, preferujete smrt nebo slitování?

Orochimaru: Smrt..Nikoho neušetřím. Jedině kdyby za to stál a měl moc.


A ty, Kabuto?

Kabuto: já jsem zažil horší věc než smrt. Nebudu se vyjadřovat, neboť mou duši jí Shinigami.



Aha. Super kluci. Děkuju za rozhovor a GL. Čuss

Orochimaru a Kabuto: sssss

Teď něco od Shizuky, prej to sem mam dát nebo co Very Happy

Ještě než jsem začala dělat rozhovor mezi Kazekage PiliKKou a Neurem, zavolala jsem do pohřebního ústavu, abych se ujistila, že moje objednávka pokračuje dobře. Very Happy Dozvěděla jsem se, že náhrobní kámen je už hotov a rakev bude co nevidět! Very Happy
Na náhrobním kameni stojí:
Zde leží kunoichi, která se nechala zatáhnout do všeho a kvůli tomu přišla o život!
Rei budu tě chodit strašit!
Brzké době nashledanou!
PiliKKa: Ummm hezký text^^ přinesu ti květiny^^
Díky Very Happy
PiliKKa: a rakvička pěkná? útulná?^^
Tak podle objednávky by měla bejt Very Happy
Takže asík jste četli ten 1. díl, že? Very Happy tak tak si představuji, že budete odpovídat Very Happy
PiliKKa: O.o:D:D chtěla jsme jen vrtět hlavou Very Happy
Razz
Tak jo, kde máme toho druhého? Very Happy
PiliKKa: nevím^^"
Neuro: v zemi nezemi
PiliKKa: klid ty Petře Pane! -.-"
Vtipné Very Happy

Ták první otázka se bude týkat hlavně Vás PiliKKo Smile… ale pokud tady pan Neuro bude chtít něco dodat… klidně může Smile Dozvěděla jsem se, že jste měla hodně nápadníků… vyjádříte se k tomu nějak? Smile
PiliKKa: o.O... bohužel, měla jsem jen jeho^^"
Neuro: podotýkám to měla Very Happy
PiliKKa: Ne že měla!Very Happy mám!… ale bohužel, nechci-. -“Very Happy
Co takhle jméno Kisuke Uchiha?
PiliKKa: Ummmm kamarád?
Teď asi jo, ale co předtím?
PiliKKa: Noooo… vždycky to byl asi kamarád… hezký a hodný kamarád:D
Very Happy (ty mě zabiješ! Very Happy)
A co takhle jméno Futoshi?
PiliKKa: (ZABIJU!) To.. to je taky kamarád!Very Happy:D
Kamarád...? zopakuju a něco si načmárám do notesu Very Happy (vědí jen redaktoři xD)
Otočím se na Neura... vy k tomu nechcete nic dodat?
Neuro: má prostě nějak moc kamarádů no... Very Happy
PiliKKa: Cssse:D
(Oba je přejedu vražedným pohledem)

Hm... tak zkusíme jinou otázku... Co jste říkala, nebo si myslela, když jste potkala Neura? (otočím se na PiliKKu)
PiliKKa: Že by měl jít do nemocnice xDDD... ne, tak samozřejmě mě zaujal jako dívku^^Very Happy:D
Very Happy… Do nemocnine? (povytáhla jsem obočí)
PiliKKa: No... objevil se v Suně zraněný, tak proto... ale nakonec jsme se stejně jen procházeli, i když ta nemocnice potom hrála taky důležitou roli! *Zasmála jsem se* (Himi po tomhle rozhovoru umře smíchy xDDD)
Neuro: Jenže ta nemocnice byla o něco později! Very Happy
Very Happy
PiliKKa: Trochu^^Very Happy
A co jste říkal vy, když ste potkal PiliKKu?
Neuro: Že po mě Assasin poslal dalšího zabijáka
PiliKKa: o.O... mě? *vyprsknutí xD* xDDDDDD
Vy jste si myslel, že vás má zabít? (překvapení)
Neuro: Jo tak jsem zraněnej na kraji Suny a z ničeho nic se tam objeví ninja…. proč ne že?
(Tak tohle jsem netušila Very Happy)
PiliKKa: (To já taky ne!Very Happy:D:D:D)

Co byl ten zvrat, když jste zjistili, že se máte rádi?
PiliKKa: Kdo říkal, že jsme si to uvědomili?… dobře, dobře, tak pravdu... asi když mě zachránil, když mě napadl Kabuto xD *zamyšlené pokývání hlavou*
Neuro: Jo to bude asi ono
(Vy jste fakt, moje smrt! Very Happy)
PiliKKa: (Proč?Very Happy:D:D nevypadáme jako zamilovaný pár?Very Happy:D:D:D)
(ty vaše odpovědi!)

Hm... jaký to byl okamžit, když Neuro zemřel?
PiliKKa: Ummmm… nesnesitelný a hrozný... bylo to nečekané a bolestné, nikdy bych to nechtěla zažít znovu..." *sladce se na něj usmívá* (Teď jsem mu zvedla ego a už s ním nebude k vydržení!Very Happy)
Neuro: (muhehehe xD)
PiliKKa: (No prosím! xD)
Usměju se na ně Smile

Neuro, vy jste nukenin... jak se vám podařilo uhnat kage? Very Happy
Neuro: Netuším
Kdo vlastně koho uhnal?
PiliKKa: To je nehezká otázka:D:D:D určtitě z toho totiž uděláte mě!Very Happy:D:D
Neuro: Taky to tak bylo
PiliKKa: Cseee to není pravda -.-"
Neuro: Ona mě Very Happy
PiliKKa: Jo to určitě!-.-"
Neuro: nelži !
PiliKKa: Už se ti zase práší od pusinky lásko^^
Neuro: Ale prdlajz ťuldo Razz
Very Happy tak se už domluvíte?...Zkráceně to povězte
Neuro: Ona mě
PiliKKa: Co mám proti tomu říct? o.O.. já nevím, kdo chodil za mnou -.-"
PiliKKa: Shiz nic mu nevěř!Very Happy
Very Happy
Neuro: tss
Neuro: nevím kdo mě přivolal Very Happy
Neuro: nevím kdo za mnou přišel první Very Happy
Neuro: nevím kdo mě povalil na postel Very Happy
PiliKKa: O.O... já jo?!Very Happy kdo mě zvedal ze země?Very Happy
Neuro: whoow tak gentlmanovství je blbá věc ? Very Happy dobře ! Very Happy
PiliKKa: Prostě začal on a konec!Very Happy
Ehm... (skočila jsem jim do hádky) Už jste se nějak domluvili? Very Happy
PiliKKa: Ne!Very Happy:D a asi se ani nedohodneme:D
Culím se Very Happy
PiliKKa: mě znáš dýl, věř mě!
Já jsem objektivní strana! Very Happy

Takže Neuro uhnal Pili bo naopak a vzešlo z toho... (schválně jsem to nechala nedořečené)
PiliKKa: Vážně to mám říct?
Jo! Very Happy
PiliKKa: Dvojačata:D:D:D
Jů jak sladké Smile
PiliKKa: Někdy ti je půjčím, uvidíme, zda tohle slovo zopakuješ!Very Happy jsou totiž po něm *ukazuje na Neura xD*
Neuro: prdlajz Very Happy
PiliKKa: Vidíš?Very Happy:D jen po mě jsou hezké a malé xDD zbytek mají po něm!
To je tak roztomilé Very Happy (rozplývám se:D)
Neuro: ja bych rekl ze je to naopak Very Happy
PiliKKa: Po tobě asi malé nebudou!
PiliKKa xP: Shiz není ro roztomilé!Very Happy
Neuro: ale jsou malí protože na to maj věk ! Very Happy
Ale je! Very Happy

Pokročíme... jelikož nemám času nazbyt Very Happy... Jaké bylo vaše opětovné shledání?
Neuro: Vcelku zajímavé Kabuto mě obživil a já proti Pilice bojoval
PiliKKa: Ano^^ moc roztomilé, když tě chce bývalí milenec, kterého pořád miluješ zabít^^Very Happy
Chcete tomu dát nějaké podrobnosti?
Neuro: Pardon? Very Happy
PiliKKa: Bylo to dojemné a samozřejmě nás to oba zasáhlo:D

Ehm... Jak si vedete jako rodiče? A co říkali dětičky na to, že se ve dveřích objevil jejich otec?
PiliKKa: *Směje se* To bylo zajímavéVery Happy jedno si myslelo, že je mrtví a druhý, že je nukenin a nechtěli věřit, že je to on... ale on to zvládl a řekl že měl tajnou misi xDDDDD ještě že toho 007 mám xDDDD
Neuro: Bylo to divný Very Happy
Jak divný?
Neuro: Pár sekund před smrtí slyšíte že je těhotná a po 4 letech jdete vidět svoje děti
Ty jsi umřel ještě dřív než se narodili?
Neuro: Ano
Tak to muselo bej fakt divný
PiliKKa: Když jsme mu to říkala, ani jsem si nebyla jistá, jestli to je pravda:D
Ještě jste mi neopověděli, jací jste rodiče? Very Happy
PiliKKa: Až příliš hodní -.-".. řekne se Chceme psa a co se děje? Kupujeme psa xDD měli bychom být asi přísnějšíVery Happy
Neuro: Já myslím že jako každej jinej rodič
A jak se domlouváte na výchově?
PiliKKa: Jednoduše.. nechává všechno na mě xD
Typickej chlap Very Happy
PiliKKa: Souhlasím!Very Happy
Neuro: Ale prdlajz
Neuro: nevím kdo si chodí do Konohy… k svobodnému mládenci do bytu….. a já hlídám děti Very Happy
PiliKKa: Cssss... já je hlídala čtyři roky, mám na to právo!Very Happy ale tak.. prostě ještě jsme se nesjednotili, protože jsme nebyli spolu... ale dáme to dohromady!^^ *sladké culení*Very Happy
Nechala jsem je v rozjaření a utíkala pryč… Musela jsem si najít nějakého bodygarda! :

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Mar - 17:59

Hustý! Pokud budete chtít číst víc, napíšu knihu, autogramiáda bude probíhat 1.5.2011 v Senju čtvrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 21 Mar - 18:19

příjdu!!! Very Happy a podepíšeš se mi na břicho? Very Happy je to dokonalý Very Happy
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Mar - 18:24

Podepíšu kamkoliv Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Mar - 18:49

opravdu kamkoliv? Twisted Evil

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 21 Mar - 18:49

Very Happy tak to vypadá že ty děcka budu hlídat já asi Very Happy děláte jim špatné prostředí :/ Very Happy Very Happy
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 21 Mar - 19:13

já chci někam kde to neuvidí Sasuke Very Happy aby pak neměl kecy Very Happy
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Mar - 7:45

jo podepíšu se vám opravdu kamkoliv Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 22 Mar - 16:29

Romčo aji mě ? Laughing
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Mar - 16:49

Assasine... Jak jsi mohl říct/napsat: z této PíP zemně? Kdiť je to úžasná zemně,jen je její minulost dosti úmorná a dnešní politický systém je také na píp,ale jinak je úžasná

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Mar - 17:35

Senju: Ty jsi z Prahy?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Mar - 20:26

For Smortn- Země, která byla vždycky na každým závislá Smile Rakousko uhersko, Německo, nyní EU..Smile
For Deer-Ne, Litvínov..Mám to tam napsaný..
For Neuro- Jo pro tebe obzvlášť krásný podpis Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 22 Mar - 21:20

To beru takže DO análku xD
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Mar - 21:55

Nebyla závislá,ale utlačovaná,což je podstatný rozdíl... a i přesto se stávala pohonem těchti zemí... Tato zemně nebyla závislá na nich,ale oni byli závislí na naší pracovitosti...

A navíc je to pořád lepší než historie Francie, Německa, Itálie... které jsou jen poslepené zbytky... (nebo taky než Slovensko(nic proti) které bylo skoro celou dobu vývoje moderního člověka pod nadvládou Maďarů...

A také naše součastnost je lepší než předtím (A to že jsme závislí na EU je jen kvůli těm z**** politikům,kteří tam se držej jen díky z**** politickímu systému....) Hlavní je,že tu nemáme tolik problému z menšinama... (To co tu dělají někteří Romští,Ukrainští,Vietnamští spoluobčané,je nic proti tomu,co dělají menšiny v jiných Evropských a Severo-Amerických státech)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Wed 23 Mar - 9:05

Boha jeho...u všech třech rozhovorů!! xDDDDDDDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Mar - 7:31

Neuro: Nebuď nechutný.
Deer: Mám svůj vlastní názor na tuhle zemi, který mi nikdo nevyvrátí. Sláva ČR je pryč, nepopírám, co všechno tenhle národ vytvořil, samé vynálezy, bez kterých by se svět nyní neobešel, sláva Císaře Karla IV, reformy Marie Terezie a Josefa II, my sami jsme menšiny v okolních státech. Menšiny národnosti...Jenom zbytečně to rozšiřuje problémy a neshody.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 24 Mar - 12:12

Romane teď tě vyvedu z omylu =).Český národ je opravdu vyspělí ohledně technologíí.Např. nejlepší programátoři jenž pracuji v Red Hedu nebo Microsoftu či Linuxu jsou z ČR.Dále tu máme sporty,v kterých patříme mezi elitu.Vím pro tebe jsou sportovci blbečci apod Very Happy ale máme opravdu dost dobrých sportovců,kteří proslavili tuto zemi.Národní tým v hokeji též nehraje špatně přeci jen jsme vyhráli mistrovství proti Rusku.Sice to bylo štěstí ale co už.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Mar - 13:53

Assasin máš pravdu tohle je fakt *píp* zemně

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Mar - 17:05

Idate: Tak to zkus zavést do hloubky. Razz

Neuro: A k čemu pomáhá sport při vývoji? Jen pár blbečků ztrácí čas někde na velkym prostoru, zvaném hřiště, kde mohla být laboratoř, jejíž vědci mohli objevit spoustu nových věcí. Zajímá mě čtvrtý a pátý rozměr, jenže jde to všechno pomalu. Protože lidi spoléhaj, že si vydělaj pohybem, tak jsou tupí jak tága, nádherným příkladem je například Jágr, kterej taky nepobral moc rozumu, pokud vim.

Senju: Nevšiml jsem se, že bych se tě ptal na tvůj názor ohledně této země, nicméně když jsi to nakousl, a já jsem za to celkem rád, názor mám dost podobný. Od začátku zemětřesení v Japonsku se držím názoru, že země nejdřív zničí ty nejčestnější a nejslušnější lidi a my tu skončíme jako poslední. Smile Čechám všechna čest, býval to silný stát, jenže pak došlo stříbro. ^_^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Mar - 17:26

Ano i já jsem toho názoru,že sport je jen pro blbečky... ale jukni na to... díky sportovcům jsme známí i jinde... kdo všechno ze zahraničí ví o tom,že Čeští vědci mohou za to,že máme: kontakní čočky,kinesiskop,lodní šroub,obloukovou lampu atd.

Tím že díky sportovcům se proslavuje Česká zemně, tím víc se zdá atraktivnější pro ostatní,tím víc sem budou průmyslo-podnikatelsky vnikat,čímž posílí naši ekonomiku a to má důsledek... že můžem vytvořit laboratoře a být v nich...

Jinak nemáš pravdu v tom,že u nás v Čechách je to s vědou tak špatné... na území Česka je mnoho laboratoří... a třeba teďka v jedné zkoumajíjak vyléčit krysám rakovinu a přišli s teorií,která se zatím zdá úspěšná...

ps:jenom tak abych byl v obraze,jakou školu studuješ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Mar - 17:33

SPŠ Sdělovací Techniky v Panské, umělecký obor filmové a televizní tvorby.

O té teorii vím, taky mě potěšila. Jinak ale jsme na tom byli s vědou o mnoho lépe a lidi si nás nevážili jen kvůli lidem, kteří s honí za míčem, například.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 30 Mar - 6:48

Bože vy jste anti sportovci ;D
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 10:54

Ale vždyť má pravdu. Se koukněte na společnost v česku. Neumí nic v týhle době bez sprostejch slov. Koukněte se na kvalitní film, třeba z Francie a tak. Tady prostě udělaj film a když se tam nikdo s nikym nevyspí tak to neni humor, nebo co si myslí. Jasně, možná to někomu příjde vtipný, ale to si myslíte jen, když jste v pubertě. Je to hrůza ta společnost v CZ. A o slovácích ani nemluvim. Jestli jste s nima dali mixa, nebo tak.. To bylo něco. Přes sto mixů a ani jeden z nich nebyl normální. Naprosto hloupej tým. A to už jsem jich potkal snad přes 200. Ale neříkám, že nejsou nějaký lidi ze slovenska, který mám rád. Jo, je jich hodně, ale prostě slováky fakt nesnáším. Je pravda, že jsem poznal i hodně lidí ze Slovenska, který mám fakt rád a vážím si jich a oni to ví, ale na většinu slováků, který jsem poznal mám fakt takovejhle názor.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 30 Mar - 11:20

Slovák,Madar cech,cikan,veitnamec,indian všecko je stejný záleží na tom člověku rofl
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 11:40

To jsem si taky myslel, ale ti slováci. Bože můj. Kdyby si s nima třeba něco zahrál, pochopil bys. Něco pokazim a on hned začne nadávat do mé rodiny. Neřikám, že tohle ostatní národnosti nedělaj ale slováci jsou na tohle experti. Maj na to předpoklady. Je to v člověku, ale jsou výjímky, kde to je v rase. Například cikáni. Je snad jen jedno procento romů, kteří jsou slušní. Je to vlastně v člověku, ale matka a otec učí dítě takže se bude chovat hodně jako oni a pak jejich děti zase jako oni a takhle furt dokola a pak se to rozrůstá a rozrůstá a za chvíli je skoro celej národ plnej dementů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin Empty Re: Noviny NS: Go On" 3.díl Yoshirovo luxusní podání novin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru