Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijinesu Kibō

5 posters

Goto down

Bijinesu Kibō Empty Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 29 May - 14:56

Je to místo, které by se dalo značit za "restauraci" ačkoliv se zde nic neplatí a je to tu hlavně díky dobrotě jedné z rodin. Toto místo se nachází v jednom z ukrytých domků okolo vesnice. K dostání je tu voda, čaj a jednou za týden i saké. Z jídel si tu můžete objednat základ.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 29 May - 15:39

Vešla jsem a usmála se na dceru majitelky. Působilo to tu na mě tak klidně a hezky, chodila jsem sem ráda. "Vodu a Dango prosím." Objednala jsem si a sedla si ke stolku v rohu. Protože se tu neplatilo, peníze na objednání jídla nebo provoz dostávali ode mě z kasy.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 29 May - 15:45

Došel jsem hned s Milli a sedl si dozadu za ní a sundal jsem si mikinu. Pak jsem se jen opřel do židle a pousmál jsem se na onu dívku.
"Um...Já si dám Kofolu a...ehm...třeba taky to Dango" Kývl jsem na ní rozhodnutě a pak si vzal jen podložku, co tu byla na skleničky a začal si s ní hrát v ruce. Chvilku jsem nic neříkal ale pak jsem se na ní podíval.
"Být Mizukage...To jste vždy chtěla?" Pousmál jsem se na ní. Samozřejmě že to byla dobrá Mizukage, jen jsem nikdy nepochopil proč se jím člověk chce stát, pro mě by to byla třeba nuda. Už kdysi to papírování mě zabíjelo, koho pustit, koho popravit, koho najít, no děsný a představa na těma papírama co tam měla ona...Asi by mě odtáhli na psychinu.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 13:17

Když chvíli nic neříkal a jen mě sledoval trochu jsem se zamračila a začala si hrát s táckem jako on. "Ne, mě by stačilo kdyby zůstala u Oininů." Koukla jsme se na něj a pokrčila rameny. Já zrovna dvakrát netoužila po tom se stát Mizukage, ale což...stalo se. "Myslím, že by se našlo dost lidí, kteří by v tom byli lepší než já." Pousmála jsem se a přestala si hrát s táckem aby na něj mohli položit vodu.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 13:28

Když se tak škaredě na mě podívala, tak jsem od ní odtrhl pohled a koukal se na podložku. Pak jsem se jen pousmál.
"Kdepak...Jste moc dobrá Mizukage." Mírně jsem se na ní pousmál a stejně jako ona jsem si i já přestal hrát s podložkou a dali mi na ní sklenici s Kofolou. Vděčně jsem se pousmál na paní co mi jí přinesla a skřížil jsem si nohy u kotníků, při čemž jsem je měl natažené a tak nějak po ní pokukoval, ale nechtěl jsem aby jí to nějak obtěžovalo a tak jsem se to snažil dělat nějak nenápadně.
"Um...Vy...no to, ehm...Máte přítele?" Začervenal jsem se mírně, protože toto pro mě byl takový nezvyk. Bylo mi to i trošku trapné. Nebyla ale o čem řeč a já mlel pantem skoro pořád a vlastně měl i na všechno odpověď.
Tak nějak podivně jsem se na ní díval a napil jsem se Kofoly.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 14:07

Vzala jsem si skleničku a napila se, po tom co se zeptal jsem to na něj málem vyprskla, naštěstí jsem se ovládla a jen se mírně dusila. Rychle jsem položila skleničku abych to nevylila a celá rudá jsem se na něj koukla. Kdo ví jestli jsem byla rudá z toho, že jsem se málem udusila nebo kvůli jeho otázce. "Ne!" Vypadlo ze mě nakonec až moc rychle. Díky bohu, že donesli Dango, vděčně jsem se na obsluhu usmála a začala hned radši jíst. Taková otázka. Znova jsem trochu zrudla a zakroutila hlavou. Vždyť je uplně každému jasné, že jsem sama....to je celkem deprimující. Potichu jsem si povzdechla, já vlastně ani neměla čas na nějaký vztah. Ne že by se mi někdo nelíbil ale s vesnicí se toho stalo celkem dost. Ještě, že mám aspoň bráchu. Zamyšleně jsem se koukla na Sakyho a uvědomila jsem si, že jsem se myšlenkami zatoulala trochu daleko. Nenápadně jsem zatřásla hlavou abych se vrátila zpět do reality. Hmm...jeho jsem taky s žádnou neviděla. Naklonila jsem hlavu trochu na stranu. Ježiš Milli!! Přestaň. Přestala jsem ho sledovat a mlčky se koukla na svojí skleničku.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 14:15

Když se začala dusit, tak jsem se jen tak nenápadně zařechtnul. Nemyslel jsem si že její reakce bude taková, ale nelitoval jsem, protože jsem se docela bavil. Když přinesli Dango, jen jsem kývl hlavou na vděk a pak jsem se pustil do jídla. Mizukage je svobodná...Kdo by to byl jen řek. V duchu jsem se znovu trošku mírně pousmál a pak jsem dojedl jednu špejli danga. Tu další jsem měl v plánu si vzít s sebou domů, protože ani vařit se mi nechtělo.
"Eehe...Omlouvám se jestli Vás ta otázka nějak zaskočila...Je to moc osobní, chápu." Poškrabal jsem se nervózně na zátylku a jen jsem doufal že jsem jí tím nijak neurazil, nebo něco podobného.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 14:23

"Um.." Zamručela jsem a dojedla. "No jo..myslím, že by to zaskočilo každého." Nepatrně jsem pokrčila rameny a snažila se vystupovat tak, že je mi to fuk. Odsunula jsem talířek stranou a napila se. "Jo abych nezapomněla, protože jsi chtěl misi tak až nějaká bude dám ti rovnou vědět jo?" Snažila jsem se změnit téma a pousmála se.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 14:28

Nadzvedl jsem obočí.
"Každého? Mnoo...spíš každou ženu." Zazubil jsem se a pak když zmínila mise, vděčně jsem se na ní usmál.
"Ok, děkuji." Kývl jsem jí na vděk a pak když přišla ta slečna jsem jí ještě požádal o zmrzlinový pohár a podíval jsem se na Milli.
"Um...Dáte si taky? Je to na mě." Koukal jsem se na ní a čekal jestli si taky dá nebo ne...Tak, kdo by odmítal jídlo zadarmo že jo!
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 19:07

"Myslím že by to zaskočilo i tebe kdybych se tě na to najednou zeptala." Stála jsem si za svým a opřela se. Tady se platit nemuselo ale on evidentně platil, no aspoň jsem nebyla sama. Pousmála jsem se. "Jasně, když je to teda na tebe." Zakřenila jsem se a sledovala ho.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 19:29

"Mě? Kdepak, já bych odpověděl s klidem." Zazubil jsem se na ní a když řekla že jo, tak jsem objednal dvě jahodové. Ano, i já tu platil a proč by ne, byli to laskaví lidé a to se v těchto dobách fakt dooost cení! O_x....
Když odešla připravovat pohár, neklonil jsem hlavu trošku na stranu a usmíval jsem se na ní jak sluníčko.
"Jste moc hezká víte to?" Zazubil jsem se a dál jí pozoroval...PROSTĚ NONSTOP!!! :DD
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 19:40

"Jasně." Nevěřícně jsem protočila očima a mávla rukou. Vsadila bych boty, že by zareagoval podobně jako já kdyby to nečekal. Určitě! Jakmile naklonil hlavu na stranu nadzvedla jsem obočí. Jak tak zíral začínala jsem si myslet, že mám snad šmouhu na tváři nebo tak. "Hm?" Sledovala jsem ho a pak zase zrudla. "Ou.." Vypadlo ze mě a sklonila jsem rychle hlavu. "Hele! Už tak se cítím jako rajče." Zamrmlala jsem a vděčně se koukla na zmrzku která se přede mnou objevila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 19:46

Jen jsem pokroutil hlavou když mi ale fakt nevěřila, prostě by mi to nic neudělalo, prostě pohodíííčkáááá!!!
"Wou...Jste kawaii když se červenáte." Zazubil jsem se a pak jsem se koukl na zmrzku a hned jsem se pustil do oplatku zapejchlího v ní a začal ho chroustat, při čemž jsem se na ní podivně koukal, ale tak, že když se koukla ona jsem rychle odtrhl pohled jinam a pak a ní zase se zájmem čučel.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 31 May - 19:53

Pustila jsem se rychle do té zmrzliny a občas se na něj koukla. Jenže odvrátil pohled, nemohla jsem se zbavit své rudé barvy a tak jsem dál jedla. Přála bych si abych se propadla do země a navždy tam zůstala. Prej kawaii.. Protočila jsem očima a trochu zakroutila hlavou.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 31 May - 19:57

Když jsem dojedl zmrzku, trošku mi zmrzl mozek, ale jen na pár vteřin. Pak jsem se jen opřel do židle a pousmál jsem se na ní.
"Dobrá...Takže?" Nevěděl jsem co teď dělat, netušil jsem jestli by pozvání ještě někam přijala, nebo by raději pracovala, nemohl jsem nikoho do ničeho nutit že jo!
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 3 Jun - 9:24

"Takže.." zopakovala jsem po něm a nervózně se pousmála. "Děkuju za pozvání, jestli nebudeš proti můžeme si to někdy zopakovat ale teď mě omluv. Musím dodělat pár věcí." Prohrábla jsem si vlasy a co nejrychleji zmizela.
-přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 3 Jun - 11:37

Když se rozhodla jít, jen jsem na ní kývnul a pousmál jsem se. Mizukage jsem nemohl zdržovat od práce a proto jsem jí taky nechal jít. Když odešla, objednal jsem si ještě obyčejnou vodu.
Když jsem jí vypil, nechal jsem jim tam peníze, vzal jsem si na sebe plášť a pak zmizel.

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Yona. Tue 4 Jun - 18:33

Po nějaké chvíli Yona dorazil až sem. Ještě než vešel dovnitř, rozhlédl se pro jistotu kolem. Nebyl by zrovna nadšený, kdyby ho někdo sledoval. Kdyby se nukeninům podařilo objevit Bijinesu Kibō jeho vinou... no, řekněme, že tohle by na svědomí opravdu mít nechtěl.
Poté, co vstoupil dovnitř, pozdravil a zamířil rovnou k obsluze.
"Mizukage posílá peníze," vysvětlil dívce, zatímco jí podával obálku, kterou měl doručit.
Po malé chvilce váhání pak ještě poprosil o čaj. Když nemá co dělat, může se tu na chvíli schovat před deštěm a trochu se ohřát, no ne?
Yona.
Yona.

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 22 Jul - 19:05

V riflích jsem dorazil až do Bijinesu Kibo, kde jsem to měl dost rád. Mávl jsem k baru na panáka, potřeboval jsem to, protože takto bych se nevzpamatoval.
Než mi to sem dali, podíval jsem se okolo a viděl docela málo lidí, ale to bylo jedno, potřeboval jsem toho panáka!
Hned jak mi ho přinesli jsem si vzal rovnou celou jednu flašku a vypil to, zaplatil jsem a odešel, no moc mi to nepomohlo.

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Tasai Tue 23 Jul - 10:42

Sadol som si zrejme k barovému pultu a čakal som kým si prisadne aj ten ktorého mám "vypočuť". Pri tej myšlienke som nebol nejak extra nadšení. Záznamník, záznamník... ozýval sa Shi v mojej hlave a priviedol mi nejeden dnešní bolehlav. Proste migrénu jak hova*o. Objednal som si dvoch panákov čohokoľvek a čistú vodu. Nejako som čakal že začne sám od seba a nebudem sa ho musieť vypytovať ja.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue 23 Jul - 11:04

Došel jsem s ním až do baru a taky jsem něco objednal i na mně abychom nebyli moc na suchu. Já moc alkohol nepiju, ale třeba mi zde zachutná. Sedl jsem si na židli a začal jsem. " Takže, jde o to, že se bude budovat stanoviště Alpha pro nouzový přesun z vesnice. Kdyby na nás někdo chtěl zaútočit tak se můžeme přesunout tam. Našel jsem místo vhodné pro toto stanoviště. Pokud víš kde leží bývalá vesnice oblohy tak to je fajn, ale pokud ne tak tě tam později zavedu až dá Mizukage rozkaz. Jsou tam prastaré ruiny a záznamy té vesnice, která se už neudržela ve vzduchu. Zřejmě nás tam v budoucnu Mizukag vyšle abychom to tam ještě prošitili. Pokud budeš chtít tak se za ní můžeš stavit pro další informace. Jinak já jsem Kataro Terumi. " Dopověděl jsem a napil se. Objednal jsem si Mochito.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Tasai Tue 23 Jul - 11:29

A už tam bol niekto vyslaný aby to tam..."zarezervoval"? opýtal som sa vcelku zvedavo, panáky som hodil do seba a potom som sa napil čistej vody. Hmm...to je zaujíamvé...len či to nebude nejaká...pastička?! prípadne nalákanie myší do diery v ktorej ich zasypú... premýšľal som ako sa hovorí za pochodu. A čo ak o tom vedia určitý ľudia ktorý nás zrovna nemajú v láske?!
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue 23 Jul - 13:05

" Je to opuštěné místo, já jsem to místo našel a zkontroloval. Byla tam jen jedna osoba, ale její jméno nemusíš vědět. Není nepřátelská a ani nevyvolávala konflikt. Vlastně tam nebyla ani moc dlouho takže zřejmě jen procházela. Uvidíme kdy tam pošle Mizukage další tým. " Na chvíli jsem nic neříkal, ale chtěl jsem se na něco zeptat. Já byl snad jediný kdo nenahlížel do spisů a tak jsem lidi, ke kterým jsem neměl přístup nevídal. " Poslyš jakou máš hodnost? Nikdy jsem se nehrabal ve spisech tak nějak nemám seznam shinobi. Tebe jsem tu ani nikdy neviděl, zřejmě jsme se vždy někde minuli. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Tasai Fri 26 Jul - 14:07

No když myslíte... pohodil pleciami a dopil pohár vody. Sem Chuunin a...to je jedno... pohodil rukou a rovno si objednal aj niečo na jedenie a další pohár vody. Ja stretnutia moc nevyhľadávam...mám radšej anonymitu... dodal nakoniec. Predsa len kvôli určitým veciam... prebehlo mi v hlave a len čo mi doniesli čo to pod zub pustil som sa do toho.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri 26 Jul - 15:33

" Hm, když myslíš. Máš ještě nějaké otázky nebo to je všechno? " Zeptal jsem se normálně a rád bych zašel na chvíli na jedno místo kde bych si snad mohl odpočinout od všeho. Kdo ví, třeba tam bude i nějaká dívka, ale o tom pochybuji.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Bijinesu Kibō Empty Re: Bijinesu Kibō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru