Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuro Ikari [JOUNIN]

3 posters

Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Kuro Sun 23 Jun - 17:09



Meno:Kuro Ikari
Vek:18
Prezývka:-
Pohlavie:Muž
Hmotnosť:70 kg
Výška:187 cm
Hodnosť:Jounin
Podstata:Katon
Pôvod / Aktuálne bydlisko:(Otogakure no Sato) Shiren / Kagetsu no Sato
Výbava:Katana, Základná výbava ninjov, Rukavice, Plášť ( ako mali akatsuki len bez mráčikov)

Charakteristika
Vnútorná:
Kuro pôsobí navonok celkom pokojne a vyrovnane. Je to však úplne naopak. Jeho osobnosť je veľmi zložitá, nie je vôbec vyrovnaná. Pomaly sa sam so sebou háda kvôli svojím rozhodnutiam z minulosti. Je proste veľmi nespokojný so sebou. Mohol toho dokázať viac. Nie je to však tak vždy. Niekedy býva aj veľmi zábavný, možno až šialený. Vtedy je s nim kopu zábavy. Taký však býva len málo kedy. Rád podrží niektorý ľudí a v dedine utečencou a nukeninov je tak trochu az dobráka, ale niekedy vie byť aj bezcitný a krutý. Našťastie túto svoju stránku vôbec nevyťahuje pred ostatných. On je rád za toho dobráka, ktorý je trošku labilný a nespokojný sám so sebou. Vyššie hodnosti počúva len vtedy, keď si myslí, že to je správne. Nikdy ich neposlúcha na slovo a ak je ten rozkaz zbytočný, tak je schopný aj odstúpiť. Nemá rád zbytočne prelievanie krvy. Vlastne Kuro sám nevie, čo práve robí v tejto dedine, možno by sa rád pridal naspäť ku Konohagakure no Sato, ale vie, že to už nie je možné.
Občas býva Kuro aj arogantný a nie moc priateľský, niekedy máva pekne zlé obdobie a vtedy sa s ním neda ani poriadne porozprávať. V Kagetsu nemá vôbec nikoho a vlastne ani v tomto svete nemá ani len jedného človeka, na ktorom by mu záležalo. Svoje city skrýva pred ostatnými a navonok je ako sa píše vyrovnaný a pokojný. Na kageho v dedine nemá moc urobený názor, ale nejak sa mu nepáči. Asi to bude jeho charizmou. Kuro miluje, keď si môže sám doma urobiť nejaké super jedlo alebo keď si sám môže bez vyrušenia vychutnať sprchu. Proste viesť taký pokojný život a žiadne neustále non-stop zabíjanie. To ho proste nebavý. Jeho práca v dedine preto nie je taká ťažká, väčšinou len hliadkuje a nič viac. Mnoho ľudí z Kagetsu nemusí a nemá ich rád, hlavne kvôli tomu, čo robia. Teraz je však pre Kura neskoré uvedomenie, potom čo odišiel do Kagetsu sa musel prispôsobiť podmienkám. Uvažuje niekedy dokonca o tom, že bude nukenin z nukeninskej dediny. Takže by niekedy naozaj rád odišiel z tej dediny, v ktorej ho ani nedržia, ale ostáva tam sám.

Vonkajšia : Vzhľad Kura je celkom zaujímavý, má dosť bledú pokožku a aj keď sa opáli, tak mu to opálenie zojde do týždňa. Má blonďavé vlasy dlhé asi tak pár centimetrov pod ramená a má ich spojené do jedného copu. Málo ktorý muž má take vlasy. Jeho telo nemá moc jaziev a tetovanie taktiež nie. Síce si Kuro chcel urobiť tetovanie, ale nejako mu to nevyšlo má možno tak ešte zopár ozdôb na tváry ako napríklad piersing. Kurov pohľad vždy je taký hlboký a dokáže sa dosť dlho pozerať niekomu do očí, až mate z toho hrôzu. On je proste taký. Jeho tvár je možno ešte taká trochu detská. Nemá dlhý nos a ani nejakú obrovskú bradu či uši, vypadá skôr tak originálne v tvári a nikomu sa nepodobá. Aspoň to si myslí. Kuro na sebe maká a celkom dosť často cvičí a trénuje, preto jeho telonevypadá nejako biedne, ale skôr tak vypracovane. Venuje sa niekoľkým záľubám, ako napr.: Behanie, plávanie ...
Kuro si oblieka všetko možne, keď chodí do dediny alebo niekde v civile. Dáva si záležať, aby nenosil na sebe nejaké hnusné handry, ale zas mu na tom moc nezáleží. Čelenku na ňom vidieť nemôžete, ak je v civile. Ak je Kuro na misií, tak má čelenku v zadnej kapse nohavíc. Nevie si ju nikam uviazať, lebo zavadzia. Na misií ma oblečené čierne nohavice a čierne elastické tričko(s dlhým alebo krátkym rukávom, podľa počasia xD ) ďalej na sebe má jouninskú vestu a vo veste zopar dôležitých vecí. Na nohaviciach má zopár káps pripevnených pri páse na nohaviciach. Tam je zopár kunaiov, senbonov, výbušných lístočkou a podobných ninja hračiek, ktoré on využíva. Na toto všetko si dáva Kuro ešte plášť. Tento plášť je z celkom dobrej látky, ktorá dokaže odolať menším dažďom a tak ľahko nepremokne. Ešte nesmieme zabudnúť na katanu, ktorú ma prevesenú cez chrbát v puzdre. Katana je strednej dĺžky, pretože sa Kurovi nechce so sebou niesť nejakú obrovskú katanu. Táto katana je vyrobená s tvrdej vzliatiny. Ručku ma čiernu.

Sen: Kuro nemá žiaden taký správny sen. Možno by sa len rád zamiloval a odišiel z tohto adrenalinového života. Rád by mal rodinu. Žiaden iný sen už ani nemá.

Schopnosti a štýl boja:
Začneme od Kurovho Taijutsu. Ten ho ovláda celkom slušne má svoj specifický bojový štýl, ktorý je skôr taký pospájaný z viacerých bojových štýloch. Proste skôr taka zmiešanina. Silu má na takej priemernej čiare. Nie je ani slabý, ale ani nejak silný, že by sa vyrovnal napríklad Tsunade alebo Raikagemu. V taijutsu používa skôr svoju rýchlosť je dosť rýchly pre nepriateľov. Pužíva k tomu samozrejme aj Shunshin no jutsu. Vie veľmi rýchlo zasadiť presnú ranu. Čo sa týka kenjutsu, tak to celkom slušne ovláda, dokáže dobre bojovať so svojou katanou. Taktiež vie dobre bojovaŤ so shurikenmi a kunaimi či dokonca aj so senbonmi. Vie pekne trafiť svoj cieľ s tými zbraňami. Takže je aj celkom presný. Prejdeme do ďalšej zložky a tou je Ninjutsu. Ovláda hlavne ninjutsu spojené s hadmi. Využíva aj element katon. Na nijutsu sa Kuro zameriava, veľmi dobre ho ovláda a baví ho. Pomocou Kuchiyose no Jutsu dokáže privolať biele hady. Tieto hady nie sú len také obyčajné, ale práve tieto hady obývajú miesto Ryuchi Cave. Preto sú také vzácne. Kuro si s hadmi veľmi dobre rozumie, môžno to tak bolo od tej príhody čo sa mu stala, keď bol malý. Katonové jutsu celkom dobre zvláda a idú mu celkom ľahko a nemá s nimi problém. Čo sa týka genjutsu, tak tam trošku zaostáva, ale má o nich veľké znalosti, keď že je to jeho slabina, a tak si musel proti ním vybudovať aj nejakú menšiu obranu. Vie používať Kai, keď je v genjutsu, tak to rozpozná celkom ľahko. No pri vyšších rankoch má veľký problém. Vie veľmi dobre narábať s chakrou a nerobili by mu problem ani Fuinjutsu. Senzibil však nie je, ale svoju chakru vie ukryť, ak by bolo potreba. No vycítiť ju nevie.
Kuro bojuje hlavne takticky a nikdy nejde hŕŕŕ do boja. Je to jeho výhodou, vždy si všíma čo sa len dá a dáva si veľký pozor. Nie je zrovna najsilnejší, tak preto si dáva taký pozor. Jeho chakra je dosť veľka na to, že nie je zo žiadného klanu. Bojuje na blízko alebo v strednej vzdialenosti. Na ďalekú vzdialenosť od súpera nemá skoro žiadne Jutsu. Priamemu kontaktu sa nevyhýba, lebo mu nerobí problém taijutsu. 

Príbeh

Kapitola I.
Tento príbeh sa začína jednou úprimnou láskou Lilith a Rokura. Tento príbeh nie je priamo o nich, ale o ich synovi, ktorého spolu mali. Dali mu meno Kuro, skrátene po otcovi Rokurovi. Kurov prvý pláč sa ozýval 27. dňa desiatého mesiaca v nemocnici dediny Shiren. Narodil sa do rodiny Ikari, nebola ničím výnimočná.  Bolo to neposlušné dieťa, aspoň tak to rodičia hovorievávali Kurovi. Veľmi ľahko sa vedel zatúlať a jeho rodičia pri tom chytali infarkty. Vlastne on bol taký malý nezbedník, ktorý stále niečo musel robiť a nedal sa od toho nikdy odradiť. Možno bol až príliš hyperaktívny. On bol proste taký a takmer vôbec rodičov nepočúval. Mal veľa problémov aj keď bol malý. Proste to tak bolo, bol tak trochu aj smoliar a problémový. No ale vedel niekedy aj vyčariť úsmev na perách svojím rodičom a aj iným ľuďom. Bol to aj taký malý zabávač, niekedy. Jednoducho a stručne bolo Kurove detstvo veľká mela, ktorá veľmi rýchlo ubehla. Keď mal 8 rokov, tak chodieval na prechádzky. Rokuro, Kurov otec, bol celkom dosť vážený. Bol to vlastne najmladší člen rady. Súrne ho potrebovali na chvíľu, preto jeho otec zavolal anbu, aby Kura odprevadili domov. Jasné, že Kurovi sa to proste nepáčilo a síce nie moc dobrovoľne, ale šiel s nimi a oni ho doprevadili až k dome. Tam sa urobil, že ide dnu, ale keď odišli proste sa chcel prechádzať ďalej a sledovať prírodu, to však bola menšia chyba. Rozkaz otca ísť domov proste nesplnil. Kuro sa stratil, keď že bol v lese. Bol tam pekne dlho v tom lese. Prechádzal sa hore a dole, všade začala byť tma. nastalo hrobové tichi. Kuro sa začal báť. zrazu bolo v diaľke počuť zavýjanie nejakého vlka. Kuro sa rozbehol naspäť smerom oproti tomu zvuku. Utekal ako vládal, ale nebol moc vysoký a vlk ho dobehol raz dva. Kuro pri bežaní spadol na zem. Už sa pomaly nevládal ani psotaviť, len sa otočil a pomaly ustupoval proti vlkovy. Vlk sa rozbehol na Kura. Kuro vedel, že takto to nie je dobré. Prešla sekunda a vlk bol nebezpečne blízko, akurát v tej istej sekunde sa z veľkej trávy vynoril biely had, ktorému svietili oči. Had sa veľmi rýchlo obtočil kolo vlka, a ten nestihol ani zareagovať. Následne ho tento veĺký biely had riadne zmačkol a kusol do krku. Chvíľu počkal a ten vlk zrazu spadol a najskôr zomrel. Kuro tomu vôbec nechápal a len nechápavo sa pozeral. Nevedel prečo mu ten had zachránil život alebo či to nebola len náhoda. Hneď potom, ako zabil had toho vlka šiel had ku Kurovi. Kuro zas odstupoval, akurát si poranil pri páde nohu a nemohol utiecť. Had sa priblížil na pár centimetrov od jeho hlavy. Biely had svoju hlavu nebezpečne blízko Kura a zapozeral sa mu do očí. Následne sa z neznamych príčin ten had proste otočil a netúžil zabiť Kura. Proste vliezol naspäť do tej veľke trávy. Dalo by sa povedať, že to bol had z legendárnej Ryuchi Cave, ale to nebolo isté. Možno to bolo len šťastie. Naskytla sa otázka odkiaľ sa tu vzal taký had? O chvíľu na to bežal po lese jeho otec hľadajúc ho. Kričal na celý les. "Kuro! Kuroooo! Si tu niekde? Ak áno povedz niečo!" Kuro len svojím detským hlasom "Tú som tatí." Strašne sa bál, ale nevedel prečo, ten had sa mu páčil. Zozačiatku bol taký nesvoj z toho a nechápal to, ale od tejto chvíle sa mu začali pačiť hady. Biele hady sa mu zrazu zapáčili. EŠte pri ceste domov hovoril Kuro "Odo dneska chcem aby si mi kúpil Hada!" Ale otec mu odpovedal "Bohužiaľ, nie! Lebo nevieš že máš poslúchať." Kurovi to bolo fuk, lebo kvôli tomu príkazu by nevidel toho celkom veľkého bieleho hada. Bola sice tma, ale videl ho celkom zreteľne. Malý Kuro mál ešte pár želaní a jedno sa mu splnilo o pár rokov. Prijali ho na ninja akadémiu. Mal nastúpiť za niekoľko mesiacov.

Kapitola II.
Kuro sa dostal do akadémie pre začiatočníkov. Chcel sa stať velkým ninjom. Vtedy o tom aj sníval. No realita bola iná. Na akadémií mu to šlo dosť ťažko. Tvrdým tréningom to však zvládal. Aj jeho otec mu trocha pomáhal, pretože to bol shinobi. Jeho matka shinobi nebola. Kuro sa ním chcel za každú cenu stať. Proste to bol jeho cieľ. Celý tento čas obdivoval hadov. Vlastne od tej situácie v tom lese prešlo už pár rokov, ale jeho zaujatosť voči tomu bola stále taká istá. Kuro sa pomaly stával Jouninom. Prišla posledná skúška na genina. Túto skúšku zvládol celkom dobre. Prešiel skúškou a stál sa geninom. Do týmu dostal jedno dievča menom Yuri Kaguya a chlapca menom Daichi Tayuya. Daichi, ten ovládal na dobrej úrovni genjutsu a mal na ne talent. Yuri, tá ovládala jutsu so svojími kosťami, bolo to veľmi silné. Kuro, ten nebol ničím výnimočný. Možno tak svojou znalosťou o hadoch. Prečítal si o nich mnoho odborných knižiek. Nesmieme zabudnúť na senseia menom Sanyo Hutatsu, bol veľmi nadaný na taijutsu a ninjutsu. Mal dokonca tri elementy, ktoré ovládal na veľmi vysokej úrovni. Proste by sa dalo povedať, že to bol vzor Kura. On poslúchal na slovo jeho rozkazy. Proste ho to nejako začalo baviť. Až na tie misie, tie boli stále také otravné. Tréningy ho však bavili o niečo viac. S Daichim by sa dalo povedať, že boli rivali, od vtedy čo sa dostali do rovnakého týmu. Stále spolu zápasili a bojovali, kto je silnejší. Samozrejme Kuro prehrával, na genjutsu mal slabosť. Preto ho naučil sensei vylúčiť zo seba chakru, ako obranu proti genjutsu. Zároveň s tým začal Kuro taktiež sa o genjutsu troška zaujímať a študovať niečo o nich. Genjutsu naozaj nemal rád, presne preto sa o ňom naučil čo najviac, aby mohol tak zakryť svoju slabinu. Vyšlo to, ale len na nejaký čas. o niečo neskôr prišiel Daichi s lepšími genjutsu, a tak Kuro zas prehrával. Sensei ho poučil ako zrušiť niektoré genjutsu a ako sa proti nim brániť. Skôr mu len doplnil znalosti. To pomoholo. Daichi a Kuro boli proste vyrovnaný. Yuri, tá sa len pozerala ako sa Kuro a Daichi hádajú a robila si svoje, vlastne bola najsilnejšia z týmu. Proti genjutsu mala skvelú obranu a Kuro jej nerobil problém, keďže mal len element katon a nič výnimočné. Tomuto týmu sa darilo celkom obstojne, skvelo sa vedeli zohrať na misiách a skvelo vedeli bojovať. Vlastne do boja sa dostali len dvakrát na C-rank misiách. Počali si tam celkom dobre.
Tým sa blížil k skúškam na vyššiu úroveň. Prvými dvoma skúškami, prešiel tento tým veĺmi zdatne. Pvá skúška sa skladala z vedomostí a nie len z nich, na skúške bol moc veľky psychický nápor. Druhá skúška bola o spolupráci, tam tým obstál na výbornú. Sensei mohol byť hrdý na to ako spolupracovali. Tretia skúška boli samotné súboje, ktoré sa konali vo veľkej aréne. Kuro dostal proti sebe obyčajného ninju bez Kekkei genkai, to bolo teda šťastie, ak by dostal nejakého nadaného maníka s nejakou krutou kekkei genkai, tak by asi ťažko zvíťazil. Kura podporoval z hľadiska už celý tým. Daichi vyhral, pretože mal proti sebe nejakého primitíva, ktorý nevedel ani čo je to genjutsu. Yuri, tak tá tam jednému ťuťmákovi naložila tak, ako v živote nedostal. Kuro by to tak nikdy nedokázal, v tom obdobý. No Kurov boj bol docela vyrovnaný, šiel proti jednému spolužiakovi akadémie, ktorý ovládal doton. Keď že katon mal viac offenzívne útoky, tak sa podarilo Kurovi riadne toho protivníka usmažiť, no skôr len tak trošku podpáliť, nebolo to moc extrémne víťazstvo, ale i tak sa potešil, lebo bol už chunnin! Čas naďalej pokračoval a Kuro sa učil naďalej. Pri čítaní v archíve sa dočítal k nejakému Orochimarovi, k niekomu kto ovládal hady a presne to chcel aj Kuro. Ovládať hady, spolupracovať s nimi, keď ho tak fascinovali. O Orochimarovi toho veľa ani nezistil, v archíve tieto zloźky boli kdesi utajené, a tak sa nedostal k bližším informáciám. Z čoho bol trošku sklamaný. Vlastne dosť, lebo Orochimara trochu aj obdivoval. Počul o ňom zlé zvesti, ale jeho to neodradilo, proste obdivoval Orochimara. Takto to bolo nasledujúce roky. Ani rodičom sa nepáčilo aký mal vzor, keď sa o tom dozvedeli. Kurovi to nevadilo, čo si o ňom ľudia myslia, mal proste svoj svet a ostaných si nevšímal.

Kapitola III.
Do Shiren prišla nová osoba, menom Yuna. Bola to žena a každý o nej rozprával dosť tajne. Bola z Konohy, nikto ale nevedel, čo robí v Shiren. Bola to uznávaná shinobi z Konohy, senninka.Vlastne už neprišla z Konohy, ale skôr zo sveta, teraz bola potulná shinobi. V nejakej knižke pre nukeninov za ňu bola veľká odmena. Počas jej pobytu v Shiren sa Kur dozvedel o jej schopnosti. Vedela privolávať hadov. Chcel sa to tiež naučiť a toto bola vlastne jeho jediná šanca a on sa jej proste musel uchopiť. Tak ako ich sensei učil. Preto sa v jeden deň rozhodol ísť za tou ženou pomerne mladou. Mala len 26 rokov. On mal vtedy 15 rokov. Zistil si jej miesto ubytovania. Kurov otec o nej vedel celkom dosť a Kuro sa ho stále na ňu vypytoval. Keď tam došiel, nikto tam nebol. Čakal tam asi pol dňa, normálne mu vyhladlo a nakoniec prišla tá žena opitá. To ho pekne vytočilo. Opýtala sa ho takým čudným hlasom "Čo chceeeeeš?!" On jej len potichu odpovedal "Vy ste tá Yuna, ktorá vie privolávať hady?" Ona bola proste tak opitá a zložila sa tam pred barákom po tejto otázke. Priam sa zvalila na Kura. Ten s ňou spadol, vytiahol od nej kľúče a otvoril jej dočasný byt. Potom ju tam zavliekol na posteľ a vyzul jej boty. Následne ešte zašiel domov a oznámil rodičom proste, že nebude doma. Tí to zobrali celkom normálne. Nič mu nezakazovali. Potom pribehol naspäť k nej do bytu a zamkol ho jej kľúčiky hodil na nočný stolík, akurát nebola na posteli. Zrazu sa z kúpelne ozval taký hnusný zvuk a následne spláchnutie záchoda. Potom sa Yuna doplazila k posteli ani si nevšimla Kura. Tam hneď zaspala. Kuro si ustlal na gauči a tam sa pohodlne vyspal. Ráno skoro vstal, Yona ešte spala. Zobral tie kľúče zo stolíka a šiel jej kupiť nejaké tabletky a k tomu raňajky. On mal peňazí dosť, keď že jeho otec bol jeden z rady Shiren, takže mu to nerobilo problém. Prišiel naspäť a Yuna ešte stále spala. Vytiahol na stôl ramen, ktory kúpil pre oboch. Myslel si, že pokiaľ bude k nej milý, že ho naučí pár užitočných vecí. Kuro sa proste chcel stáť silným. Yuna sa konečne zobudila. Keď videla Kura bola celkom vystrašená. Kuro len pokojne s úsmevom povedal "Etoo čakal som vás pred dverami a vy ste boli tak opitá, že ste sa na mňa zvalili. A tak som vás tu zaviedol a kúpil vam rámen k tomu som si dovolil kúpiť aj nejaké tabletky proti bolesti hlavy, ak vám to neprekáža." Ona sa nechápavo pozerala a šla k stolu, tam si dala tie tabletky a opýtala sa "Kto si a čo odomňa chceš?!" Kuro len vystrašene "Som Kuro a chcel by som sa od vás niečo naučiť." Ona len zakrútila hlavou a povedala "Jááá a sensei?? To teda nie." Kuro nahodil svoje psie oči a začal jej hovoriť. "Prosím, ja obdivujem hadov a viem, že ty ich dokážeš privolať. Chcem sa to naučiť prosím." Ona stále krútila hlavou. "Nie, nie nie" Kuro len mrzuto sa pozrel do zeme a poznamenal "Ale keď, je to môj sen. Od mala mám vzťah k hadom. Keď som bol malý jeden mi zachránil život" Ona nadvihla obočie a opýtala sa "Zachránil život? Čo ?" On sa jej pozrel do očí a hovoril "Áno život. Pamätám si to úplne presne, keď som sa stratil v lese a utekal som pred nejakým agresívnym vlkom. Vlk ma dobiehal a ja som sa podkol. Z trávy zrazu sa mrštil had priamo na vlka a tam ho zabil. Potom sa mi pozrel do očí a priblížil sa k mojej hlave, ale mňa nezabil. Na ten moment si pamätám doteraz, tie jeho oči. Neviem však prečo ma nezabil, bol veľmi veľký a celý biely. Doteraz tomu nechápem. A každý komu to rozprávam mi neverí." Yuna sa len tak udivene zatvárila. Možno rozmýšľala o tom, že pomôže Kurovi. Možno by to tak aj bolo, akurát povedala "Ja už dnes večer odchádzam z dediny musím odísť" Kura napadol šialený nápad. "Pôjdem s tebou!" Yune sa to po dlhom presviedčaní zapáčilo. Videla zrazu v Kurovi niečo čo u iných nie. Kuro sa ešte v ten deň dohodol s leadrom Shiren a s rodičmi. Večer odišiel aj s Yunou preč z tejto dediny. Rozlučil sa samozrejme s Daichim, Yuri a aj so senseiom. Začalo putovanie vedľa dediny. Yuna začala s učením Kura. Spoločne celkom prežívali v tomto svete. začali stretávať nukeninov a takto sa cvičil aj Kuro. Bojoval proti nukeninom spoločne s Yunou. Spolu boli celkom dobrý tým. Kuro sa veľmi rád učil s hadmi. Naučil sa ich ovládať a privolávať. Yuna bola skvelá učiteľka. Kurovi sa veľmi dobre učilo, keď že ho to bavilo. Techniky však boli ťažšie a ťažšie, Kura to našťastie neodradzovalo a takto naďalej pokračoval. Yuna a Kuro spolu cestovali takto naďalej a stále spolu trénovali. s Kura sa stal konečne niekto, čo niečo aj vie. Yuna bola naňho hrdá.

Kapitola IV.
Yuna a Kuro sa zastavili v Shiren. Tu sa však Kuro rozhodol ostať. Chcel si urobiť skúšky na vyššiu úroveň. Yuna to pochopila a odišla. Strávili spolu dva roky a celkom im to spolu šlo hlavne pri bojoch. Po návrate si Kuro urobil tie skúšky. O mesiac na to sa ho zástupca leadra Shiren začal vypytovať na schopnosti Yuny. Kuro to povedal, nevedel čo chystajú urobiť s týmito informáciami. Kurovi to prišlo podozrivé. Preto, keď vyšiel z miestnosti, tak sa snažil počúvať čo hovoria za dverami. Dokonca aj započul niečo. Týkalo sa to Yuny. Chceli na ňu poslať dve týmy. Kuro nevedel prečo, no ochvíľku sa to dozvedel. Niekto si ich najal a odmena bola dosť veľká. Kuro nevedel, kde je Yuna a tie týmy už vyrazili. Preto šiel na cvičisko a zavolal si summona. Tomu povedal, aby odkázal niečo Yune ak by sa to dalo. Keď že obaja mali ten istý druh malo by sa to dať, akurát nevedel či to bude dostatočne rýchle. Summon sa automaticky premiestnil preč a šiel to povedať. Potom čo Kura využila Shiren, tak to sa mu nepáčilo. Rozhodol sa odísť zo Shiren. Povedal to aj rodičom, otec sa ho snažil aj zastaviť, ale nepodarilo sa mu to. V Shiren bol Kuro vyhlásený ako nukenin, podarilo sa mu odísť preč z tej odpornej dediny. Od Yuny nedostával žiadné správy a nevedel čo sa stalo. Modlil sa, aby to prežila. Len to chcel. Ona ho všetko naučila a teraz mala umrieť len kvôli nemu  a jeho hlúposti. Posledný pol rok sa len tak túlal po zemy nakoniec si našiel dedinu. Kagetsu no Sato. Tú dedinu, kde boli nukenini a utečenci. On sa stal nukeninom len preto, lebo sa mu nepáčilo čo robili v tej odpornej Shiren. V kagetsu nema nijakých priateľoch, lebo sú to naňho odporný nukeninovia. Doteraz ľutuje aj svoje rozhodnutie odchodu. Opustil otca aj matku. Senseia Yuri a Daichiho tiež. Možno mal pouvažovať o tom čo urobil. V Kagetsu no Sato sa mu dá žiť, pretože si zvykol, že musí oddeľovať osobné pocity od práce, ale nesmie na ne zabudnúť. Nie je to taký klasický nepriateľský nukenin, ale skôr taký priateľský. No bohužiaľ, to je nukenin a s tým sa nedá čo robiť. Yuna sa mu už nikdy od vtedy neozvala. Summon mu povedal, že odovzdal správu, ale nič viac. Z tejto spravy je Kuro dosť zarmútený. Kvôli jeho chybe prišla jeho senseika o smrť. Stále sa za to viní. 

Body
Taijutsu-4
Genjutsu-3
Ninjutsu-5
Síla-3
Rychlost-4
Inteligence-3,5
Ručné pečate - 3,5

Chakra-4





Naposledy upravil Kuro dne Mon 24 Jun - 17:47, celkově upraveno 1 krát
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Kuro Mon 24 Jun - 9:44

Techniky
-E-
5x základné E-rank
-D-
Shunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
-C-
Kuchiyose no Jutsu
Jagei Jubaku
Sen'eijashu
Snake Clone Technique
Katon: Hosenka no Jutsu
-B-
Sen'ei Tajashu
Katon: Dai Endan
-A-
Chakra Absorbing Snakes
-S-
-


Naposledy upravil Kuro dne Mon 24 Jun - 17:33, celkově upraveno 2 krát
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 15:40

Před schválením musím počkat na kontrolu technik ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 24 Jun - 17:56

Techniky v pořádku^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 18:39

Pak POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Kuro Mon 24 Jun - 18:45

Diky ^^
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kuro Ikari [JOUNIN] Empty Re: Kuro Ikari [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru