Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akademie

Goto down

Akademie Empty Akademie

Příspěvek pro Smortn Wed 19 Jun - 16:06

Senri Tooya vyšel ven a řekl si: "Tak, mám tuhle věc za sebou a teď se můžu plně ponořit do mého pátrání... tak kde začnu..."

Zamyšleně koukal po městě, když v tom k němu dorazil sensei a řekl mu,že by se měl dostavit do třídy,neboť budou sestaveny týmy..

Tak jsem šel dolů a přemýšlel jsem o tom, jak mi to kazí plány... takhle nebudum moci najít nic o mém bratrovi... ani nevím kde bych měl hledat...


Naposledy upravil Smortn dne Thu 20 Jun - 19:19, celkově upraveno 1 krát
Smortn
Smortn
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Akademie Empty Re: Akademie

Příspěvek pro Smortn Thu 20 Jun - 19:18

Seběhl jsem dolů a rozkouknul jsem se po třídě... a viděl jsem samé mladé ninji, kteří neví co je to život...  "Bude ještě zábava." žekl jsem si a šel jsem si sednout.

Když jsem se posadil vešel do třídy sensei: "Tak třído... dnes vás rozdělíme do týmu, v kterém nejspíše budete do konce života. a rozdělili jsme vás následovně:..." XX a YY... atp... "... jen ty Senri, ty budeš sám. Není to obviklé, ale také neni obvyklé aby se k nám někdo přidával v tak pozním věku. Budeš přidělován různě k týmům podle toho na jakou misi půjdou, takže ty vlastně budeš týmový parťák všech, ale zároveň nikoho..." pak řekl "No tak můžete jít..." 

"Zajímavé..." řekl jsem si a odešel jsem ven... "Radši si to zatím nechám projít hlavou... " a šel jsem na tržiště
Smortn
Smortn
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru