Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sennin [SENNIN]

2 posters

Goto down

Sennin [SENNIN] Empty Sennin [SENNIN]

Příspěvek pro Sennin Fri 31 May - 17:35

Sennin [SENNIN] Rinnegan_by_izeer-d5kz89n
Svet sa rúca. Časy sa menia a svet úplne ztemnel, už nie je svetla na tomto svete. Kto má teraz silu stáť proti sile zla.. Tento svet ktorý sme pozanli padol, je čas.. odísť z tohoto sveta. Ale predsa je tu len malá iskierka nádeje, všetka nádej je uložená do odvážnych Shinobi, ktorý sa bez strachu postavili režimu pripravený bojovať za svoju slobodu a za slobodu svojich blízkych. Vidím im v srdiach takú moc, takú silu a pevnú vôľu, sú mocný a za pomoci aj schopný vzoprieť sa temnu a poraziť ho. Navrátia svetu mier. Od tohto som tu ja, ja sám ich vycvičím na tento osudný deň, pretože je tu niečo, čo je oveľa mocnejšie ako nejaký Káge v dedine zla.. Niečo, čo stojí v pozadí.. Niečo.. Niekto.. Vrátil som sa, aby som priviedol svetlo, to je môj odkaz tebe!
~Meno a priezvisko~ Sennin
~Prezývka~ Pútnik
~Vek~ Neodhadnuteľný
~Dátum narodenia~ Neschopné zistiť
~Krvná skupina~ Nepreukázaná
~Pohlavie~ Muž
~Klan~ Nepoznaný
~KG~ Neznáme
~Sensei~ Neznámy
~Dedina~ Neznáma
~Rank~ S rank/Sennin
~Výška~ 180 cm
~Váha~ 70 kg

~Vzhľad~
Jeho vzhľad je naozaj ľahké popísať, predsa sa len jedná o človeka ktorý je naozaj … viditeľný a v temnom svete ktorý na svete nastal aj veľmi pestrofarebný. Kedysi oblečený do skvostných farieb, teraz akoby vnímal ťarchu toho sveta, akoby zlo ktoré zjazvilo zem zjazvilo aj jeho telo. Z kedysi krásnej zelenej látky, kedysi tak pestrej, tak nádhernej, že pri pohľade na ňu ľudia vnímali bolesť menej intenzívne, zabúdali na svoje problémy, teraz sa z nej stala stará vyschnutá a otrhaná látka, biely až šedý plášť na miestach strašne ošúchaný. Čas sa dotkol nie len tela, šaty zostarli a zoslabli. Kedysi nádherná plavovlasá a blonďatá hriva vlasov zasadená na tvári zvráskavenej od nekonečného úsmevu, teraz zošedla a vlasy opadli. Kedysi mocná a bujná hriva sa zmenila na šedinu a úsmev z tváre zmizol, nahradila ho bolesť ktorú cíti keď vidí čo sa stalo zo sveta. Nové sa pridalo, na oblečení ma vyšitý Rinnegan a na hrdle mu svieti náhrdelník samotného Rikuda Sennina. Palica, ktorá skôr vyzerá ako jeho opierka, tiež kedysi patrila Rikudovi, hlasné cvrnkanie malých zvončekov v podobe náramkov na palici, ohlasujú jeho príchod. Takýto je dnešný mladík, ktorý kráča neohrozene svetom.. Ale najzvláštnejšie sú jeho fialové oči, ktoré ešte nikto zblízka nevidel. Čo to je?

~Povaha~
Jeho charakter je to isté, späté s týmto krutým svetom. Zlo sa podpísalo aj na jeho vlastnostiach, stále však ostáva dobrým, tým svetlom v tme, aj keď oveľa viac mĺkvim, spoliehajúc sa že na to ostatný prídu samy. Obrovský optimista ostal ale optimistom, svet ho ešte nezmenil úplne, ešte ho nezrazil na kolená, pretože to je jeho pravá sila. Viera v ostatných, verí že na svete sú ľudia schopný povstať a poraziť to čo priniesol svet. Rodený optimista, ktorý pomáha všade kde sa dá a je tu pre každého kto požiada o pomoc brázdi svetom za účelom pomáhania. Z dediny do dediny, bez prestávky neúnavne za dažďa či snehu, ide a ide len aby pomohol všetkým na svete. Učí ich techniky, rozdáva dobro, pomáha z malérov ak na nejaký natrafí, a hlavne. Pripravuje svet na finálnu bitku, ktorá rozhodne definitívne o osude tohoto sveta. Je tichý a obvykle vedie fylozofické reči, ktorým nemôže sa ľahko nájsť konkurencia, sám však stojí na čele odporu tohoto sveta. Usmieva sa, verí.. Je strašne múdry, ovláda všetko na svete a všetko aj vie, napriek tomu.. Je svetlom v tme pre každého v núdzi.

~Schopnosti~
Je jasné určiť, že schopnosti tohoto Shinobiho sú naozaj na najvyššej úrovni. Ako bolo spomínané už vyššie, je to Shinobi ktorý neohrozene chodí svetom, a učí techniky, teda je jeho najvýnimočnejšia schopnosť je schopnosť ovládať každý element ktorý si zaumieni. Suiton, Raiton, Katon, Doton, Fuuton, a nikto nechápe ako je možné že dokáže ovládať tieto schopnosti. Samozrejme medzi jeho ďalšie patrí jeho neschopnosť umrieť. Už mnoho nukeninov sa snažilo prebodnúť jeho srdce mečom, či už ostrým alebo otráveným, ale ani jednému z nich sa doteraz nepodarilo tohto výnimočného Shinobiho zabiť. Kto vie aké tajomstvá skrýva pod rúškom otrhanosti a ticha, predsa len pri pohľade na neho si mnohý pomyslia, že je schopný tak akurát poraziť Genína. A čo nepatrí k jeho hlavným, no aj tak výnimočným schopnostiam, aj keď nedokonalým, jeho vnímanie prírodnej čakry na najvyššej úrovni, kedy dokáže vstúpiť do nedokonalého Sage moda, čím sa z neho stáva naozajstný Sennín.
Ninjutsu (5) Samozrejme medzi jeho hlavné zameranie patrí Ninjutsu, nie nadarmo dokázal ovládnuť každý jeden element bez toho, aby mal nejakú špeciálnu DNA alebo ba dokonca Rinnegan, ktorý aj keď má prišitý na chrbte, neznamená nič a je skôr len na okrasu, slúžiac ako ukážka budúceho Rikuda? Samozrejme že nie, ale taktiež k jeho genialite patrí aj schopnosť kontroly a manipulácie čakry na najvyššej úrovni, čo mu umožnilo ovládať nie len nespočetný počet techník, ale všetky naozaj vysokého ranku, bez toho aby mu to vďaka deleniu čakry bralo množstvo čakry. K tomu jeho zásoba techník, no nie je to človek ktorému by ste sa chceli postaviť.

Taijutsu (5) Taijutsu je jeho druhé zameranie, aj keď nie prioritné, dosiahol s ním majstrovskú úroveň, a spojením s jeho rýchlosťou a všímaním si aj najmenších detailov, k tomu jeho rýchle reakcie, z neho robia Shinobiho nebezpečného ako na diaľku, tak rovnako aj na blízko, z čoho sa dá usúdiť jeho nemožnosť poraziť ho v kontaktom boji len tak. Mnohý Jouninovia sa nedokážu rovnať, v poslednom čase sa ale povráva že starne a tak jeho schopnosti Taijutsu upadajú a zdá sa mnohým ako starec, ktorý sa musí opierať o svoju paličku. Či je pravda že jedno kopnutie ho zlomí, a či je to len fáma, to nie je jasné určiť, keďže ku kontaktnému boju sa takmer nikdy neschyľuje.

Genjutsu (4) Odvetvie, v ktorom je ľahké ho poraziť, napriek tomu je nutné použiť veľké techniky. Genjutsu na vysokej úrovní ma len vďaka schopnosti zistiť z malých detailov že je vo svete ilúzií a následne za pomoci pečate "Kai" výjsť von bez fyzickej mienky. Ako ale dokáže okamžite rozpoznať Genjutsu, jeho schopnosti tvoriť ilúzie sú tak malé, že nedokáže do techniky chytiť ani Genína. Sám enchápe, vždy keď sa snažil, Genjutsu proste nevytvoril, s jeho schopnosťami by dokázal obrovské Genjutsu, niečo.. Niečo ho ale nútilo sa zamyslieť, keď sa zdalo že .. je blízko rušička, alebo snáď iná sila Genjutsu ktorá mu nedovolí vytvoriť ho?

Inteligencia (4,5) Inteligenčne sa nachádza na naozaj vysokej úrovni. napriek múdru ktoré rozdáva po svete, jeho inteligencia sa ešte nikdy nevyrovnala géniom z klanu Nara, predsa sa dá jasne povedať, že sa jedná o génia. Počet techník ktoré ovláda, ako múdro rozpráva, jeho schopnosť všímania si malých detailov a skladania puzlí ktorých je vo svete neúrekom, z neho robia mašinu na vysvetlenie každej záhady ala Sherlock Holmes. Pohľad na oblečenie a okamžite určí kde sa osoba nachádzala poslednú dobu.

Čakra (4,5) Nikto nechápe kde a ako získal svoju čakru na takej úrovni, jeho čakra sa rovná Bijju. Samostatná zásoba čakry je na úrovni Ichibiho, a po pridaní prírodnej čakry je len málo Jinchuurikov ktorý sa môžu rovnať sile jeho. Je to jeho výhoda, zvládnuť 5 elementov bez čakry a aj Sage modo, by pre neho znamenalo smrť, odkiaľ ale nabral také množstvo? Má pečať ako kedysi Hashirama? Je z klanu Uzumaki alebo Senju? Alebo má v sebe niečo zapečatené? Je to vôbec.. človek? Ako je možné mať takú čakru.. Bez toho aby bol špeciálne zameraný na jej zásoby?

Ručné pečate (3) Ručné pečate si toho veľa neodniesli, a prečo by aj? Vďaka palici ktorú ovláda nepotrebuje skladať obvykle pečate na techniky, preto jeho rýchlosť prstov je naozaj priemerná, a aj obyčajné oko zvládne jeho sériu útokov veľmi ľahko zahliadnuť alebo predvídať. Preto sa naučil radšej ich nepoužívať, ale aj tak dokáže skladať v rýchlosti pečate aj jednou rukou, ako bolo preukázané Hakuom, že na to netreba rýchlosť, ale talent.

Rýchlosť (5) Jeho rýchlosť je úchvatná, kedy sa radí k jedným z najrýchlejších. Nie že by sa rovnal Jintonu alebo rýchlosti Yondaime Hokágeho to nie, ale jeho extrémne rýchle reflexy a naozaj úctyhodná rýchlosť z neho robia na blízko niekoho, koho je veľmi ťažké zasiahnuť a komu je ťažké prípadne újsť. Možno aj ťažké dohoniť, ak uteká z niekým koho práve zachránil. Trénovať rýchlosť, to ho viedlo odmalička, od chvíle kedy sa učil tajomnému Sage modu, módu ktorí získal naozaj nikto nevie odkiaľ. Žaby? Hashirama? Hady? Odkiaľ to má ak nemá žiadnu zmluvu? Jedno je isté, je rýchly, čo z neho robí legendu.

Sila (4) Narozdiel od rýchlosti, sila nie je to čo by dosahovalo majstrovskú úroveň, aby hádzal domy a lámal prstom steny, to ešte nezvládne. Ani nikdy inokedy, možno v sage mode, práve preto má tak veľkú silu, len vďaka Sage modu. Ako bolo spomínané, starne, ťarcha zničeného sveta dopadla na jeho ramená a on sa ocitol v stave kedy nie je naozaj silou schopný bez sage~moda bojovať. Starne a to sa tu ukázalo. Napriek tomu v Sage mode je jeho sila rovná Tsunade, najelpšia zbraň ako ho poraziť, počkať si na zrušenie a zaútočiť keď je oslabený. Ale, naozaj starne?

~To čo je nám známe..~
Svet stemnel a zmenil sa. Mnohý hovoria že k horšiemu, ale pre zlo je to obrat k lepšiemu, všetko závisí na uhle pohľadu, pretože už len málo ľudí hľadí poriadne, už nikto nevidí iskierku nádeje pre svet. Je naozaj koniec? Po tých rokoch ktoré prešli na svete, kedy čas pozmenil tvár každého živého i neživého, vážne to všetko skončí, jednou prehranou vojnou? V týhto časoch sa ale rozpráva že po lesoch, vrchoch a ruinách sa pohybuje naozaj zvláštna postava. Kto to je nikto nevie, povráva sa že je tak odvážny a mocný, že zvládne nápor zla, mnohý tvrdia že je to len starý blázon ktorého nechávajú pre jeho šedé vlasy na pokoji. Kto to však je ak nie priateľ? Prečo nám nepomáha, keď nepomáha ani zlu? Prečo si vlastne zdá sa, nevybral stranu. Nevybral som si ju. To je lož, už dávno som sa vydal svojou cestou dobra. Pripravujem ľudstvo na finálny boj, ale prečo sa ho sám nechcem zúčastniť? Spoľahnite sa na vlastnú silu, nebudem tu naveky aby som vám pomáhal, toto je môj odkaz do sveta. Vstante a porazte ich samy, môžem vám pomôcť ale vojnu vám nevybojujem. Na ňu musíte si vystačiť samy, jediné čo pre vás môžem urobiť je.. Podporiť vás všetkým čím mám. Kto vlastne som? Som nikto. Naozaj málo sa vie o človeku v plášti a palicou. Sú o ňom poznatky, to sú, dávno stratené spisy v ruinách už dávno zaniklých vŕšavách, ktoré sa honosne týčili vo svete Shinobi kým ich temnota nepohltila a nestrhla. Len tí najvyšší čo to vedia. Ale len málo.. Naozaj málo.. Teda poviem vám príbeh o tom, kto som..

Svet nebýval taký, akým je teraz. Zažil som časy na aké si ani nemôžete trúfnuť pomyslieť. Videl som zlo, dobr, aj neutrelitu. Raz vyhrala jedna, raz druhá strana. Videl som tisícky mŕtvych tiel, padnúť v nezmyselnej vojne za väčším územím alebo len pre osobný zisk, a nikdy a nikde som nenašiel ani štipku česti v srdciach iných. Sedel som vždy v diaľke a to všetko pozoroval. Slnečné i búrkové dni tohot sveta, nezasiahol som. Viem, možno to bola moja hlúposť, mal som mnoho možností zasiahnuť do deja událostí, a možno keby som sa postavil vtedy Narutovi Uzumakimu po boku, možno keby som stál v poslednej dobe pri Kágoch a bol prítomný na svete, kolobeh událostí by bol iný. Už to nejde vrátiť a moja hlúposť.. Ánjo, bola to moja vina, vina hlúpeho starca ktorý očakával že mláďa sa o seba postará. Bez šance, prehrali hneď ako ich opustil ich strážca, a ja len krútim hlavou nad svojou vlastnou, osudnou chybou. Avšak, teraz keď vidím odhodlanie v srdciach rebelov, teraz keď vidím ako sa snažia nie len prežiť ale keď vidím ten oheň v ich očiach, ich túžbu po slobode, vidím nádej, Na opravu svojej chyby, vidím nádej, pre lepší zajtrajšok. Už nebudem nečinne stáť v diaľke a posúvať figúrky na šachovnici, sám sa stanem figúrkou v službách dobra, pripravím tento svet na lepší zajtrajšok, na bitku, ktorá ich povedie k jasnému dňu. A vtáci v korunách stromov, znova začnú štebotať.

Keď vidím minulosť, musím sa usmievať. A keď prítomnosť, ešte viac. Vidím tie trosky ktoré ostali z dedín, o to menej tu ostalo majestátnosti, o to viac vidím ale lepších a lepších ľudí. Obrátili svoju vieru v dobro a prešli na zlú stranu, uznávam. Brat potkol brata, matka bola zabitá vlastným dieťaťom, kde tu môžem vidieť dobro? V mladých Ninjoch ktorý stále veria že to bude dobré. Ukrývajúc sa vo vlastných dedinách ktoré nemienili z hrdosti odpustiť, prežívajú. Práve pri prežívaní vidím, aké sú ľudské tvory slabé, ale silné zároveň. Ako napriek situácii, kedy sa očakáva že každý ťahá len za seba, sledujem rôzne obety, ako sa mladý vzdajú chleba aby nasýtili starých, ako .. ako držia pri živote nie seba ale toho druhého, veria si navzájom, a za ich ochranu položia aj život. Svet ešte nestratil svoju nádej, prišli temné dni. Ale na tomto svete ešte je dobro, oni sú to dobro, možno len kúsoček, ale oplatí sa zaň bojovať! A oni budú, so mnou po boku, tentoraz im pomôžem, a prinesiem to čo potrebujú. Aj za cenu vlastného života prisahám že už nikdy nepocítia hlad, ani smútok zo straty ďalšieho človeka, nebudú nútený sa skrývať a robiť kruté rozhodnutia aby prežili. To je všetko čo vám o sebe môžem povedať. Ste na rade, aby ste si tvorili vlasné dejiny, pomôžem vám, ale dej.. Si tvoríte samy. Budem tu pre vás, ale nie pri všetkom. Bojujte! Máte nádej!

Kedysi bol malý chlapec. Malý chlapec ktorý vôbec ale vôbec netušil že jedného dňa bude musieť vytvárať dejiny. Vôbec ani neutšil čo to slovo Shinobi znamená, žil totiž v odľahlej dedine mimo územia Shinobi. Nikdy o ňom neboli záznami, nikde o ňom nikto nevedel, až do dňa kedy zmizol. Strhlo sa pátranie obyvateľmi jeho malej osady v ktorej žil, ale keď ho našli, už nikdy nebol ako pred tým. Dlhá jazva na chrbte, divné oči svietiace na farbu fialova. Kruhový vzor, Rinnegan. Ľudia nevedeli prečo, báli sa ho a odsudzovali, pre NeShinobi ľudí bol démon, mysleli si že samotný diabol povstal z pekiel a prešiel na mladého chlapca. Chlapec ale trpel, nevedel prečo ho tak nazývali, jeho vzhľad, oči a rohy, poznačené správanie.. Býval by iný, keby sa ho nepokúsili zabiť vlastný rodičia. A on utiekol, utekal a utekal, kým nespadol z vysokého kopca a nezvalil sa do vysokej trávy, kde ho náhodou po pár dňoch búrok objavili miestny rybári, hľadajúci vo vysokom rákosí úlovky na trh. Mali kontakty medzi Shinobi, a vtedy sa strhla obrovská explózia hľadania. Dieťa totiž za jednej noci zmizlo, presne v deň kedy mali Konožský vyslanci dieťa vydvihnúť a priviesť na vypočúvanie do Konohy. Nikdy tam nedošiel a legenda dávno upadla, prečo? Bolo to za čias, kedy očakávali narodenie Yondaime Hokágeho. Bolo to storočie dozadu, kedy vznikol príbeh o nesmrteľnom chlapcovi, ktorý z ničoho nič ovládol techniky Shinobi, a povesť zmizla spolu s ním vo chvíli, kedy sa na neho po pár rokoch.. zabudlo. Tento príbeh ale má svoje korene, vedela o tom Konoha aj Suna, na ich hraniciach bola dedinka kde sa narodil. Pátrajte po ňom, možno ho nájdete vo vypálenej dedine, kde sa narodil.

~Techniky~
~Všetky elementárne, Sage modo nedokonalé, nesmrtelnosť~

>Vopred na žiadosť adminov musím upozorniť, že táto postava patrí k hlavným dejovým postavám, ktorá bude mať obrovský dopad na herný svet. Je určená k učeniu techník ako Genínov, Chunínov, poniektorých Jounínov, ba dokonca ovláda techniky ktoré môže naučiť Kágov. Je potrebné napísať mi PMku, alebo na skype kto chce kde a akú techniku sa naučiť a ja sa s vami dohodnem, postava k vám príde, chvíľku vás poučí a odíde. Ďalej slúži ako občasná záchrana, nečakajte ale že bude stále pri vás a môžete sa hrať na veľkých. Nie, táto postava nezasahuje do bojov, slúži ako informátor a učiteľ v tomto svete pre stranu dobra, ktorý stratili zvitky a možnosť špionáže. Všetko ale ešte bude v oznámení, aj tak musím upozorniť že samostatné učenie je od tejto chvíle zakázané<

Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Sennin [SENNIN] Empty Re: Sennin [SENNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 31 May - 18:56

POVOLENO, moc pěkné ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru