Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakyho dům

Goto down

Sakyho dům Empty Sakyho dům

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 3 Jun - 12:33

Sakyho dům Fallingwater_532_1432105a
Sakyho dům Separator
Vzhledem k tomu že Sakyho dům byl před nedávnou událostí zničen, rozhodl se pořídit si nový, takový, který bral jako nezničitelný a vždy by v něm bylo bezpečno. Právě proto si nechal tajně postavět dům v okolí Kirigakure ni Sato v hustém lesu.
Tento dům je postaven z kamenů a pevného skla, které jen tak někdo neprorazí. Také je kolem menší vodopád a potůčky, na kterém byl dům i postavěn, tedy těsně vedle něj.
Sakyho dům je poměrně rozlehlý hlavně pro to, že doufal že když bude krizová nouze, dokáží se tu lidé částečně schovat. Jeho sklep je zaplněn ninja výbavou, od chráničů po výbušniny a různé zbraně.
Kolem domu je bezpečnostní systém, který dokáže zaznamenat tlak v zemi a proto pozná, jestli se někdo blíží nebo ne.
Pod domem je taky několik tajných chodeb mířící do vesnice, něco jako únikové cesty.
Sakyho dům Separator
Sakyho dům Border-kolie
Dům nestřeží jen různé alarmy, ale taky Sakyho pejsek Chezzy. Je to fena jo. Je neskutečně hodná, ale jen na ty, které zná. Je moc dobře vycvičená a dům hlídá dá se říct dokonce i lépe jak alarm. Když Saky není doma, nechá jí na zahradě, kde má jak svou boudu, tak i své hračky. Jsou jí 2 roky.
Sakyho dům Separator
Kuchyně:

Ložnice:

Obývák:

Koupelna:


Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Sakyho dům Empty Re: Sakyho dům

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 22 Jul - 19:37

Došel jsme domů, tentokrát vyšokovaný.
Sundal jsme si boty, pohladil Chezzy a šel jsem se osprchovat.
Po chvilce jsem si sedl na sedačku a zapl TV. Místo toho abych byl ale soustředěný na ten film jsem přemšlel o události u jezera.
Ježiš, jak si to mám poskládat. Tak chtěla mě nebo ne?! Možná ne, dala mi přeci facku. Sakra ale pak znova políbila!
Plekl jsem se do čela a promnul si celej xicht. Tak moc zamyšlenej jsem ještě nebyl a navíc jsem ani nevěděl co si o tom všem mám myslet.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru