Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aki Kana [JOUNIN]

2 posters

Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Mon 27 May - 16:46


Aki Kana [JOUNIN] Chocobo_Cloud_by_CrescentRiku_zps6179e8c1
Meno a priezvisko
Aki (Kana) -> Priezvisko nepoužíva, prischlo mu len meno

Hodnosť
Potulný Shinobi
Jounin

Vek
19

Miesto narodenia
Yukigakure no sato

Aktuálne miesto bývania
Sungakure no sato

Narodenie
10.3

Pohlavie
Muž

Element
Doton (Vo forme svojho KG)


Aki Kana [JOUNIN] Bcbe3c8888_64603111_o2


Klan

Kana - Vedlajší rod (Dohodnuté)


Kekkei genkai
Shoton (Dohodnuté)Aki Kana [JOUNIN] 100px-Nature_Icon_Crystal.svg

Popis Kekke genkai
Shoton – Vďaka Shotonu je užívateľ schopný vytvárať kryštály a už z vytvorenými manipulovať. Vďaka kryštalizácií sa dokáže užívateľ Shotonu ubrániť pred Suitonom, Dotonom a Mokutonom. Tak isto ani obrana proti slabšímu Katonu není na škodu. Proti Raitonu a Fuutonu je slabý. No je viac stupňov Shotonu. Pokud sa zvýši sila kryštalizácie je schopný odolať slabším útokom Raitonu a Fuutonu ale zase je to väčšia spotreba chakry. Kmitanie vzduchu teda vlny napríklad ultrazvuk a podobne tak proti tomuto je Shoton bezmocní a existujúce krištáli sa rozpadávajú. Do kryštálov je možné a uzatvorenie človeka alebo viac ľudí a následne rozpadnutie kryštálu spôsobí aj veľmi rýchle usmrtenie človeka. Nesmiem zabudnúť že užívatelia Shotonu sú schopný liečiť ranu tak že vytekajúcu krv z kryštalizujú a tým vlastne zacelia ranu.
Väčšinou je farba kryštálov ružová, fialová alebo pri niektorých technikách červená jako krev. Hlavná rodina má ješte čierny kryštál ktorý ovláda iba hlavná rodina.

Sensei
Mizu
-


Aki Kana [JOUNIN] Bcbe3c8888_64603111_o2


Charakter
Aki má dva charaktery. Vonkajší a vnútorní. Vnútorní sa prejaví len v určitých situáciach

Vonkajší
Svoje vnútorné trápenie a citlivosť schováva za úsmev. Alebo sa jednoducho robí že mu je to fuk. Jednoducho keď nevie čo robiť tak sa smeje alebo sa tvári že sa ho to netýka. Inak vystupuje milo, priateľsky, komicky,(niekedy až smiešne). A skoro stále sa usmieva.
Pri boji si ventiluje nahromadenú zúrivosť aj na tom kto za to nemôže.

Na vonok sa Aki moc nezmenil. Stále je to charizmatický usmievaví človek ktorý je obyčajný a skoro rovnaký ako všetci ostatní. V podstate čo na duši to na jazyku. Navonok niekedy dáva svoje city na javo inokedy nie. Všetko záleží od toho kde, ako, prečo, kto a podobne.

Vnútorní
Vnútorne je Aki citlivý a trápi sa stále kvôli správaniu jeho sestri. A vlastne aj kvôli tomu že teraz je z nich to čo je. Chcel by mať domov a žiť zo svojou sestrou nikde na svojom kúsku zeme. Cíti že je Mizu nadbytočný a uvažuje o tom že ju nechá ísť aby bola šťastná bez neho keď ho nepotrebuje. V pamäti má všetko zlé čo Mizu spáchala ale nemá jej to za zlé.
Aki je priemerný človek. Má svoje dobré a aj zlé pocity v sebe. Pokúša sa život brať z úsmevom na tvári a netrápiť sa kvôli minulosti. Pokiaľ nie je dôvod tak si necháva svoje pocity pre seba. Priateľov si získava ťažko pretože moc nedáva znať pokiaľ sa mu niekto páči alebo by si ho obľúbil. Dá to znať až po dlhej dobe keď si je istý že ho nestratí aby nebol citovo zranení. V podstate je stále vo vnútri dieťaťom. Pokiaľ sa jedná o niektoré veci tak sa aj tak chová...ako veľké dieťa.


Vzhľad
Má blond vlasy, modré oči. Jeho štýl obliekania je svojský. Na jednom ramene ma chránič a na ňom je vyobrazení drak. Na chrbte nosí viacero mečov ktoré sa následne dajú spojiť do jedného.
Momentálni vzhľad aj oblečenie je na obrázku na konci príbehu. Je pomerne vysoký na to koľko má rokov a meria 175cm. Má pomerne vypracované telo vďaka svojim tréningom. Roky sa na Akim moc nepodpísali až na pár jaziev po jeho tele. Inak zostal stále rovnaký aký bol.


Výbava
Jeho výbava nie je nejaká pestrá. Nosí tam len ZNV, Základná lekárnička, Niekoľko svojich zvitkov kde si zapisuje svoje návrhy na techniky alebo hoci čo ho napadne, Meč Tsurugi - 6 mečov ktoré sa poskladajú do jedného a to Tsurugi.

Aki Kana [JOUNIN] Cloud_Strife_by_KLSADAKO_zpsdf3a7b8c

Sen
Aki sníva o tom že sa vráti ta jeho dobrá a milá sestra. Tak isto chce mať niekde domov a nie byť raz tam a raz tam. Osobitné sny nemá jen ochrániť svoju sestru za každou cenu.
Nájsť si domov a rodinu. Obyčajný sen ktorý prekvapivo nedosiahol pretože také niečo ešte nenašiel.
Našiel si akúsi novú rodinu. PiliKKa a s ňou všetko ostatné.

Fóbie a Choroby
Aki netrpí žiadnou vážnou chorobou. No pod tým jedným dlhým rukávom schováva jazvu cez celú ruku. Ktorú získal pri boji o svoj život v tedy kedy získal meč. Inak je Aki zdravý ako rybka.
Odkedy sa uňho prejavili určité city k istej osobe, má strach žeby o ňu mohol prísť a tým stratiť to čo dlho hľadal.


Aki Kana [JOUNIN] Bcbe3c8888_64603111_o2


Životopis

Aki se narodil do nie moc spokojnej rodiny. No našťastie mal už staršiu sestru ktorá bola taká zodpovedná a chcela ma pred tým uchrániť. Brávala ma zo sebou a často sme boli mimo domu a hrali sa spolu. Vďaka tomu Aki ako neviniatko nemusel počúvať krik svojho zlého otca a mať traumu už od dectva. Pred očami som mal stále moju dobrú a starostlivú sestru. Už od malička mi často robila na prieky len a žartíky. No bol som ešte malý a vždy som sa najprv hneval no potom sa smial. Jedného dňa tesne po tom ako Mizu zabila otca ma vzala a povedala že ideme na dlhú prechádzku. Tešil som sa lebo prechádzky som mal rád. No keď sme sa vrátili z peknej prechádzky tak doma bola jeho mama a plakala a okolo bolo zopár ninjov. Vtedy ma Mizu zobrala preč a povedala že všetko bude dobré a nemám sa báť. Veril som jej a tak aj bolo. Obaja sme šli bývať k strýkovi.



Zrazu sme bývali u strýka a Mizu začala chodiť na Ninja akadémiu. Strašne som jej to závidel a ona ma tým škárlila neustále. Len po čase sa začala Mizu meniť. A nie k dobrému. Už to nebola ta milá staršia sestrička. Ale skoro neustále bola naštvaná a už sa o mňa ani poriadne nestarala. Jediné čoho som sa od nej dočkal bolo rýpanie. Hoc som to nedával najavo ranilo ma to ale ja som to úspešne maskoval no po nociach som ticho plakal a chcel som naspäť tú dobrú staršiu sestru. Svoju zlosť si väčšinou vybila na strýkovej dcére Yasu. Chodili spolu do akadémie a spolu sa stali aj geninom. No Mizu bola na ňu stále horšia a horšia. Nevedel som čo sa s ňou stalo ale chcel som svoju sestričku späť.
Následne sa Mizu aj dcéra strýka Yasu stali Chuuninom. Ja som vtedy konečne nastúpil do akadémie a prebral som povesť za mojou sestrou. Hoc som nič nerobil každý sa ma v akadémií bál dokonca sem tam aj učitelia. Bol som teda samotár hoc nasilu. Dokonca sa mi stalo že sa bývalí spolužiaci Mizu ktorý mali v akadémii nejakého súrodenca tak si ma po vyučovaní počkali a nie len raz ma zbili.
Keďže sa Mizu o mňa skoro vôbec nezaujímala a bola na misiách nemal som to ani komu povedať a tak som bol bytí. No raz tesne pred skúškami na Genina mi pri jednej ich obyčajne „poučnej“ bitke rupli nervy. A všetko svoju zlosť, smútok a žiaľ vybil na nich hneď na tom mieste. Následne potom som mal pokoj ale začal som sa báť sám seba. Geninske skúšky som splnil ako inak bez chyby a bol som Geninom. No do týmu som bol hodení len tak ale v podstate okrem splnený povinný misií na vstup na Chuuninske a malé tréningy sme spolu nejako veľmi neboli. V tomto období som sa aj veľmi začal zaoberať Fuinjutsu. Zaujalo ma to. No v tomto období sa mi podarilo rozvinúť svoj Shoton do inej formy ako obyčajne. Už som nevytváral fialové a ružové kryštáli ale teraz boli modré. Modré ako moje oči. Bol som celý natešení že sa pochválim Mizu. No potom som stuhol a uvedomil som si že sa o mňa nezaujíma. V podstate som to nemal komu povedať a pochváliť sa.
Zatiaľ trénoval zo strýkom dokým neochorel a následne prišla správa že Mizu sa vrátila z misie no Yasu to neprežila. Aki cítil smútok predsa to bola jeho rodina no keď videl Mizu do očí tak tam videl to čo videl tesne pred tým ako zavreli ich mamu do väzenia za vraždu otca. Pamätal si to dobre. Začal Mizu podozrievať hoc to nedával najavo. Chuuninske skúšky prebehli celkom dobre. Hoc sme neboli ten najzohranejší tým ale vďaka pravidlu "Ja sa o to postarám vy sa len nenechajte zabiť" Sme zvládly prvé dve časti Chuuninskych skúšok. Tá tretia bola v podstate na každom z nás. Mne sa náhodou podarilo vyhrať neustále a tak ma teda ja učinili Chuuninom ale iba Oficiálne. V papieroch som bol vedení hoc pod oficiálnov hodnosťou Chuunina ale v skutočnosti moja sila bola na takej úrovni Tokubetsu Jounina. Kedže sa Mizu o mňa nezaujímala ani si nevšimla ako sa z malého usmiateho chlapčeka a jej malého bračeka stal už dospievajuci chalan ktorý chcel cítiť teplo domova. Ale tesne po zvládnutých Chuuninkach mi Mizu povedala aby som si zbalil veci. Tak som aj urobil a v noci ma zobudila a ušli sme preč. Nevedel som prečo utekáme a myslel som si že aspoň budem konečne zo svojou staršou sestričkou.
Spolu sme sa pretĺkali svetom. Vždy keď niekoho zabila tak mala taký pohľad a vtedy sa mi potvrdilo že zrejme má na svedomí aj otcovu aj vraždu Yasu. Ale nikdy jej nepovedal že vie o všetkom a čo ho trápi.
Ale aspoň som niečoho dosiahol a to že bola Mizu pri mne. Dokonca ma sem tam aj niečo nového zo Shotonom naučila a myslel som si že sa zlepšila no to boli iba chvíľkové stavy. Zmenil som sa aj ja. Musel som sa jej prispôsobiť a svoje vnútorné pocity uzatvoriť do truhlice ktorú som zamkol a odhodil kľúč. A všetko nahradil úsmevom nezáleží na situácií.

No roky boli neúprosné a ubiehali. Čoskoro sa zo svojou sestrou rozišli každý svojou cestou. Hoc ho to mrzelo. Vedel že je to správne rozhodnutie. Čierny kryštál mu nedal spávať a tak sa rozhodol že skúsi niekoho nájsť. Niekoho ako je on kto mu pomôže stať sa silnejším ale hlavne bude jeho rodina.
Za tie roky Aki zosilnel. ako fyzicky tak aj psychicky. Snažil sa zostať rovnakým a pritom nebyť taký naivný ako býval. Za tieto roky získal zopár jaziev nielen na tele ale aj na duši no stále je taký veselý aký býval. Vraj ide zo smiechom všetko ľahšie a preto sa toho drží aj on.

Prišla nová kapitola jeho života. Jedna návšteva Suny, ktorá prekvapivo trvala dlhšie ako mal pôvodne pláne. V podstate sa stále neskončila, a ani nechcel aby sa niekedy skončila. Našiel zrejme to čo hľadal. Domov a osobu s ktorou to môže zdielať. Hoc chladná a odmietavá...sa ukázala v opačnom svetle. Hoc došlo k určitým intímnym chvíľkam a pár iskrám. Aki sa radšej uzavrel do škrupinky, s ktorej si oťukáva osobu. Už to viac krát zažil, sklamal sa a poučil, preto ta opatrnosť. Dá sa povedať že kvôli tej škrupinke skrýva aj ostatné city o ktorých ani len nevie. Ano, rád by získal to čo chcel, rád by sa plne do toho ponoril ale...nechce to zažiť znovu, to sklamanie, opustenie a nakoniec zase zostane sám. To by ho zjavne zjazvilo na duši definitívne a plne by sa odkryla jeho temná stránka povahy. Za obdobie čo bol preč a kým sa vrátil sa trochu pretvorila jeho podstata. Vytvorila sa u neho čiastočná schyzofrénia alebo dve mince povahy. Jedna dobrá a druhá zlá. Tú dobrú má väčšinou bežne, je taký ako býval, milý atd. Zlá stránka sa odkrýva pri určitom zapálení do súboju, vtedy sa jeho tvár premení na kamennú, a tak sa aj začne správať. Vtedy zabije nepriateľa aj bez mihnutia oka, čo by v normálnej situácii pokiaľ by to nebolo nutné neurobil.
Aki o svojej temnej stránke vie a pokúša sa ju skrývať, aj pred ňou. Bojuje zo svojou temnou stránkou. Je otázka času...či sa mu nad ňou podarí zvíťaziť alebo prehrať.



Aki Kana [JOUNIN] Bcbe3c8888_64603111_o2


Techniky
Tōketsu no hitru (A)
Shoton Tsunami – Kryštálové Tsunami(A)
Crystal Release: Crystal Lance - Kryštalové kopí (B)
Shōton: Suishō Pro – Kryštálový meč (B)
Shoton: Sōshin no bodi - Kryštál: Objavenie (C)
Crystal Release: Growing Crystal Thorns (C )
Kuchiyose no jutsu - Bleskové myši (C)
Kesshō: Rokkaku Shuriken - Shoton Shurikeny(C )
Shōton: Suishō Kyō -> Suisho Bunshin no Jutsu (Shoton zrkladlo) Shoton klon. (C )
Shoton shunshin (D)
Kesshō no Yoroi – Shoton brnenie (D)



Body schopností
Ninjutsu – 5,0
Taijutsu – 4,0
Genjutsu – 2,0
Chakra – 4,0
Rýchlosť – 4,0
Sila -2,0
Inteligencia – 3,5
Ručné pečate - 4,0




Doplnok -> Meč Tsurugi
Meč Tsurugi
Meč Tsurugi je zvláštni tým že sa skladá z viacerých mečov spojených do celku pomocou chakry. Je zložení zo základného meča na ktorý sa následne naviažu ostatné. Každý meč je možné použiť samostatne no spolu vytvárajú celok a je o to silnejší. Je jeden základný meč. Jeden ktorý má celú dĺžku čepeľ. Dva rezáky a dve skladací meče. Vše je podrobne vo videu a na obrázkoch
Obrázek a Video -> Tsurugi:
malé info:





Naposledy upravil Aki Kana dne Tue 28 May - 9:10, celkově upraveno 2 krát
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Mon 27 May - 19:24

Dodelaní příbeh
Techniky samozrejme jsou už v popisu které umnel a umí, žádne sem nepřídavál ^^
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 27 May - 20:08

Takže S-rank ti nepovolím, ale je volná pozice Jounina, nebo ANBU
Chci poprosit, jestli by jsi mi mohl životopis předělat na bílou barvu, špatně se mi to čte v té oranžové.
Meš sepsat sem prosím: https://nsgoon.forumczech.com/f197-loutky-specialni-zbrane
K shotonu se nepovolují podstaty, takže doton ne ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Tue 28 May - 9:09

Doton (Vo forme svojho KG) -> tolik k Dotonu^^ To znamená, Doton ve forme KG, tedy Shotonu, tedy žádne Doton techniky...jenom Shoton.
Jounin
Meč sepsán
Farba upravná, snad zelená múže bejt^^
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 28 May - 11:50

No popravdě, Reině jsem v životopise doton nedovolili, tak by neměl být ani v tvém.
Hodnost v pořádku.
Musím počkat na schválení meče a technik.
Jinak se mi postava líbí, takže ti ji bez problémů povolím.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Tue 28 May - 12:05

Ten Doton tam je protože aby bylo jasné od čeho Shoton je, doteď sem to tam tak mnel, a je to tam jenom proto aby bylo jasný že mám podstatu vlastne Zemne ve Forme krystalu^^
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Tue 28 May - 20:04

Mečík povolen ^^
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 28 May - 20:07

POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Aki Kana Tue 28 May - 20:19

Ďakujem^^
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Aki Kana [JOUNIN] Empty Re: Aki Kana [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru