Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvolenie nového HA

4 posters

Goto down

Zvolenie nového HA Empty Zvolenie nového HA

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 22 Apr - 20:48

Milé dámy, milí páni, ľudia aj praľudia, nejaké deti a zvieratká, a možno ovocie (Sám som opica xD), konečne po dlhých hádkach, dohadovaní, dlhom preťahovaní, s dvojzmyslom, pramocnom presvedčovaní a balení, len aby dostali ľudia cukríky za odvedenú prácu, konečne vám môžem predstaviť za sľúbených fanfár nového HLAVNÉHO ADMINA NSka, a snáď všetci dúfame že trvalého a naveky pevne daného. Dlho sme všetci na túto záchranu z pekla čakali, aby nám priniesol ešte väčšiu záhubu a dostal nás do väčších sr.. výšin ako sme. Konečne sme sa dočkali! Tlieskajte, radujte sa, tancujte a jódlujte, proste teraz vám konečne poviem meno, ktoré tak dlho chcete počuť. Novým *HA NSka sa stáva nikto iný ako .. AKASUNA NO PILIKKA!

Pilikka, medzi známymi prezývaná Pilikka, je mladá symp.. Ale prd vám tu budem rozpisovať, všetci ju dobre poznáte, tak koho to aj trápi že? Bývalá adminka na techniky, tentoraz po naozaj dlhom mojom, a aj iných presviedčaní prijala tento post. Zatlieskajme jej.. etto, to stačí, až takú veľkú vec neurobila xD Ehm, dobre, to by malo byť vážne. Tak vážne! Všetci vieme že nemala teraz veľa času ale matury končia, a po nich sa začne plno venovať jej fórku. Zatiaľ dostanú do rúk fórko obyčajný admini. Aby sme citovali jej slová. „Žádnou revoluci nechystám, systém nebyl špatnej a nehodlám dělat nějaké revoluční změny^^ bylo by fajn, kdyby jste popřemýšleli o příběhu, abychom nějaký vybrali a mohli to rozjet^^ geninl je hodně, takže ty zkoušky co nejdřív^^ až odmaturuju, vrhneme se na to^^“ Urobte si to čo robí, a naozaj urobila veľký krok keď prijala funkciu, o ktorú nejavilo veľa ľudí záujem, a predsa to bola naozaj potrebná a dôležitá funkcia. Mne už neostáva nič iné len ti ségro popriať dlhý kariérny postup na tejto pozícii, a ďalej ti držať palce že to zvládneš.

Admini


Tsuki/Hina/Marki

Doteraz schvaľovala postavy, a naďalej odsúhlasila ďalšie ich schvaľovanie. Jej slovo má väčšiu váhu ako napríklad tých nových adminov, predsa len pre NSko urobila toho viac, preto naďalej tlieskajme že ostala, pretože takú dobrú dušu ktorá snáď schváli všetko, nám bude závidieť každé fórum!

Milli/Dennie/LCG

Tak isto ako u Tsuki, Milli naďalej tiež odsúhlasila schvaľovanie techník a Summonov. Aj jej slovo má oveľa väčšiu váhu ako tých nových, pretože tak isto sa podieľala na oživení NSka, a bez nej by možno už dávno zapadlo prachom, preto zatlieskajme aj jej, a ďalej buďme radi že máme našu Denniéé!

Nao Uzumaki/Á~chan

Takže moja úloha? Doteraz som sa pokúšal zastavovať flame wary, a neústupne Banoval všetko. Táto funkcia mi ostáva po Pilininom presviedčaní mi naďalej. Kontrolujem vaše postavy, to čo sa učíte, nové systémy, možné Chuninské skúšky, misie a podobne, aby sme sa vyhli nedorozumeniam, budem zasahovať pri nezhodách. Postupnosť mojich upozornení.
1. PM
2. Skype
3. Editácia postov a postáv
4. Ban
5. IP Ban xDD
Aj tak sa obvykle radím k adminom ktorý všetko berú zo srandou, takže sa až tak báť nemusíte, rád poradím, ak sa obrátite.

Yoko/Yoko/A znova Yoko xD

Tá snáď nemá ani inú prezývku, tento úsmev vyčarujúci tvor bude tvoriť hlavného veliteľa NPC postáv a fillerových NPC príbehov na fóru. Viac ani ja sám neviem čo bude robiť, ona bude hlavne tá ktorá bude hrať za NPC postavy a misie pre dedinu, preto sa obracajte hlavne s takýmito prosbami na ňu. Ak si chcete zabojovať, píšte Yočínke!

Hehe

Ako inak, hlavný záporák fóra a pán deja, ktorý riadi naše kroky a osudy, a bez milosti bude zabíjať vaše postavy, samozrejme som použil iróniu, zastáva funkciu moderátora, a jeho slovo má medzi admin tímom naozaj vysoký rešpekt. Sám som ho o post admina žiadal! xD Viac čoho dokáže a čo bude môcť robiť, sa dozviete, až si to Pili napíše sama! Ségro ja nevlááádzem T.T xD Konéééc oznámenia xD



Naposledy upravil Nao Uzumaki dne Mon 22 Apr - 20:56, celkově upraveno 1 krát
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Zvolenie nového HA Empty Re: Zvolenie nového HA

Příspěvek pro Nukenin Mon 22 Apr - 20:54

Oh yeah, už zasa v admin tíme! (pre tých, ktorí by nepochopili, z tohoto nicku práve píše hehe) xD Nezainteresovaný hráči RPG hry, ktorí ma osobne nepoznajú, by si snáď mysleli, že sa pchám do každej pr... no radšej nič. xD Stavím sa, že poniektorí si už normálne predom kontrolujú informácie na fórach, či tam náhodou niekde nie je moje meno alebo email. xD

Inak Pili želám veľa šťastia. ^^ xD
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Zvolenie nového HA Empty Re: Zvolenie nového HA

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 23 Apr - 8:17

PiliKKa úlohu hlavního admina jistě zvládne skvěle, pokud se sem zase nezačnou vracet "Legendární hráči" a neusmyslí si obrátit fórum vzhůru nohama a pak ho nechat ležet ladem. Hodně štěstí v nové funkci Pili, víš, že já jsem ti po ruce a budu ti pomáhat jak jen budu moci. ^^
Jinak očekávejte, že zase budu čistit postavy a oprašovat je od neaktivních hráčů, takže všichni, kdo jsou víc jak měsíc neaktivní budou odsunuti do neaktivních a uvolní se místo jiným hráčům. Vím, že je v těch postavách teď trošku zmatek a ani já se v nich teď nevyznám, protože se nějaké postavy přesunovaly a mazaly a já nevím co ještě. Pro příště ohledně všeho, co se týká vašich postav pište mě, mám v tom pak zmatek a navíc ... mám to na starosti. Very Happy
V neposlední řadě chci poděkovat všem, kdo mě podpořili ve volbě HA moc mě to potěšilo, ale Pili je tu přecejen déle, zná fórum lépe než já a ví, jak se o něj postarat aby fungovalo, protože tady toho zažila už hodně. Já takové zkušenosti zatím nemám, ale to se časem napraví. ^^
To je asi vše, trochu jsem se rozepsala xD

Pěknou hru
Hina ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Zvolenie nového HA Empty Re: Zvolenie nového HA

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 23 Apr - 17:40

Tak se k tomu taky vyjádřím^^
Proč jsem HA já a ne Tsuki nebo Milli? Řekněme, že admin team je dobrý, nicméně různorodý, s vlastními názory^^ Ztratit jednu z výše uvedených adminek by určitě nebylo dobré, protože svou práci odvádějí nad očekávání, s čímž musíte souhlasit^^ Já tedy budu něco mezi, třetí nezávislá osoba, která bude dohlížet na to, aby si každá mohli rozhodovat o vlastní sekci^^
Nelíbí se mi, co se s forem děje a nelíbí se mi, že se tu HA střídají jako ponožky. Mrzí mě, že Assasin s Akim tu nejsou, protože jsem sama usilovala o to, aby spolupracovali.
Názorově souhlasím s Faitem^^ jak už jsem uvedla^^ podle mě by HA být taky nemusel, no řekněme, že teď v tom je trochu jiný záměr, než hrát si na velkýho kinga^^
Dělat veliké revoluce, měnit zásadně chod fóra se nechystám. Vážím si práce předešlých adminů a nevidím důvod něco předělávat. Jak už jsem se bavila s ostatními, důležité je vymyslet nějaký příběh, do kterého by se mohl zapojit každý, ne pouze fillery pro jednotlivé hráče. Bylo by taky fajn zkusit chuninské zkoušky a v neposlední řadě dovést ke konci Akiho nápad s učením technik^^
K adminům, proč byli přijati noví? Bráška admin už byl, funkce, kterou má napsanou, není konečná, domluvili jsme se, že právě on bude dohlížet na zmiňované učení technik, až bude. Yoko tu bude spíš od posouvání příběhu a taky vaší zábavy, protože přece jen, každý Kage nemá pořád čas dělat mise, tak aby jste zbytečně někde netrčeli a Hehe je vlastně moderátor, takže nic nového^^
No, takže ode mě tak nějak všechno, když na to tak koukám, jsem tu vlastně stejně k ničemu, ale nevadí^^"
Takže snad to tady spolu všechno překlepem^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zvolenie nového HA Empty Re: Zvolenie nového HA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru