Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak si založit postavu?

Goto down

Jak si založit postavu? Empty Jak si založit postavu?

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 22 Apr - 11:08

NÁBOR OTEVŘEN


Vítejte v Informačním centru Ns: Go on ^^
Pro životopis je třeba dodržet "pouze" jednoduchou osnovu, kterou naleznete níže:



A samozřejmě by bylo vhodné dodržet určité standarty. Neexistuje vesnice, ve které vám dovolíme pobíhat okolo a křičet na všechny okolo, že vás honí tyranosaurus, se kterým jste podepsali smlouvu pro Kuchiyose. Ne! Nicméně začneme od první kolonky, která je nutná pro vyplnění.

Jméno:
Nikdy jsem neřekla, že vám někdo brání, aby vaše přihlašovací údaje byly "Santa Claus."
Ale zároveň sama za sebe mohu slíbit, že pokud se ke mě někdo takový jen přiblíží, zemře.
Jméno se rovná přihlašovacím údajům a nejen to - Je Japonské nebo se Japonština alespoň podobá.
Něco jako "William Kamizuru" tu opravdu nechci vidět.

Hodnost:
Pokud jste na fóru poprvé, bude pro vás lepší, začít jako Genin.
Pokud jste starý ostřílený a nám dobře známý hráč, můžete si zvolit vyšší ligu.

Další, čemu by bylo dobré věnovat pozornost, je věk náležející hodnosti.
Nejste supermani a průměrný věk Geninů je něco kolem patnácti let.
Chuunini kolem sedmnácti. Jouninům bude nejspíš přes dvacet.

Věk a narození
Předem upozorňuji, že psát k narození rok by mohlo způsobit menší nesrovnalosti v časové linii. Nechme to raději jako kolonku pro dvě čísla (Pro nechápavé je to kupříkladu "5. 2." ) a věk, jak jsem již psala, vhodně vybraný k hodnosti. Nechcete přece hrát za dvanáctileté děcko. A ne, v takovém věku úspěšně nevyjdete ani Akademii. Svět Naruta není růžová zahrádka s pískovištěm a bábovičkami pro děti.

Kekkei Genkai / Hijutsu / Zaměření
Kekkei Genkai je vrozená vlastnost, Hijutsu klanová technika.
Jejich seznam a ta, která jsou dostupná naleznete znovu ZDE a znovu u nich najdete krátký popis.

Pokud začínáte s vyšší hodností doporučuji prostudovat si techniky.
V pravidlech najdete, jak dlouho se určité ranky musíte učit a kterým hodnostem jsou dostupné.

Sensei
Bude Geninům i Chuuninům přidělen během hry.
Jounini si mohou vymyslet vlastní jméno a do závorky za něj napsat kouzelné "mrtev."
Samozřejmě se nabízí i "nezvěstný" ale melodramata nechme spisovatelům.

Charakter a životopis
Neodfláknete ani ve chvíli, kdy si chystáte životopis pro Genina.
Charakter tři až pět řádků minimálně. Životopis... S deseti budu spokojená ^^ Na Genina.
Nikdo vám nebrání doplnit vše vkusnými obrázky, citáty apod.

Ale za množství pravopisných chyb hrozí uškrcení, utopení či železná pana. Pokud gramatiku ovládáte dobře, nemáte stále vyhráno. Nikdo není Kishimoto. Nevyvražďujeme své klany, rodiny a rozené démony rovnou zabíjíme. Snažte se ze svých životopisů neudělat klišé alá ve čtyřech jsem se doplazil před bránu vesnice a doteď nevím, kým jsem byl. Železná pana je na rozpomínání se ideální, že?

S úctou, Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru