Hlavní dějová linie

Goto down

Hlavní dějová linie

Příspěvek pro Yoko Ayme za Mon 13 May - 19:07

NS: GO ON - STORY


Ve světě v tu dobu vyhrálo dobro, ukončily se všechny vojny, zbytečné boje, všichni zlí byli potrestáni, zajati nebo zabiti, a tak ve světě zavládl relativní mír, jako nikdy dřív. Madara měl být zabit, jeho přívrženci také. Konečně si mohli lidé i Shinobi připadat v bezpečí, našlo se mezi nukeniny už jen pár odvážlivců a i ti začínali být po jednom likvidováni. Všichni bijuu byli předáni svým vesnicím zpátky v zapečetěných nádobách, stejně tak jako se jinchuuriky nemuseli obávat o svůj život. Konečně zavládl ten pravý, nefalšovaný mír. Mezi vesnicemi panovalo příměří, ninjové se stáhli z hranic, opadlo i napětí. Lidé si pomáhali, všude vládla láska, přátelství.

Nebyli ti zlí a ti dobří, všichni byli jeden. Nastal ten pravý mír, který trval po dobu 5-ti let. Vymizela převážná část nenávisti z tohoto světa nebo si to jen lidé naivně mysleli? Nejspíš, protože kdyby se pořádně koukali kolem sebe, věděli by, že časy se začínají opět měnit.. Zlo se totiž nikdy nevzdává.
S postupem času, jak už to tak bývá, není na světě jen dobro. Protože všechno musí být vždycky v rovnováze. Několika lidem se mír příčil. Začali o něm znovu pochybovat a rodily se jim v hlavách zrádné plány. Takovýchto lidí s léty stále přibývalo. Každý člověk totiž touží po moci, bohatství.. A jak získat moc ve světě, kde si jsou všichni rovni? Chtěli víc, chtěli si podmanit svět. A zlo opět proniklo do mysli lidí a šířilo se dál.

A tak se stalo, že lidé se začali bouřit. Ve vesnicích pomalu, ale jistě začínal chaos. Kage si nedokázali poradit s odporem, protože se řídili nastávající myšlenkou míru a přestávali vidět tak to podstatné. A když procitli, bylo už moc pozdě. Každá z vesnic uvnitř sebe hnila, lidé začínali chtít víc, mír se pro ně stal jen bezvýznamným slovem, Čest Shinobiho ztrácela význam, lidé chtěli svobodu a nespoutanost, život bez pravidel, bez řádu, nastal chaos.. Naprostý. A přesně takové chvíle využil jeden muž.. Vyčkával, až se křehké vesnice zhroutí Kagům pod rukama a.. To on rozpoutal peklo. Bratr nemohl věřit bratrovi, přítel příteli. To on se toho chopil a rozhodl se vytvořit nový svět, tentokrát se mu to ale povedlo.
Začínaly temné časy.

A právě teď se stalo nečekané. Každá vesnice, od té nejmenší po tu největší byla napadena a zničena, nukenini, kteří doteď tiše vyčkávali, se pustili do boje se vší parádou. Někteří shinobi opustili vlastní řady a zničili vesnici, které byli věrní. Jen pár odvážlivců se postavilo na odpor, jen těm pár v srdcích žhnulo dobro a tito lidé byli vyhnáni. Jedna vesnice po druhé byla vymazána z historie a svitky s technikami byli uschovány a předáni do Kagetsu no Sato, kromě tajných klanových technik, které Kage stačili uschovat. Z Kage, kteří zkáze neunikli, se stali jen loutky v rukou ostatních, a z feudálních pánů se stali obyčejní lidé bez jakýchkoliv práv. Z kdysi velkých a uznávaných pěti velkých vesnic zbyly ruiny.

Vesničané byli násilně odvedeni do nové vesnice. Vesnice s jménem – Kagetsu no Sato.
Tohle je vesnice, ve které neexistují pravidla. Shinobi si dělají, co chtějí, omyl, nejsou to Shinobi, jsou to nukeninové a zrádci. Nikdo jim nevládne, Kage je tam jen pro okrasu. Život tam pokračuje jako předtím, existují Akademie, týmy, genini i chunnini, i jounini. Na místo ANBU se tam vytvářejí i organizace. Jen se zde učí jiným věcem než je bojovat pro dobro své vesnice, učí se tam, jak se naučit bojovat sám za sebe. Panuje tam nejistota. Lidé mají strach o vlastní životy. Nikdo nemůže nikoho nazývat přítelem, nevíte, kdy vám ten druhý může bodnout kudlu do zad. Tenhle systém tu panuje už několik měsíců a Kagetsu no Sato se tak stala nejsilnější, nejobávanější a nejpočetnější vesnicí v historii. Každý, kdo chce něco znamenat, zde žije, každý nukenin, který se dřív schovával je tady, každý Shinobi, kterého už být hodný přestávalo bavit, sem přišel.

Dobro ještě nevymizelo ale úplně. Ti, co se nechtěli podvolit, se schovávají v ruinách svých bývalých velkých vesnic. Za ten rok si tam vybudovali jakousi základnu, obydlí a žijí novým životem. Jsou tam bývalí Kage a Shinobi, co nezapomněli, co to je ninjovská čest. Kteří nezapomněli, pro co bojují. A stále věří, že jednou se vrátí domů, za rodinami, které milují. Že jednou se vše vrátí tam na začátek, tam zpátky k dobám míru! Zatím jsou to jen sny, ale těchto lidí je den co den víc a víc. Skrývají se před hlídky nukeninů, přepadávají a kradou jídlo jen proto, aby přežili. Existují špioni, mají mnohem těžší přístup k technikám. A je zvláštní, jak se role obrátili, že? Zatím je jich ale moc málo, aby se pokusili o převrat.

Teď je to na tobě, musíš se rozhodnout. Život bez pravidel, bez omezení, žít svobodně a nespoutaně? Ačkoliv jednat jen sám za sebe? Začít odznova? V nové vesnici?

X
Nebo se vzbouřit a přidat se k těm, co ještě nezapomněli, co je to přátelství a láska. Sice se musí skrývat a vyčkávat na svou šanci, ale aspoň mají víru v lepší zítřky. Pomůžeš jim překonat zlo a vrátit starou dobu zpátky?

Rozhodnutí je jen na tobě.


_________________
If you going throught hell.. Keep going.

Techniky
Spoiler:

Ichibi no Jinchuuriky - techniky
Spoiler:

Body
Spoiler:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 3
Síla - 3
Rychlost - 4
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem: 29,5 bodů
avatar
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru